Jump to content

Star S5 Butterfly (MIZ Z2 / UMI S1)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

..και το μαυρο καπακι δειχνει πολυ ομορφο στο λευκο S5.το εχω ετσι και οσοι το ειδαν λενε πως ειναι καλητερο ;)

 

μπορείς να βάλεις φώτο να το δούμε γιατί το άσπρο είναι ακριβούτσικο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

georger-volos ενδιαφερομαι για το καπακι γιατι δυστηχως το δικο μου απο τα ραγισε κλεισε μου ραγισε.

Αν μπορεις στειλε μου πμ.

δεν το εχω έβαλα το λινκ αν ψάχνει κάποιος για άσπρο χρώμα γιατί δεν υπήρχε.

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο, γιατί εβαλες την κεραια σαυτήν την μεριά ?

Στο βίντεο το τοποθετουν το αλουμινοχαρτο ακριβώς απέναντι.

 

Μιτς,... γουστα ειναι αυτά.

Περι ορεξεως ουδεις λόγος !!!

Edited by 10dimitris

rc helicopters / F1

Οτι νέο παλιώνει, οτι παλαιό αποκτά αξία [ άντε βγάλε άκρη ]

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο, γιατί εβαλες την κεραια σαυτήν την μεριά ?

Στο βίντεο το τοποθετουν το αλουμινοχαρτο ακριβώς απέναντι.

 

Μιτς,... γουστα ειναι αυτά.

Περι ορεξεως ουδεις λόγος !!!

 

στο βίντεο το κάνει για να βελτιώσει το wifi. από τη μεριά που το έχω βάλει είναι το gps.

Link to comment
Share on other sites

στο βίντεο το κάνει για να βελτιώσει το wifi. από τη μεριά που το έχω βάλει είναι το gps.

georger_volos

 

Εαν μιλάμε για το ίδιο βίντεο που έχω ποστάρει και εγώ παλαιότερα, μιλάει για GPS, και wifi. Μάλιστα δείχνει και την βελτίωση στο GPS με ισχυρότερο σήμα !

rc helicopters / F1

Οτι νέο παλιώνει, οτι παλαιό αποκτά αξία [ άντε βγάλε άκρη ]

Link to comment
Share on other sites

georger_volos

 

Εαν μιλάμε για το ίδιο βίντεο που έχω ποστάρει και εγώ παλαιότερα, μιλάει για GPS, και wifi. Μάλιστα δείχνει και την βελτίωση στο GPS με ισχυρότερο σήμα !

 

ναι το έχω δει το βιντεάκι αλλά είμαι σίγουρος γιατί έχω δοκιμάσει τα πάντα.(έχω ξεκολλήσει το sticker antenna και έχω κάνει τεστ.)

 

Για οποίον δεν βαριέται ο Ronks έκανε πάλι το θαύμα του ,καινούργια rom(SamUI 19.09.13 from Ronks) άψογη σε όλα , την δοκιμάζω εδώ και μια μέρα και δεν της εχω βρει bug. https://disk.yandex.com/public/?hash=MpDAI5lE4V1aclZUhYM9oT9KFOTBefwfUnlLVXtIKug%3D&locale=ru

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Μετά από πέντε μήνες προσεχτικής χρήσης , στο δεύτερο πέσιμο έσπασε το εξωτερικό γυαλί της οθόνης :( .. έχει δει κανείς σε κανένα site να πουλάνε ανταλλακτικές οθόνες?
Link to comment
Share on other sites

Μετά από πέντε μήνες προσεχτικής χρήσης , στο δεύτερο πέσιμο έσπασε το εξωτερικό γυαλί της οθόνης :( .. έχει δει κανείς σε κανένα site να πουλάνε ανταλλακτικές οθόνες?

Και μενα εχει ραγισει σε 3 σημεια. Χωρις θηκη η οθονη ειναι πολυ επιρρεπης στο ραγισμα, αλλα ενταξει, οτι πληρωνεις παιρνεις. Οταν ειχα ρωτησει στο oklot (απο κει που το χα παρει το κινητο) μου ειπαν για 52 δολλαρια θηκη, οθονη και μεταφορικα συνολο. Δεν τα παρηγγειλα τελικα επειδη μαλλον σε κανα μηνα θα παρω αλλο κινητο, πιο αξιοπιστο.

 

Οριστε και το reply απο το oklot:

hi friend

S5 Leather case: 5usd

screen:35usd

You can pay to our paypal account: oklot88@hotmail.com

thanks

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω tomygr για την βοηθεια!! θα το ψαξω λιγο το θεμα και θα ενημερωσω αν βρω καποια λογικη λυση... γιατι το μονο που εχω βρει ως τωρα ειναι αυτο http://www.mobile-phones.cn/display-touch-screen-digitizer-original-p-14970.html
Link to comment
Share on other sites

η καλυτερη rom για το κινητο ειναι η miui απλα κορυφαια!!!!\

το σχετικο λινκ https://disk.yandex.com/public/?hash=Z0lW4Dn5m4N5014UXFzdnKfsfx5jRCB6pIYoZj7/%2BnY%3D&locale=ru

 

με recovery μπαινει το μονο κακο ειναι οτι δεν εχει ελληνικα σαν γλωσσα αλλα προσωπικα δεν χρησιμοποιω ΠΟΥΘΕΝΑ ελληνικα στα συστηματα που εχω (pc,android κτλ)

Link to comment
Share on other sites

Τρελο lag δεν δουλευει σχεδον τιποτα Την πεταξα

Εχουμε καμια αλλη καινουργια ;

 

η miui εχει τρελο lag και δεν δουλευει τπτ???

