Jump to content

MyCosmos e-mail


SeCtoR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν δεις λίγο καλύτερα αφού πατήσεις Δημιουργία αριστερά εκεί που λέει Σύνταξη Μηνύματος έχει και επιλογή Σύνταξη SMS

 

Να 'σαι καλά! Ούτε σε 10 χρόνια δε θα το 'βρισκα :O

Σ' ευχαριστώ πολύ :wink:

http://img45.imageshack.us/img45/9118/sign1om.jpg

brief1-Κ750 wallpapers/themes-brief2-Κ750 wallpapers/themes/GAMES-brief3-Κ750 wallpapers/themes/ringtones

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

http://web2sms.cosmote.gr

Mono gia etairikous vevaia kai me plirwmi!

 

Kati kineitai alla mono otan einai gia amesi konoma ;)

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Με μεγάλη μου λύπη διαπιστώνω πως η μοναδική υπηρεσία που με τράβηξε στην cosmote (το mycosmos email) έχει εγκαταληφθεί πλήρως.

Τον τελευταίο καιρό λαμβάνω πίσω email γιατί ο παραλήπτης δεν υπάρχει, ενώ με google mail πάει κανονικά στον προορισμό του!

 

Με βλέπω κατα Q...

Δεν έχει mycosmos email... αλλά και η cosmote που έχει μήπως δουλεύει? :(

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω και κάτι άλλο!!

Εχω βάλει τις ρυθμίσεις να παίρνω τα email μου απο το Outlook Express και δεν μου τα εμφανίζει μέσα στο site της Cosmote στα εισερχόμενα. Ετσι είναι η έχω κάνει κάτι λάθος??

Link to comment
Share on other sites

Αν ξέχασες να τσεκάρεις στο advanced την επιλογή keep a copy on server λυπάμαι, την πάτησες, τα έχεις κατεβάσει τοπικά και δεν έχει αντίγραφο στο server να τα δεις μέσω του web mail. 1η φορά δουλεύεις με Outlook ???

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 5.0; Symbian OS; SonyEricsson P900; 305) Opera 6.30 [en])

 

Αν ξέχασες να τσεκάρεις στο advanced την επιλογή keep a copy on server λυπάμαι, την πάτησες, τα έχεις κατεβάσει τοπικά και δεν έχει αντίγραφο στο server να τα δεις μέσω του web mail. 1η φορά δουλεύεις με Outlook ???

 

Τώρα μπήκα με το Outlook Express. Που τσεκάρω το Keep a copy to server?? Στο Express??

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 5.0; Symbian OS; SonyEricsson P900; 305) Opera 6.30 [en])

Τώρα μπήκα με το Outlook Express. Που τσεκάρω το Keep a copy to server?? Στο Express??

 

Ψάξε μέσα στα advanced settings του mycosmos mail account που έχεις δημιουργήσει και θα βρεις την επιλογή..

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Αρχίζει και με εκνευρίζει το mycosmos πάλι..2η συνεχόμενη βραδυά που έχει πρόβλημα στην αποστολή sms..χτες δεν φόρτωνε η σελίδα,απόψε πριν λίγο ενώ έλεγε ότι εστάλει τελικά.... :mad:

Link to comment
Share on other sites

μια από τα ίδια και εδώ.. με sms..

δεν μπορείς να το εμπιστευτείς.. :(

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα έλαβα πίσω κατι email Που είχα στείλει στο yahoo! Μα καλά... πρόβλημα και στο yahoo; Δεν έστειλα στο xyz@camasutra.ze αλλά στο yahoo!

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

μια από τα ίδια και εδώ.. με sms..

δεν μπορείς να το εμπιστευτείς.. :(

 

1ο Χρόνια μας Πολλά !!!

2ο εμένα μια χαρά μου δουλεύει :)

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

@poseidon2004

χρόνια πολλά και καλά.. :)

 

το θέμα όχι ότι δεν δούλεψε δυο μέρες..

