Jump to content

BlackBerry Z10


k0miStiS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ιδια διαδικασια, ισως να εκανα λαθος, απλα μου εβγαλε ειδοποιηση οταν εβαλα το id οτι "αγορασθηκε"

 

Σημ: παταω 0.89/δωρεαν και αφου εχει κρατησει το bb id μου βγαζει μνμ "εγινε ληψη στοιχειων πληρωμης"

Και εσενα αυτο σου βγαζει?

Edited by geobila
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ναι. Λεει γινεται ληψη στοιχειων πληρωμης και μετα κατεβαινει η εφαρμογη. Εχω καρτα οποτε βλεπω αν τραβει λεφτα ή οχι.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

ε πιο σιγουρο δεν γινεται μιας και εχεις καρτα. Μουφα το need for speed. Κατεβασα τετρις και boggle. Προτεινεις αλλο?
Link to comment
Share on other sites

ΝΒΑ Jam! To επαιζα μικρος στα "ουφαδικα"! Dead space και mass effect αν σου αρεσουν αυτα τα games και η monopoly milionaire.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

nba jam μεγαλωσαμε με αυτα :)

 

dead space εχω τερματισει στο pc και τα 3 :)

 

monopoly οδηγει σε ενδοοικογενειακη βια συμφωνα με τους simpsons xaxaaxaxax

Link to comment
Share on other sites

Έγινε χαζομαρα:mad: χτες πάτησα το all update (εκτός του bb world)στο bb world και μου έκανε update το runtime για android μαζί με όλα τα αλλά. Πάω να ανοίξω google maps και κάνει 1 λεπτό και άλλες δεν ανοίγουν κάν . Πάω να δω τις σημειώσεις της εκδοσης λέει ότι ειναι για λογισμικό έκδοση 10.2.0 και αν δεν έχουμε πρόβλημα να μην την κάνω....έλεος .τι την βάζουν στα update της 10.2.1;

Παράδοξο, το κινητό ανοίγει πολύ γρήγορα με bugαρισμενο το runtime...

Τι κάνω τώρα;

 

Υγ άκυρο...δεν είχα κάνει update το bb world . Δεν ξέρω γιατι, αλλά μόλις το έκανα έστρωσε....

Edited by songless_bird

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Για να διαβάσει αρχεία του office και pdf πρέπει να εγκατασταθεί κάποιο πρόγραμμα ή δεν τα διαβάζει καθόλου ;

Sorry για την άσχετη ερώτηση αλλά απο λειτουργικό blackberry δεν ξέρω τίποτα και τα θυμάμαι ένα ένα ...

Μάκης

"ΤΙΣ ΑΓΟΡΕΥΕΙΝ ΒΟΥΛΕΤΑΙ"

"ΕΝΔΕΧΕΤΑΙ ΑΛΛΩΣ ΕΧΕΙΝ "

Όταν εμείς τα λέγαμε αυτά οι "άλλοι" απλώς δεν υπήρχαν ...

Link to comment
Share on other sites

Για να διαβάσει αρχεία του office και pdf πρέπει να εγκατασταθεί κάποιο πρόγραμμα ή δεν τα διαβάζει καθόλου ;

Sorry για την άσχετη ερώτηση αλλά απο λειτουργικό blackberry δεν ξέρω τίποτα και τα θυμάμαι ένα ένα ...

Για office και pdf εχει εγκατεστημενα out of the box το adobe reader και το Documents to Go.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις .

Για πείτε μου τη γνώμη σας : Η χρήση που θα του κάνω θα είναι internet απο το wi fi του σπιτιού - άντε και απο καμμιά καφετέρια :grin: , φωτο και κανα αρχείο pdf που θέλω να έχω .

Πιστεύετε οτι θα είναι υπερβολή που θα πάρω (αν πάρω) το Ζ10 δηλ δεν θα εξαντλώ τις δυνατότητές του ;

Μάκης

"ΤΙΣ ΑΓΟΡΕΥΕΙΝ ΒΟΥΛΕΤΑΙ"

"ΕΝΔΕΧΕΤΑΙ ΑΛΛΩΣ ΕΧΕΙΝ "

Όταν εμείς τα λέγαμε αυτά οι "άλλοι" απλώς δεν υπήρχαν ...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις .

Για πείτε μου τη γνώμη σας : Η χρήση που θα του κάνω θα είναι internet απο το wi fi του σπιτιού - άντε και απο καμμιά καφετέρια :grin: , φωτο και κανα αρχείο pdf που θέλω να έχω .

Πιστεύετε οτι θα είναι υπερβολή που θα πάρω (αν πάρω) το Ζ10 δηλ δεν θα εξαντλώ τις δυνατότητές του ;

 

Θα εξαντλησεις με την παραπανω χρήση το 2% των δυνατοτητων του Ζ10.

BlackBerry Passport and a Playbook
Link to comment
Share on other sites

Δεν ήξερα που αλλού να το ποστάρω,

Έχετε και εσείς πρόβλημα με την αποστολή μνμ στο whatsapp?

