Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχετε κι εσείς πρόβλημα με τις ειδοποιήσεις στο Gmail ή μόνο τα κινητά μου; Σε δύο s21 FE και ένα Sony xz2 όταν είναι κλειδωμένη η οθόνη λαμβάνω ειδοποιήσεις στο Gmail μια στις δέκα. Δεν έχω πρόβλημα ανάλογο με άλλες εφαρμογές, ούτε με το Outlook. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

ποιες εφαρμογες θεωρειτε καλυτερες και πληρεστερες για να κατεβαζεις torrent και να ξεκιναει να τα παιζει ενω κατεβαινουν?

αν εχει και δυνατοτητα cast θα ειναι αριστα.

(δωρεαν η οχι)

Link to comment
Share on other sites

ποιες εφαρμογες θεωρειτε καλυτερες και πληρεστερες για να κατεβαζεις torrent και να ξεκιναει να τα παιζει ενω κατεβαινουν?
αν εχει και δυνατοτητα cast θα ειναι αριστα.
(δωρεαν η οχι)
Ενώ κατεβαίνει το αρχείο πώς θέλεις να παίζει;

Δεν θα είναι ολοκληρωμένο, οπότε θα πάει να δείξει μία σκηνή και θα κολλήσει, δεν θα μπορεί να την αναπαράγει αφού δεν θα υπάρχει ακόμη στο αρχείο.

Εγώ btw χρησιμοποιώ το tTorrent, αλλά κάνω την κλασική χρήση.
Έχω συνδεδεμένο τον εξωτερικό σκληρό στο Mi Box S, κατεβάζω τις σειρές και τις ταινίες, και τις βλέπω με τον MX Player αφού έχουν κατέβει.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk Pro

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, tsiftsism said:

Ενώ κατεβαίνει το αρχείο πώς θέλεις να παίζει;

Δεν θα είναι ολοκληρωμένο, οπότε θα πάει να δείξει μία σκηνή και θα κολλήσει, δεν θα μπορεί να την αναπαράγει αφού δεν θα υπάρχει ακόμη στο αρχείο.


 

την περιμενα την απαντηση παρολα αυτα μπορει ακομα και το προγραμμα που χρησιμοποιεις να το κανει οποτε σεναρια υπαρχουν αλλα δεν ειναι αυτο το ερωτημα.

καταλαβα αλλα αντι για το mi box θα το κανω με ενα παλιο κινητο με cast η με sharing τον φακελο των αρχειων.

 

καπου ειχα διαβασει για το nzb360 και υπαρχουν και συζητήσεις αλλα ηθελα και απο εδω γνώμες.

Link to comment
Share on other sites

kodi φίλε μ. βάλε το ghost video add on, κάνε και μια συνδρομή στο real debrid με 9 ευρώ οι 90 μέρες και έχεις όλα τα δίκτυα (Netflix, disney plus, cw, CBS κ. τ. Λ) γειά 4k hdr με πολύ καβάλο

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

KTLK
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, ktlk said:

kodi φίλε μ. βάλε το ghost video add on, κάνε και μια συνδρομή στο real debrid με 9 ευρώ οι 90 μέρες και έχεις όλα τα δίκτυα (Netflix, disney plus, cw, CBS κ. τ. Λ) γειά 4k hdr με πολύ καβάλο

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 

Για δωσε τα φωτα σου φιλε μου γραφοντας πιο αναλυτικα την διαδικασια...

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν επιτρέπετε εδώ από το φόρουμ αλλά αν το google it θα βρεις αρκετούς οδηγούς

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

KTLK
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Υπάρχει κάποια ρύθμιση ώστε όταν πατάω το power button να ζητάει πρώτα password? Έστω και μέσω κάποιας εφαρμογής;Έχω OnePlus 8T με android 12.

Edited by Alexpag
Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς εννοείς?

Δεν σου κάνει το κλείδωμα που προσφέρει το Αντρόιντ?

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα. Μήπως γνωρίζει κανένας κανένα τρόπο για να περάσει ένας φίλος ότι είχε κερδίσει και πληρώσει στο call of duty σε άλλο λογαριασμό γιατί το είχε συνδεμένο με fb αλλά του χακαραν τον λογαριασμό και δεν μπορεί να τον ανακτήσει με τίποτα. Σας ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν επικοινωνεί με το helpdesk της εταιρείας;

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, akilleas said:

Τι ακριβώς εννοείς?

Δεν σου κάνει το κλείδωμα που προσφέρει το Αντρόιντ?

Aν η συσκευή πέσει στα χέρια τρίτου να μην μπορεί να την απενεργοποιήσει.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εφαρμογή με την οποία μπορώ να μεταφέρω λίστα με αποκλεισμένους αριθμούς από μία συσκευή σε άλλη ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Alexpag said:

Aν η συσκευή πέσει στα χέρια τρίτου να μην μπορεί να την απενεργοποιήσει.

Σωστή σκέψη!!! Δεν έχει τύχει να βρω κάτι τέτοιο... Θα είχε ενδιαφέρον πάντως να βρεθεί ένα app

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, thansof_7 said:

Σωστή σκέψη!!! Δεν έχει τύχει να βρω κάτι τέτοιο... Θα είχε ενδιαφέρον πάντως να βρεθεί ένα app

Το έχει κάνει ένα γνωστός μου σε Samsung s21. Μήπως είναι κάποια ρύθμιση μόνο για Samsung; Επειδή εγώ έχω OnePlus και δεν μπορώ να το βρω.

