Jump to content

Euro 2004: Θα κατακτήσει η Ελλάδα το Euro;


Bayern7
 Κοινοποίηση

Θα το σηκώσουμε;  

159 members have voted

  1. 1. Θα το σηκώσουμε;

    • Ναι
      140
    • Όχι
      11
    • ΔΞ/ΔΑ
      8


Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος shodanjr_gr ( 4 Ιούλ. 2004 , 20:46)

 

Μάλιστα...

 

Mάλιστα τι..?Ετσι δεν είναι..ή άλλαξαν οι κανόνες..?

Κερδίζει δηλ όποια έχει περισσότερα κόρνερ..?

 

 

Αν είναι το ποδόσφαιρο να το κρίνει μόνο η τύχη, τότε να το γυρίσουμε στα ζάρια...

 

Eίσαι απλά εκτός τόπου κ χρόνου...παρακολουθείς ποδόσφαιρο?

 

δεν το σχολιάζω

 

 

Γιατί δεν είσαι νεοέλληνας..?

Πού ανήκεις εσύ στους αρχαίους..?

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 281
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

[no offence] Shodan..... To podosfairo exei omorfia giati ginodai ekplhxeis , kai aytes ginontai giati paixei KAI h tyxh (oxi monoh tyxh) an Nikouse pada o kalyteros , poio to nohma na ginei to mats afou xeroume to apotelesma? gi ayto to elllhniko prwta8lkima exei ginei vareto , opote paize px Olympiakos-Akrathtos eiasi sigoyros oti ekplhxh DEN tha ginei [/no offence]

 

None taken ;)

 

Όπως είπα δεν έχω πρόβλημα με το στοιχείο της τύχης και συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Αλλά δεν μου αρέσει η συμπεριφορά μερικών (μάλον πολλών) που κάνουν λες και κατατροπόσαμε την εθνική κόσμου. Δεν μου αρέσουν σχόλια του στυλ "Η Ελλάδα κατατρόπωσε την Τσεχία" γιατί όσο καλά παίξαμε εμείς, τουλάχιστον αλλό τόσο έπαιξαν και αυτοί. Αλλά μάλλον η θεά τύχη δεν προτίμησε τους Τσέχους :)

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να μας δικαιολογησεις (γιατι και εγω πως τους κατατροπωσαμε λεω....) αλλα το κανω γιατι ειναι κατι πρωτογνωρο... ο ενθουσιασμος βλεπεις
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος shodanjr_gr ( 4 Ιούλ. 2004 , 20:55)

 

None taken ;)

 

Όπως είπα δεν έχω πρόβλημα με το στοιχείο της τύχης και συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Αλλά δεν μου αρέσει η συμπεριφορά μερικών (μάλον πολλών) που κάνουν λες και κατατροπόσαμε την εθνική κόσμου. Δεν μου αρέσουν σχόλια του στυλ "Η Ελλάδα κατατρόπωσε την Τσεχία" γιατί όσο καλά παίξαμε εμείς, τουλάχιστον αλλό τόσο έπαιξαν και αυτοί. Αλλά μάλλον η θεά τύχη δεν προτίμησε τους Τσέχους :)

 

 

Ξέρεις αγαπητέ φίλε η Εθνική δεν πάει κάθε μέρα στον τελικό..θεωρώ τον ενθουσιασμό ΑΠΟΛΥΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΟ!

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Καλός ο ενθουσιασμός, αλλά να μην ψευδόμαστε (<- το σκότωσα το ρήμα το ξέρω) τώρα...

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος shodanjr_gr ( 4 Ιούλ. 2004 , 21:12)

 

Καλός ο ενθουσιασμός, αλλά να μην ψευδόμαστε (<- το σκότωσα το ρήμα το ξέρω) τώρα...

 

 

Η ιστορία έγραψε ΕΛΛΑΣ-ΤΣΕΧΙΑ 1-0.

Μετά από λίγο καιρό δεν θα θυμάται ακνείς τι έγινε...μόνο το σκορ!

