Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάει και το Facebook...Μετά την τελευταία αναβάθμιση βγάζει σφάλμα και δεν ανοίγει καν...

Όταν είσαι αποσυνδεδεμενος και πας να συνδεθείς Ε? Στο βγάζει μόνιμα ? Μου το πετάει κ εμένα συχνά αλλά με την 2 προσπάθεια μπαίνει

Link to comment
Share on other sites

Καλό το blocklist που έχει ήδη σαν λειτουργία αλλά υπάρχει κάποια εφαρμογή που μπλοκάρει κλήσεις από διαφημιστικα κλπ; Και να μπορώ να κάνω backup την λίστα με όσους προσθέτω εγω.
Link to comment
Share on other sites

Καλό το blocklist που έχει ήδη σαν λειτουργία αλλά υπάρχει κάποια εφαρμογή που μπλοκάρει κλήσεις από διαφημιστικα κλπ; Και να μπορώ να κάνω backup την λίστα με όσους προσθέτω εγω.

 

Δες το truecaller https://play.google.com/store/apps/details?id=com.truecaller&hl=el

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Πάει και το Facebook...Μετά την τελευταία αναβάθμιση βγάζει σφάλμα και δεν ανοίγει καν...

Ρε παιδιά, γιατί παιδεύεστε ακόμα με αυτή την εφαρμογή? Εγώ έχω 1 bookmark του chrome ως συντόμευση και όλα λειτουργούν άψογα...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή σε κάποιον έχει πρόβλημα, δεν την κάνει προβληματική για όλους.

Μην λέμε ο,τι θέλουμε.

Μια χαρά παίζει στους περισσότερους.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, γιατί παιδεύεστε ακόμα με αυτή την εφαρμογή? Εγώ έχω 1 bookmark του chrome ως συντόμευση και όλα λειτουργούν άψογα...

Κ εγώ το ίδιο. Δεν αξίζει πλέον

 

----- προσθήκη μηνύματος 41 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μέσω Chrome δεν σου δείχνει όμως ποιοι είναι online ....τουλάχιστον σε εμένα

Οχι, δεν δείχνει. Ίσως το μόνο μείον να είναι αυτό

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ρουτ και μέχρι χθες είχα την έκδοση 1.0.0.6 του novago και έβλεπα κανονικά.Σήμερα όμως τπτ.τι συμβαίνει;
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ξερει κανενας καμια εφαρμογη να μπορω να κανω map το κουμπι απο τα ακουστηκα ωστε να μπορω να αλλαξω τραγουδια με συνεχομενο πατημα η διπλο πατημα και να αλλαζει τραγουδι και τετοια.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ξερει κανενας καμια εφαρμογη να μπορω να κανω map το κουμπι απο τα ακουστηκα ωστε να μπορω να αλλαξω τραγουδια με συνεχομενο πατημα η διπλο πατημα και να αλλαζει τραγουδι και τετοια.

Μερικοί player το υποστηρίζουν, δες τις ρυθμίσεις

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ξερει κανενας καμια εφαρμογη να μπορω να κανω map το κουμπι απο τα ακουστηκα ωστε να μπορω να αλλαξω τραγουδια με συνεχομενο πατημα η διπλο πατημα και να αλλαζει τραγουδι και τετοια.

 

Ο poweramp το υποστηρίζει αυτό. Με διπλό next track με τριπλό previous track. Αν μπορεί να γίνει maping του button μέσω κάποιας εφαρμογής θα με ενδιέφερε και μένα.

Link to comment
Share on other sites

 

Δεν έχω δοκιμάσει αντίστοιχες εφαρμογές, αλλά εδώ και μήνες που έχω εγκατεστημένη την συγκεκριμένη έχω ξεχάσει τί θα πει ενοχλητικές κλήσεις με εταιρίες που θέλουν να με ενημερώσουν για τις προσφορές της εκάστοτε κινητής τηλεφωνίας κτλ.

Χώρια που μου εμφανίζει ονοματεπώνυμο από τα νούμερα που με καλούν (όσα φυσικά είναι στη βάση δεδομένων τους, η οποία ενημερώνεται από τους ίδιους τους χρήστες) και δεν είναι στις επαφές μου.

