Jump to content

Google Nexus 4 (by LG)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα κράτησε το κινητό μου πανω σε ενα αντίγραφο του τιμολογιου. Αν το δώρο το δίνει η lg θα βρούμε λογικά άκρη με αυτήν γιατί αν περιμένουμε απο wind σωθηκαμε.

Πάντως ψιλοαπογοητευση το κινητό. Σε σχέση με το note που έχω και ειδικα μετα την αναβάθμιση σε jb αλλά και το προηγούμενο nexus που επισης εχω δεν είδα κάτι τρομερό. Η απόκριση του φαίνεται αρκετά γρήγορη αλλά όχι τόσο που να δικαιολογεί τη μετάβαση απο τα ηδη υφιστάμενα στο n4.

 

Η μετάβαση απο Νότε είναι πολύ μικρο βήμα και μην ξεχνάς οτι επειδή είναι phablet έχει πολύ δυνατό hardware.

 

Απο GPU ειδες διάφορα;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

γνωρίζει κανείς τι ακριβός γίνεται με την sd card (legasy , emulated κτλ)
ONEPLUS 6, HUAWEI P10 PLUS, NEXUS 6P, NEXUS 7 (2013), RASBERRY PI2
Link to comment
Share on other sites

Εμένα κράτησε το κινητό μου πανω σε ενα αντίγραφο του τιμολογιου. Αν το δώρο το δίνει η lg θα βρούμε λογικά άκρη με αυτήν γιατί αν περιμένουμε απο wind σωθηκαμε.

Πάντως ψιλοαπογοητευση το κινητό. Σε σχέση με το note που έχω και ειδικα μετα την αναβάθμιση σε jb αλλά και το προηγούμενο nexus που επισης εχω δεν είδα κάτι τρομερό. Η απόκριση του φαίνεται αρκετά γρήγορη αλλά όχι τόσο που να δικαιολογεί τη μετάβαση απο τα ηδη υφιστάμενα στο n4.

 

Το τηλέφωνο, όπως και κάθε προϊόν θα πρέπει να αξιολογείται συνολικά.

Αναμένω με ενδιαφέρον να το παραλάβω (αγόρασα μέσω φίλου από αγγλία) για να το αξιολογήσω, με κριτήριο όμως τα 320 ευρώ που κοστίζει και όχι τα 500-600-700 που κοστίζουν οι λοιπές προτάσεις.

Δεν είναι δίκαιο να το συγκρίνεις με το ΗΤC One, ή το Note II, ή το Xperia Ζ, ή το S3/S4, αφού κοστίζει σημαντικά φθηνότερα.

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο πράγμα υστερεί σε σχέση με ένα τηλέφωνο των 700€;

 

Δεν ξέρω! Θα σου πω όταν το πάρω! Για να το πάρω, κάτι μου έκανε κλικ.

 

Προς το παρόν, με χαλάει η έλλειψη SD (διότι κρατώ 2000+ φωτογραφίες και βίντεο στο κινητό, συν 18GB mp3, συν τους χάρτες όλης της ευρώπης στο κινητό μου), και η έλλειψη ραδιοφώνου.

Αν ζούσαμε σε χώρα με σωστές υπηρεσίες, δεν θα με ένοιαζε γιατί με τα 57GB Dropbox και το tunein radio pro που ήδη έχω, δεν θα με απασχολούσε. Ας όψεται η voda/cosm/wind.

Ένα άλλο ωραίο feature είναι η στεγανότητα του xperia Z.

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο πράγμα υστερεί σε σχέση με ένα τηλέφωνο των 700€;

 

Πουθενά δεν υστερεί και μάλιστα υπερέχει...

 

Το Νexus 4 είναι η γνήσια ναυαρχίδα των Αndroid, με την καλύτερη ποιότητα υλικών κατασκευής, γυαλί εμπρός-πίσω design pixel back (Gorilla Glass 2) και με την τελευταία γνήσια αναβάθμιση 4.2.2 που δίνει όλα τα νέα χαρακτηριστικά της Google, είναι με λίγα λόγια το γνήσιο Googlοφωνο!

