Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φυσικά και υπάρχει. Μπες από το κινητό στη σελίδα beta.swype.com και κατέβασε τη νέα beta έκδοση του Swype η οποία υποστηρίζει και Ελληνική φωνητική πληκτρολόγηση. :)

 

το περιμενα πως και πως κατι τετιο!!!!!!!!!! ειναι τελειο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Eχει κανεις θεμα με το haxsync?

Εδω και καποιο διαστημα μου βγαζει force close οταν κανει update επαφων με αποτελεσμα να μην μπορω να το χρηισμοποιησω. Εχω κανει install/uninstall πολλες φορες, clear data, clear cache. Φυσικα εχω κατεβασει και το JB Workthrough και εχω κανει τα ιδια και εκει.

Ιδεες? :)

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Eχει κανεις θεμα με το haxsync?

Εδω και καποιο διαστημα μου βγαζει force close οταν κανει update επαφων με αποτελεσμα να μην μπορω να το χρηισμοποιησω. Εχω κανει install/uninstall πολλες φορες, clear data, clear cache. Φυσικα εχω κατεβασει και το JB Workthrough και εχω κανει τα ιδια και εκει.

Ιδεες? :)

 

Επικοινώνησε με τον developer και ανέφερε του αναλυτικά το πρόβλημα σου μαζί με τα στοιχεία της συσκευής.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Eχει κανεις θεμα με το haxsync?

Εδω και καποιο διαστημα μου βγαζει force close οταν κανει update επαφων με αποτελεσμα να μην μπορω να το χρηισμοποιησω. Εχω κανει install/uninstall πολλες φορες, clear data, clear cache. Φυσικα εχω κατεβασει και το JB Workthrough και εχω κανει τα ιδια και εκει.

Ιδεες? :)

 

Εγώ δεν έχω πρόβλημα.

Κάνει update τις επαφές μου κανονικά.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Επικοινώνησε με τον developer και ανέφερε του αναλυτικά το πρόβλημα σου μαζί με τα στοιχεία της συσκευής.

 

Εγώ δεν έχω πρόβλημα.

Κάνει update τις επαφές μου κανονικά.

 

Εστειλα report οταν εκανε fc παλι. Για να δουμε. Δεν μπορω να καταλαβω τι παει στραβα. Υποψιαζομαι πως εχει να κανει με το οτι δε μου ζηταει να βαλω παλι κωδικο fb οταν κανω εκ νεου εγκατασταση παρολο που εχω κανει clear cache, αλλα εχω κολλησει εκει :)

Ποσταρω feedback για μελλοντικη χρηση αν βγαλω ακρη..

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Εστειλα report οταν εκανε fc παλι. Για να δουμε. Δεν μπορω να καταλαβω τι παει στραβα. Υποψιαζομαι πως εχει να κανει με το οτι δε μου ζηταει να βαλω παλι κωδικο fb οταν κανω εκ νεου εγκατασταση παρολο που εχω κανει clear cache, αλλα εχω κολλησει εκει :)

Ποσταρω feedback για μελλοντικη χρηση αν βγαλω ακρη..

 

Ναι, το ότι δε σου ζητάει κωδικό είναι περίεργο!!

Να υποθέσω ότι έχεις περάσει και το HaxSync Jelly Bean Workaround, έτσι; Δεν ξέρω αν βοηθάει, αλλά αφού υπάρχει..

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το ότι δε σου ζητάει κωδικό είναι περίεργο!!

Να υποθέσω ότι έχεις περάσει και το HaxSync Jelly Bean Workaround, έτσι; Δεν ξέρω αν βοηθάει, αλλά αφού υπάρχει..

 

Nαι το εχω κι αυτο περασμενο. Τι να πω, ισως παει κατι στραβα με τις ρυθμισεις μου ή τη rom :ninja:

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

φλάσαρα μια ρομ, που εχει ένα θέμα και ο δείκτης της μπαταρίας δεν είναι πάντα σωστός. μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο καλό battery indicator για να ξέρω τι γίνεται?
Link to comment
Share on other sites

φλάσαρα μια ρομ, που εχει ένα θέμα και ο δείκτης της μπαταρίας δεν είναι πάντα σωστός. μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο καλό battery indicator για να ξέρω τι γίνεται?

 

Δοκίμασε το BatteryLife.

Είναι widget και σου δείχνει επίσης και τη θερμοκρασία της μπαταρίας. ;)

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

φλάσαρα μια ρομ, που εχει ένα θέμα και ο δείκτης της μπαταρίας δεν είναι πάντα σωστός. μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο καλό battery indicator για να ξέρω τι γίνεται?

