Jump to content

Oppo Find 5


nikosnt74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 904
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Την έχω λίγες μέρες τώρα και τα σπάει! Η προσθήκη μιας αναβαθμισμένης lockscreen καθώς και του παντελώς βελτιωμένου συστήματος χειρονομιών σου επιτρέπουννα χειρίζεσαι το τηλέφωνο είναι κλειστό! Δοκιμάστε να αλλάξετε τραγούδια σχεδιάζοντας βελάκια στην κλειστή οθόνη του Find 5!!!
Link to comment
Share on other sites

Η ονομασία του ελπίζω να μην δηλώνει τις ίντσες της οθόνης..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Να και το πρώτο επίσημο teaser του Find 7!

 

http://cdn.gsmarena.com/vv/newsimg/13/11/oppo-find-7-teaser/gsmarena_001.jpg

 

Αυτό δεν είναι το Find 7 αλλά ένα μοντέλο που φέρνει πιο πολύ σε Find 5 Mini και θα κυκλοφορήσει μόνο στην Κίνα!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν είναι το Find 7 αλλά ένα μοντέλο που φέρνει πιο πολύ σε Find 5 Mini και θα κυκλοφορήσει μόνο στην Κίνα!

 

Σε λίγες ώρες με το Black Friday έχει έκπληξη. Παρόλο που παρήγγειλα n5 θέλω πολύ να δω τι θα δώσει.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Στα 299 € μονο για σήμερα με ελεύθερα μεταφορικα!

 

μεταφορικά είναι τσάμπα όπως και να έχει (μόνο με DHL έχεις μεταφορ.)

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

 

Μονο σε λευκο το εχει αποτι βλεπω.Αξιξει σε αυτα τα χρηματα το κιν??

Link to comment
Share on other sites

Μονο σε λευκο το εχει αποτι βλεπω.Αξιξει σε αυτα τα χρηματα το κιν??

 

Πολύ καλό κινητό με αρκετά καλή υποστήριξη. Αν δεν ήθελα nexus 5 θα το χτύπαγα. Έχει και 2 χρόνια ευρωπαϊκή εγγύηση. Απλα εγώ το θέλω μαύρο και το μαύρο πάει στα 350 όπου εκεί το n5 μάλλον δεν παίζεται.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα , επειδη ενδιαφερομαι για το Find 5 White που ειναι στα 299 ευρω σημερα στο http://europe.oppostyle.com/, τι παιζει με μεταφορικα και τελωνειο ?
Link to comment
Share on other sites

δεν εχει μεταφορικα ουτε τελωνειο, ειναι ευρωπαικο καταστημα

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

H παραγγελια εγινε και αναμενω .

Παντως απο οτι εχω διαβασει το κινητο πρεπει να αξιζει και με το παραπανω τα λεφτα του .

 

Aπο zopo παμε σε oppo!

Edited by mbar
Link to comment
Share on other sites

H παραγγελια εγινε και αναμενω .

Παντως απο οτι εχω διαβασει το κινητο πρεπει να αξιζει και με το παραπανω τα λεφτα του .

 

Αξίζει σε αυτά τα λεφτά πλέον και όχι στα 400 που το είχαν όταν έβρισκες LG g2 και nexus 5 ειδικά πιο φτηνά. Έχει κορυφαία οθόνη και κατασκευή. Σίγουρα θα το ευχαριστηθείς

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Έφυγε και από εμένα η παραγγελία, πιστεύω στο 300άρι, δεν θα έχει αντίπαλο. Από Galaxy Nexus που έχω τώρα θα είναι μέρα με τη νύχτα. :)
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μετά από ώρες διαβάσματος σε forums, tech blogs, sites κτλ. και με τη μείωση της τιμής (μιας και το budget μου ήταν 300 ευρώ), έκανα κι εγώ την παραγγελία μου εχθές το βράδυ. Για να δούμε τι θα δούμε.
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή επιλογή κάνατε. Καλώς να τα δεχτείτε! Και για ότι θέλετε είτε εδώ είτε στην επίσημη ελληνική κοινότητα του oppoforums.com, μην διστάσετε να ρωτήσετε!
Link to comment
Share on other sites

Στα 300Ε το κινητό δεν έχει αντίπαλο. Μακάρι να έβγαινε και το μαύρο σε 16αρι..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα , έχω VOdafone και χάθηκα λίγο με τα GSM 3G κτλ.

 

Είμαι ενθουσιασμένος με το κινητό , αλλά 3g με Vodafone έχει κάποιος ; Δεν τα καλοκαταλαβαίνω αυτά με 900 hz και θα ήθελα κάποιος που έχει να μου πει αν γίνεται πριν λήξει η προσφορά!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή επιλογή κάνατε. Καλώς να τα δεχτείτε! Και για ότι θέλετε είτε εδώ είτε στην επίσημη ελληνική κοινότητα του oppoforums.com, μην διστάσετε να ρωτήσετε!

 

Απο οτι διάβασα με το που το παραλάβουμε περνάμε colors stable?

Eιναι σε 4.2.2 τώρα?Προοπτική για παραπάνω έκδοση υπάρχει?

 

Tην θηκη που εδιναν δωρεαν , την παρηγγειλε κανεις ?

Ναι παράγγειλα την λευκη.

 

Καλησπέρα , έχω VOdafone και χάθηκα λίγο με τα GSM 3G κτλ.

 

Είμαι ενθουσιασμένος με το κινητό , αλλά 3g με Vodafone έχει κάποιος ; Δεν τα καλοκαταλαβαίνω αυτά με 900 hz και θα ήθελα κάποιος που έχει να μου πει αν γίνεται πριν λήξει η προσφορά!

Παιζει κανονικά σε vodafone το 3G

Edited by oddin64
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...