Jump to content

[Nexus 4] Αξεσουάρ


DoctorM
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ασύρματος φορτιστής θα είναι η επόμενη αγορά που θα κάνω. Οπότε οποιαδήποτε πληροφορία είναι σημαντική.

Φαντάζομαι πως εάν το τηλέφωνο δεν έχει "ποδαράκια" θα έχει μειωμένο ήχο σε κλήσεις και το βασικότερο σε ξυπνητήρι.

Edited by cb600f
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν ξερω αν με εσωσε το bumper απο aliexpress που ειχα αναφερει ή απλα σταθηκα αλλη μια φορα κολοφαρδος.Μου επεσε την ωρα που σερφαρα στην ουρα για το ταμειο της τραπεζας.Μου σκαει κατω με τα πλαγια και γυριζει με την μουρη προς τα κατω.Περιττο να αναφερω οτι μεχρι να το γυρισω αναποδα και να αναψω την οθονη να δω μην εσπασε τπτ που πηγε η καρδια μου..
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως φιλε!!!!!ολα καλα ομως.το γνησιο bumper εχεις;

 

Αστα!Οχι δεν ειναι γνησιο αλλα αξιζει!Αμα ψαξεις λιγο πιο πισω θα δεις απο aliexpress νομιζω.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως φιλε!!!!!ολα καλα ομως.το γνησιο bumper εχεις;

 

Δες εδω (δεν ειναι το γνησιο) :

http://www.aliexpress.com/item/7-colors-in-stock-1PCS-for-Google-Nexus-4-E960-2-1-bumper-case-smartphone-mobilephone/843095212.html

Link to comment
Share on other sites

εμένα που μου έπεσε με την οθόνη κάτω στο δρόμο με το που πήγα να κάτσω στο αμάξι !!!

Δεν έπαθε τίποτα! Δεν το είχα τίποτα σήμερα μου ήρθε και το bumper!

Να λέτε ευτυχώς που δεν έπαθα έμφραγμα!!!!!!

Digital-Doctor.blogspot.gr
Link to comment
Share on other sites

 

Πόσο καιρό έκανε να σου έρθει φίλε μου το bumperaki?

Link to comment
Share on other sites

Είναι ο ίδιος που ανέφερα πριν 9 post , απλά δεν έχει τα λαμπάκια ο δικός μου.

Πόσα mA σου δείχνει κατά την φόρτιση;

Ώπα έφαγα φλας τώρα...Από που φαίνεται αυτό;

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Πόσο καιρό έκανε να σου έρθει φίλε μου το bumperaki?

 

Κι εγώ πήρα το ίδιο αλλά μου ήρθε σε 20-23 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

3o bumper που σπάει εκεί στην usb... :( Έχουμε κάτι δοκιμασμένο;

 

Αλλιώς να πάρω μια ringe fusion να ξεμπλέξω... αλήθεια που την δίνουν φθηνότερα;

Link to comment
Share on other sites

3o bumper που σπάει εκεί στην usb... :( Έχουμε κάτι δοκιμασμένο;

 

Αλλιώς να πάρω μια ringe fusion να ξεμπλέξω... αλήθεια που την δίνουν φθηνότερα;

 

θα σου πρότεινα αυτό http://dx-box.com/brand-new-sealed-nexus-4-lg-smart-phone-bumper-oem-google-case-black-free-shipping.html

το έχω φορεμένο στο τηλ 3-3,5 μήνες τώρα συνέχεια και είναι όπως την 1η μέρα, πολύ καλή κατασκευή

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Ώπα έφαγα φλας τώρα...Από που φαίνεται αυτό;

 

Με κάποια εφαρμογή όπως το current widget ή το battery monitor widget.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Με κάποια εφαρμογή όπως το current widget ή το battery monitor widget.

Αργησες στην απάντηση :) στην 2η φόρτιση τώρα ......

Χρόνο δεν κατάφερα να μετρήσω γιατί έπεσα για ύπνο την ώρα της φόρτισης, το μόνο που μπορώ να πω ότι είδα είναι ότι σε 2 ώρες + 15 λεπτά από το 10% είχε φτάσει στο 35%, το πρωί σήμερα είχε φορτίσει και ο φορτιστής είχε κλείσει ( λογικά πρέπει να έχει κάποιο κύκλωμα και κλείνει όταν ολοκληρώσει την φόρτιση )

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο καλό screen protector παίδες όπως και κάποιος φορτιστής αυτοκινήτου που να είναι ασφαλής για το κινητό και στα σωστά Amper και Volt μπορείτε να προτείνετε??
Link to comment
Share on other sites

Αργησες στην απάντηση :) στην 2η φόρτιση τώρα ......

