Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δε μου άρεσε αυτό το all gestures νομίζω καλύτερο

 

Δε μου άρεσε αυτό το all gestures νομίζω καλύτερο

Πώς ορίζεις στο swipe τα προγράμματα? Στα settings ΔΕ βρίσκω τπτ...

Edited by kollatos
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ο καιρος στο google now που το εψαξα σημερα ειναι καταπληκτικος αλλα λειτουργει μονο αν εχω μονιμα ανοιχτη την τοποθεσια? Δεν γινεται αλλιως?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ο καιρος στο google now που το εψαξα σημερα ειναι καταπληκτικος αλλα λειτουργει μονο αν εχω μονιμα ανοιχτη την τοποθεσια? Δεν γινεται αλλιως?

Για. να αλαζει την τοποθεσια ναι θελει μονιμα ανοιχτη την τοποθεσια. Αν θες μονο μια τοποθεσια δεν χρειαζεται.

Link to comment
Share on other sites

Έχω αγορασμένο το Swiftkey. Ξέρει κάποιος αν μπορούμε να προσθέτουμε λέξεις στο ελληνικό λεξικό (ή και στο αγγλικό) εκτός από αυτές που έχει ήδη προεγκατεστημενες ?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν γράψεις μια φορά τη λέξη αυτόματα την κρατάει δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι άλλο. Επίσης μπορείς να βάλεις στην προσαρμογή να διαβάσει από το fb σου το τουίτερ το Gmail κτλ αυτά που γράφεις ώστε να βγάζει προβλέψεις όλο και πιο κοντά στα μέτρα σου. Όσο πιο συχνά το κάνεις τόσο καλύτερα
Link to comment
Share on other sites

Αν γράψεις μια φορά τη λέξη αυτόματα την κρατάει δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι άλλο. Επίσης μπορείς να βάλεις στην προσαρμογή να διαβάσει από το fb σου το τουίτερ το Gmail κτλ αυτά που γράφεις ώστε να βγάζει προβλέψεις όλο και πιο κοντά στα μέτρα σου. Όσο πιο συχνά το κάνεις τόσο καλύτερα

 

Αυτό με το fb δεν το έχω δοκιμάσει. Θα το τσεκάρω.

Όσο για το άλλο δεν νομίζω ότι το κάνει. Κάποιες λέξεις δεν τις προβλέπει αν δεν τις έχει αποθηκευμένες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ειχα το Applock https://play.google.com/store/apps/details?id=com.domobile.applock που ηταν πολύ καλο και μπορουσα με κωδικο να κλειδωνω επι μερους εφαρμογες ή και ολες μαζι

 

Εκανε αναβαθμιση εκδοσης και ενώ λεει ότι κλειδωσε δεν κλειδωνει τις εφαρμογες

 

Κανω κατι λαθος ?

 

Υπαρχει άλλη εφαρμογή παρομοια να κλειδωνει με κωδικο το κινητο ?

 

Ευχαριστω

 

Με τα... φραγκοεγγλεζικα μου τολμησα και εστειλα email στον προγραμματιστη και να η απαντηση:

 

 

 

Hi,

 

You are in the page of save as a new profile. It works to save the changes in one profile and save them as a new profile. If you don't activate the profile, the apps will not be locked.

 

Please go back to AppLock page, then choose some apps.

 

 

 

Sen yeni bir profil olarak kaydetmek arasında sayfasında. Bu bir profilde değişiklikleri kaydetmek ve yeni bir profil olarak kaydetmek için çalışır. Eğer tercihi etkinleştirmek değilseniz, uygulamalar kilitli olmayacaktır.

 

Sonra bazı uygulamalar seçin, applock sayfaya gidin.

 

 

 

Με λιγα λογια κανεις ένα προφιλ και το κανεις activate για να δουλεψει η εφαρμογή

 

Σε μενα είναι πααααρα πολύ χρησιμη.

Edited by Γιάννης

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει τροπος προβολης της οθονης του tablet σε εξωτερικη, αλλα χωρις να δειχνει η οθονη του ταμπλετ; (με καλωδιο HDMI)

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει τροπος προβολης της οθονης του tablet σε εξωτερικη, αλλα χωρις να δειχνει η οθονη του ταμπλετ; (με καλωδιο HDMI)

 

Από τις ρυθμίσεις στο hdmi.

