Jump to content

BlackBerry Z10


k0miStiS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

apn: internet.vodafone.gr, username και pass τιποτα, τυπος ελεγχου ταυτοτητας: ΚΑΝΕΝΑ.

Χωρις να ρυθμισω κατι απο μονος μου, αυτα εχω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Στις ρυθμίσεις δικτύου μου βγάζει the sim card isn't compatible και δε συνδέεται στο ίντερνετ, μόνο μέσω Wi-Fi. Για λίγες μέρες είχα κοσμοκαρτα και εμφάνιζε το ίδιο μέχρι που έφτιαξε από μόνο του
Link to comment
Share on other sites

@dimtz/ή αλλος χρηστης cu

τι βαζουμε στο APN για να εχουμε internet;

χρειαζεται username και password;

 

ισχυει αυτο που λεει ο φιλος tiest, εγω δεν εκανα κατι τα περασε μονο του

Link to comment
Share on other sites

παληκαρια πως εξαφανιζουμε απο την εφαρμογη τηλεφωνο τις επαφες απο το facebook? Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

Θα πας στην εφαρμογή επαφές και θα κάνεις swipe από πάνω προς τα κάτω και θα πατήσεις ρυθμίσεις. Εκεί έχει να επιλέξεις τι θέλεις να σου εμφανίζει στις επαφές σου ;-)
Link to comment
Share on other sites

Να ξέρετε. Αν θέλετε να έχετε πρόσβαση σε επαφές όπως το fb αλλά να μην φαίνονται πάντα , απλά επιλέξτε από κάτω αριστερά ποια ομάδα επαφών θέλετε να βλέπετε όταν ανοίγει η εφαρμογή.

Αν το έχετε στο όλα, θα τις βλέπετε όλες. Αν είναι στις τοπικές, θα βλέπετε μόνο αυτές κλπ

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Θα πας στην εφαρμογή επαφές και θα κάνεις swipe από πάνω προς τα κάτω και θα πατήσεις ρυθμίσεις. Εκεί έχει να επιλέξεις τι θέλεις να σου εμφανίζει στις επαφές σου ;-)

 

ευχαριστω φιλε, εφαγα φλασια, εγω πηγαινα στην εφαρμογη τηλεφωνο και εκανα αυτην την διαδικασια, εκει μπερδευτηκα :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Το έχει πάρει κανείς απο bird; Είναι το lte η όχι; Στο site δεν αναφέρει τίποτα και σε τηλεφωνική επικοινωνία μου είπαν πως είναι το lte αλλά δεν μπορούσαν να επιβεβαιώσουν αν είναι το 100-2 ή 100-1. :confused:
Back In Black
Link to comment
Share on other sites

Το έχει πάρει κανείς απο bird; Είναι το lte η όχι; Στο site δεν αναφέρει τίποτα και σε τηλεφωνική επικοινωνία μου είπαν πως είναι το lte αλλά δεν μπορούσαν να επιβεβαιώσουν αν είναι το 100-2 ή 100-1. :confused:

 

Όταν πήρα εγώ από birdphone, είχαν το 100-2 σε μαύρο και το 100-1 σε άσπρο. Μένω κοντά, οπότε πήγα στο κατάστημα και ρωτησα. Λίγους μήνες πριν που είχα πάρει το Q10 μου είχαν επιβεβαιώσει τηλεφωνικά ότι είχαν το μοντέλο που ήθελα.

Link to comment
Share on other sites

Το έχει πάρει κανείς απο bird; Είναι το lte η όχι; Στο site δεν αναφέρει τίποτα και σε τηλεφωνική επικοινωνία μου είπαν πως είναι το lte αλλά δεν μπορούσαν να επιβεβαιώσουν αν είναι το 100-2 ή 100-1. :confused:
Την Δευτερα που πηρα τηλέφωνο το Bird μου ειπαν οτι ειναι το 3g. Πηρα αλλο καταστημα και ρωτησα για το αν ειναι το 100-2 μου ειπαν δεν ξερουν , αλλα ειναι το lte απο EU. το lte απο EU ειναι το 100-2. Το παραγγειλα και μολις ηρθε τσεκαρα το κουτι πριν το ανοιξω και ηταν το 100-2.Αυτα απο μενα
Samsung Galaxy S10e
Link to comment
Share on other sites