 

Και ΝΑΙ τους "διελύσαμε" τους Τσέχους την καλύτερη ομάδα του τουρνουά!

Τόσο απλά..

 

Τέλος πάω για το ματς!

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Eνα τελευταίο μήνυμα πρωτού τον αγώνα. Σε λίγο κλείνουν οι υπολογιστές και όποιες άλλες δραστηριότητες. Θα γράψω τον αγώνα απευθείας σε DVD, αλλα και για καλό και για κακό και σε DV κασσέτα. Σε ενα βίντεο, θα γράψω όλη την μετάδοση κι απ' τον Χελάκη.

Και μην ξεχνάμε πως σήμερα γιορτάζουμε την απαράμιλη επιτυχία της εθνικής μας ομάδας. Βρισκώμαστε στον μεγάλο τελικό της Ευρώπης και είμαστε ήδη νικητές. Ότι και να γίνει, θα πανυγηρίσουμε μετά. Ραντεβού λοιπόν, στο κέντρο της Αθήνας και οι υπόλοιποι, στις πόλεις τους. Ολη η Ελλάδα, θα εορτάσει πάντως. Καλή επιτυχία στην ομάδα μας.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tax_opari91 ( 4 Ιούλ. 2004 , 20:03)

 

Πρεπει να μας δικαιολογησεις (γιατι και εγω πως τους κατατροπωσαμε λεω....) αλλα το κανω γιατι ειναι κατι πρωτογνωρο... ο ενθουσιασμος βλεπεις

 

Έτσι, στο ενθουσιασμό μπορείς να πεις και κα΄τι παραπάνω. Μια εικόνα από το πρώτο παιχνίδι με Πορτογαλία : http://www.rehakles.com/images/fans/portugal/12.jpg

Link to comment
Share on other sites

afth h omada pou paizei shmera htan ston teliko under 21 sto boukouresti.ara den einai kati prwtognoro gia afta ta paidia.einai pshmenoi.

kalh tyxh

prepei na eimaste aisiodoksoi.

ellhnikh syneidhsh exei aftos pou exei pisth sto ethnos kai thn istoria.

epishs shmera paizei h ellhnikh psixh oxi ta podia kai ta xeria.

Link to comment
Share on other sites

goaaaaaaaaaaaaaallllllllllllllllllllllllllllll

ETSI GOUSTARW RE ELLADA PETHANE TOUS OLOUS TOUS ALLOTHRISKOUS KAI TOUS AMFISBHTIES.

OTI THELEI AS GINEI TWRA EISAI H PRWTATHLITRIA EVRWPHS

O PORTOGALOS PROEDROS TRABAGE TA MALIA TOU TO EIDA STO BBC SPORT

OLEEEEEEEE ELADARAAAAAAAAAAAAAAAA

Link to comment
Share on other sites

ΦΕΡΤΕ ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΦΕΡΤΕ ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΦΕΡΤΕ ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΦΕΡΤΕ ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΦΕΡΤΕ ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΦΕΡΤΕ ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

:up: :up: :up:

 

ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ ΤΙΜΗΜΕΝΟ

 

ΒΑΡΕΘΗΚΑ - ΒΑΡΕΘΗΚΑ............ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!

 

:up: :up: :up:

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

LOL

 

http://users.panafonet.gr/peris72/haha.jpg

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

ΕΤΣΙ Γ******* Η ΕΛΛΑΔΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΖΗΤΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/ SIZE] ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΘΑ ΤΑ ΣΠΑΣΩ ΟΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΖΗΤΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

TO ΣΗΚΩΣΑΜΕ ΤΟ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

1000 ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟΥΣ 11 ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΑΔΙΚΟ ΚΑΙ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΟΙ 11 ΤΟ ΣΗΚΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΣΑΝ

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

και ιδου ο Βασιλιας

 

http://www.euro2004.com/Features/Kind=256/newsId=205211.html

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...