Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια εχει κανεις αλλος προβλημα με το tapatalk?

μετα το τελευταιο update κολλουσε και εκανα απεγκατασταση, απο τοτε δεν με κανει log in ξανα λεει κατι για ρυθμισεις apn η adblobk ενω δεν εχω ad block επανω.

Δοκιμασα αλλη εκδοση tapatalk το ιδιο λεει, μπηκα απο data το ιδιο, διεγραψα το δικτυο αλλα κανενα αποτελεσμα.

 

καμια ιδεα?

Σήμερα και χθες στο κάνει αυτο;;;

Και σε μένα. Έχει Τώρα ένα τέταρτο που εφτιαξε από μόνο του. Δεν μπορούσες να μπεις πουθενά από το tapatalk η μόνο Όταν έμπαινες στο myphone κολλούσε ;; χτες κάνανε εργασίες στον σέρβερ γι αυτο.

Και σήμερα δεν ξέρω γιατί αλλά δεν μπορούσα να μπω για λίγη ώρα. Τώρα εφτιαξε

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα και χθες στο κάνει αυτο;;;

Και σε μένα. Έχει Τώρα ένα τέταρτο που εφτιαξε από μόνο του. Δεν μπορούσες να μπεις πουθενά από το tapatalk η μόνο Όταν έμπαινες στο myphone κολλούσε ;; χτες κάνανε εργασίες στον σέρβερ γι αυτο.

Και σήμερα δεν ξέρω γιατί αλλά δεν μπορούσα να μπω για λίγη ώρα. Τώρα εφτιαξε

 

γενικα σε ολο το tapatalk απο σημερα μετα που το εσβησα και το εβαλα ξανα δεν κανει log in

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ είχα πρόβλημα μέχρι πριν δύο ώρες. Πιθανόν να είχαν πρόβλημα οι σέρβερ τους.

Ναι μετα απο κανα 2 ωρο εστρωσε τελικα!

Link to comment
Share on other sites

Κάποια καλή εφαρμογή για σημειωματάριο που να έχει εφαρμογή για Android αλλά και Web έκδοση για πρόσβαση από browser στον υπολογιστή;
Link to comment
Share on other sites

Κάποια καλή εφαρμογή για σημειωματάριο που να έχει εφαρμογή για Android αλλά και Web έκδοση για πρόσβαση από browser στον υπολογιστή;

Θες να μπαίνεις από browser στον υπολογιστη? Αν κατεβάσεις την εφαρμογή στον υπολογιστή, όχι? Στο λέω γιατί εγώ έχω βολευτεί πολύ το evernote! Το έχω σε εφαρμογή στο κινητό και στον υπολογιστη και κάνει συγχρονισμό τις σημειώσεις μου. Δεν ξέρω αν υπάρχει το evernote Και μέσω browser να μπαινεις! Δεν το έχω κοιτάξει. Έχω κατεβάσει απλά την εφαρμογή στον υπολογιστη

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Τώρα το βλέπω και όντως υπάρχει Web έκδοση. Με καλύπτει σε αυτό που ζητάω αν και στη δωρεάν έκδοση δίνει μόνο μέχρι 60 MB upload ανά 3 μέρες. Νομίζω θα με καλύψει όμως γιατί θέλω αποκλειστικά σημειωματάριο στο οποίο οι σημειώσεις δεν πιάνουν πολύ χώρο. Εγώ θα το χρησιμοποιώ γράφοντας σημειώσεις από τον υπολογιστή και θα τις βλέπω αργότερα από το κινητό
Link to comment
Share on other sites

Κάποια καλή εφαρμογή για σημειωματάριο που να έχει εφαρμογή για Android αλλά και Web έκδοση για πρόσβαση από browser στον υπολογιστή;

Ticktick. Κορυφαίο

Link to comment
Share on other sites

στις τελευταίες εκδόσεις tapatalk έχουν προσθέσει μέγεθος γραμματοσειράς και στα μηνύματα και στα θέματα.Επίσης ρολαρει πολύ καλά ομαλά!

έχω την 5.2.2

Link to comment
Share on other sites

Κάποια καλή εφαρμογή για σημειωματάριο που να έχει εφαρμογή για Android αλλά και Web έκδοση για πρόσβαση από browser στον υπολογιστή;

Εγώ χρησιμοποιώ το Evernote ;)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Κάποια καλή εφαρμογή για σημειωματάριο που να έχει εφαρμογή για Android αλλά και Web έκδοση για πρόσβαση από browser στον υπολογιστή;

 

 

Google keep.

Link to comment
Share on other sites

Κάποια καλή εφαρμογή για σημειωματάριο που να έχει εφαρμογή για Android αλλά και Web έκδοση για πρόσβαση από browser στον υπολογιστή;

Google Keep.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους. Θέλω να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος (ειδικά γονείς), που μπορώ να βρω Ελληνικές εφαρμογές και παιχνίδια Android για παιδιά από 2,5 χρονών και πάνω για να απασχολείται και να εξασκεί το μυαλό του ο γιος μου. Και από το Google Play αλλά και από αλλού αν μπορώ να κατεβάσω. Ευχαριστώ.

One ring to rule them all, one ring to find them,

One ring to bring them all, and in the darkness bind them!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους. Θέλω να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος (ειδικά γονείς), που μπορώ να βρω Ελληνικές εφαρμογές και παιχνίδια Android για παιδιά από 2,5 χρονών και πάνω για να απασχολείται και να εξασκεί το μυαλό του ο γιος μου. Και από το Google Play αλλά και από αλλού αν μπορώ να κατεβάσω. Ευχαριστώ.

στο playstore στα παιχνίδια σου έχει για οικογένεια (το πατάς)...μετά επιλέγεις ηλικία ..ηλικιες< 5 ,5-8,και > 9...

