Jump to content

Google Nexus 4 (by LG)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστω πολυ.. 50gb δεν ειναι καθολου ασχημα!!Παντως οσο ωραιο κι αν ειναι το πισω μερος,ετσι που γλυστραει το να το αφησεις χωρις θηκη ειναι μεγααααλο ρισκο.Η οθονη ειναι ευπαθης στις γρατζουνιες?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έκανα upload μερικά τραγούδια στο box. Μόλις επιλέγω να παίξει ένα κομμάτι μου λέει preview δεν είναι διαθέσιμη. Οι φωτογραφίες είναι σε μικρά οικονιδια. Απο την άλλη στο dropbox έχεις την επιλογή να βλέπεις της φωτογραφίες σου όπως στο κινητό χωρίς καθηστεριση.
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε 3 καλά προγράμματα για να αποθηκευουμε οτι θέλουμε στο cloud. Dropbox το οποίο αυτόματα οτι φωτογραφία βγάζω την ανεβάζει χωρίς να με ρωτάει. Το drive που θέλει εγώ να επιλέγω ποιες θα ανεβασω; δεν έχει αυτόματη επιλογή; και το box το οποίο είναι σαν τα αλλά δύο. Ποιο προτείνεται; και τα 3 έχουν 5G διαθέσιμο χώρο.

Για φωτογραφίες και βίντεο το Google+. Άπειρος χώρος δωρεάν με άμεση μεταφωρτωση. Για μουσική έχω το 4shared που δίνει 15 gb . Έχει και app (4shared music) που είναι πολύ βολική

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει επιλογή για το drive να κάνει αυτόματο upload για της φωτογραφίες που βγάζω;

Καλό το box με τα 50G που σου δίνει δωρεάν αλλά δείχνει της εικόνες σε μικρογραφίες και αργεί να της ανοιξη...

Το dropbox της έχει όλες με ημερομηνίες και με μεγάλες εικόνες χωρίς καθηστεριση. Όλες οι εφαρμογές έχουν τα θετικά τους και τα αρνητικά τους.

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Για φωτογραφίες και βίντεο το Google+. Άπειρος χώρος δωρεάν με άμεση μεταφωρτωση. Για μουσική έχω το 4shared που δίνει 15 gb . Έχει και app (4shared music) που είναι πολύ βολική

 

Αυτά που συγχρονίζεις στο Google+ τα βλέπουν όλοι όσους έχεις προσθέσεις στους κύκλους ή μόνο εσύ;

Link to comment
Share on other sites

Αυτά που συγχρονίζεις στο Google+ τα βλέπουν όλοι όσους έχεις προσθέσεις στους κύκλους ή μόνο εσύ;

 

Μόνο εσύ..

Link to comment
Share on other sites

τελικά αυτή η μπαταρία του πως πάει ;

 

με τη νορμάλ χρήση που του κάνω είμαι πολύ ευχαριστημένος. Όλη μέρα στο γραφείο συνδεδεμένος, τηλέφωνα, λίγο ίντερνετ απο εδώ και απο εκεί μου βγάζει δύο μέρες. Σε σύγκριση με το nexus s που έβγαζε μία. Επειδή διάβασα οτι την ψάχνετε για τραγούδια, δοκιμάστε το google music, είναι πολύ καλό. Προεγκατεστημένη η εφαρμογή και με περιθώριο ανεβάσματος 20.000 τραγούδια. Έχω σχεδόν όλο το Library εκεί

Link to comment
Share on other sites

Μια παρατήρηση για την εφαρμογή batterυguru που εχει βγάλει η Qualcom.ΜΑΚΡΙΑ!! Μου έφαγε μέσα σε 8 ώρες που κοιμόμουνα 40% μπαταρία.

 

Δεν μου εχει κανει κατι παρεμφερες ...

Link to comment
Share on other sites

3 του μηνός έφυγε από Αγγλία κ μ λένε τα ΕΛΤΑ ότι δεν έχει μπει Ελλάδα ακόμα, καλά με γαϊδούρι έρχεται??
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

3 του μηνός έφυγε από Αγγλία κ μ λένε τα ΕΛΤΑ ότι δεν έχει μπει Ελλάδα ακόμα, καλά με γαϊδούρι έρχεται??

