Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γίνεται 2 ή 3 λεπτά αφού κλείσεις την οθόνη. Και δυστυχώς δεν υπάρχει τρόπος να αλλάξει αυτό.

 

Μπορεις να βαλεις (μεσω nova) το διπλο χτυπημα να ενεργοποιεί αυτοματο τερματισμο και κλείδωμα οθονης.

 

Το βρηκα πολυ χρησιμο εγω.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να βαλεις (μεσω nova) το διπλο χτυπημα να ενεργοποιεί αυτοματο τερματισμο και κλείδωμα οθονης.

 

Το βρηκα πολυ χρησιμο εγω.

Επειδή δεν το κατάλαβα αυτό μπορείς να μου δώσεις παραπάνω πληροφορίες; το έχω το Νόβα αλλά δεν κατάλαβα τι ακριβώς θα πετύχω με αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν το κατάλαβα αυτό μπορείς να μου δώσεις παραπάνω πληροφορίες; το έχω το Νόβα αλλά δεν κατάλαβα τι ακριβώς θα πετύχω με αυτό.

Φίλε θα πας ρυθμίσεις νόβα, χειρονομίες και εισαγωγές, διπλό πάτημα και θα βάλεις το αδραναποιηση και κλείδωμα.

Έτσι θα μπορείς κάθε φορά να επεμβαινεις στον αυτόματο τερματισμό.

Link to comment
Share on other sites

ψάχνω για "μετρητή έντασης ήχου", οι 2 πρώτες που βρήκα στο store, sound meter και sound meter pro αντίστοιχα έχουν μια σχετική απόκλιση στην μέτρηση ίδιας έντασης ήχου. Υπάρχει κάποια αξιόπιστη δωρεάν πρόταση?
Link to comment
Share on other sites

Υπηρχε μια εφαρμογη που αφαιρουσε τις φωτο απο το facebook,που εμπαιναν σφηνα ,στην συλλογη σου,αλλα μου διαφευγει.....ξερετε ποιο ειναι...?
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Kάποια εφαρμογή που να συνεχίζει να παίζει youtube playlists στο παρασκήνιο υπάρχει; Εχω xposed + yt background module που λειτουργεί άψογα αλλά η mobile εφαρμογή yt δε μου παίζει όλα τα βίντεο που έχω στις playlists μου

Γίνεται 2 ή 3 λεπτά αφού κλείσεις την οθόνη. Και δυστυχώς δεν υπάρχει τρόπος να αλλάξει αυτό.

Για συγκεκριμένο χρόνο δεν έχω βρει κάτι αλλά για να κλεινουν άμεσα με το που κλείνω την οθόνη,χρησιμοποιώ llama profiles.Λογικά με το tasker που είναι πιο εξελιγμένο μπορείς να ορίσεις σε χ χρόνο απο την στιγμή που κλείνεις την οθόνη,να τρέχεις το plugin του greenify και να κλείνει τις εφαρμογές

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω που να το αναφερω και λεω να το γραψω εδω, μου ηρθε αυτο απο το viber https://www.dropbox.com/s/bmo8y3muon2ju4t/Screenshot_2015-10-16-19-39-29.png?dl=0 να πατησω η οχι? μαλλον spam ειναι
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω που να το αναφερω και λεω να το γραψω εδω, μου ηρθε αυτο απο το viber https://www.dropbox.com/s/bmo8y3muon2ju4t/Screenshot_2015-10-16-19-39-29.png?dl=0 να πατησω η οχι? μαλλον spam ειναι

Μην ασχοληθείς καν. Έχει σταλεί και σε άλλους.

Link to comment
Share on other sites

μπορω να εχω το whatsapp και στο κινητο και στο ταμπλετ; Exω twin sim cards
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω που να το αναφερω και λεω να το γραψω εδω, μου ηρθε αυτο απο το viber https://www.dropbox.com/s/bmo8y3muon2ju4t/Screenshot_2015-10-16-19-39-29.png?dl=0 να πατησω η οχι? μαλλον spam ειναι

 

μόλις μπήκα στο link που λέει το μήνυμα σου, έκανα εγγραφή και πλέον περιμένω να μου έρθει το νέο μου iphone6!!!!!

