Jump to content

Samsung Galaxy S III Mini (I8190 - I8200)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εννοείς δεν ανοίγει καθόλου ? Δοκίμασε αν μπορείς και με μια άλλη μπαταρία ,αλλιώς πας για αλλαγή μητρικής .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ανοίγει μέχρι να βγει το λογότυπο της Samsung αλλά δεν προχωράει για να μπει στο μενού.

Αν μπαίνει σε recovery mode κανε wipe data ,αλλιώς προσπάθησε να το βάλεις σε download mode και περνά ένα official firmware με odin .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Mια αναζήτηση στο google θα σου βγάλει αρκετά αποτελέσματα για το πως μπορείς να περάσεις official firmware .

Π.χ

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει cm11 αλλά τώρα παρατήρησα οτι δεν υπάρχει εφαρμογή ραδιόφωνο. Υπάρχει τροπος να την βάλω?
Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει cm11 αλλά τώρα παρατήρησα οτι δεν υπάρχει εφαρμογή ραδιόφωνο. Υπάρχει τροπος να την βάλω?

Όχι και γενικά και στις γυναίκας μου που την έβαλα την cm 11 το τηλέφωνο ήταν χειρότερο ακόμα και από stock.R mod η καλύτερη rom για το mini σφαίρα και μπαταρία τρένο.

Link to comment
Share on other sites

Αν αλλάξω ROM πρεπει να κάνω wipe data και τέτοια?
Nαί,πρέπει να κάνεις
Link to comment
Share on other sites

Την βρήκα στο internet και φαινεται τέλεια, έχει και το touchwiz που μου αρέσει πολύ!

Otg έχει?

Έχει ότι έχει και η stock και βελτιώνει πολύ το τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Αν μπαίνει σε recovery mode κανε wipe data ,αλλιώς προσπάθησε να το βάλεις σε download mode και περνά ένα official firmware με odin .

 

Περασα το λογισμικο αλλα εξακολουθει να μην ανοιγει...

ΕΛΛΑΣ
Link to comment
Share on other sites

παιδια η αδερφη μου εχει το i8200 και σημερα εβγαλε ενα προβλημα η οθονη πανω δεξια σε μεγαλο τμημα της οθονης εχει εμφανιστη μια εντονη ροζ αποχρωση , το κινητο το ειχα κανει ροοτ το πιανει η εγγυηση ? η πρεπει να το κανω unroot? πως ανεβαζω φωτο?

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

παιδια η αδερφη μου εχει το i8200 και σημερα εβγαλε ενα προβλημα η οθονη πανω δεξια σε μεγαλο τμημα της οθονης εχει εμφανιστη μια εντονη ροζ αποχρωση , το κινητο το ειχα κανει ροοτ το πιανει η εγγυηση ? η πρεπει να το κανω unroot? πως ανεβαζω φωτο?

Κι με ποιόν τρόπο κάνω unroot

Link to comment
Share on other sites

παιδια η αδερφη μου εχει το i8200 και σημερα εβγαλε ενα προβλημα η οθονη πανω δεξια σε μεγαλο τμημα της οθονης εχει εμφανιστη μια εντονη ροζ αποχρωση , το κινητο το ειχα κανει ροοτ το πιανει η εγγυηση ? η πρεπει να το κανω unroot? πως ανεβαζω φωτο?

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κι με ποιόν τρόπο κάνω unroot

Πρέπει να το κάνεις unroot,γίνεται μέσα από την εφαρμογή superuser Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς μέσα από την εφαρμογή φίλε μου;
Δες στο screenshot...
Link to comment
Share on other sites

τοσο απλο ειναι ρε σε ευχαριστω . μετα δλδ δεν θα φαινεται τπτ θα το δεχτουν?
Εξαρτάται, αν είσαι ακόμη ημερολογιακά μέσα στην εγγύηση (θα χρειαστείς την απόδειξη αγοράς για κάτι τέτοιο), αν δεν έχει εμφανή εξωτερικά χτυπήματα και αν δεν έχει αλλαχθεί η ρομ του με custom ή με κάποια official διαφορετικού region από την δική σου.Αν είσαι εντάξει με αυτά θα το δεχτούν.
Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται, αν είσαι ακόμη ημερολογιακά μέσα στην εγγύηση (θα χρειαστείς την απόδειξη αγοράς για κάτι τέτοιο), αν δεν έχει εμφανή εξωτερικά χτυπήματα και αν δεν έχει αλλαχθεί η ρομ του με custom ή με κάποια official διαφορετικού region από την δική σου.Αν είσαι εντάξει με αυτά θα το δεχτούν.

δεν εχω πειραξει τπτ μονο root ειχα κανει με το vroot κι γενικα το κινητο ειναι σε καλη κατασταση ουτε χτυπηματα το εχω 6 μηνες οποτε θα ειμαι ενταξει πιστευω

Link to comment
Share on other sites

επισης ειχα σβησει κατι εφαρμογες πως μπορω να το επαναφερω στην αρχικη του κατασταση οπως το ειχα αγορασει?

 

Κάνε μια επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων και θα είναι όπως όταν το αγόρασες.

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Συμβαίνει κάτι πολύ περίεργο σε ενός φίλου μου. Όταν τον παίρνω τηλ εγώ και ένας άλλος (με κινέζικα κινητά) το σηκώνει και κολλάει και δεν μπορούμε να μιλήσουμε και του βγάζει μήνυμα ότι η εφαρμογή τηλέφωνο σταμάτησε
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε > ρυθμίσεις >διαχείριση εφαρμογών > όλα > βρες την εφαρμογή τηλέφωνο και κανε μια εκκαθάριση δεδομένων .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

για να περασω το oficial firmware πρεπει να εχω εγκατεστημενα στο πι σι τους drivers?
Απαραίτητα!!! Βάλε το kies και θα τους περάσει αυτό.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S III Mini (I8190 - I8200)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...