 

Τέλεια τιμή εκτός Ελλάδος από Play store και τέλειο δώρο (Nexus 4 WCP-400) εντός Ελλάδος από Wind.

Τα υπόλοιπα είναι σε λόγια να βρισκόμαστε!

 

 

Δεν ξέρω! Θα σου πω όταν το πάρω! Για να το πάρω, κάτι μου έκανε κλικ.

 

Προς το παρόν, με χαλάει η έλλειψη SD (διότι κρατώ 2000+ φωτογραφίες και βίντεο στο κινητό, συν 18GB mp3, συν τους χάρτες όλης της ευρώπης στο κινητό μου), και η έλλειψη ραδιοφώνου.

Αν ζούσαμε σε χώρα με σωστές υπηρεσίες, δεν θα με ένοιαζε γιατί με τα 57GB Dropbox και το tunein radio pro που ήδη έχω, δεν θα με απασχολούσε. Ας όψεται η voda/cosm/wind.

Ένα άλλο ωραίο feature είναι η στεγανότητα του xperia Z.

 

Όντως πολύ ωραία συσκευή το νέο Xperia Z με πολύ μεγαλύτερη τιμή!

Όταν όμως θα έχει το Νexus 4 την νέα έκδοση Αndroid 5, το Xperia Z και τα υπόλοιπα νέα GS IV, One, Optimus G και G Pro θα έχουν ακόμη την 4.2.2 ;-)

 

Όπως να το κάνουμε Nexus=Google τελεία και παύλα._

Edited by alcateluser
Link to comment
Share on other sites

Είχα το note 2 και το έδωσα για να πάρω το nexus. Ο κάθε ένας έχει διαφορετικές ανάγκες και η χρήση του smartphone έχει διαφορετική σημασία ανάμεσα στους χρήστες. Το note είχε ραδιόφωνο το οποίο δεν άνοιξα πότε. Μπορεί η κάμερα του note να θεωρείτε καλύτερη αλλά στα δικά μου μάτια δεν έχει τεράστιες διαφορές. Η κάμερα του nexus δεν νομίζω να είναι κακή. Για τον εσωτερικό χώρο δεν είχα ποτέ πρόβλημα και πάντα χρησιμοποιούσα το 55 με 60%. Μπορεί κάποιο λοιπόν να έχει κάποια πράγματα που δεν έχει το άλλο, αυτό δεν το κάνει υποδεέστερο.Δεν καλύπτει κάποιες ανάγκες, το δέχομαι, αλλά είναι υποδεέστερο, όχι σε καμία περίπτωση. Στο note 2 ο chrome σέρνεται και στο nexus είναι σφεντόνα, άρα το note είναι απογοήτευση;:confused:
Link to comment
Share on other sites

Το Νexus 4 είναι η γνήσια ναυαρχίδα των Αndroid, με την καλύτερη ποιότητα υλικών κατασκευής, γυαλί εμπρός-πίσω design pixel back (Gorilla Glass 2) και με την τελευταία γνήσια αναβάθμιση 4.2.2 που δίνει όλα τα νέα χαρακτηριστικά της Google, είναι με λίγα λόγια το γνήσιο Googlοφωνο!

 

Για το πίσω Gorilla Glass... θα διαφωνούσα... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα κράτησε το κινητό μου πανω σε ενα αντίγραφο του τιμολογιου. Αν το δώρο το δίνει η lg θα βρούμε λογικά άκρη με αυτήν γιατί αν περιμένουμε απο wind σωθηκαμε.

Πάντως ψιλοαπογοητευση το κινητό. Σε σχέση με το note που έχω και ειδικα μετα την αναβάθμιση σε jb αλλά και το προηγούμενο nexus που επισης εχω δεν είδα κάτι τρομερό. Η απόκριση του φαίνεται αρκετά γρήγορη αλλά όχι τόσο που να δικαιολογεί τη μετάβαση απο τα ηδη υφιστάμενα στο n4.

 

Αν πηγες απο νοτε 2 σε n4 ενδεχομενως οι διαφορες να ειναι μικρες και λογικο.

