Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] Htc One (M7)


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα 200 κομμάτια που είπε ότι έλαβαν σιγά μη δόθηκαν σε Ελλάδα και τα επόμενα 200 που θα έρθουν πάλι σιγά μη μοιραστούν Ελλάδα...Και η p4u συνεχίζει να εξυπηρετεί κανονικά τους Άγγλους. Έχεις δίκιο το βλέπω να βγαίνει ο μήνας...

 

To phones 4u στέλνει Ελλάδα???

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μιλάς γι αυτό το κενό φαντάζομαι.

.....

Πραγματικά είναι κατι που δεν θα έπρεπε να υπάρχει.

Πολύ κακό να ξεκινά πάλι με κατασκευαστικά προβλήματα όπως πέρυσι.

Θα διορθωθεί βέβαια στην πορεία αλλά πάλι θα ψάχνονται οι κάτοχοι και οι υποψήφιοι αγοραστές ποιας εβδομάδας είναι. Και φυσικά θα γίνει η ζημιά.

 

ειναι για να παιρνει αερα καλυτερα με την ζεστη...

κατι τετεια ειχαμε και στην Σαμμυ με τις οθονες με τα στιγματα...

δεν θα βαλουν μυαλο ποτε μου φαινεται :(

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Απ'όσο μπορώ να διακρίνω βλέπω ότι υπάρχει το κενό. Μήπως βγαίνουν όλα έτσι τελικά;

 

Έλαβα e-mail από Expansys, παραλαβή από 10 Απρ κ μετά..

 

 

 

Στο 00:57 σα να υπάρχει ένα κενό :)

Μήπως και στο 01:01 ;

 

Ετσι σιγουρα δεν βγαινουν ολα...Ελπιζω τουλαχιστον...Πιστευω ολες οι εταιρειες εχουν προβλημα στα πρωτα τους κομματια που βγαζουν στην κυκλοφορια....Παντως ειναι και μερικα ατομα που εχουν παρει το κινητο (στο εξωτερικο αναφερομαι παντα) και λενε οτι δεν εχουν κανενα κενο η σημαδι που προεξεχει πιο πολυ η κανα σημαδι εξωτερικο...Παντως για μενα η γνωμη μου ειναι να το παρετε το κινητο κανα μηνα το ΠΟΛΥ 2 πιο μετα (οποιος αντεχει βεβαια :p ) γιατι πιστευω οτι τοσες φορες που θα τα εχουν γυρισει πισω τα κινητα να το εχουν παρει χαμπαρι εκει στην HTC και στα επομενα κομματια να το διορθωσουν!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν βαλω για παραγγελια τωρα εγω για το κινητο ποτε υπολογιζεται να μου ερθει ?!

:P

και για ελλαδα κανονικα ποτε προοριζεται να ερθει ?

birdphone π.χ ??

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

Αν βαλω για παραγγελια τωρα εγω για το κινητο ποτε υπολογιζεται να μου ερθει ?!

:P

και για ελλαδα κανονικα ποτε προοριζεται να ερθει ?

birdphone π.χ ??

 

Aπο την HTC HELLAS στο facebook λενε οτι θα κυκλοφορησει 15 Απριλιου εως και τελος του μηνος...Μαλλον για τα ελληνικα καταστηματα εννοουσε Πλαισιο,Γερμανος κ.τ.λ. Τωρα απο τα σκρουτσομαγαζα λογικα αναλογα το ποτε το παρηγγειλες και ποσες παραγγελειες εχει το συγκεκριμενο μαγαζι...

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα με τα "gaps", ή οπές ελληνιστί, υπάρχει από τις πρώτες συσκευές. Απο την μια αναρωτιέμαι αν θα ήθελα να ξέρω την ύπαρξη του ελαττωματος (τώρα όταν θα το πάρω θα το ψυρισω να δω αν έχει κάποιο flaw) αλλά από την άλλη όταν gapless σημαίνει αψεγάδιαστο και χωρίς οπές, ανοίγματα, κενά κτλ.. Δεν ξέρω ελπίζω να μην πάρει έκταση το θέμα και να μην έχουμε τέτοια προβλήματα. Πάντως θα περιμένω να κάνω την αγορά μέσα Μάη ;)
Link to comment
Share on other sites

