Jump to content

Google Nexus 4 (by LG)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

έχει διαβάσει κανείς πότε θα κυκλοφορήσει τελικά το kit kat μεχρι στιγμής έμαθα δυο ημερομηνίες 28 Σεπτεμβρίου και 14 Οκτωβρίου

 

Ο Franco πιστεύει πως θα κυκλοφορήσει σε περίπου έναν μήνα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

έχει διαβάσει κανείς πότε θα κυκλοφορήσει τελικά το kit kat μεχρι στιγμής έμαθα δυο ημερομηνίες 28 Σεπτεμβρίου και 14 Οκτωβρίου

 

28 δυσκολα. εγω ξερω οτι το event θα γινει 14 οκτωμβρη,αν και θυμαμαι οτι ειχα διαβασει και για 31,αλλα μαλλον το 14 ειναι πιο σιγουρο. Αρα βαλε και καμια 10αρια μερες μεχρι να την παρουμε.οσο πιστευει δηλαδη και ο franco.

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε ρε παιδιά? Μαύρογατα είμαι εγώ που έχω αλλάξει ήδη και μπαταρία και τώρα τρίζει από κάτω όλη η βάση και η πλάτη του τηλεφώνου? Μου φαίνεται θα το στείλω για ρετουσαρισμα :D

 

Καλημερα!

Για πες λεπτομεριες please...

Κοστος αλλαγης μπαταριας κ απο που?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

 

Εχει παρει κανενας συσκευη με τεχνολογια miracast ωστε να χρησιμοποιει το wireless display που εχουν τα nexus 4 και 7?

Εχω αγορασει το καλωδιακι slimport που κανει screen mirroring, αλλα θα προτιμουσα και ασυρματα. Εχω διαβασει αρκετα reviews για διαφορα προϊοντα αλλα οι αποψεις διιστανται για το ποσο καλα δουλευουν.

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε ρε παιδιά? Μαύρογατα είμαι εγώ που έχω αλλάξει ήδη και μπαταρία και τώρα τρίζει από κάτω όλη η βάση και η πλάτη του τηλεφώνου? Μου φαίνεται θα το στείλω για ρετουσαρισμα :D

 

Του εχω αλλαξει μπαταρια αλλα δεν τριζει. :confused:

Μηπως δεν κολλησε καλα η νεα και προεξεχει?

Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους!Μια ερωτησούλα θέλω να κάνω αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει.

 

Πήρα πρόσφατα ένα nexus στο ξεστοκάρισμα από το γερμανικό play store λόγω φίλου στη Γερμανία.Το παρέλαβα χτες και είδα ότι δεν είναι το ανανεωμένο μοντέλο με τα ποδαράκια.Κοίταξα και το serial και είναι 301,άρα Ιανουαρίου 2013.Μου κακοφάνηκε λίγο να πω την αλήθεια,μιας και περίμενα πιο "φρέσκο" τηλέφωνο.Υπάρχει περίπτωση να είναι refurbished λέτε;Εκτός από τα ποδαράκια έχει κάποια άλλη αξιοσημείωτη διαφορά (οθόνη π.χ) ή τζάμπα "στεναχωριέμαι";(που λέει ο λόγος βέβαια γιατί το τηλέφωνο είναι πολύ καλό:p)

 

Κάποιος άλλος που το πήρε τώρα πρόσφατα τί μοντέλο πήρε;

Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους!Μια ερωτησούλα θέλω να κάνω αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει.

 

Πήρα πρόσφατα ένα nexus στο ξεστοκάρισμα από το γερμανικό play store λόγω φίλου στη Γερμανία.Το παρέλαβα χτες και είδα ότι δεν είναι το ανανεωμένο μοντέλο με τα ποδαράκια.Κοίταξα και το serial και είναι 301,άρα Ιανουαρίου 2013.Μου κακοφάνηκε λίγο να πω την αλήθεια,μιας και περίμενα πιο "φρέσκο" τηλέφωνο.Υπάρχει περίπτωση να είναι refurbished λέτε;Εκτός από τα ποδαράκια έχει κάποια άλλη αξιοσημείωτη διαφορά (οθόνη π.χ) ή τζάμπα "στεναχωριέμαι";(που λέει ο λόγος βέβαια γιατί το τηλέφωνο είναι πολύ καλό:p)

 

Κάποιος άλλος που το πήρε τώρα πρόσφατα τί μοντέλο πήρε;

 

Εγώ πάντως που το πήρα πριν 2 βδομάδες από skroutz τα έχει τα ποδαράκια...

Nexus 7 2013 32GB: Stock 6.0.1
Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους!Μια ερωτησούλα θέλω να κάνω αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει.