 

Απλά τέλεια.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ρουτ και μέχρι χθες είχα την έκδοση 1.0.0.6 του novago και έβλεπα κανονικά.Σήμερα όμως τπτ.τι συμβαίνει;

Έχουν ανανεώσει την εφαρμογή (νέο περιβάλλον) και ίσως οι παλιές να μην δουλεύουν πια..

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει αυτό που έγραψε ο φίλος παραπάνω. Είχα μείνει στην προτελευταία έκδοση και άρχισαν να κλείνουν τα κανάλια ένα ένα και αναγκάστηκα να κάνω το update που ομολογώ ότι αν και πιο βαρύ για το ταμπλετ μου είναι εξαιρετικό
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, στο messeger το emoji κατω στην δεξια γωνια σας δουλευει κανονικα οποτε το πατησετε; εγω εχω το κλασικο χερακι και πρεπει να το πατησω πολλες φορες για να βγει στην συνομηλια.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, στο messeger το emoji κατω στην δεξια γωνια σας δουλευει κανονικα οποτε το πατησετε; εγω εχω το κλασικο χερακι και πρεπει να το πατησω πολλες φορες για να βγει στην συνομηλια.

Σε μένα δεν λειτουργεί

Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε καμια εφαρμογη που να ανοιγει και να κλεινει εφαρμογες αυτοματα;

Τι θελω να πω.

Οταν ανοιγω το κινητο, θελω να μπαινει η ταδε εφαρμογη, και η δεινα αυτοματα, χωρις να της πατησω εγω.

Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε καμια εφαρμογη που να ανοιγει και να κλεινει εφαρμογες αυτοματα;

Τι θελω να πω.

Οταν ανοιγω το κινητο, θελω να μπαινει η ταδε εφαρμογη, και η δεινα αυτοματα, χωρις να της πατησω εγω.

Το Tasker το κάνει αυτό και πολλά άλλα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ξερει κανενας καμια εφαρμογη να μπορω να κανω map το κουμπι απο τα ακουστηκα ωστε να μπορω να αλλαξω τραγουδια με συνεχομενο πατημα η διπλο πατημα και να αλλαζει τραγουδι και τετοια.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kober.headsetbutton

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δοκιμάσει αντίστοιχες εφαρμογές, αλλά εδώ και μήνες που έχω εγκατεστημένη την συγκεκριμένη έχω ξεχάσει τί θα πει ενοχλητικές κλήσεις με εταιρίες που θέλουν να με ενημερώσουν για τις προσφορές της εκάστοτε κινητής τηλεφωνίας κτλ.

Χώρια που μου εμφανίζει ονοματεπώνυμο από τα νούμερα που με καλούν (όσα φυσικά είναι στη βάση δεδομένων τους, η οποία ενημερώνεται από τους ίδιους τους χρήστες) και δεν είναι στις επαφές μου.

 

Απλά τέλεια.

 

Αν κατάλαβα όμως καλά ανεβαίνουν οι επαφές σου στους σέρβερ τους?

Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε καμια εφαρμογη που να ανοιγει και να κλεινει εφαρμογες αυτοματα;

Τι θελω να πω.

Οταν ανοιγω το κινητο, θελω να μπαινει η ταδε εφαρμογη, και η δεινα αυτοματα, χωρις να της πατησω εγω.

Automateit

 

Πολύ πιο απλό από το Tasker.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή να δείχνει αριθμό ενημερώσεων πάνω στο εικονίδιο της εφαρμογής; πχ να έχω 4 αναπάντητες και πάνω στο εικονίδιο του τηλεφώνου να δείχνει 4. Έχω apex launcher. Ως τώρα αυτά που δοκίμασα δεν παίζουν σωστά οπότε περιμένω πρόταση από κάποιον που έχει δοκιμασμένη λύση.
Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε καμια εφαρμογη που να ανοιγει και να κλεινει εφαρμογες αυτοματα;

Τι θελω να πω.

Οταν ανοιγω το κινητο, θελω να μπαινει η ταδε εφαρμογη, και η δεινα αυτοματα, χωρις να της πατησω εγω.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bar

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ξερουμε καμια εφαρμογη που να ανοιγει και να κλεινει εφαρμογες αυτοματα;

Τι θελω να πω.

Οταν ανοιγω το κινητο, θελω να μπαινει η ταδε εφαρμογη, και η δεινα αυτοματα, χωρις να της πατησω εγω.

 

Τουλάχιστον για αυτό που θέλεις αρκετά απλό: E-Robot

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bartat.android.robot

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...