Από σήμερα το βράδυ δε μπορώ να στείλω μνμ, ούτε και να δεχτώ.

Παρόμοιο πρόβλημα έχει και φίλος μου με iphone και άλλο δίκτυο.

Blackberry 9000-9650-9810-9900-Q10 White-Q10 Black
Link to comment
Share on other sites

Δεν ήξερα που αλλού να το ποστάρω,

Έχετε και εσείς πρόβλημα με την αποστολή μνμ στο whatsapp?

Από σήμερα το βράδυ δε μπορώ να στείλω μνμ, ούτε και να δεχτώ.

Παρόμοιο πρόβλημα έχει και φίλος μου με iphone και άλλο δίκτυο.

 

Και εγώ τόση ώρα λέω τι γίνεται. Έκανα restart και δεν έστρωσε. Άρα είναι γενικό το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ τόση ώρα λέω τι γίνεται. Έκανα restart και δεν έστρωσε. Άρα είναι γενικό το πρόβλημα.

 

τελικά είναι γενικό το πρόβλημα...σε αρκετές χώρες...

Blackberry 9000-9650-9810-9900-Q10 White-Q10 Black
Link to comment
Share on other sites

Το Data Usage Counter μόλις έδωσε update και έγινε headless!

:)

 

Καλημερα! Headless σημαινει οτι δε χρειαζεται να ειναι μονιμως ανοιχτη η εφαρμογη για να δουλευει;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Headless σημαινει οτι δε χρειαζεται να ειναι μονιμως ανοιχτη η εφαρμογη για να δουλευει;

 

τρεχει στο background.

 

μια ερωτηση που την εχω υποβαλλει και σε αλλα thread για os10.ειναι να αγορασω os10 συσκευη και εχω ηδη αγορασει το sygic για το gs3.θα τρεχει κανονικα με os10?

Link to comment
Share on other sites

τρεχει στο background.

 

μια ερωτηση που την εχω υποβαλλει και σε αλλα thread για os10.ειναι να αγορασω os10 συσκευη και εχω ηδη αγορασει το sygic για το gs3.θα τρεχει κανονικα με os10?

To εγκατεστησα απο το snap. Οπως και το navigon απαιτουν να υπαρχει το google play. Δεν μπορει να κατεβασει καποια αρχεια.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

μαλλον λογω εξαγορας απο την facebook, προφανως πρεπει να εγκαταστησουνε τα "δικα" τους για την NSA :lol:
Link to comment
Share on other sites

Μιας και είδα κάποιος παραπάνω να ρωτάει για αρχεία Office κλπ, εάν κάποιος χρησιμοποιεί Power Point ή κάτι αντίστοιχο για δημιουργία παρουσιάσεων, τότε κατεβάστε το BlackBerry Express από ΒΒWorld. Εκπληκτικό προγραμματάκι για δημιουργία παρουσιάσεων και μάλιστα δωρεάν από την BB :)
BBZ10 STL100-2 OS: 10.2.1.537
Link to comment
Share on other sites

To εγκατεστησα απο το snap. Οπως και το navigon απαιτουν να υπαρχει το google play. Δεν μπορει να κατεβασει καποια αρχεια.

 

δηλ δεν παιζει το sygic?κριμα παντως.θα τους στειλω και ενα email στο cc.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα ενδιαφέρομε για το συγκεκριμένο κινητό και είδα ότι έχει διάφορες εκδόσεις εκτός το 4g έχει ουσιαστική διάφορα η STL100-1 από STL100-2 ?
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα ενδιαφέρομε για το συγκεκριμένο κινητό και είδα ότι έχει διάφορες εκδόσεις εκτός το 4g έχει ουσιαστική διάφορα η STL100-1 από STL100-2 ?

 

kοιτα πολλα εχουν ειπωθει …

Αν και η γυναικα μου εχει το 100-2 ,νομιζω τελικα το 100-1 ειναι καλυτερο σε specs …..http://m.crackberry.com/blackberry-z10-stl100-1-why-does-it-exist και με λιγοτερα τελικα προβληματα οσων αφορα ξαφνικα reboots και battery drain.

Καποια στιγμη σε καποια leak εκδοση ναι ειχε παρατηρηθει οτι αργουσε πολυ το 100-1 σε σχεση με τα αλλα ….

Ετσι οπως αναφερεται ομως στο crackberry μπορει το 100-1 να ειναι και λιγακι καλυτερο απο τα υπολοιπα ….οσων αφορα την καρτα γραφικων ναι το 100-1 εχει καλυτερη …..

Το 100-1 βεβαια δεν εχει 4g …

H αποψεις διιστανται ….οσων αφορα τους διαφορετικους επεξεργαστες ,οι οποιοι και οι δυο ειναι χρονισμενοι στα 1,5 ghz…

Πιστευω in real life διαφορα μηδεν……

Edited by gatokefalo
Link to comment
Share on other sites

Και κάπου διάβασα ότι για το stl 100-1 βγαίνει ειδικό update. Σε μια beta έλεγε ότι δεν κάνει για αυτό. Οπότε , δεν ξέρω αν ειναι καλή επιλογή.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...