Link to comment
Share on other sites

παιδια καμια καλη εφαρμογη για την ηχογραφηση των κλησεων μου και αποθηκευση τους στην sd! να τις κανει αυτοματα μολις δεχομαι κληση κατευθειαν και οχι να το ανοιγω εγω καθε φορα αν γινετε! επισης καμια εφαρμογη που να καταγραφει σε βιντεο τι κανω στην οθονη του κινητου μου!;;
Link to comment
Share on other sites

Κάποια καλή, δοκιμασμένη και παραμετροποιησημη εφαρμογή για sms;; Μέχρι τώρα είχα την εφαρμογή textra που μου άρεσε πολύ αλλά την απεγκατεστησα γιατί βγάζει συνέχεια updates και έχει και διαφημίσεις μεσα το τελευταίο διάστημα. Την είχα χρόνια! Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

παιδια καμια καλη εφαρμογη για την ηχογραφηση των κλησεων μου και αποθηκευση τους στην sd! να τις κανει αυτοματα μολις δεχομαι κληση κατευθειαν και οχι να το ανοιγω εγω καθε φορα αν γινετε! επισης καμια εφαρμογη που να καταγραφει σε βιντεο τι κανω στην οθονη του κινητου μου!;;

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.stefanobusceti.callrecorder

 

Ακριβώς ότι ψάχνεις, δωρεάν, χωρίς διαφημίσεις και πολύ μικρό σε μέγεθος!

T300 > K500 > K700 > K800 > K810 > C905 > Xperia Mini > Xperia S > Xperia Z1 Compact

More than 10 years loyal Sony (Ericsson) user!

Link to comment
Share on other sites

Κάποια καλή, δοκιμασμένη και παραμετροποιησημη εφαρμογή για sms;; Μέχρι τώρα είχα την εφαρμογή textra που μου άρεσε πολύ αλλά την απεγκατεστησα γιατί βγάζει συνέχεια updates και έχει και διαφημίσεις μεσα το τελευταίο διάστημα. Την είχα χρόνια!

Για δοκίμασε το QKSMS.

Link to comment
Share on other sites

Κάποια καλή, δοκιμασμένη και παραμετροποιησημη εφαρμογή για sms;; Μέχρι τώρα είχα την εφαρμογή textra που μου άρεσε πολύ αλλά την απεγκατεστησα γιατί βγάζει συνέχεια updates και έχει και διαφημίσεις μεσα το τελευταίο διάστημα. Την είχα χρόνια!

Chomp sms πριν λίγο την έβαλα γιατί υποστηρίζει και δικαρτο, καλή μου φαίνεται. Δοκίμασε την.

Και εγώ την textra είχα, χωρίς όμως τα προβλήματα που ανέφερες. Δεν ήταν και τόσο πρόβλημα οι διαφημίσεις.

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα και εγώ το Chomp (ο ίδιος dev με του Textra είναι) να τον δοκιμάσω επειδή έχω δίκαρτο κινητό πλέον. Μία παρατήρηση. Η γραμματοσειρά είναι πολύ μεγάλη και δεν βρήκα πως αλλάζει, υπάρχει τρόπος;

 

Επίσης σιγά το ποσό ρε παιδιά για την adfree έκδοση του Textra, τα αξίζει πιστεύω

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Είδα σήμερα στο μετρό μία κοπέλα που κάθε φορά που έμπαινε σε Fb/Messenger της ζητούσε να βάλει κωδικό προστασίας τύπου iOS lock screen. Είναι κάποια εξτρά εφαρμογή? Στο app του Facebook δεν βρήκα κάτι.

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Είδα σήμερα στο μετρό μία κοπέλα που κάθε φορά που έμπαινε σε Fb/Messenger της ζητούσε να βάλει κωδικό προστασίας τύπου iOS lock screen. Είναι κάποια εξτρά εφαρμογή? Στο app του Facebook δεν βρήκα κάτι.

 

 

Μόνο μία;

Εδώ γίνεται πάρτι!!!

https://play.google.com/store/search?q=app+lock&c=apps&docType=1&sp=CAFiCgoIYXBwIGxvY2t6AhgAigECCAE%3D:S:ANO1ljI9NZI

Link to comment
Share on other sites

Chomp sms πριν λίγο την έβαλα γιατί υποστηρίζει και δικαρτο, καλή μου φαίνεται. Δοκίμασε την.

Και εγώ την textra είχα, χωρίς όμως τα προβλήματα που ανέφερες. Δεν ήταν και τόσο πρόβλημα οι διαφημίσεις.

Ξέρεις ποιο ήταν το θέμα με το textra;; πήγαινα να ανοίξω το πρώτο sms πάνω πάνω και ξαφνικά μου πέταγε την διαφήμιση και αντί να πατήσω να δω το μήνυμα πατουσα στην Διαφήμιση!!!! Κατά τα άλλα ήταν εντάξει!! Θα το δοκιμάσω κ αυτό που λες!!

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα και εγώ το Chomp (ο ίδιος dev με του Textra είναι) να τον δοκιμάσω επειδή έχω δίκαρτο κινητό πλέον. Μία παρατήρηση. Η γραμματοσειρά είναι πολύ μεγάλη και δεν βρήκα πως αλλάζει, υπάρχει τρόπος;

 

Επίσης σιγά το ποσό ρε παιδιά για την adfree έκδοση του Textra, τα αξίζει πιστεύω

Ρυθμίσεις, εφαρμογή θέματος, εκεί στο θέμα δίπλα γράφει ρύθμιση, ανοίγεις την στήλη η την συνομιλία και μέσα εκεί βρίσκεις την γραμματοσειρά

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...