Jump to content

Google Nexus 4 (by LG)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια μολις εγινε ...μου επεσε με τη μουρη απο εκει που ημουν καθιστος....

για τσεκαρετε φωτο εχει αρπαξει και οθονη η επειδη πιεζεται ροζιζει..?

 

 

στο κλασικο μαγαζι αλαγη που λετε με 125Ε η αν δεν εχει πειραχθει η οθονη πιο λιγο?

 

μεγαλη ξενερα σχεδον μηνας με το κινητο....

πολυ ευαίσθητο παντος ρε παιδια αν με την παραμικρη πτωση θες αλλαγη γυαλιού....τοτε τον κλαιγανε

Edited by manolisv
Link to comment
Share on other sites

παιδια μολις εγινε ...μου επεσε με τη μουρη απο εκει που ημουν καθιστος....

για τσεκαρετε φωτο εχει αρπαξει και οθονη η επειδη πιεζεται ροζιζει..?

 

 

στο κλασικο μαγαζι αλαγη που λετε με 125Ε η αν δεν εχει πειραχθει η οθονη πιο λιγο?

 

μεγαλη ξενερα σχεδον μηνας με το κινητο....

πολυ ευαίσθητο παντος ρε παιδια αν με την παραμικρη πτωση θες αλλαγη γυαλιού....τοτε τον κλαιγανε

To έχω σχεδόν 5 μήνες χωρίς θήκη ,χωρίς τίποτα.Πολλές πτώσεις τελευταία και με βάζετε σε σκέψεις :blink:

Φίλε κρίμα,πόνεσε η καρδιά μου βραδιάτικα έτσι όπως έγινε :cry:

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!! το μονο κολημα που εχω παρατηρήσει εγω στη συσκευή κ νομίζω πιο εμφανές στην 4.3 ειναι η αργη αλλαγή απο 3g σε σε 2g δείχνοντας οτι δεν εχει σημα.... το εχει παρατηρήσει κανείς??

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!! το μονο κολημα που εχω παρατηρήσει εγω στη συσκευή κ νομίζω πιο εμφανές στην 4.3 ειναι η αργη αλλαγή απο 3g σε σε 2g δείχνοντας οτι δεν εχει σημα.... το εχει παρατηρήσει κανείς??

Σε μένα σφαίρα αλλάζει.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα σφαίρα αλλάζει.

 

ίσως να πεζει κ η σύνδεση .... εχω wind...

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

παιδια μολις εγινε ...μου επεσε με τη μουρη απο εκει που ημουν καθιστος....

για τσεκαρετε φωτο εχει αρπαξει και οθονη η επειδη πιεζεται ροζιζει..?

 

 

στο κλασικο μαγαζι αλαγη που λετε με 125Ε η αν δεν εχει πειραχθει η οθονη πιο λιγο?

 

μεγαλη ξενερα σχεδον μηνας με το κινητο....

πολυ ευαίσθητο παντος ρε παιδια αν με την παραμικρη πτωση θες αλλαγη γυαλιού....τοτε τον κλαιγανε

 

Η δικιά σου έγινε κομμάτια...Κοίτα τη δικιά μου πόσο μικρό ράγισμα έχει...Το touch στο πάνω μισό μέρος δεν δούλευε,οπότε αλλαγή όλης της οθόνης και 135 ευρω...

Link to comment
Share on other sites

παιδια μολις εγινε ...μου επεσε με τη μουρη απο εκει που ημουν καθιστος....

για τσεκαρετε φωτο εχει αρπαξει και οθονη η επειδη πιεζεται ροζιζει..?

 

 

στο κλασικο μαγαζι αλαγη που λετε με 125Ε η αν δεν εχει πειραχθει η οθονη πιο λιγο?

 

μεγαλη ξενερα σχεδον μηνας με το κινητο....

πολυ ευαίσθητο παντος ρε παιδια αν με την παραμικρη πτωση θες αλλαγη γυαλιού....τοτε τον κλαιγανε

 

Αδερφέ αλλαγη οθόνης οπωσδήποτε. Κ μετα προσοχή !

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

ίσως να πεζει κ η σύνδεση .... εχω wind...

 

Και εγώ wind έχω

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι σοβαρα να αγορασω το Nexus 4. Αρχικα σκεφτομουν το Samsung S3 αλλα μαλλον με κερδισε το Nexus. Ομως εχω καποιες αποριες. Παρατηρησα (http://www.phonearena.com/phones/compare/Google-Nexus-4,Samsung-Galaxy-S-III/phones/7531,6330) οτι το Nexus υποστηριζει μονο αρχεια mp3 για μουσικη και επισης δεν υποστηριζει divX αρχεια για video. Αυτο μπορει να λυθει με καποιο apk ή δεν θα μπορω να δω ποτε ενα divx video ή να ακουσω ενα wma αρχειο στο κινητο αυτο?
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν εφαρμογες οπως το PowerAmp, Mx Player που παιζουν τα παντα... οχι μονο divx αλλα και mkv μπορεις να δεις στο κινητο
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν εφαρμογες οπως το PowerAmp, Mx Player που παιζουν τα παντα... οχι μονο divx αλλα και mkv μπορεις να δεις στο κινητο

 

Ευχαριστω. Οποτε λυθηκε αυτο.

