Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ χρησιμοποιώ αυτό (έχω ΟΤΕ tv δορυφορικό-δε θυμάμαι αυτή τη στιγμή μοντέλο αποκωδικοποιητή...) και κάνει μια χαρά τη δουλειά του ;)

Ωραίος φίλε, ευχαριστώ θα το δοκιμάσω. :)

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς θες ο dlna server να τρέχει με το άνοιγμα του λειτουργικού;

 

Ακριβώς και αν γίνετε να υποστηρίζει και usb θύρα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποιο πρόγραμμα χρησιμοποιείται για επεξεργασια pdf??

 

Εδώ εισαι :)

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που δν καταφερα ειναι ενα pdf να το επεξεργαστω σαν word.. Να σβησω λεξη η να προσθεσω νεα.
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Μηπως απλα δε γίνεται..; Το pdf αυτή την εννοια εχει, να κλειδωνει το φορμα..

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που δν καταφερα ειναι ενα pdf να το επεξεργαστω σαν word.. Να σβησω λεξη η να προσθεσω νεα.

 

Πρέπει να το μετατρεψεις σε word πρώτα. Το οποίο γίνεται με το Adobe pro.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θέλω να αλλάξω την SD πρέπει να πάρω Buck up τα αρχεία στο PC και να τα περάσω στη καινούρια εκεί τί γίνεται με τα κρυφά αρχεία . Με αυτό τον τρόπο θα έχω πρόβλημα και αν ναι ξέρετε κάποιον άλλο ή κάποιο πρόγραμμα έχω Samsung Galaxy Note 3 neo.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θέλω να αλλάξω την SD πρέπει να πάρω Buck up τα αρχεία στο PC και να τα περάσω στη καινούρια εκεί τί γίνεται με τα κρυφά αρχεία . Με αυτό τον τρόπο θα έχω πρόβλημα και αν ναι ξέρετε κάποιον άλλο ή κάποιο πρόγραμμα έχω Samsung Galaxy Note 3 neo.

 

Δεν κατάλαβα ίσως καλά τι εννοείς αλλα γιατί δεν αντιγράφονται και τα κρυφά?

Link to comment
Share on other sites

tyel;5962398]Δεν κατάλαβα ίσως καλά τι εννοείς αλλα γιατί δεν αντιγράφονται και τα κρυφά?

 

Δε ξέρω αν αντιγραφονται και τα κρυφά. Η καινούρια SD θα είναι κενή, περνώντας τα αρχεία πάλι πιστεύω να μην έχω πρόβλημα με τις εφαρμογές (κολλήματα οπως here maps κτλ). Ή καλύτερα να γίνει με κάποια εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Επελεξε στο file manager στο pc να εμφανιζονται και τα κρυφα αρχεια και καντα ολα σουμα αντιγραφη.Μη κανετε τη ζωη σας δυσκολη.
Link to comment
Share on other sites

Εχετε να προτεινετε μια καλη εφαρμογη καιρου με ωραιο και λεπτομερες widget?

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

@GUZGUN δοκίμασε το YoWindow (sorry που δεν κάνω παραθεση/απάντηση σχολιου Αλλά για κάποιο λόγο δεν διαθέσιμη αυτή την στιγμη μέσω του tapatalk που γραφω) Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Εχετε να προτεινετε μια καλη εφαρμογη καιρου με ωραιο και λεπτομερες widget?

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.anddoes.fancywidgets&hl=el

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θέλω να αλλάξω την SD πρέπει να πάρω Buck up τα αρχεία στο PC και να τα περάσω στη καινούρια εκεί τί γίνεται με τα κρυφά αρχεία . Με αυτό τον τρόπο θα έχω πρόβλημα και αν ναι ξέρετε κάποιον άλλο ή κάποιο πρόγραμμα έχω Samsung Galaxy Note 3 neo.

 

HDD Raw Copy Tool απο HDDGURU

 

Δημιουργείς ενα αντίγραφο στον Η/Υ και μετά το "ρίχνεις" στην καινουρια SD.

Για επισκευές: http://servicekiniton.gr/.
Link to comment
Share on other sites

sorry που δεν κάνω παραθεση/απάντηση σχολιου Αλλά για κάποιο λόγο δεν διαθέσιμη αυτή την στιγμη μέσω του tapatalk που γραφω)

 

Και πολύ καλά κάνει που δεν είναι διαθέσιμη.

 

Δεν χρειάζεται παράθεση ενώ απαντάμε στο τελευταίο μήνυμα , δεν υπάρχει λόγος να διαβάζουμε τα ίδια πράγματα... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Και πολύ καλά κάνει που δεν είναι διαθέσιμη.

 

Δεν χρειάζεται παράθεση ενώ απαντάμε στο τελευταίο μήνυμα , δεν υπάρχει λόγος να διαβάζουμε τα ίδια πράγματα... :cool:

 

Καλά το λές :)

 

αλλα όταν υπάρχει καταιγισμός μηνυμάτων τότε είναι απαραίτητο γιατί "μπερδικλονομαστε" :)

Για επισκευές: http://servicekiniton.gr/.
Link to comment
Share on other sites

Καθόλου απαραίτητο δεν είναι και πολύ κακώς έβαλες και ο ίδιος παράθεση.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το handcent sms δεν υποστηρίζει dual sim??:wacko:

Μόλις το διαπίστωσα και κουφάθηκα.

Είναι η πιο εξελιγμένη εφαρμογή για sms και δεν υποστηρίζει την βασικότατη αυτή λειτουργία που την έχουν εκατοντάδες συσκευές?

Μήπως υπάρχει τρόπος να γίνει?

 

Αν όχι, ποια εφαρμογή χρησιμοποιείτε για sms με dual sim?

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ την chompSMS.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Mηπως το εγραψες σε λαθος θεμα, αντι για του s200?

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το handcent sms δεν υποστηρίζει dual sim??:wacko:

Μόλις το διαπίστωσα και κουφάθηκα.

Είναι η πιο εξελιγμένη εφαρμογή για sms και δεν υποστηρίζει την βασικότατη αυτή λειτουργία που την έχουν εκατοντάδες συσκευές?

Μήπως υπάρχει τρόπος να γίνει?

 

Αν όχι, ποια εφαρμογή χρησιμοποιείτε για sms με dual sim?

 

Χρησιμοποιώ την chompSMS.

 

Δυστυχώς τόσο καλή εφαρμογή για sms όσο το handcent δεν υπάρχει. Είναι κρίμα να μην υποστηρίζει dual sim και θα την αντικαταστήσω με μια μέτρια εφαρμογή.

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ τη handcent είχα αλλά, αφού δεν υποστηρίζει dual, τη σούταρα. Η chompSMS με έχει καλύψει πλήρως.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή μηνυμάτων για ΔΎΟ σιμ που με κάποιον τρόπο να μπορώ να κάνω μια άσπρη λίστα και να με ειδοποιεί ΜΌΝΟ για τα μηνύματα από τους συγκεκριμένους αριθμούς ;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...