Καλά, εγώ με 190 κινητά (σχεδόν όλα κορυφαία μοντέλα) στην κατοχή/συλλογή μου (και χωρίς να υπολογίζω όσα έχω πουλήσει), έχω ήδη κλείσει κρεβάτι στο Δαφνί! Όχι μόνο πέρνω κάθε νέο μοντέλο που θα μου κάνει κλικ, αλλά πολλές φορές και σε διάφορες παραλλαγές του, π.χ. το S3 το έχω σε λευκό 16GB, μπλε 32GB και μαύρο 64GB!!! Φυσικά, έχω προπαραγγείλει και το One και το S4, αλλά επειδή είχα καμμιά 15αριά μέρες να αγοράσω και να στήσω κάποιο καινούργιο κινητό και αυτά τα 2 καθυστερούσαν, πήρα την προηγούμενη εβδομάδα ένα κόκκινο Nokia 920 για να ασχολούμαι μέχρι να έρθει το One! Nα μη μιλήσω για ταμπλέτες και λάπτοπ...

Από την άλλη, δεν πίνω, δεν καπνίζω, δεν παίρνω ναρκωτικά, δεν παίζω τζόγο και δε συντηρώ πολλές γυναίκες. Άλλοι κάνουν (και ξοδεύουν τα λεφτά τους σε) κάτι από αυτά. Μου αρέσει περισσότερο αυτό που κάνω εγώ. Εσάς;

 

Αλλο ενας παλιος αρρωστος του φορουμ (ενα κλικ πιο νεουδι απο εμενα).

Βεβαια εσυ εισαι ισως ο μοναδικος απο την παλια φρουρα που εχει την τυχη να εχει τοσο μεγαλη συλλογη.

Εγω στην ακρη εχω μονο καποια κινητα σταθμους (SL45, P800 κλπ) και το κινητο που χρησιμοποιω σημερα σαν βασικο μου (Note 2).

ΥΓ Δυστυχως αυτος που "ξερει" να κανει reviews, εχει το τηλ και το χρησιμοποιει σαν βασικο του εδω και ενα μηνα, αλλα δε μπηκε στον κοπο να μοιραστει τις εντυπωσεις του.

Το μονο που θα σας πω ειναι πως εχει περιπου 8 χρονια να κρατησει το ιδιο τηλεφωνο πανω απο 5 ημερες. Χμμμ, κατι εχει να μας πει το one...

Link to comment
Share on other sites

Aπο την HTC HELLAS στο facebook λενε οτι θα κυκλοφορησει 15 Απριλιου εως και τελος του μηνος...Μαλλον για τα ελληνικα καταστηματα εννοουσε Πλαισιο,Γερμανος κ.τ.λ. Τωρα απο τα σκρουτσομαγαζα λογικα αναλογα το ποτε το παρηγγειλες και ποσες παραγγελειες εχει το συγκεκριμενο μαγαζι...

 

Δλδ την αναμονη μεχρι τελους του μηνα δεν την γλυτωνω οτι και αν γινει ..!

:P

(εχω ξεμεινει με ενα κινητο της κακιας ωρας ..και δεν παλευεται η κατασταση )! :p

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ωρα να ξενερώσετε ομαδικα... φιλαρακι μου με πηρε τωρα τηλέφωνο!

 

Του ηρθε σημερα το HTC ONE απο expansys.uk με παραγγελία 20 Μαρτιου και μένει επαρχία!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ωρα να ξενερώσετε ομαδικα... φιλαρακι μου με πηρε τωρα τηλέφωνο!

 

Του ηρθε σημερα το HTC ONE απο expansys.uk με παραγγελία 20 Μαρτιου και μένει επαρχία!

 

Μετα απο τοσα και τοσα τηλεφωνα δε μου καιγεται καρφι και σε 2 μηνες να ερθει. Ο κορεσμος εχει επελθει (ευτυχως) :)

Καλως να ορισουν λοιπον...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ωρα να ξενερώσετε ομαδικα... φιλαρακι μου με πηρε τωρα τηλέφωνο!

 

Του ηρθε σημερα το HTC ONE απο expansys.uk με παραγγελία 20 Μαρτιου και μένει επαρχία!

