Jump to content

Mp3 Προτάσεις και Αναζητήσεις! {2}


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ena gnosto tragoudi pou leei wake up,wake up and see around you.

 

poios to leei kai pws legete?

Steve Miller band - Serenade το κανονικό

Steve Miller Band vs Jonko - Serenade 2004 το remix που ακούγεται εδώ και αρκετό καιρό και μάλλον αυτό ψάχνεις :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορει να μου βρει καποιος το τραγουδι του Τom Jones "do what you gotta do" το ψαχνω σαν τρελος. Οποιος μπορει να κανει κατι, pm me. :)

Πως πάει το κομμάτι έχω ένα που δεν ξέρω ποιοί το λένε σαν boy band μοίαζει πάντως!

Υπογραφή εκτός ορίων. 420Χ150 και 16Κ μέγιστο.
Link to comment
Share on other sites

Πω λέγετε και ποίος το τραγουδάει το τραγούδι που λέει

"Και όταν χορεύεις μάτια μου μαζεύω τα κομμάτια μου, κοντά σου υποκλίνομαι χαλί να με πατήσεις γίνομαι."

 

Ευχαριστώ :)

 

Το τραγούδι είναι το "Έτσι" και το τραγουδάει κάποιος Πάντζης αν δεν απατώμαι (καμία σχέση με το "Πάζης").

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Το τραγούδι είναι το "Έτσι" και το τραγουδάει κάποιος Πάντζης αν δεν απατώμαι (καμία σχέση με το "Πάζης").

 

Ναι "Ετσι" λέγεται και το τραγουδάει ο Πάτζης,

Μήπως μπορεί κάποιος να μου το στείλει γιατί δεν το βρίσκω στα P2P :worry:

Link to comment
Share on other sites

Ναι "Ετσι" λέγεται και το τραγουδάει ο Πάτζης,

Μήπως μπορεί κάποιος να μου το στείλει γιατί δεν το βρίσκω στα P2P :worry:

Λέγεται Ετσι και το τραγουδαει ο Κωνσταντίνος Παντζής,στιχουργος και συνθετης γνωστος απο τη συνεργασια του με τον Αλκαιο.Τωρα αποφασισε να τραγουδησει κιολας..

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Πω λέγετε και ποίος το τραγουδάει το τραγούδι που λέει

"Και όταν χορεύεις μάτια μου μαζεύω τα κομμάτια μου, κοντά σου υποκλίνομαι χαλί να με πατήσεις γίνομαι."

 

Ευχαριστώ :)

στείλε με pm το email ;)

Υπογραφή εκτός ορίων. 420Χ150 και 16Κ μέγιστο.
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Παιδιά όποιος ενδιαφερόταν για το soundtrack του Έτσι ξαφνικά'-επειδή είχα προσέξει πως ενδιαφέρονταν πολλοί-σας ενημερώνω ότι κυκλοφόρησε και υπάρχει άμεσα για κατέβασμα στο http://www.8alassa.org/thalasa0forum/forumdisplay.php?fid=21 :) Επιτέλους!!!!
Link to comment
Share on other sites

Ξερετε ποιο ειναι ενα καινουριο των placebo που λεει κατι για astrogirl?

 

Μήπως λες το this picture ? δεν είναι πολύ καινούριο από ότι θυμάμαι είναι στο sleeping with ghosts

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Μήπως λες το this picture ? δεν είναι πολύ καινούριο από ότι θυμάμαι είναι στο sleeping with ghosts

Από χτες που είδα το ποστ του και θυμήθηκα οτι ήταν ένα κομμάτι που είχε τέτοιο στίχο, έσπαγα το κεφάλι μου να βρω ποιό είναι για να το ακούσω. :p Να 'σαι καλά :)

 

"I hold an image of the ashtray girl"

Link to comment
Share on other sites

kserei kaneis poio einai to song apo to pulpfiction otan i mia (uma thurman) pairnei yperboliki dosi? leei kati you'll be a woman soon apo oti thymamai.

 

'Urge Overkill - Girl, You 'll Be A Woman Soon' :)


Link to comment
Share on other sites

...αερα παιρνει τα ονειρα μου, τα σκορπαει μπροστα μου κ σε βλεπω παντου

μα οσο κ αν φευγω παντα πισω γυριζω στις στιγμες μας κερδιζω να σε αγγιξω ξανα...

 

Στην αρχη και στο τελος εχει κατι σαν αεροδρομιο.

Ποιο τραγουδι ειναι? Μπορει να μου το στειλει κανεις?

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οποιος εχει (σε οποιαδηποτε μορφη audio) το Total Disguise των Serhat & Viktor Lazlo και μπορει να το στειλει στο: dathanassiou@gmail.com, θα του ειμαι υποχρεος....

(σ.σ. αν το βρειτε σε καποιο link και το παραθεσετε μου κανει το ιδιο, διοτι σε Soulseek & Kazza δεν παιζει)...

 

Ευχαριστω...:)

[sIGPIC][/sIGPIC] Εγγραφή: Οκτ. 2003 - It's been a while....
Link to comment
Share on other sites

Παιδια οποιος εχει (σε οποιαδηποτε μορφη audio) το Total Disguise των Serhat & Viktor Lazlo και μπορει να το στειλει στο: dathanassiou@gmail.com, θα του ειμαι υποχρεος....

(σ.σ. αν το βρειτε σε καποιο link και το παραθεσετε μου κανει το ιδιο, διοτι σε Soulseek & Kazza δεν παιζει)...

 

Ευχαριστω...:)

Μόλις το έλαβες. :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Ενα τραγουδι που τραγουδαει η Μερκουρη με τον Sabrel (?), μπορει να μου το στειλει κανεις?

Σε πηρα σοβαρα νομιζω ειναι ο τιτλος.

 

kirios1346@yahoo.gr

Link to comment
Share on other sites

Ενα τραγουδι που τραγουδαει η Μερκουρη με τον Sabrel (?), μπορει να μου το στειλει κανεις?

Σε πηρα σοβαρα νομιζω ειναι ο τιτλος.

 

kirios1346@yahoo.gr

Έτοιμος! :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ένα τραγούδι γρήγορο σχετικά που λέει:

"μωρό μου πόσο ασπρόμαυρα είναι όλα όταν λείπεις, μωρό μου πόσο έντονο/ένοχο είναι ένα σ'αγαπώ, το μαύρο πάρε μακριά της νύχτας και της λύπης, στα χρώματα σου να ξενιτευτώωω..""

Κάπως έτσι τέλος παντων!! ξέρει κανείς ποιο είναι ή ποιος το τραγουδάει? άντρας είναι..

"..είναι οι άνθρωποι, μου έλεγες πουλιά..σαν χειμωνιάσει πάντα μακρυά πετάνε..κ έρχονται ίσως να σε δουν κάποια βραδιά..αν έχουν σπάσει τα φτερά τους..ή αν πεινάνε.."
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...