 

7-8 ημερολογιακές ημέρες θα κάνει για να φτάσει στα χερια σου εάν είναι με royal mail, λογικά έχεις tracking number, μπες εδώ και δες την πορεία

 

http://track2.royalmail.com/portal/rm/trackresults?catId=22700601&pageId=trt_rmresultspage&keyname=3H_track&_requestid=49573

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

χθες βραδυ εντελως ξαφνικα σταματησε να δουλευει το power toggles..τι εγκατασταση τι απεγκατασταση,τιποτα :(
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

με τη νορμάλ χρήση που του κάνω είμαι πολύ ευχαριστημένος. Όλη μέρα στο γραφείο συνδεδεμένος, τηλέφωνα, λίγο ίντερνετ απο εδώ και απο εκεί μου βγάζει δύο μέρες. Σε σύγκριση με το nexus s που έβγαζε μία. Επειδή διάβασα οτι την ψάχνετε για τραγούδια, δοκιμάστε το google music, είναι πολύ καλό. Προεγκατεστημένη η εφαρμογή και με περιθώριο ανεβάσματος 20.000 τραγούδια. Έχω σχεδόν όλο το Library εκεί

 

Μπορείς να βάζεις αυτόματα τα εξώφυλλα των άλμπουμ των τραγουδιών ή χρειάζεται επιπλέον εφαρμογή;

Link to comment
Share on other sites

χθες βραδυ εντελως ξαφνικα σταματησε να δουλευει το power toggles..τι εγκατασταση τι απεγκατασταση,τιποτα :(

 

δεν στέλνεις και ένα μηνυμα στον dev της εφαρμογής μέσω του Play store ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να βάζεις αυτόματα τα εξώφυλλα των άλμπουμ των τραγουδιών ή χρειάζεται επιπλέον εφαρμογή;

 

κοίτα αυτά τα φτιάχνω μέσω προγράμματος στο Pc, mp3tag λέγεται νομίζω. Εικόνα είδος κλπ. Αλλά και μέσα απο το google music έχει επιλογή να τα συμπληρώσεις αυτά, να βάλεις εικόνα κλπ

Link to comment
Share on other sites

7-8 ημερολογιακές ημέρες θα κάνει για να φτάσει στα χερια σου εάν είναι με royal mail, λογικά έχεις tracking number, μπες εδώ και δες την πορεία

 

http://track2.royalmail.com/portal/rm/trackresults?catId=22700601&pageId=trt_rmresultspage&keyname=3H_track&_requestid=49573

 

Μου το έστειλε με postofficeuk,έχω τρακ αριθμό αλλά λέει μόνο ότι έφυγε από κει

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Μου το έστειλε με postofficeuk,έχω τρακ αριθμό αλλά λέει μόνο ότι έφυγε από κει

 

οπότε τον τσεκάρεις καθημερινά και όπως σου είπα σε 7-8 μέρες

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

δεν στέλνεις και ένα μηνυμα στον dev της εφαρμογής μέσω του Play store ?

 

εστειλα μποι,δε ξερω τι αλλο να κανω..

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

εστειλα μποι,δε ξερω τι αλλο να κανω..

 

υπεμονή αρχικά μπας και απαντήσουν και η επόμενη κίνηση ....custom αλλά όχι carbon, να δοκιμάσουμε και καμιά άλλη :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Εχω την εντυπωση ότι η WIND μας κοροϊδευει με τον ασύρματο φορτιστή...

Πήγα σήμερα από το κατάστημα και μου είπαν ότι έχουν προωθήσει το θέμα και ότι θα το λάβω στο σπίτι... μου έδωσαν δε και τον αριθμό της εξυπηρέτησης πελατών wind για πληροφορίες.

Κάλεσα εκει και μου δήλωσαν πλήρη άγνοια...

Τι γίνεται;

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Μόνο εσύ..

 

Προσπάθησα να ανεβάσω μια φωτογραφία στο Google+ και με ρώτησε με ποιους θέλω να την κάνω share, χωρίς όμως να δω κάποια επιλογή για το "κανένας".

Link to comment
Share on other sites

Όταν μιλάω με τα handsfree έχω την ένταση των ακουστικών στο τέρμα χαμηλό.Μόλις λάβω όμως επόμενη κλίση ενώ η στάθμη είναι τέρμα χαμηλά τα ηχεία έχουν τέρμα ένταση.Μόλις ανεβάσω την ένταση ένα τικ από το τέρμα χαμηλό και ξανακατεβάσω επανέρχονται στο σωστό επίπεδο έντασης.Το έχει συναντήσει κανείς?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους! Θα ηθελα να κανω την εξης ερωτηση....Υπαρχει πιθανοτητα το LG Nexus 4 να γινει Bricked? Αλλαζοντας custom roms υπαρχει τετοια πιθανοτητα? γιατι καπου ειχα δει οτι τα Nexus δεν μπορουν να γινουν Brick. Επισης ποια ειναι τα αιτια που προκαλουν Brick σε μια συσκευη?

 

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 4 (by LG)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...