Link to comment
Share on other sites

Από τις ρυθμίσεις στο hdmi.

Στο μενου>μεταδοση οθονης δεν εχει τπτ

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Στο μενου>μεταδοση οθονης δεν εχει τπτ

 

Ψαχτο καλύτερα γιατί στο δικό μου έχει επιλογή για πόση ώρα θα μένει ανοιχτή, όταν θα συνδεθεί το HDMI. 30"/1MIN κλπ. Έκδοση 4.2.2

Link to comment
Share on other sites

Για. να αλαζει την τοποθεσια ναι θελει μονιμα ανοιχτη την τοποθεσια. Αν θες μονο μια τοποθεσια δεν χρειαζεται.

 

Δεν βρηκα πως μπορω να αποθηκευσω μια τοποθεσια!! Χωρις να εχω ενεργοποιημενο το gps!

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κι εδώ:

Ψάχνω μια όμορφη Lock screen εφαρμογή που να είναι παραμετροποιήσιμη, να μου εμφανίζει notifications στη lock screen και να μπορώ με ενα σύρσιμο να μπαίνω κατευθείαν στην εφαρμογή που θέλω. Υπάρχει κάτι της προκοπής έστω και paid;

Δεν είμαι root.

 

Χρησιμοποιώ το Cover αλλά θέλω κάτι καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

καμια καλη εφαρμογη dialer (να κανω κλησεις να βλεπω τις επαφες μου κτλπ )για κινητα υπαρχει;

 

ex dialer η καλύτερη

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

χρησιμοποιει κανεις το CPU Tuner?

το χρειαζομαι για καλυτερη διαχειριση της μπαταριας , να κραταει παραπανω

γιατι δεν ειμαι ευχαριστημενος

επειδη δεν γνωριζω πολλα ( τωρα το εβαλα ) , με μπερδεψαν λιγο

 

εχω ρυθμισει :

 

User : Beginner

Profile: Powersave

Governor: Save battery

Config : Sophisticated

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κι εδώ:

Ψάχνω μια όμορφη Lock screen εφαρμογή που να είναι παραμετροποιήσιμη, να μου εμφανίζει notifications στη lock screen και να μπορώ με ενα σύρσιμο να μπαίνω κατευθείαν στην εφαρμογή που θέλω. Υπάρχει κάτι της προκοπής έστω και paid;

Δεν είμαι root.

 

Χρησιμοποιώ το Cover αλλά θέλω κάτι καλύτερο.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.achep.activedisplay

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κι εδώ:

Ψάχνω μια όμορφη Lock screen εφαρμογή που να είναι παραμετροποιήσιμη, να μου εμφανίζει notifications στη lock screen και να μπορώ με ενα σύρσιμο να μπαίνω κατευθείαν στην εφαρμογή που θέλω. Υπάρχει κάτι της προκοπής έστω και paid;

Δεν είμαι root.

 

Χρησιμοποιώ το Cover αλλά θέλω κάτι καλύτερο.

 

Δες κι αυτη https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.widgetlocker

Link to comment
Share on other sites

πρόγραμμα που να κανει σωστη απεγκατασταση εφαρμογων διαγραφοντας ολους τους φακελους που δημιουργησε υπάρχει για μή ρουτιασμενη συσκευή?
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κι εδώ:

Ψάχνω μια όμορφη Lock screen εφαρμογή που να είναι παραμετροποιήσιμη, να μου εμφανίζει notifications στη lock screen και να μπορώ με ενα σύρσιμο να μπαίνω κατευθείαν στην εφαρμογή που θέλω. Υπάρχει κάτι της προκοπής έστω και paid;

Δεν είμαι root.

 

Χρησιμοποιώ το Cover αλλά θέλω κάτι καλύτερο.

 

Αρκετά ενδιαφέρον είναι και το C Locker

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Yπάρχει κάποια εφαρμογή ή mod με το οποίο να μπορεί η συσκευή να μοιράζει το wifi δίκτυο που είναι συνδεδεμένη σε άλλες συσκευές; Κάτι σαν το connectifyme που υπάρχει για pc αλλά για android
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...