 

Εγώ χρησιμοποιώ αυτό

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.larryvgs.battery&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5sYXJyeXZncy5iYXR0ZXJ5Il0.

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και υπάρχει. Μπες από το κινητό στη σελίδα beta.swype.com και κατέβασε τη νέα beta έκδοση του Swype η οποία υποστηρίζει και Ελληνική φωνητική πληκτρολόγηση. :)

 

AΠΙΣΤΕΥΤΑ σωστή φωνητική πληκτρολόγηση!

 

Σταμάτησα να γράφω οτιδήποτε!!!

Link to comment
Share on other sites

AΠΙΣΤΕΥΤΑ σωστή φωνητική πληκτρολόγηση!

 

Σταμάτησα να γράφω οτιδήποτε!!!

χειαζεται να ενεργοποιησουμε τιποτα svox?

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε κάποια εφαρμογή όπως το cpunotify που να δείχνει την ram στην notification bar?

Επίσης ξέρετε κάποια εφαρμογή με widget (ή να το δείχνει στην notification) για να δείχνει την ταχύτητα της cpu

Phone: Nexus 5

ROM: SlimKat

Kernel: ElementalX

Recovery: TWRP

Link to comment
Share on other sites

AΠΙΣΤΕΥΤΑ σωστή φωνητική πληκτρολόγηση!

 

Σταμάτησα να γράφω οτιδήποτε!!!

 

χειαζεται να ενεργοποιησουμε τιποτα svox?

 

Όταν έχεις ενεργό το swipe beta στα μυνήματα μετά πως γυρνας. Πάλι στο κλασικό όσο γράφεις το μύνημα;

 

όχι να πας πάλι στο μενού ρυθμησεις κ.τ.λ.

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που θέλει είναι internet

Ελληνικά ΄΄ακούει΄΄ και γράφει άλλα ντάλα της Παρασκευής το γάλα !!

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κι εγώ κάτι, έχω ένα tablet Xperia s.προσπαθώ να κατεβάσω με διάφορα προγράμματα διαμοιρασμού torrent να κατεβάσω ταινίες, αλλά δε μου τα ξεκινάει με τίποτα, να σημειώσω ότι είναι ενεργά torrent με seeders, και ότι προσπαθώ να κατεβάσω με 3g. Όποιος γνωρίζει κάτι ας απαντήσει. Edited by duc

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

AΠΙΣΤΕΥΤΑ σωστή φωνητική πληκτρολόγηση!

 

Σταμάτησα να γράφω οτιδήποτε!!!

 

Σοβαρά μιλάς;

Εγώ που το δοκίμασα στο s3 ήταν αυτό που λένε

άλλα λέει η θεια μου άλλα ακούν τα αυτιά μου

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κι εγώ κάτι, έχω ένα tablet Xperia s.προσπαθώ να κατεβάσω με διάφορα προγράμματα διαμοιρασμού torrent να κατεβάσω ταινίες, αλλά δε μου τα ξεκινάει με τίποτα, να σημειώσω ότι είναι ενεργά torrent με seeders, και ότι προσπαθώ να κατεβάσω με 3B.C. Όποιος γνωρίζει κάτι ας απαντήσει.

 

Δοκίμασες το μtorrent?

Phone: Nexus 5

ROM: SlimKat

Kernel: ElementalX

Recovery: TWRP

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες το μtorrent?

 

Έχω δοκιμάσει με όλα τα προγράμματα που υπάρχουν, κανένα δεν ξεκινάει να κάνει download.Μήπως πρέπει να κάνω καμιά αλλαγή θύρας στις ρυθμίσεις, και αν ναι τι να βάλω;

Edited by duc

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

AΠΙΣΤΕΥΤΑ σωστή φωνητική πληκτρολόγηση!

 

Σταμάτησα να γράφω οτιδήποτε!!!

 

Όντως, εντυπωσιακό!

 

Παιδιά να ρωτήσω κι εγώ κάτι, έχω ένα tablet Xperia s.προσπαθώ να κατεβάσω με διάφορα προγράμματα διαμοιρασμού torrent να κατεβάσω ταινίες, αλλά δε μου τα ξεκινάει με τίποτα, να σημειώσω ότι είναι ενεργά torrent με seeders, και ότι προσπαθώ να κατεβάσω με 3g. Όποιος γνωρίζει κάτι ας απαντήσει.

 

Αν δε δουλεύει το tTorrent (καλύτερο από το utorrent), κοίτα τις ρυθμίσεις του router σου. Μάλλον χρειάζεται να κάνεις κάποιο forwarding στα ports.

 

Edit: Άκυρο, τώρα συνειδητοποίησα για το 3G..

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...