Αν πηγες απο νοτε 1 οπως εγω σε n4 ομως οι διαφορες ειναι τεραστιες.

Προσωπικα θεωρω οτι καλυτερο και ποιοτικοτερο σε android εχω πιασει στα χερια μου.

Η οθονη του μαρεσει παρα πολυ ,ειναι ευκρινεστατη με ρεαλιστικα χρωματα,το κινητο πεταει πραγματικα και απο τιμη,ακρως αληθινη και δικαιη για ενα τηλεφωνο.Θελω να δω απο κοντα Xperia Z και HTC One αλλα σιγουρα απο τιμη καμια συγκριση.

Κατι αλλο,bumper original Που βρισκουμε εδω ελλαντα?ξερει κανεις?

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

Είχα το note 2 και το έδωσα για να πάρω το nexus. Ο κάθε ένας έχει διαφορετικές ανάγκες και η χρήση του smartphone έχει διαφορετική σημασία ανάμεσα στους χρήστες. Το note είχε ραδιόφωνο το οποίο δεν άνοιξα πότε. Μπορεί η κάμερα του note να θεωρείτε καλύτερη αλλά στα δικά μου μάτια δεν έχει τεράστιες διαφορές. Η κάμερα του nexus δεν νομίζω να είναι κακή. Για τον εσωτερικό χώρο δεν είχα ποτέ πρόβλημα και πάντα χρησιμοποιούσα το 55 με 60%. Μπορεί κάποιο λοιπόν να έχει κάποια πράγματα που δεν έχει το άλλο, αυτό δεν το κάνει υποδεέστερο.Δεν καλύπτει κάποιες ανάγκες, το δέχομαι, αλλά είναι υποδεέστερο, όχι σε καμία περίπτωση. Στο note 2 ο chrome σέρνεται και στο nexus είναι σφεντόνα, άρα το note είναι απογοήτευση;:confused:

 

Αδερφι... Τα δουλεύω και τα δύο καθημερινά...

Εκτός από το μέγεθος αλλά και της γρήγορες αναβαθμίσεις τα δύο τηλέφωνα δεν συγκρίνονται πουθενά μας πουθενά σε οτιδήποτε άλλο ...

Το ένα είναι το απόλυτο κινητό - εργαλείο(νοτελι) ...

Το άλλο είναι απλά ένα επίπεδο πάνω από ότι άλλο κυκλοφορούσε μέχρι χθες (n4)

Μακάρι να παραμείνει και με τον ερχομό τον καινούριων ναυαρχιδων...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Μερικά πράγματα έχουν ειπωθεί άπειρες φορές αλλά φαίνεται ποτέ δεν είναι αρκετό.

 

1) Όσον αφορά την τιμή: Η Google το επιδοτεί μέσω του Play Store. Η συσκευή κανονικά είναι πολύ πιο ακριβή, καταλάβετε το και σταματήστε αυτή τη συζήτηση επιτέλους.

2) Nexus παίρνει όποιος θέλει σκέτο android με τις συχνές αναβαθμίσεις του και χωρίς τα skins και τις τροποποιήσεις των κατασκευαστών. Για όποιον δεν είναι πλεονέκτημα αυτό, δεν του κάνει το συγκεκριμένο κινητό, ας κοιτάξει αλλού.

 

Τέλος, το συγκεκριμένο θέμα δεν είναι ο κατάλληλος χώρος για συγκρίσεις με άλλα κινητά.

Edited by mcde
Link to comment
Share on other sites

Άμα σκαγαμε 700 ευρώ όπως έχουν τα άλλα που λέτε θα συμφωνουσαμε όλοι.τώρα που έχει τόσο κ με αυτά που προσφέρει έχουμε μουρμούρα.αυτοί είμαστε!ας πάρετε το iPhone 5 που έχει 700 κ διπύρηνο.το ακριβότερο δεν είναι κ καλύτερο,αλλά θέμα marketing.ας το χαρούμε όσοι το αποκτήσατε κ όσοι το περιμένουν όπως κ γω!είναι κινηταρα αδιαμφισβήτητα! :-D
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που άθελά μου ξεκίνησα την κουβέντα για τη σύγκριση με note και το προηγούμενο nexus αλλά μιας τα έχω όλα και τα δουλεύω καθημερινά όφειλα να πω την εντύπωση μου, που είναι καθαρά υποκειμενική..

