Jump to content

Google Nexus 4 (by LG)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οταν δεν θα πατησεις τοτε θα σκασει μονο του ,θα εκπλαγεις. Μη το παιδευεις οταν θα ειναι η ωρα του θα ερθει. Επισης απαντηθηκε παλι το ερωτημα σου πριν απο μερικα ποστς. (Απο οτι εχω καταλαβει κανενας δε διαβαζει τα προηγουμενα μπαινει ρωταει οτι του σκασει και τελος) μη το παρεις προσωπικα αυτο , δε σε ξερω ουτε υποννοω κατι αλλο περα απο αυτο που γραφω. Ειναι άηθεια αν γυρισεις 20 σελιδες πισω και αρχιζεις να διαβαζεις θα δεις οτι ολα εχουν ερωτηθει και εχουν απαντηθει πολλες και συννεχομενες φορες.

 

Υπομονη για το ΟΤΑ ολος ο πλανητης το περιμενει που να το πρωτοδοσει η google.

 

Ρωταω αυτο γιατι σε αλλες εταιριες π.χ Samsung κανουν 2 μηνες να την παρουν απο οταν βγει η εκδοση

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρωταω αυτο γιατι σε αλλες εταιριες π.χ Samsung κανουν 2 μηνες να την παρουν απο οταν βγει η εκδοση

 

Εδώ δεν έχεις να κάνεις ούτε με την Samsung, ούτε με την LG, αλλά με την ίδια την Google.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, ένα ποστ που αφορά στην ΟΤΑ από τον πλέον αρμόδιο, με λίγα λόγια λέει ότι βγαίνει κατά κύματα σε περίπτωση που κάτι πάει στραβά από αυτά που έχουν φτιάξει για να την σταματήσουν και να τη διορθώσουν. Κάθε μέρα παίρνουν τα στοιχεία και αν όλα είναι καλά αυξάνουν τη διάθεση. https://plus.google.com/112218872649456413744/posts/cVFuksrfJCJ

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

Μολίς μου ήρθε η αναβάθμιση ΟΤΑ!!!! "Εγίνε λήψη ενημέρωσης συστηματος Αγγιξτε για εγκατάσταση."

 

Έλα το πρώτο αίμα λεμεεεεεεεε. Καλοφάγωτη. Πες μας και την κατασταση σου, πληρως στοκ, με custom recovery ή μη κτλ, ετσι πληροφοριακά.

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ 4.3!!! Θα ήθελα να δω αν υπάρχει διάφορα στην μπαταρία.

 

Μπαταρία είναι σαν να εχεις αλλάξει κερνελ.μια χαρα είναι

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ 4.3!!! Θα ήθελα να δω αν υπάρχει διάφορα στην μπαταρία.

 

υπαρχει. μικρη αλλα εμφανης.

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

αν δεν βαριέστε κάντε και μία αναφορά σχετικά με την προέλευση του τηλ σας ( για αυτούς που πήραν την 4.3 )

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό μου είναι απο Ελλάδα (wind).

Νομίζω πως βρήκα κ κάποια διάφορα στην ενταση του ηχείου άλλα μπορεί να είναι κ ιδέα μου.

Link to comment
Share on other sites

Aρα όσοι έχουμε ξεκλείδωτο bootloader και ροοταρισμένη την στοκ 4.2.2 και custom recovery ,μάλλον θα πρέπει να την φλασάρουμε με adb.
Nexus 4 > Stock for a little moment
Link to comment
Share on other sites

Aρα όσοι έχουμε ξεκλείδωτο bootloader και ροοταρισμένη την στοκ 4.2.2 και custom recovery ,μάλλον θα πρέπει να την φλασάρουμε με adb.

 

Άρα λάθος. Περίμενε και θα δεις:wink:

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να κάνουμε ένα τεστ πάντως. Το nexus το είχα κάνει root κι εγκατέστησα την recovery με τον δικό σου οδηγό. Στείλε οδηγίες να το κάνω πάλι εντελώς stock και βλέπουμε. Με τέτοια ζέστη αποκλείεται να πέσω για ύπνο έτσι κι αλλιώς. :D
Nexus 4 > Stock for a little moment
Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩΑπο wind. Eίχα franco kernel και cyanogen 10.1 και το εκανα μέσω nexus toolkit stock τελείως ΟΛΑ.Λοιπον εντυπώσεις.ΠΟΛΥ πιο γρήγορο απο πριν.Το facebook παει κυριολεκτικά σφαίρα.Ειναι σχετικα βαριά εφαρμογή.Κάνω μια το δάχτυλο προς τα πανω και κατεβαίνει χωρίς να κανει ουτε ενα κολημματακι.Δεύτερον τα χρώματα είναι καλυτερα απο πριν.Η ανταπόκριση της οθόνης Πόλυ καλύτερη.Το μονο που θέλω να κοιτάξω είναι η θερμοκρασία του.
Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να κάνουμε ένα τεστ πάντως. Το nexus το είχα κάνει root κι εγκατέστησα την recovery με τον δικό σου οδηγό. Στείλε οδηγίες να το κάνω πάλι εντελώς stock και βλέπουμε. Με τέτοια ζέστη αποκλείεται να πέσω για ύπνο έτσι κι αλλιώς. :D

 

Μην παιδευεσαι αδικα. Δεν επηρρεαζουν αυτα που εχεις κανει. Θα ερθει.Αν βαριεσαι να περιμενεις κατεβασε το ζιπ και βγες στη recovery και κανε install zip επιλεγοντας το και voila! 4.3 Αρκει να εχεις την JDQ39 build και οχι την JDQ39E

Edited by Gialakias

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά απ οτι είδα η ενημέρωση ήρθε αφού κατέβασε πρωτα μονο του τα δεδομένα περιπου 160ΜΒ.Η μονη επιλογή που είχα ηταν να το εγκαταστησω.Οποτε αφήστε το λίγο να κατεβάσει τα δεδομένα.
Link to comment
Share on other sites

Στην 4.2.2 το είχα rootarei με τη μέθοδο χωρίς pc. Μετα τη αναβάθμιση χάθηκε το root.

 

Φλασαρε αυτο μεσω recovery και είσαι ετοιμος. Αν εχεις cwm οταν κανεις reboot στην ερωτηση που θα κανει βαλε No.

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

Mπα θα το αφήσω έτσι. Και να έρθει OTA πάλι θα περιμένω να βγει CM με 4.3 να το φλασάρω μια και καλή. Η διαδικασία πιο πολύ με ενδιαφέρει μιας και το adb δεν το έχω δουλέψει και με τόσους οδηγούς και toolkit στο xda έχω χάσει τ'αυγά και τα πασχάλια.:lol:
Nexus 4 > Stock for a little moment
Link to comment
Share on other sites

και εμενα αναβαθμιστικε με οτα..

να κανω μια κουλη ερωτηση??

πως μπορω να στειλω mp3 μεσω bluetooth?

 

επιλεγεις το mp3 μετα κοινη χρηση,bluetooth..

 

Εμενα ακόμα τίποτα,άλλα δεν αντεξα πέρασα στο 7αρι το img..Εδώ λέω να περιμένω για ΟΤΑ..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 4 (by LG)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...