Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απιθανο εε?

 

Πάντως εμένα λέει χωρίς υπηρεσία αντί για το δίκτυο. Επίσης η ημέρα γιατί είναι δεξιά αλλάζει η θέση της;

EDIT εντάξει βρήκα πως αλλάζει η θέση της ημερομηνίας

Edited by fuorigioco1981
Link to comment
Share on other sites

 

Κάτι άλλο υπάρχει? Να μην αλλάζει το animation της αποδοχής/αποριψης κλησης?

Link to comment
Share on other sites

Καμία καλή εφαρμογή για sip υπάρχει;..

Το zoiper κλείνει μόνο του οποτε θέλει.. Για να ανοίξει για όσο γουστάρει πρέπει να αλλάζω το registration expiry κάθε φορά που το πετυχαίνω κλειστό.

Το cssimple έχει bugs. Ένα τυχαίο, κολλάει ώρες ώρες αν πατήσεις μεγάφωνο σε κλήση και μετά ΚΑΘΕ ήχος από τη συσκευή βγαίνει από το ακουστικό και όχι το ηχείο.

Το vox δεν με αφήνει καν να βάλω τα στοιχεία μου. Μόνο να κάνω νέο λογαριασμό.

 

Τα φώτα σας

 

Το Csipsimple τι πρόβλημα έχει? Μια χαρά δουλεύει σε 15 φίλους.

Σε ποιόν provider είσαι? Έβαλες σωστά τους αποκωδικοποιητες?

Αν τα έχεις κάνει όλα σωστά και δεν δουλεύει, έχει πρόβλημα το τηλέφωνο σου.

Μήπως έχεις custom rom?

 

Εγώ χρησιμοποιώ αυτό

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=finarea.MobileVoip

 

με πάροχο το voipbuster, αλλά νομίζω υποστηρίζει και άλλους παρόχους

Παιδια μερικες ερωτησεις εχω για να καταλαβω περισσοτερο το θεμα, αν υπαρχει καποιο τοπικ για αυτες της συζητησεις στειλτε με εκει :)

Κατεβασα το MobileVOIP Cheap Calls , εκανα λογαριασμο στο free voip deal και αγορασα το ''πακετακι'' με τα δεκα ευρω + φορους/εξοδα.

Σε αυτη την εφαρμογη μπορω να προσθεσω αλλους παροχους ? πχ ειδα οτι γραψατε για το voip buster το voip yo και σε αλλο τοπικ για το jumblo

 

Ευχαριστω

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μερικες ερωτησεις εχω για να καταλαβω περισσοτερο το θεμα, αν υπαρχει καποιο τοπικ για αυτες της συζητησεις στειλτε με εκει :)

Κατεβασα το MobileVOIP Cheap Calls , εκανα λογαριασμο στο free voip deal και αγορασα το ''πακετακι'' με τα δεκα ευρω + φορους/εξοδα.

Σε αυτη την εφαρμογη μπορω να προσθεσω αλλους παροχους ? πχ ειδα οτι γραψατε για το voip buster το voip yo και σε αλλο τοπικ για το jumblo

 

Ευχαριστω

 

Από την ίδια εφαρμογή πρέπει να κάνεις κάθε φορά sign out και sign in με τα στοιχεία του άλλου λογαριασμού. Μπορείς όμως να κατεβάσεις κάποιες παραπλήσιες που έχει και να έχεις την καθεμία με διαφορετικό account.

 

Εναλλακτικά κατεβάζεις το csipsimple και βάζεις όλα τα account και κανόνες για το πότε θα χρησιμοποιεί το καθένα.

Close your eyes, look into the dream

Winds of change, will winds of fortune bring...

Link to comment
Share on other sites

Πολύ εύκολα. εξατομίκευση....αλλαγή Εικόνα ταπετσαριας. δεν την έχεις αυτήν την επιλογή;

ναι οκ, αλλά πάω στις εικόνες, μου ζητάει περικοπή εικόνας, πατάω οκ και μετά δεν γίνεται τίποτα!

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

ναι οκ, αλλά πάω στις εικόνες, μου ζητάει περικοπή εικόνας, πατάω οκ και μετά δεν γίνεται τίποτα!