Την Δευτερα που πηρα τηλέφωνο το Bird μου ειπαν οτι ειναι το 3g. Πηρα αλλο καταστημα και ρωτησα για το αν ειναι το 100-2 μου ειπαν δεν ξερουν , αλλα ειναι το lte απο EU. το lte απο EU ειναι το 100-2. Το παραγγειλα και μολις ηρθε τσεκαρα το κουτι πριν το ανοιξω και ηταν το 100-2.Αυτα απο μενα

 

Ποιό ήταν το άλλο κατάστημα;

Back In Black
Link to comment
Share on other sites

λεβεντες εχω ενα bluetooth το plactronics m165 και δε μπορω να δω το υπολοιπο μπαταριας, εχει καποιο προγραμμα η bb?
Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα παρει απο bird 100-2 αλλα ειχα παρει τηλ και εγω πριν και με ειχαν ενημερωσει οτι ειναι το 100-2 τωρα αν εχουν το 100-1 δεν ξερω
iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

και κατι ακομη, εχω με το power tool ν αναβει οτι χρωμα λαμπακι θελω σε καθε ειδοποιηση, πως βγαζω αυτο το κοκκινο που εχει μαμα? απενεργοποιωντας το κεντρικο led η απο το καθε apps? μ εχει μπερδεψει πολλες φορες
Link to comment
Share on other sites

και κατι ακομη, εχω με το power tool ν αναβει οτι χρωμα λαμπακι θελω σε καθε ειδοποιηση, πως βγαζω αυτο το κοκκινο που εχει μαμα? απενεργοποιωντας το κεντρικο led η απο το καθε apps? μ εχει μπερδεψει πολλες φορες

 

Εγώ όταν χρησιμοποιουσα το bebuzzer (το οποίο δεν υπάρχει πια) έκλεινα το led από παντού :D

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και από μένα, σήμερα παρέλαβα το καινούριο μου ΒΒ Ζ10 και οι πρώτες μου εντυπώσεις είναι πάρα πολύ καλές! Μια ερώτηση όμως, πως θα αλλάξω e-mail στο για να το συγχρονίσω με ένα άλλο??
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και από μένα, σήμερα παρέλαβα το καινούριο μου ΒΒ Ζ10 και οι πρώτες μου εντυπώσεις είναι πάρα πολύ καλές! Μια ερώτηση όμως, πως θα αλλάξω e-mail στο για να το συγχρονίσω με ένα άλλο??

 

ρυθμισεις-λογαριασμοι email, καλοριζικο

Link to comment
Share on other sites

και απο το email μετά τι επιλέγω?? δοκίμασα και διέγραψα τα 2 mail και τον λογ/μο μου απο το facebook που είχα δημιουργήσει, όμως και πάλι δε μου βγάζει κάτι για να αλλάξω τα στοιχεία του e mail.. και σε ευχαριστώ πολύ!! :)
Link to comment
Share on other sites

δε χρειαζεται ν αλλαξεις κατι απο το υπαρχον, το-α διαγραφεις και εχει μια επιλογη μεσα εκει προσθηκη λογαριασμου, βαζεις οσα emαιl θελεις
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και από μένα, σήμερα παρέλαβα το καινούριο μου ΒΒ Ζ10 και οι πρώτες μου εντυπώσεις είναι πάρα πολύ καλές! Μια ερώτηση όμως, πως θα αλλάξω e-mail στο για να το συγχρονίσω με ένα άλλο??
Μηπως εννοεις το mail που εβαλες για το blackberry ID; Θελεις καινουριο mail. Και στις ρυθμισεις-> blackberry ID θα βαλεις το νεο ID. Μετα στον BBM θα συνδεθεις με τον νεο ID. Αν καταλαβα καλα.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

στα 199 στο eshop

 

Το 100-1. Το λευκό είναι στα crazysundays και το μαύρο ήταν στα μέλη που ξεκίνησε πριν μια εβδομάδα, κι ακόμη είναι σε προσφορά :)

Όπου υπάρχει θέληση, υπάρχει και τρόπος.
Link to comment
Share on other sites

Με την περιπέτεια που είχε μέλος με αγορά από εκεί, δεν θα το σκεφτόμουν καθόλου.

 

Εγώ είμαι, έκλεισα 4 εβδομάδες και τώρα αναμένω το καινούριο λογικά απο Δευτέρα!

Ίσως να έτυχε το κομμάτι :(

Όπου υπάρχει θέληση, υπάρχει και τρόπος.
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...