 

Πήρα πρόσφατα ένα nexus στο ξεστοκάρισμα από το γερμανικό play store λόγω φίλου στη Γερμανία.Το παρέλαβα χτες και είδα ότι δεν είναι το ανανεωμένο μοντέλο με τα ποδαράκια.Κοίταξα και το serial και είναι 301,άρα Ιανουαρίου 2013.Μου κακοφάνηκε λίγο να πω την αλήθεια,μιας και περίμενα πιο "φρέσκο" τηλέφωνο.Υπάρχει περίπτωση να είναι refurbished λέτε;Εκτός από τα ποδαράκια έχει κάποια άλλη αξιοσημείωτη διαφορά (οθόνη π.χ) ή τζάμπα "στεναχωριέμαι";(που λέει ο λόγος βέβαια γιατί το τηλέφωνο είναι πολύ καλό:p)

 

Κάποιος άλλος που το πήρε τώρα πρόσφατα τί μοντέλο πήρε;

 

έχω την σοβαρή υποψία ότι ποδαράκια και ιανουάριος δεν συμβαδίζουν, ας με διορθώσει κάποιος αν κάνω λάθος

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Αξεσουάρ για το Google Nexus 4 (by LG)

 

Το παρόν θέμα :lock:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πριν απο 10 μερες απο play store uk και ειναι με τα ποδαρακια.Αν καποιος μου πει πως βλεπω την ημερομηνια παραγωγης θα σας πω και ποτε ειναι.

Upd.Με βαση το sndeep.info το κινητο ειναι κατασκευασμενο 24/2/2013 για την google uk.

Edited by Gblog_21
Link to comment
Share on other sites

έχω την σοβαρή υποψία ότι ποδαράκια και ιανουάριος δεν συμβαδίζουν, ας με διορθώσει κάποιος αν κάνω λάθος

 

Σωστό είναι αυτό,δεν εννοώ ότι θα έπρεπε να έχει αφού είναι του Ιανουαρίου,μάλλον λάθος διατύπωση από μένα.Με ενδιαφέρει γιατί είναι του Ιανουαρίου και αν έχει κάποια άλλη διαφορά.

 

Gblog21 κοίτα τα 3 πρώτα νούμερα του serial number στο κουτί,το πρώτο δηλώνει έτος (3=2013) και τα άλλα δύο μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Εκανα πολλά taps κάτω κάτω που λέει αριθμός έκδοσης, και μου έβγαλε ενα μήνυμα που έλεγε "τώρα είστε προγραμματιστής''. Ξέρει κανεις τι είναι αυτό??
Link to comment
Share on other sites

Εκανα πολλά taps κάτω κάτω που λέει αριθμός έκδοσης, και μου έβγαλε ενα μήνυμα που έλεγε "τώρα είστε προγραμματιστής''. Ξέρει κανεις τι είναι αυτό??

 

χαχαχα πες μας οτι το εκανες τυχαια :P

εκανες το πρωτο 1/2 βημα απο τον

οδηγο.

 

και μιας και αναφερθηκα σε αυτον το οδηγο,εγω εχω windows 8, θα υπαρχει θεμα πιστευετε?γιατι λεει για windows 7

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα πες μας οτι το εκανες τυχαια :P

εκανες το πρωτο 1/2 βημα απο τον

οδηγο.

 

και μιας και αναφερθηκα σε αυτον το οδηγο,εγω εχω windows 8, θα υπαρχει θεμα πιστευετε?γιατι λεει για windows 7

 

Ναι εντελώς τυχαία το έκανα. Έχω το Ν4 2 εβδομάδες τώρα και ακόμα το ψάχνω οποτε βρίσκω λίγο χρονο

Link to comment
Share on other sites

Σωστό είναι αυτό,δεν εννοώ ότι θα έπρεπε να έχει αφού είναι του Ιανουαρίου,μάλλον λάθος διατύπωση από μένα.Με ενδιαφέρει γιατί είναι του Ιανουαρίου και αν έχει κάποια άλλη διαφορά.

Και μια διαφορά πρέπει να έχει στο δαχτυλίδι περιμετρικά της κάμερας.

Το θέμα όμως είναι ότι αν ισχύει αυτό που έγραψα πριν μάλλον έχουν αλλάξει την πλάτη του τηλεφώνου

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

έχω την σοβαρή υποψία ότι ποδαράκια και ιανουάριος δεν συμβαδίζουν, ας με διορθώσει κάποιος αν κάνω λάθος

 

τι ποδοαρακια λετε ρε σεις?

Link to comment
Share on other sites

taliban μάλλον κάπου μπερδεύτηκες,εμένα είναι του Ιανουαρίου και ΔΕΝ έχει ποδαράκια όπως είναι και το σωστό απότι ξέρω.Νομίζω από Μάρτιο και μετά άλλαξε το μοντέλο (ή τέλη φεβρουαρίου αν κρίνω από τον φίλο παραπάνω).

 

Τεσπα,αν μόνο αυτό και το δαχτυλίδι της κάμερας είναι οι διαφορές,δεν έχω κανένα θέμα:p

Link to comment
Share on other sites

τι ποδοαρακια λετε ρε σεις?

 

Εδώ είσαι: http://www.doctorandroid.gr/2013/03/google-lg-nexus-4-redesign.html.

Nexus 7 2013 32GB: Stock 6.0.1
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα πες μας οτι το εκανες τυχαια :P

εκανες το πρωτο 1/2 βημα απο τον

οδηγο.

 

και μιας και αναφερθηκα σε αυτον το οδηγο,εγω εχω windows 8, θα υπαρχει θεμα πιστευετε?γιατι λεει για windows 7

 

Τι θέμα θα είναι με τους drivers πιθανότατα. Έχουν άλλη διαδικασία για να εγκατασταθούν σε win 8.

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 4 (by LG)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...