Για να ξαναγυρίσουμε στο θέμα μας τον ασύρματο φορτιστή τον έχει πάρει ήδη κάποιος ή όλοι όσοι αγοράσαμε από wind ακομα περιμένουμε;

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που άθελά μου ξεκίνησα την κουβέντα για τη σύγκριση με note και το προηγούμενο nexus αλλά μιας τα έχω όλα και τα δουλεύω καθημερινά όφειλα να πω την εντύπωση μου, που είναι καθαρά υποκειμενική..

Για να ξαναγυρίσουμε στο θέμα μας τον ασύρματο φορτιστή τον έχει πάρει ήδη κάποιος ή όλοι όσοι αγοράσαμε από wind ακομα περιμένουμε;

 

Οι γνώμες είναι για να λέγονται!

Πάντως για εφέ ίσως παρω κ γω ασύρματο φορτιστή.βέβαια όχι αυτόν που δίνει η wind αλλά εναν οριζόντιο.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που άθελά μου ξεκίνησα την κουβέντα για τη σύγκριση με note και το προηγούμενο nexus αλλά μιας τα έχω όλα και τα δουλεύω καθημερινά όφειλα να πω την εντύπωση μου, που είναι καθαρά υποκειμενική..

Για να ξαναγυρίσουμε στο θέμα μας τον ασύρματο φορτιστή τον έχει πάρει ήδη κάποιος ή όλοι όσοι αγοράσαμε από wind ακομα περιμένουμε;

 

Δεν πρέπει να ζητάς συγγνώμη ρε συ, κουβέντα κάνουμε ,αλίμονο! Απλά η λέξη "απογοήτευση" μου έκατσε κάπως. Πάντως δεν μου λείπει καθόλου το note, ίσως δεν ταίριαζε για μένα.

Link to comment
Share on other sites

Οι γνώμες είναι για να λέγονται!

Πάντως για εφέ ίσως παρω κ γω ασύρματο φορτιστή.βέβαια όχι αυτόν που δίνει η wind αλλά εναν οριζόντιο.

 

Δεν πρέπει να ζητάς συγγνώμη ρε συ, κουβέντα κάνουμε ,αλίμονο! Απλά η λέξη "απογοήτευση" μου έκατσε κάπως. Πάντως δεν μου λείπει καθόλου το note, ίσως δεν ταίριαζε για μένα.

 

Είδα ότι επενέβη ο moderator και ως νομικός σύμβουλος του forum (έστω και επίτιμος πλέον) οφείλω να σεβαστώ τη λειτουργία του. Δεν θα ήθελε και πολύ να ξεκινήσει κανά flame :cool:

Η αλήθεια είναι πάντως ότι η απόφαση να χρησιμοποιήσεις το note γα κύριο τηλέφωνο είναι μεγάλη απόφαση.... και εγώ το είχα 6 μήνες δεύτερο τηλεφωνο με πρώτο το SGS II αλλά από τη στιγμη που το πήρα απόφαση και γύρισα αυτό πρώτο δύσκολα θα με εντυπωσιάσει κάτι άλλο..... μολονότι η αποκριση του N4 λόγω 4πύρηνου και 2GB μνήμης είναι ότι πιο γρήγορο έχω δει....

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Καλό Μήνα σε όλον τον κόσμο!