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πριν, Alexpag said:

Aν η συσκευή πέσει στα χέρια τρίτου να μην μπορεί να την απενεργοποιήσει.

Μπορεί κάλλιστα να το αφήσει να κλείσει από μπαταρία. Το θέμα είναι να μην μπορεί να δει τα αρχεία σου με το κλείδωμα της οθόνης και όχι τόσο για την συσκευή 

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

On 27/6/2022 at 4:51 ΜΜ, pazu said:

Χαιρετώ την παρέα. Μήπως γνωρίζει κανένας κανένα τρόπο για να περάσει ένας φίλος ότι είχε κερδίσει και πληρώσει στο call of duty σε άλλο λογαριασμό γιατί το είχε συνδεμένο με fb αλλά του χακαραν τον λογαριασμό και δεν μπορεί να τον ανακτήσει με τίποτα. Σας ευχαριστώ 

πως γίνεται να μην μπορεί  να ανακτήσει τον λογαριασμό,περίεργα πράγματα διαβάζω

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, vasileios13 said:

πως γίνεται να μην μπορεί  να ανακτήσει τον λογαριασμό,περίεργα πράγματα διαβάζω

Δεν μπορεί γιατί αυτός που του το (χακαρε) έχει αλλάξει όλα τα mail. Οπότε όταν προσπαθεί να στείλει το fb κωδικό επιβεβαίωσης τον στέλνει σε ένα άλλο mail που δεν έχει ιδέα ποιανού είναι. Λέει θα σταλεί κωδικός επιβεβαίωσης στο τάδε mail και μπορούμε να δούμε μόνο τα 3-4 τελευταία γράμματα από αυτό το mail γιατί τα υπόλοιπα τα κρύβει λόγο ασφαλείας. Όμως αυτό το mail δεν είναι δικό του,ούτε καν κάποιου από την οικογένειά του.Δεν μπορεί να κάνει κάτι με αριθμό τηλεφώνου μιας και είμαστε ναυτικοί και είμαστε στα ανοιχτά, οπότε δεν υπάρχει σήμα τηλεφώνου.... Έμπλεξε έτσι γιατί του χακαραν τον υπολογιστή.

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, pazu said:

Δεν μπορεί γιατί αυτός που του το (χακαρε) έχει αλλάξει όλα τα mail. Οπότε όταν προσπαθεί να στείλει το fb κωδικό επιβεβαίωσης τον στέλνει σε ένα άλλο mail που δεν έχει ιδέα ποιανού είναι. Λέει θα σταλεί κωδικός επιβεβαίωσης στο τάδε mail και μπορούμε να δούμε μόνο τα 3-4 τελευταία γράμματα από αυτό το mail γιατί τα υπόλοιπα τα κρύβει λόγο ασφαλείας. Όμως αυτό το mail δεν είναι δικό του,ούτε καν κάποιου από την οικογένειά του.Δεν μπορεί να κάνει κάτι με αριθμό τηλεφώνου μιας και είμαστε ναυτικοί και είμαστε στα ανοιχτά, οπότε δεν υπάρχει σήμα τηλεφώνου.... Έμπλεξε έτσι γιατί του χακαραν τον υπολογιστή.

δε μπορω να καταλαβω πως τα παθαίνετε αυτα ρε παιδια

λιγη προσοχη παραπανω,πρεπει 

 

Link to comment
Share on other sites

On 2/7/2022 at 10:31 ΜΜ, vasileios13 said:

δε μπορω να καταλαβω πως τα παθαίνετε αυτα ρε παιδια

λιγη προσοχη παραπανω,πρεπει 

 

Την ίδια ακριβώς απορία είχα και εγώ. Όντας γνώστης και υποψιασμένος αλλά τελικά κάπως μου τσίμπησαν τον κωδικό του ΦΒ και το τελευταίο χρόνο είχα κάνει κάνα 2 χιλιάδες λάικ σε σελίδες κυρίως Ασιατικές.

Σίγουρα, μα 10000%, τον κωδικό τον τσίμπησαν από το ίδιο το ΦΒ γιατί και δύσκολος ήτανε αλλά και δεν τον έβαλα ποτέ και πουθενά.

Άλλαξα κωδικό και κάθισα καμιά βδομάδα να κάνω unlike και τέλος καλό και όλα καλά.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, akilleas said:

Την ίδια ακριβώς απορία είχα και εγώ. Όντας γνώστης και υποψιασμένος αλλά τελικά κάπως μου τσίμπησαν τον κωδικό του ΦΒ και το τελευταίο χρόνο είχα κάνει κάνα 2 χιλιάδες λάικ σε σελίδες κυρίως Ασιατικές.

Σίγουρα, μα 10000%, τον κωδικό τον τσίμπησαν από το ίδιο το ΦΒ γιατί και δύσκολος ήτανε αλλά και δεν τον έβαλα ποτέ και πουθενά.

Άλλαξα κωδικό και κάθισα καμιά βδομάδα να κάνω unlike και τέλος καλό και όλα καλά.

σωατός,έκανες το απλό

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...