Jump to content

MyCosmos e-mail


SeCtoR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα παιδιά. Εχθές προσπάθησα να στειλω mail μέσω Outlook αλλα μόνο μπορώ να δεχτώ. Φαίνεται οτι φεύγουν κανονικά αλλά ποτέ δεν φτάνουν στον παραλήπτη!! Τι να συμβαίνει άραγε???
Link to comment
Share on other sites

Παντως παιδια κατι πρεπει να γινει με τα SPAM mail....

Εχει παραγινει το κακο, και με τις ειδοποιησεις με sms σου σπανε κυριολεκτικα τα νευρα οταν σου ερχονται καθε τρεις και λιγο mail του στυλ RE:RE:Re you document!!!

ΓΓΓΚΚΚΚΡΡΡΡΡΡ τα νευρα μου.....

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/8090sunnlogoheader1.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wirelessly posted (Nokia6100/1.0 (05.16) Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από lovehacker

Einai poly xazo to mycosmos mail! Episinaptw arxeia kai den ta stelnei... Ti na pw..

Allazw email telika!! :-|

 

Mipos vazeis arxeia pano apo 2mb?

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν υπάρχει τρόπος για να παίρνουμε τα email μας με Pop3 client; το κλασσικό mailsrv.mycosmos.gr δεν παίζει πια...
Flying is easy, just throw yourself at the ground and miss...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lovehacker ( 3 Ιούν. 2004 , 00:53)

 

Einai poly xazo to mycosmos mail! Episinaptw arxeia kai den ta stelnei... Ti na pw..

Allazw email telika!! :-|

 

 

Το είχα ξαναναφέρει κάποια στιγμή ότι το mycosmos για κάποιο λόγο δε στέλνει attachments της μορφής .eml :( . Με άλλο τύπο αρχείων δεν έχω παρατηρήσει πρόβλημα.

"Είναι αδύνατο να υπάρξουν ιπτάμενες μηχανές, πιο βαριές από τον αέρα"

> Lord Kelvin, πρόεδρος της Royal Society, 1895

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου κάνει το εξής κουλό: Τσεκάρω τα μηνύματα που θέλω να διαγράψω,επιλέγω διαγραφή και ΔΕΝ ΤΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ! :blink: Με γυρίζει πάλι στα εισερχόμενα!

Χτες έστειλα sms από το mycosmos και έφτασαν μετά από μερικές ώρες!!

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ! ΤΑ SMS 5 ΩΡΕΣ ΜΕΤΑ!!!!!!! ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΡΙΖΕΣΑΙ ΟΤΙ ΦΤΑΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ!!! :mad: :mad:
Ότι αρχίζει, πάντα πρέπει να τελειώνει. Είναι φυσικός νόμος...:yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kardoula ( 8 Ιούν. 2004 , 16:13)

 

Εμένα μου κάνει το εξής κουλό: Τσεκάρω τα μηνύματα που θέλω να διαγράψω,επιλέγω διαγραφή και ΔΕΝ ΤΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ! :blink: Με γυρίζει πάλι στα εισερχόμενα!

Χτες έστειλα sms από το mycosmos και έφτασαν μετά από μερικές ώρες!!

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος valerio ( 8 Ιούν. 2004 , 18:36)

 

Πράγματι παιδιά τα μηνύματα δεν τα διαγράφει πια! Απίστευτο...

 

 

Μου ειχα ξαναγινει ακριβως το ιδιο πριν απο περιπου ενα μηνα...

Εκανα υπομονη μια μερα και μετα ολα διορθωθηκαν (χωρις να κανω τιποτα)...

Λογικα αυριο θα ειναι ολα ΟΚ!!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/8090sunnlogoheader1.gif
Link to comment
Share on other sites

Για λίγη ώρα δεν έμπαινε κι όλας... τώρα συνήλθε... αλλά καλού κακού κόβω την προώθηση (πάλι) από το 'επίσημο' mail μου σε αυτό μέχρι να στρώσει. :cool:
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και πολλούς μήνες, έχω παρατηρήσει οτι απο το mycosmos.gr ΔΕΝ μπορώ να στείλω μαιλ σε λογαριασμούς HOL!!!! Πολύ περίεργο αυτό. Μου το λέγανε κ δεν το πίστευα. Τελικά πείστικα όταν απο υπολογιστή φίλου μου, έστειλα μαιλ απο το web του mycosmos στον λογαριασμό του στην HOL, και φυσικά δεν ήρθε ποτέ.

Το έχει παρατηρήσει κανείς αυτό? μπορουμε να βρούμε κάποια λύση?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jimpanourgias ( 9 Ιούν. 2004 , 15:42)

 

Εδώ και πολλούς μήνες, έχω παρατηρήσει οτι απο το mycosmos.gr ΔΕΝ μπορώ να στείλω μαιλ σε λογαριασμούς HOL!!!! Πολύ περίεργο αυτό. Μου το λέγανε κ δεν το πίστευα. Τελικά πείστικα όταν απο υπολογιστή φίλου μου, έστειλα μαιλ απο το web του mycosmos στον λογαριασμό του στην HOL, και φυσικά δεν ήρθε ποτέ.

Το έχει παρατηρήσει κανείς αυτό? μπορουμε να βρούμε κάποια λύση?

 

 

Το έχω παρατηρήσει και εγώ αυτό σε κάποιους λογαριασμούς.

 

Τα mail που είχα στείλει στους συγκεκριμένους λογαριασμούς έφτασαν τελικά στον παραλήπτη 2-3 μήνες μετά :!: . Νομίζω ότι κάτι τέτοιο θα παρατηρήσεις κι εσύ εν τέλει.

"Είναι αδύνατο να υπάρξουν ιπτάμενες μηχανές, πιο βαριές από τον αέρα"

> Lord Kelvin, πρόεδρος της Royal Society, 1895

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα δε μπορώ να μπω καθόλου στο mycosmos. Πάλι μου βγάζει σφάλμα συστήματος!! :wacko: Φυσικά από ΡΟΡ3 εννοείται ότι δεν παίζει :mad:

 

Υπηρεσίες MyCosmos. Με την αξιοπιστία CosmOTE !!! :D

Link to comment
Share on other sites

Egw apo tin alli mia xara mapinw kai stelnw kai mails kai sms!!!!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

epidi to televteo diastima iha kapio provlima me email pou den erhonatn pote se mena milisa me ton administrator tou email server kai mou ipe logo ton diaforn email pou erhonte apo aniparhtous email server poles eteries ehoun rithmisis tous server tous simfona me ta akoloutha http://www.ietf.org protipa se apotelesma oti an kanis ping to mailsrv.mycosmos.gr pou ine o mail server tis mycosmos tha dis oti den vriski oti ehi pora gia email opote ton aporipti http://www.ietf.org/rfc/rfc2821.txt?number=2821
ONEPLUS 6, HUAWEI P10 PLUS, NEXUS 6P, NEXUS 7 (2013), RASBERRY PI2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...