 

Περικοπη εικονας κανε με το μανισιο app του κινητου σου

Link to comment
Share on other sites

Περικοπη εικονας κανε με το μανισιο app του κινητου σου

βγάζει γκρι οθόνη σε όλες τις φωτό :rolleyes:

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

παιδια μολις βρηκα το πιο απιθανο Lockscreen και εχω μεινει αναυδος https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lockscreen.optimus&hl=el

 

 

θελει να εισαι ροοτ! ειναι το ξεκλειδωμα των lg optimus το οποιο εγω το εψαχνα στους xda ως mod! και το βρηκα free στο γοογλε πλει! δοκιμαστε το :cool:

 

πολυ ομορφο.μπραβο.αν βρεις και κατι αντιστοιχο για να απαντας σε κληση γιατι μου την σπαει τρομερα ο κυκλος που κανεις δεξια για να απαντησεις πεςτο μας παλι

οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

Μία εφαρμογή ρε παιδιά που να αφαιρεί άχρηστα αρχεία από το κινητό?από προηγούμενές εφαρμογές?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Από την ίδια εφαρμογή πρέπει να κάνεις κάθε φορά sign out και sign in με τα στοιχεία του άλλου λογαριασμού. Μπορείς όμως να κατεβάσεις κάποιες παραπλήσιες που έχει και να έχεις την καθεμία με διαφορετικό account.

 

Εναλλακτικά κατεβάζεις το csipsimple και βάζεις όλα τα account και κανόνες για το πότε θα χρησιμοποιεί το καθένα.

Ευχαριστω για την απαντηση, θα κανω της δοκιμες μου :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Μία εφαρμογή ρε παιδιά που να αφαιρεί άχρηστα αρχεία από το κινητό?από προηγούμενές εφαρμογές?

To Clean Master είναι πολύ καλό για αυτή τη δουλειά.

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

To Clean Master είναι πολύ καλό για αυτή τη δουλειά.

 

Σωστός. Και το είχα σε άλλη συσκευή,απλά νόμιζα ότι υπάρχει κάτι πιο εξειδικευμένο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Σωστός. Και το είχα σε άλλη συσκευή,απλά νόμιζα ότι υπάρχει κάτι πιο εξειδικευμένο.

 

Υπάρχει και το πολύ καλό sdmaid αλλά απαιτεί root..:)

Link to comment
Share on other sites

Έχω ρωτήσει επανειλημμένα Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα ώστε να σώζει secure όμως τους κωδικούς ΜΟΥ για site κτλπ και όταν Θέλω να κάνω log in να συνεργάζεται με κάποιο browser σαν extension? ΚΑΙ τέλος Πώς μπορώ να περάσω τα bookmarks μου από το icloud στον browser που χρησιμοποιώ ή στο Gmail.
Link to comment
Share on other sites

Έχω ρωτήσει επανειλημμένα Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα ώστε να σώζει secure όμως τους κωδικούς ΜΟΥ για site κτλπ και όταν Θέλω να κάνω log in να συνεργάζεται με κάποιο browser σαν extension?

 

Το last pass κάνει αυτό που ζητάς αλλά δεν είναι free (και ούτε μπορεί να γίνει ).

Link to comment
Share on other sites

Το last pass κάνει αυτό που ζητάς αλλά δεν είναι free (και ούτε μπορεί να γίνει ).

 

Free τα βλέπω πιο ακριβώς εννοείς

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lastpass.lpandroid

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lastpass.lpdolphin

Link to comment
Share on other sites

 

Free για μια βδομάδα νομίζω, μετά σταματάει να δουλεύει αν δεν το αγοράσεις.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και το πολύ καλό sdmaid αλλά απαιτεί root..:)

 

Πάρα πολύ καλό.ευχαριστώ

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Free για μια βδομάδα νομίζω, μετά σταματάει να δουλεύει αν δεν το αγοράσεις.

 

14 μέρες λέει στην περιγραφή.

Link to comment
Share on other sites

παιδια μολις βρηκα το πιο απιθανο Lockscreen και εχω μεινει αναυδος https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lockscreen.optimus&hl=el

 

 

θελει να εισαι ροοτ! ειναι το ξεκλειδωμα των lg optimus το οποιο εγω το εψαχνα στους xda ως mod! και το βρηκα free στο γοογλε πλει! δοκιμαστε το :cool:

πολυ καλο δε λεω αλλα το κακο ειναι πως ξεκλειδωνει το κινητο αν πατησεις και το πληκτρο home
Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο δε λεω αλλα το κακο ειναι πως ξεκλειδωνει το κινητο αν πατησεις και το πληκτρο home

 

Μόλις το είπες το δοκίμασα και ναι ξεκλειδώνει με το home button! Κακό αυτό!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...