Jump to content

[S4] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το birdphone φαινεται πως εχει και τις περισσοτερες αξιολογησεις. Λογικα δεν θα το επιλεγει τυχαια ο κοσμος. Ας μας διαφωτισει καποιος που γνωριζει :)

 

Eγω εχω ψωνισει 4 φορες. Οι 3 συναλλαγες μου πηγαν πολυ καλα. Στην μια (που σημειωτεον δεν εφταιγε το καταστημα για οτι συνεβη) ηταν ευγενεστατατοι και ασχοληθηκαν μεχρι να λυθει το προβλημα (ασχετα που δεν περνουσε 100% απ το χερι τους).

Link to comment
Share on other sites

εγω προσωπικα εχω ακουσει πολυ καλα λογια για το παραπανω καταστημα και το birdphone

 

Συμφωνω και επαυξανω.Ειδικα απο το μπερντφον εχω παρει απειρα πραγματα!Εξαιρετικοι σε ολα τους!

Link to comment
Share on other sites

Γι αυτο ρωταω γιατι μου φαινεται δυσκολο να σου πουν μετα οτι αφου δεν υπαρχει το ιμει πανω στην αποδειξη δεν μπορεις να χρησιμοποιησεις την εγγυηση...

 

Παιδια κι εγω που το αγορασα εχθες απο το Media Markt Ολλανδιας δεν αναγραφει το ΙΜΕΙ πουθενα. Τους το ειπα και μου απαντησαν οτι γραφει , δεν γραφει το ΙΜΕΙ, 2 χρονια πανευρωπαικη εγγυηση εχω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι απαραίτητο να γράφει το imei στην απόδειξη, οσες φορές έχω πάει μια συσκευή στο service δεν πήρα ποτέ την απόδειξη μαζί μου.. Απλα κάνανε έναν έλεγχο το imei της συσκευής και ολα καλά....

Ακομη και αν θέλω να αγοράσω μια μεταχειρισμενη συσκευή βλέπω το imei που γράφει πανω στην συσκευή και παίρνω τηλέφωνο την π.χ samsung και ρωτάω αν έχει εγγύηση....

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε για όσους θέλουν να διαθέσουν κάτι παραπάνω για την αγορά του S4 έχοντας όμως ένα κινητό στα γούστα τους!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η αλήθεια είναι ότι πήρε την κατρακύλα πολύ γρήγορα,στο θέμα τιμής εννοώ.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε για όσους θέλουν να διαθέσουν κάτι παραπάνω για την αγορά του S4 έχοντας όμως ένα κινητό στα γούστα τους!:)

 

Αχαχα καλο;) (αλλα 1000$)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η αλήθεια είναι ότι πήρε την κατρακύλα πολύ γρήγορα,στο θέμα τιμής εννοώ.

 

Αργα ή γρηγορα στα σταθεροποιηθει.Αν και εμας μας συμφερει να κατρακυλαει!:P

Link to comment
Share on other sites

ενας φιλος μου παει Αμερικη και σκεφτομαι να μου το φερει το s4 απο εκει..Ξερει κανεις αν ειναι πιο φτηνα και ποσο? και αν αξιζει η θα εχω προβλημα αν ειναι αμερικανικη εκδοση?και τελος θα ειναι οκταπυρηνη εκδοση?εχει διαφορες γενικα..?
Link to comment
Share on other sites

ενας φιλος μου παει Αμερικη και σκεφτομαι να μου το φερει το s4 απο εκει..Ξερει κανεις αν ειναι πιο φτηνα και ποσο? και αν αξιζει η θα εχω προβλημα αν ειναι αμερικανικη εκδοση?και τελος θα ειναι οκταπυρηνη εκδοση?εχει διαφορες γενικα..?

Φίλε μου δεν συμφέρει, έχει πλέον γύρω στα 700$ με τους φόρους.

Αυτό μας κάνει 530 ευρώ, τιμή πολύ κοντινή στα σκρουτζομάγαζα.

Εκτός αν θέλεις να πάρεις την έκδοση με vanilla που θα κυκλοφορίσει μόνο στην Αμερική.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δεν συμφέρει, έχει πλέον γύρω στα 700$ με τους φόρους.

Αυτό μας κάνει 530 ευρώ, τιμή πολύ κοντινή στα σκρουτζομάγαζα.

Εκτός αν θέλεις να πάρεις την έκδοση με vanilla που θα κυκλοφορίσει μόνο στην Αμερική.

 

η εκδοση vanilla τι ειναι?οκταπυρηνη?

Link to comment
Share on other sites

to portal365 το καταστημα το εμπιστευεστε? εχετε παρει απο εκει το κινητο κανεις να μας πει εντυπωσεις? μου ειπαν οτι ειναι γερμανικο και το φερνουν αυθημερον
Link to comment
Share on other sites

η εκδοση vanilla τι ειναι?οκταπυρηνη?

 

Δεν υπαρχει οκταπυρηνος.Υπαρχει ο τετραπυρηνος snapdragon (9505) και ο 2×τετραπυρηνος exynos (9500).Η vanilla εκδοση εχουν πει οτι θα στηριζεται στον τετραπυρηνο snapdragon (9505)

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

to portal365 το καταστημα το εμπιστευεστε? εχετε παρει απο εκει το κινητο κανεις να μας πει εντυπωσεις? μου ειπαν οτι ειναι γερμανικο και το φερνουν αυθημερον

 

Εγω δεν ειχα κανενα θεμα με το καταστημα ολη η διαδικασια εγινε κανονικα.

Edited by LindianGR
Link to comment
Share on other sites

Απορω το πλαισιο και το public κλπ που το εχουν στα 739 τι εχουν στο μυαλο τους. Ειναι πραγματικα απαραδεκτοι. Πανε να βγαλουν κερδος περιμενοντας απο καποιο "κοροιδο" να αγορασει. Θεωρω πως μονο εξω μπορουν να πεσουν με αυτην την πολιτικη που εχουν.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά αγόρασα και εγω σημερα το s4 απο kinitomania ελληνικό στα 553

Γιωργος

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 Pixels και 16,3 KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά αγόρασα και εγω σημερα το s4 απο kinitomania ελληνικό στα 553
Είσαι σίγουρος ότι είναι η Ελληνική έκδοση;
Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος ότι είναι η Ελληνική έκδοση;

 

Ναι φιλε μου ελεγμένο με το serial numper

Γιωργος

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 Pixels και 16,3 KBytes.

Link to comment
Share on other sites

παιδια σκεφτομαι το birdphone?αλλα εχω κολαω μηπως τελικα το παρω απο το kaisershop?ειναι σιγουρο οτι φερνουν γερμανικα εκει η τζαμπα ο κοπος(το birdphone εχει τις καλυτερες κριτικες)
Link to comment
Share on other sites

Κατι μου λεει οτι απο βδομαδα θα ειναι στα 550 και ισως και παρακατω.

 

Ειδικα αν το ελληνικο εφτασε να πωλειται 553 φανταστειτε το κερδος των αλυσιδων!

Link to comment
Share on other sites

παιδια σκεφτομαι το birdphone?αλλα εχω κολαω μηπως τελικα το παρω απο το kaisershop?ειναι σιγουρο οτι φερνουν γερμανικα εκει η τζαμπα ο κοπος(το birdphone εχει τις καλυτερες κριτικες)
Το KaizerShop φέρνει Γερμανικά, Πολωνέζικα και Ρουμάνικα. Δεν μπορείς να ξέρεις τι θα σου τύχει. Εμένα μου έτυχε Γερμανικό και από ΜDM πήρε κατευθείαν τη νέα BMEA :D
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...