Jump to content

Κερδίστε ένα Sony Xperia J, προσφορά της Cosmote!


Mythozz
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Είναι απλά ΥΠΕΡΟΧΟ!! Θα το ήθελα πολύ!

 

Μπραβο cosmote

kali tixi !!!!!!!

Μακάρι να το κερδίσω!!!!

Τέλειο! Καλή τύχη σε όλους!:rolleyes:

Ότι πρέπει για Χριστουγεννιάτικο δώρο!

Good luck to all

Πολύ ωραίο κινητό! Καλή τύχη!

Καλή τύχη σε όλους

Καλή μας επιτυχία!

 

Καποια ποστ θα σβηστουν, καποια θα μεινουν χαραγμενα στην μνημη μας, καποιοι θα αναρωτηθουν οτι δεν ειχαν καμια ελπιδα, καποιοι θα πουν οτι ηταν στημενο, καποιοι θα εγιναν μελη στο myphone.gr για 18η φορα προκειμενου να εχουν περισσοτερες πιθανοτητες να κερδισουν και καποιοι δεν θα εχουν ιντερνετ για να δουν το αποτελεσμα του διαγωνισμου καθως η δεη θα τους εχει κοψει το ρευμα επειδη δεν πληρωσαν τον λογαριασμο.

 

Καποιοι επισης συμμετεχουν ετσι για πλακα καθως διαθετουν καλυτερο κινητο, καποιοι αλλοι θα το πουλησουν με το που θα το κερδισουν, ορισμενοι θα νοσταλγουν τα παλια κινητα και δεν θα τους νοιαζει η κληρωση, και καπου αναμεσα σε ολες αυτες τις πιθανοτητες βρισκομαι και γω.

 

Το 2012 ηταν μια σημαντικη χρονια για μενα διοτι πηρα πτυχιο, τελειωσα το στρατο και αλλα πολλα. Δεν εχω κερδισει ποτε σε διαγωνισμο οποτε ελπιζω και εγω μαζι με εσας να μου "κατσει". Αρκει ολες οι ευχες σας να εξαργυρωθουν επανω μου!! Σας ευχαριστω!!

 

:bow:

Link to comment
Share on other sites

Καλές γιορτές και καλή τύχη σε όλους!!!!!

Siemens C10,Ericsson T10s,Nokia 3510i,Samsung E700,Samsung 530i,Sony Ericsson W610,Samsung F700,LG KP500 Cookie,Nokia 6660i,Nokia 6303,LG GM750,HTC Wildfire*,Samsung Galaxy S,Iphone 3GS 32g,Iphone 4S 16GB,Samsung Galaxy Grand*,Iphone 6 64GB*

Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΓΙΟΡΤΑΖΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΙ ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ..

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ..ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...