 

Καλοριζικο να του πεις και προσωπικά δεν ξενερωσα καθολου

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Ανησυχώ με το θέμα με το κενό.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Εγω βλέπω ότι υπάρχει μεγάλο ενδιαφέρον για το One. Ακόμα κι εδώ στο φόρουμ ίσως έχει μεγαλύτερη κίνηση από το αντιστοιχο thread του S4.

Αν δεν τα σκατωσει πάλι η htc θα πάει καλά.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Περιμενουμε εντυπωσεις απο το παλικαρι να μας πει για τ κινητο και καλοριζικο !!

για γαλαξια ημουν s4 ... αλλα επειδη θα παρω ετσι κι αλλιως με snapdragon λεω καλυτερα HTc (Που ειναι πανεμορφο) και οταν βγει η επιδοτηση μου (ιανουαριο) χτυπαω το note3 !!

:P

 

αν και πιστευω να με βολεψει καλα το htc .... αλλα το θελω τωρα!

:)

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

Ανησυχώ με το θέμα με το κενό.

 

Θα του βάλουμε λίγο τσιμεντακι να γεμίσει :D:D

Είναι λίγο λαχείο η κατασταση.Για να δουμε

 

Αρχισε η Expansys τις ******** της; 10 ευρώ επανω σε τιμή;

Edited by afilopou

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Το εχει βαλει για να φορτίσει γιατι ηταν εντελως αφόρτιστο και μου ειπε κατα της 11.00 να τον παρω τηλεφωνο να το αναλύσουμε!

 

Σα συσκευή στο χερι ειναι EPIC μου ειπε, σαν κόσμημα! Τον εμπιστεύομαι γιατι εχει παιξει και με sammy αλλα και με iphone!

 

Τα υπολοιπα σε 1 ωρα....

Link to comment
Share on other sites

Μιλάς γι αυτό το κενό φαντάζομαι.

http://img600.imageshack.us/img600/2033/20130403115424.png

 

Πραγματικά είναι κατι που δεν θα έπρεπε να υπάρχει.

Πολύ κακό να ξεκινά πάλι με κατασκευαστικά προβλήματα όπως πέρυσι.

Θα διορθωθεί βέβαια στην πορεία αλλά πάλι θα ψάχνονται οι κάτοχοι και οι υποψήφιοι αγοραστές ποιας εβδομάδας είναι. Και φυσικά θα γίνει η ζημιά.

 

Περισσότερο μου μοιάζει για γυαλάδα του αλουμινίου πάρα για κενό.

Στο βίντεο του digital life στην αρχή που δείχνει την συσκευή από κοντά, ενώ μοιάζει να φαινεται αυτό το κενό, μόλις λίγο το γυρίζει φαίνεται πως είναι παιχνίδι του φακού.

 

Επίσης θεωρώ ότι η έλλειψη είναι τεχνητή και όχι πραγματική, ώστε να δημιουργήσει πόθο με την αναμονή. Τα δίνει με το σταγονομετρο και αυτοί που το παίρνουν μας λένε τις εντυπώσεις τους και μας τρέχουν τα σάλια περισσότερο. Δημιουργεί νταβαντουρι γύρω από την συσκευή όπως δεν είχε κάνει ποτέ. Έχει καταφέρει να ασχολούνται περισσότεροι με αυτό αντί του s4 και αυτό της δίνει ψυχολογικό αβαντάζ, όταν βγουν και τα δύο μαζί και θα γεμίσει τότε την αγορά. Με την προσμονή που έχει δημιουργήσει θα πέσει πάνω στο τηλέφωνο πολύ περισσότερος κόσμος πιστεύω, από το να το έβγαζε έτσι ξερά πριν το s4.

Το πάει καλά νομίζω φετος.

Edited by giannis12a

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

μεχρι τωρα καλα το παει αποκλειστικα λογω υλικων και δευτερευοντως οθονης...

 

αν και προσωπικα να μου πεφτει κατω το κινητο και να βγαινει καπακι απο ηχειοτο θεωρω λιγο κουταμαρα.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για πολλά εγκεφαλικά το τηλέφωνο μου είπε ο φίλος μου! Αυριο θα παιξει ενα review σε ενα αλλο site αλλα θα σας δωσω link εδω...

 

Πειτε μου τι θελετε να δοκιμάσει... προτασεις!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...