 

Μιας και σκέφτομαι και εγώ την αγορά του LG N4, ήθελα να ρωτήσω το εξής:

 

Έχω φίλο που μένει μόνιμα στο Λονδίνο και σε καμιά 15αριά μέρες θα έρθει Ελλάδα. Πώς θα μπορούσα να πάρω μέσω του φίλου το Ν4;

Συγνώμη αν ρωτάω κάτι που έχει χιλιοειπωθεί αλλά είναι πολλά τα post και οι σελίδες του θέματος πλέον...:O

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Eίμαι απόλυτα σίγουρος ότι η "γκάφα" (με ή χωρίς εισαγωγικά) της Google να πουλήσει το Ν4 μέσω του Play σε τιμή κόστους δεν έγινε αντιληπτή από τουλάχιστον το 95% των καταναλωτών στην Ελλάδα!!! Δεν κατάλαβαν τι έγινε με συνέπεια να έχουν μιά διαστρεβλωμένη άποψη για η συσκευή. Σίγουρα κάτι παρόμοιο συνέβη και σε άλλες χώρες. Να είστε σίγουροι ότι η Google έχει μετανοιώσει πικρά γι' αυτό το "πείραμα" της που τόσα προβλήματα δημιούργησε στον εαυτό της και την κατασκευάστρια LG! Eπίσης, να είστε σίγουροι ότι το "Nexus 5" θα κυκλοφορήσει "φυσιολογικά", με "φυσιολογική" τιμή τα 699 ευρώ, όλοι οι καταναλωτές θα τη βρούν "φυσιολογικά" πολύ λογική αφού θα είναι και "μαμώ" τα τηλέφωνα και όπως είναι όλες οι super high-end συσκευές θα είναι "φυσιολογικό" να κάνει 699 ευρώ!

 

Υποθέτω ότι ένα 5% των αναγνωστών κατάλαβαν απόλυτα τι εννοώ! ;) Οι υπόλοιποι θα εξακολουθούν να πιστεύουν ότι είναι μιά συσκευή των 350 δολλαρίων (270 ευρώ) και οτιδήποτε παραπάνω είναι...χούφτωμα! :shock: Του χρόνου τέτοια εποχή όλοι μας θα έχουμε κοινή άποψη!

 

Θα συμφωνήσω απόλυτα.

 

Αν κόστιζε 600-700, πιστεύω θα είχε περισσότερες πωλήσεις, όσο άκυρο κι αν ακούγεται αυτό. Δεν υπάρχει καταναλωτική λογική, αυτό το ξέρουμε όλοι.

 

Απόδειξη είναι οι πωλήσεις του Galaxy S III. Δεν είχε ~450€ απ' την αρχή, αλλά ~700€.

Link to comment
Share on other sites

Το Σαββατο 23/02/2013 αγορασα απο το καταστημα της wind μετα απο 5 χρονια απροβληματιστη συμβιωση με Iphone 2g και 3gs και μετα απο 6 μηνες ερευνας το nexus 4.Η ματαβαση οπως φανταζεστε μεγαλη μετα απο τοσο καιρο μα apple.

Πρωτη επαφη με το κινητο εντυπωσιακη,τρομερη οθονη απιστευτο στο χερι(αν και λιγο μεγαλο για το δικο μου αλλα το παλευω) ποιοτητα κατασκευης μου αρεσε πολυ.Βεβαια καταλαβα οτι μασουλαει τρελα την μπαταρια αλλα διαβαζοντας εδω ειδα οτι και αλλοι φιλοι εχουν το ιδιο θεμα(με προβληματισε πολυ αυτο).

Σημερα παρασκευη 01/03/2013 και μετα απο 6 μερες στα χερια μου το επεστρεψα στο καταστημα της wind μετα απο επικοινωνια με την lg ελλαδας γιατι απο την πρωτη μερα ακουγα κατι μεσα στο τηλεφωνο σαν να εχει ξεκολλησει κατι κοντα στην καμερα.Το παρελαβαν γιατι εχω το δικαιωμα επιστροφης μεχρι 7 ημερες απο την αγορα χωρις ελεγχο απο τους τεχνικους και σε 4 μερες θα εχω καινουργιο. Ελπιζω αυτη την φορα να ειμαι ποιο τυχερος. :)

Link to comment
Share on other sites

Το Σαββατο 23/02/2013 αγορασα απο το καταστημα της wind μετα απο 5 χρονια απροβληματιστη συμβιωση με Iphone 2g και 3gs και μετα απο 6 μηνες ερευνας το nexus 4.Η ματαβαση οπως φανταζεστε μεγαλη μετα απο τοσο καιρο μα apple.