Κατι αλλο τωρα. Τα κουμπια αφης "κλεβουν" καποιο χωρο απο την οθονη. Σωστα? Αυτα ειναι μονιμα ή αν πχ πατησεις στο κεντρο της οθονης εξαφανιζονται και μπορω πλεον να χρησιμοποιησω και τις 4,7 ιντσες οθονης για να σερφαρω?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω. Οποτε λυθηκε αυτο.

Κατι αλλο τωρα. Τα κουμπια αφης "κλεβουν" καποιο χωρο απο την οθονη. Σωστα? Αυτα ειναι μονιμα ή αν πχ πατησεις στο κεντρο της οθονης εξαφανιζονται και μπορω πλεον να χρησιμοποιησω και τις 4,7 ιντσες οθονης για να σερφαρω?

 

Υπάρχουν custom Rom που το κάνουν αυτό που ζητάς.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Αδερφέ αλλαγη οθόνης οπωσδήποτε. Κ μετα προσοχή !

 

συμφωνο απολυτα!

ομως....ρε παιδια κινητο ειναι θα πεσει σιγουρα οσο το εχεις αν ειναι με τετοιες πτωσεις να θες 130 ευρο ...την κατσαμε ....

το προσεχω αρκετα και δεν δουλεύω και οικοδομη....αλλα ειπαμε θα πεσει κινητο ειναι...

...ε δεν θα κατσω ομως....να ζω για το κινητο δηλαδη να σκεφτομαι καθε κινηση που κανω μηπως και πεσει....

Edited by manolisv
Link to comment
Share on other sites

συμφωνο απολυτα!

ομως....ρε παιδια κινητο ειναι θα πεσει σιγουρα οσο το εχεις αν ειναι με τετοιες πτωσεις να θες 130 ευρο ...την κατσαμε ....

το προσεχω αρκετα και δεν δουλεύω και οικοδομη....αλλα ειπαμε θα πεσει κινητο ειναι...

...ε δεν θα κατσω ομως....να ζω για το κινητο δηλαδη να σκεφτομαι καθε κινηση που κανω μηπως και πεσει....

 

Εμένα έχει πεσει αποιρες φορες.μάλιστα τη μια το πάτησε αμάξι.την δεύτερη φορά έπεσε παλι στην εθνική απο μηχανάκι αλλά ήμουν κολοφαρδος που το αμάξι πέρασε δίπλα τ χαχαχα Αλλά πτώσεις μικρές στο σπίτι πολλές..

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Εμένα έχει πεσει αποιρες φορες.μάλιστα τη μια το πάτησε αμάξι.την δεύτερη φορά έπεσε παλι στην εθνική απο μηχανάκι αλλά ήμουν κολοφαρδος που το αμάξι πέρασε δίπλα τ χαχαχα Αλλά πτώσεις μικρές στο σπίτι πολλές..

 

!!!!

εχει βγαλει θηκη ο γκαστονε και δεν το ξερω χαχα

...

οκ λοιπον με επεισες δεν θα το δωσω...για πες θηκη(ελπιζω να μην το κανει πιο πολυ γκουμουτσα χεχε... και λιγη κωλοφαρδια....:)

Link to comment
Share on other sites

!!!!

εχει βγαλει θηκη ο γκαστονε και δεν το ξερω χαχα

...

οκ λοιπον με επεισες δεν θα το δωσω...για πες θηκη(ελπιζω να μην το κανει πιο πολυ γκουμουτσα χεχε... και λιγη κωλοφαρδια....:)

 

Θήκη;δεν ξερω!γυμνό το χω σε ενα πουγκί που κ που.θέλω να το απολαμβανω το κινητό :D

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

...δηλαδη ρε παιδια η μπαταρια ποσο σας κραταει??

Περιπου 14-15 ωρες με οθονη 4,15-4,30 ωρες.30 λεπτα κλησεις,wifi μονιμως ανοικτο,συγχρονισμοι ανοικτοι,φωτεινοτητα αυτοματο,ιντερνετ πολυ,εφαρμογες ενημερωτικες,twitter λιγο,παιγνιδια ελαχιστα,3g οταν χρειαζεται αλλα κυριως 2g γιατι εχω την περισσοτερη μερα προσβαση σε wifi.Αυτο που εχω παρατηρησει ειναι οτι εχει πολυ καλη συμπεριφορα σε κατασταση αναμονης.Σε ολα στοκ 4.3.

Link to comment
Share on other sites

Περιπου 14-15 ωρες με οθονη 4,15-4,30 ωρες.30 λεπτα κλησεις,wifi μονιμως ανοικτο,συγχρονισμοι ανοικτοι,φωτεινοτητα αυτοματο,ιντερνετ πολυ,εφαρμογες ενημερωτικες,twitter λιγο,παιγνιδια ελαχιστα,3g οταν χρειαζεται αλλα κυριως 2g γιατι εχω την περισσοτερη μερα προσβαση σε wifi.Αυτο που εχω παρατηρησει ειναι οτι εχει πολυ καλη συμπεριφορα σε κατασταση αναμονης.Σε ολα στοκ 4.3.

 

 

Πληρες κατατοπιστικος. Ευχαριστω.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 4 (by LG)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...