αλλά ότι δεν ξέρεις αν το έστειλε τελικά.. :)

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα..γνωριζει κανεις εαν μπορω να στειλω εικονες μεσω mycosmos?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

KALIMERA! Tha hthela na ekfrasw ena provlima pou me talaipwrei edw kai arketo kairo kai den mporw na vrw lysh! Exw mia syskeyh sthn opoia thelw na setarw to mail ths douleias mou kai na stelnw kai na lamvanw mpainontas sto cosmote Gprs. Mporw mono na lavw! Na steilw? Xrhsimopoihhsa ws outgoing mail server: mailsrv.mycosmos.gr
Link to comment
Share on other sites

Ναι, μπορείς. Βασικά μπορείς να στείλεις ότι αρχείο θέλεις.

ναι αλλα να χρησιμοποιησω την υπηρεσια απο το pc και οχι απο το κινητο.προσπαθω οταν στελνω ενα e-mail να επισυναψω και μια φοτογραφια και δεν γινεται,τι φταιει αραγε..?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα να χρησιμοποιησω την υπηρεσια απο το pc και οχι απο το κινητο.προσπαθω οταν στελνω ενα e-mail να επισυναψω και μια φοτογραφια και δεν γινεται,τι φταιει αραγε..?

 

Το μέγεθος ίσως... Πολλές εταιρίες παροχής email περιορίζουν το επιτρεπόμενο μέγεθος συνήμενου στα 2MB...

Flying is easy, just throw yourself at the ground and miss...
Link to comment
Share on other sites

ναι κατι τετοιο πρεπει να ισχυει..παντως προσπαθησα να στειλω και δεν γινεται.

ευχαριστω πολυ σε ολους που βοηθησανε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι.

Αλλάζοντας το Alias θα ξεφορτωθώ τα ενοχλητικά spam και γενκώς τα email που δεν θέλω??

Η απλά θα μπαίνουν στα εισερχόμενα αλλά δεν θα δέχομαι ειδοποιήσεις για αυτά??

Η θα κοπούν όλα που είναι και το καλύτερο??

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι.

Αλλάζοντας το Alias θα ξεφορτωθώ τα ενοχλητικά spam και γενκώς τα email που δεν θέλω??

Η απλά θα μπαίνουν στα εισερχόμενα αλλά δεν θα δέχομαι ειδοποιήσεις για αυτά??

Η θα κοπούν όλα που είναι και το καλύτερο??

 

Θα γυρίζουν πίσω με την ένδειξη άγνωστος παραλήπτης. Εκτός αν στη spam λίστα σε έχουν περασμένο με την 697xxxxxxx@mycosmos.gr οπότε την έκατσες :p

Flying is easy, just throw yourself at the ground and miss...
Link to comment
Share on other sites

Hmm...

 

http://www.mycosmos.gr

 

Αναβάθμιση??? Τι γίνεται?

Οταν ο Γκράχαμ Μπελ εφηύρε το τηλέφωνο, δήλωσε ότι η εφεύρεσή του θα είχε μόνο ευεργετικά αποτελέσματα για την ανθρωπότητα.

Όταν ο Τσακ Νόρις το έμαθε, γέλασε και ίδρυσε τον ΟΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

Hmm...

http://www.mycosmos.gr

Αναβάθμιση??? Τι γίνεται?

 

Πάλι καλά που το σκέφτηκαν έστω και μετά απο 5 χρόνια!!

Και εγώ τώρα που πήγα να μπώ μου έβγαλε το εξής μύνημα:

 

Η Υπηρεσία MYCOSMOS E-mail αναβαθμίζεται για να μπορείτε να απολαμβάνετε ακόμα περισσότερες δυνατότητες

 

Ας ελπίσουμε να τελειώσουν σύντομα!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι και εγώ τώρα μπήκα να στείλω μερικά sms’s αλλά μου έβγαλε αυτό το μήνυμα και είπα να το γράψω αλλά με προλάβατε …ελπίζω να δούμε κάτι καλό σύντομα

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να δούμε μόνο καλά και όχι τίποτα που να μας έρθει ταμπλάς στο κεφάλι τύπου no more free sms.. :X

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να δούμε μόνο καλά και όχι τίποτα που να μας έρθει ταμπλάς στο κεφάλι τύπου no more free sms.. :X

 

:X :X :X Ούτε που θέλω να το φαντάζομαι :X :X :X :X :X

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...