Πρωτη επαφη με το κινητο εντυπωσιακη,τρομερη οθονη απιστευτο στο χερι(αν και λιγο μεγαλο για το δικο μου αλλα το παλευω) ποιοτητα κατασκευης μου αρεσε πολυ.Βεβαια καταλαβα οτι μασουλαει τρελα την μπαταρια αλλα διαβαζοντας εδω ειδα οτι και αλλοι φιλοι εχουν το ιδιο θεμα(με προβληματισε πολυ αυτο).

Σημερα παρασκευη 01/03/2013 και μετα απο 6 μερες στα χερια μου το επεστρεψα στο καταστημα της wind μετα απο επικοινωνια με την lg ελλαδας γιατι απο την πρωτη μερα ακουγα κατι μεσα στο τηλεφωνο σαν να εχει ξεκολλησει κατι κοντα στην καμερα.Το παρελαβαν γιατι εχω το δικαιωμα επιστροφης μεχρι 7 ημερες απο την αγορα χωρις ελεγχο απο τους τεχνικους και σε 4 μερες θα εχω καινουργιο. Ελπιζω αυτη την φορα να ειμαι ποιο τυχερος. :)

 

Τι να πω κ εγώ που τόσο καιρό είμαι με ένα iphone 3g

Ούτε εφαρμογές δεν μπορούσα να του βάζω πλέον επειδή ήθελε updated OS

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ 6η μέρα το έχω και κουνώντας το ακούγεται ένα ελαφρύ κλικ. Όμως υποθέτω οτι προέρχεται από το πλήκτρο έντασης, το οποίο είναι και το μόνο μη ποιοτικό στη κατασκευή του τηλεφώνου. Δε ξέρω αν εννοείς αυτό βέβαια. Από την άλλη ας το δουν και τα άλλα παιδιά να μας πουν.
Link to comment
Share on other sites

Και παλι με το 3gs ειμαι :) χαροπαλευη ποια αλλα το ριμαδι δεν με αφησε ποτε I love

 

Κι εγώ 6η μέρα το έχω και κουνώντας το ακούγεται ένα ελαφρύ κλικ. Όμως υποθέτω οτι προέρχεται από το πλήκτρο έντασης, το οποίο είναι και το μόνο μη ποιοτικό στη κατασκευή του τηλεφώνου. Δε ξέρω αν εννοείς αυτό βέβαια. Από την άλλη ας το δουν και τα άλλα παιδιά να μας πουν.

 

Στο δικο μου δεν ηταν αυτο το εψαχνα 6 μερες τωρα,το χτυπαγες λιγο με το χερι σου στην πλατη και κουδουνιζε κατι μεσα του.Το ακουσε και ο υπαλληλος στο καταστημα.

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Πάντως με μια αναζήτηση στο Google θα δεις οτι οι περισσότερες συσκευές το έχουν. Μάλιστα λένε οτι προέρχεται από κάποιο εξάρτημα της κάμερας. Προσωπικά δεν με ανησυχεί τόσο ώστε να κινήσω διαδικασίες για αντικατάσταση. Όταν πάρεις στα χέρια σου τη νέα συσκευή ενημέρωσέ μας.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως με μια αναζήτηση στο Google θα δεις οτι οι περισσότερες συσκευές το έχουν. Προσωπικά δεν με ανησυχεί τόσο ώστε να κινήσω διαδικασίες για αντικατάσταση. Όταν πάρεις στα χέρια σου τη νέα συσκευή ενημέρωσέ μας.

 

Εχεις δικιο τα ειδα και εγω,και με προβληματισε γι αυτο το πηγα πισω.Οταν την παρω θα θα ενημερωσω.Απο μπαταρια πως ειναι το δικο σου? Η αληθεια ειναι μετα απο τοσα χρονια με το μηλο με ξενισε λιγο οτι απο το πρωι 100%μεχρι το απογευμα χρειζοταν φορτιση ξανα.το δουλευα βεβαια για να το μαθω.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 4 (by LG)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...