Λογικά θα έρθει μαζί με το μερίδιο της κληρονομιάς του πρίγκηπα της σουαζιλάνδης που θα μου στείλει ο μπατζανάκης από Νιγηρία μεριά...

 

σοβαρά τώρα φίλος, το μήνυμα βρωμάει spamιλα απο μακριά!!

Διαγραφή, block και συνεχίζεις

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω που να το αναφερω και λεω να το γραψω εδω, μου ηρθε αυτο απο το viber https://www.dropbox.com/s/bmo8y3muon2ju4t/Screenshot_2015-10-16-19-39-29.png?dl=0 να πατησω η οχι? μαλλον spam ειναι

Είναι σπαμ. Μου έρχεται κ εμένα συνέχεια. Εννοείτε οτι δεν έχω μπει ποτέ στο λινκ που δινει. Μπλοκαρω τον αριθμό αμεσως και μετά από λίγες μέρες μου στέλνουν το ίδιο μήνυμα από άλλο νούμερο του εξωτερικού. Μπλοκ και παλι!!!!!!

 

Το ίδιο και στην εφαρμογη του γουατσαππ αλλά όχι τόσο συχνα.

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Στο viber δεν μπορούμε να δηλώσουμε έναν τηλεφωνικό αριθμό για δύο συσκευές κινητής;

Προσπαθώ αλλά είτε θα δουλεύει στην μια είτε στην αλλη! Δεν γίνεται όπως σε κινητό και ταμπλετ που δηλώνουμε έναν αριθμό και δουλεύει και στις δύο συσκευές;

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

οκκκκ , εννοειτε πως δεν πατησα ,δουλεια δεν εχουν να κανουν ασχολουνται με βλακειες :lol:

Κ όμως αυτή είναι η δουλειά τους!!!! Ξέρεις πόσοι είναι αυτοι που πέφτουν στην παγίδα και μπαίνουν σε τέτοιου είδους λινκ που δίνουν τα σπαμ sms και πιστεύοντας ότι όντως κέρδισαν, δίνουν άνετα ότι στιχεια τους ζητήσουν;;;;

Σε αυτούς ποντάρουν!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όποιος ενδιαφέρεται έχει game sale στο Play Store. Μόλις αγόρασα το Dead Space και το Need for Speed: Most Wanted με 10 λεπτά το καθένα
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά. Ψάχνω εφαρμογη για να κατεβαζω mp3 αλλα ειναι ολα μη πω τι. Υπαρχει κατι καλο και αξιόπιστο που να μου διαφευγει και ας ειναι επι πληρωμης?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει εφαρμογη για wifi boost στο κινητο που να δουλευει πραγματικα? γιατι 2-3 που κοιταξα ηταν μουφα. :happy:

Δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά. Ψάχνω εφαρμογη για να κατεβαζω mp3 αλλα ειναι ολα μη πω τι. Υπαρχει κατι καλο και αξιόπιστο που να μου διαφευγει και ας ειναι επι πληρωμης?

Ευχαριστώ

Tubemate (για YouTube ) ...για αλλά απαγορεύεται :lol: (....ΑΠΛΑ torrent )

Δεν ξέρω γιατι γίνονται τέτοιες ερωτήσεις ...

Link to comment
Share on other sites

Tubemate (για YouTube ) ...για αλλά απαγορεύεται :lol: (....ΑΠΛΑ torrent )

Δεν ξέρω γιατι γίνονται τέτοιες ερωτήσεις ...

Ειχα βρει κανα δυο πιο παλια που μια χαρα καναν τη δουλεια τους και αν απαγορεύονται να μην τις βαζουν καν στο google play

Link to comment
Share on other sites

Ειχα βρει κανα δυο πιο παλια που μια χαρα καναν τη δουλεια τους και αν απαγορεύονται να μην τις βαζουν καν στο google play

όλες αυτές που υπάρχουν στο playstore είναι για το π....ο (είναι μόνο να δελεάσουν τους άπειρους και τους άσχετους ....να τους γεμίσουν διαφημίσεις και scam ...) είναι παράνομη η λύση που σου δίνουν ... (την λύση στο πρόβλημα σου στην έδωσα...:lol: ...)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...