Χρόνο δεν κατάφερα να μετρήσω γιατί έπεσα για ύπνο την ώρα της φόρτισης, το μόνο που μπορώ να πω ότι είδα είναι ότι σε 2 ώρες + 15 λεπτά από το 10% είχε φτάσει στο 35%, το πρωί σήμερα είχε φορτίσει και ο φορτιστής είχε κλείσει ( λογικά πρέπει να έχει κάποιο κύκλωμα και κλείνει όταν ολοκληρώσει την φόρτιση )

 

Κάτι έχεις μπερδέψει προφανώς.

Το με πόσα mA φορτίζει μια συσκευή μπορείς να το δεις οποιαδήποτε στιγμή την έχεις πάνω στον φορτιστή.

Απλά το συνδεεις για λίγο και τσεκάρεις με την εφαρμογή που είπαμε.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Κάτι έχεις μπερδέψει προφανώς.

Το με πόσα mA φορτίζει μια συσκευή μπορείς να το δεις οποιαδήποτε στιγμή την έχεις πάνω στον φορτιστή.

Απλά το συνδεεις για λίγο και τσεκάρεις με την εφαρμογή που είπαμε.

 

Ναι οκ, κατανοητό, απλά εδώ που Είμαι τώρα δεν έχω τον φορτιστή μαζί μου

 

edit

 

με 330 -360 mhA

Edited by taliban

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο καλό screen protector παίδες όπως και κάποιος φορτιστής αυτοκινήτου που να είναι ασφαλής για το κινητό και στα σωστά Amper και Volt μπορείτε να προτείνετε??

 

Ελα ντε. πειτε κατι ρε παιδια.

Link to comment
Share on other sites

Είχα μια τέτοια και το πάνω μέρος του κινητού έμενε εκτεθειμένο. Μπορεί να είχα μικρότερη, αν και στο Πλαίσιο που ρώτησα μου είχαν πει ότι είναι η μεγαλύτερη που έχουν.

Για δες και αυτο...

Επανέρχομαι στο θέμα της θήκης μετά από καιρό. Το Ν4 είναι σχετικά παχύ με αποτέλεσμα ακόμα και διάφορες μεγάλες θήκες που έβρισκα να μην χωράει ή να μπαίνει/βγαίνει με δυσκολία. Τελικά πήρα αυτήν από το e-click.gr. Είναι η μοναδική από αυτές που είδα στην οποία το κινητό μπαίνει και βγαίνει εύκολα. Φαίνεται καλή ποιοτικά, αν και έχει πολύ χαμηλό κόστος.

Κάποιο καλό screen protector παίδες όπως και κάποιος φορτιστής αυτοκινήτου που να είναι ασφαλής για το κινητό και στα σωστά Amper και Volt μπορείτε να προτείνετε??
Δεν χρειάζεσαι συγκεκριμένο φορτιστή. Οποιοσδήποτε USB κάνει.
Link to comment
Share on other sites

'Exω το κινητό 2 μέρες.Ένας επιπλέον λογος που το διάλεξα ήταν αυτή η απιστεύτη αίσθηση που σου αφήνει όταν το ακουμπάς.Χώρισα και πριν 10 μέρες και η αφή του με κάνει να ξεχνιέμαι :lol: :lol:Δεν σκοπευώ να πάρω θήκη(κράχτε όσο θέλετε:p) αν και σήμερα στο αμάξι έπεσε από το μισό μέτρο πάνω στον λεβιέ και πήγα να πάθω εγκεφαλικό.Αφήστε που το κινητό από 3,5 ίντσες που είχα μου φαίνεται λίγο μεγάλο και αν βάλω και θήκη θα φαίνεται σαν να έχει καρούμπαλο.Τώρα τα mw600 έχουν καλό ήχο,αυτονομία 3 μέρες και τα πήρα απο το e-shop 35e.Για όσους θέλουν handsfree και ραδιόφωνο,πιστεύω είναι μονόδρομος.Όπως αναφέρθηκε σε προηγούμενα ποστ,όντως δείχνει μόνο τον αριθμό(είναι θέμα κινητού γιατί ο αδερφός έχει το xperia T και είναι κομπλέ)
Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ, κατανοητό, απλά εδώ που Είμαι τώρα δεν έχω τον φορτιστή μαζί μου

 

edit

 

με 330 -360 mhA

Ακόμα λιγότερο από τα 450 που βγάζει ο δικός μου, οπότε θα σου αργεί πολύ στην φόρτιση.

 

Ελα ντε. πειτε κατι ρε παιδια.

Εγώ έχω βάλει την Xtremeguard πίσω μόνο και είναι αρκετά καλή.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα λιγότερο από τα 450 που βγάζει ο δικός μου, οπότε θα σου αργεί πολύ στην φόρτιση.

Πρέπει να ξεκινάει στην αρχή με τόσο γιατί μετά είδα 586

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Ποιο ειναι το app που δινει το ρευμα φορτισης;

 

Current widget ή battery monitor widget πχ

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 4] Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...