Link to comment
Share on other sites

την κατεβασα απο το δεσμο που εχεις απο πανω και κολησανε τα παντα

με το ζορι εκανα restore

 

να εχει κατι απο εκει?

την κατεβασα μεσω wifi απευθειας στο τηλ

ητανε λαθος ?

να ξαναδοκιμασω?

σε παρακαλω αν υπαρχει απο αλλου θελω να κατεβασω και την να δοκιμασω γιατι εχω θεματακια με το το gps και δεν μπορω να τα λυσω

 

ευχαριστω

Edited by stratigos292
Link to comment
Share on other sites

την κατεβασα απο το δεσμο που εχεις απο πανω και κολησανε τα παντα

με το ζορι εκανα restore

 

να εχει κατι απο εκει?

την κατεβασα μεσω wifi απευθειας στο τηλ

ητανε λαθος ?

να ξαναδοκιμασω?

σε παρακαλω αν υπαρχει απο αλλου θελω να κατεβασω και την να δοκιμασω γιατι εχω θεματακια με το το gps και δεν μπορω να τα λυσω

 

ευχαριστω

 

εγω απο εκει την κατεβασα και το κινητο παει αερα πατερα!!!το θεμα με το gps λυνεται με την miui rom η με το να αγορασεις το ιδιο κινητο αλλα με τον mt6589t!!!!!παντως εμενα το κινητο δεν ΚΟΛΛΑΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια

Σε μενα κολλησε και εγραφε συνεχεια εκλεισε αυτο και εκλεισε το αλλο και δεν δουλευε καθολου σαν τηλ.

android.phone has failed ηταν το πρωτο που εγραφε

Θα δοκιμασω ξανα

Link to comment
Share on other sites

εγω απο εκει την κατεβασα και το κινητο παει αερα πατερα!!!το θεμα με το gps λυνεται με την miui rom η με το να αγορασεις το ιδιο κινητο αλλα με τον mt6589t!!!!!παντως εμενα το κινητο δεν ΚΟΛΛΑΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ!!!!!!!!!!!!

 

Δηλαδη το gps ειναι θεμα ρομ και οχι κεραιας; Και επισης εχεις κανενα link για mt6589t που να μην ειναι out of stock;

Σαν τα Xiaomi τίποτα!!! :lol:
Link to comment
Share on other sites

την περασα για ακομη μια φορα και παλι δεν δουλευει

 

process.com.adroind.phone has failed

 

το 1ο που λεει

και σχεδον τα παντα καταρεουν

 

 

καμια ιδεα?

 

στην 3η προσπαθεια τελος τα παντα

 

ουτε recovery δε δουλευει

 

πως μπορω να μπω recovery αλλιως ?

 

 

βοηθεια!!!!!!!!!!!

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνετε συνεχόμενα posts. Χρησιμοποιήστε την τροποποίηση αν θέλετε να διορθώσετε κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλετε να απαντήσετε σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by aiakos
merge
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...Τυχαια ειδα σε συναδελφο σημερα το Kingelon S7189 και απο το λιγο που το εψαξα μου φανηκε μια χαρα....Το πηρε 160 ευρω απο καποιον που τα φερνει με καρτα 16αρα.Μια φωτογραφια που τραβηξα μου φανηκε μια χαρα

 

Εχει καποιος εμπειρια πιο πολυ ? Ευχαριστω.

Ειμαι κατοχος Samsun S3

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...Τυχαια ειδα σε συναδελφο σημερα το Kingelon S7189 και απο το λιγο που το εψαξα μου φανηκε μια χαρα....Το πηρε 160 ευρω απο καποιον που τα φερνει με καρτα 16αρα.Μια φωτογραφια που τραβηξα μου φανηκε μια χαρα

 

Εχει καποιος εμπειρια πιο πολυ ? Ευχαριστω.

Ειμαι κατοχος Samsun S3

 

μεινει με το samsung μην αλλαξεις!!!καλα τα κινεζικα αλλα οκ το s3 ειναι καλυτερο απο σχεδον ολα τα κονεζικα χαμηλης τιμης!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω...Δεν εχω σκοπο κατι τετοιο μιας και το εχω μονο ενα μηνα αλλα μια φιλη ψαχνει για ενα με μεγαλη οθονη android και καλη καμερα αλλα δεν μπορει να δωσει τα 300+ ευρω για 4,8 οθονη

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω...Δεν εχω σκοπο κατι τετοιο μιας και το εχω μονο ενα μηνα αλλα μια φιλη ψαχνει για ενα με μεγαλη οθονη android και καλη καμερα αλλα δεν μπορει να δωσει τα 300+ ευρω για 4,8 οθονη

 

ας δει το zte 967s τοτε που ειναι δοκιμασμενο

Link to comment
Share on other sites

Μόνο που ξεχνάει το καλή κάμερα,κατεβαίνει και απο το μέτριο και πάει προς την κακή κάμερα ακόμη και για τα δεδομένα των κινέζικων mtk6589 σε τιμή 130-150€.Κατά τα άλλα το κινητό είναι άψογο.Αλλη εναλλακτική αν μπορεί να πάει στα 140-150€ με καλή κάμερα και 5" ειναι το thl w8 Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...