Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βάζεις τα στοιχεία του facebook σου και συγχρονίζει τις profile pic των επαφών του facebook με αυτές του κινητού.

Επίσης συγχρονίζει και το ημερολόγιο άμα θες.

Δες

το βίντεο (από το 3:22 και μετά αρχίζει την παρουσίαση της εφαρμογής).

edit: ή

το βίντεο. Γενικώς άμα ψάξεις στο google Θα βρεις αρκετές πληροφορίες.

 

Πολύ ωραίαεεφαρμογήεευχαριστώ! Μια ερώτηση ακόμα μπορώ να πάρωback up για να το ππεράσωκαι στο αάλλο κινητό? Με συγχρονισμό δεν μεταφέρει τις φωτογραφίε ...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κατεβασα το power togles αλλα δεν εχει κουμπακι για αθορυβο ρε ****το. Καμια εξτρα εφαρμογη για ναχω εξω ενα κουμπακι αθορυβο?
Hamurabi
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίαεεφαρμογήεευχαριστώ! Μια ερώτηση ακόμα μπορώ να πάρωback up για να το ππεράσωκαι στο αάλλο κινητό? Με συγχρονισμό δεν μεταφέρει τις φωτογραφίε ...

 

Δοκίμασε να ενεργοποιήσεις το Update photos of Google Contacts το οποίο βρίσκεται Advanced Settings (του haxsync)->Contact Settings

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να ενεργοποιήσεις το Update photos of Google Contacts το οποίο βρίσκεται Advanced Settings (του haxsync)->Contact Settings

Το δοκίμασα και δεν έγινε. Καμιά άλλη ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

 

Δε νομίζω να του κάνει:(

 

 

 

 

 

 

Το χω κ γω,του το έδειξα το μόνο που τον χαλά είναι ότι θέλει δεδομένα για να δει το χάρτη!

Thnx κ τους δυο σας!

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα και δεν έγινε. Καμιά άλλη ιδέα?

 

Δεν ξέρω κάποιον άλλο τρόπο. Το προφανές είναι να έχεις εγκατεστημενο το haxsync και στις 2 συσκευές.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

κάποιο πρόγραμμα για δημιουργία βίντεο με δικές μας φωτογραφίες και mp3 υπάρχει?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω κάποιον άλλο τρόπο. Το προφανές είναι να έχεις εγκατεστημενο το haxsync και στις 2 συσκευές.

 

Το έκανα! Είχα κάνει εγκατάσταση απλά δεν είχα είχα κάνει τικ στο συγχρονισμό και σε ένα ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κατεβασα το power togles αλλα δεν εχει κουμπακι για αθορυβο ρε ****το. Καμια εξτρα εφαρμογη για ναχω εξω ενα κουμπακι αθορυβο?

 

Υπαρχει μεσα το volume toggle.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει κανενα προγραμμα που να μπλοκαρει τις διαφημησεις σε διαφορα προγραμματα οπως το shazam ή το Messenger WithYou κ.τ.λ. για ΜΗ root κινητο?

 

Αν ναι ποιο?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Έχω ένα tablet arnova 10b G3 με έκδοση λογισμικού 4.0.3

 

Έχω κάποια interactive pdf (με ενσωματωμένα βιντεο και φόρμες - μάλλον flash είναι), τα οποία και θέλω να ανοίξω.

 

Υπάρχει κάποια εφαρμογή που να υποστηρίζει interactive pdf που να υποστηρίζει flash?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει καμία εφαρμογή που να δείχνει ποιες εφαρμογές τρέχουν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ? Γιατί με της HTC τον task manager δεν τις δείχνει όλες. δεν θέλω να τις κλείνω απλά να βλέπω πραγματικά ποιες τρέχουν.

δεν είμαι ρουτ

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει κανενα προγραμμα που να μπλοκαρει τις διαφημησεις σε διαφορα προγραμματα οπως το shazam ή το Messenger WithYou κ.τ.λ. για ΜΗ root κινητο?

 

Αν ναι ποιο?

 

1 σελίδα πριν η απάντηση...

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή σαν το printershare αλλά δωρεάν;

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

εφαρμογη εφαρμογη jdownloader ΑΛΛΑ να μην υπαρχει επαφη με υπολογιστη,ολα να γινονται απο το κινητο. μιλαμε για easybytez links

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανένας γιατί το taxi beat μου ζητάει στην εκκίνηση να δηλώσω χώρα ΜΌΝΟ με το καινούργιο vdsl modem της Wind? πολύ περίεργο
Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανένας γιατί το taxi beat μου ζητάει στην εκκίνηση να δηλώσω χώρα ΜΌΝΟ με το καινούργιο vdsl modem της Wind? πολύ περίεργο

 

Επικοινώνησε με τους developers της εφαρμογής καλύτερα. Σίγουρα θα το κοιτάξουν.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

1 σελίδα πριν η απάντηση...

μπα δυστυχως εμενα δε μου εκανε τριποτε η adaway που ειπε ο φιλος για φιλτραρισμα των διαφημησεων

πιο πολυ εγω εχω προβλημα με τις εφαρμογες που προστατευουν καποιες με κωδικο

την ωρα που σου δειχνει το καντραν να πληκτρολογησεις το κωδικο για να ανοιξει η εφαρμογη ολο κ καποια διαφημηση θα εχει

ξερει κανεις καμια εφαρμογη προστασιας που να ειναι καθαρη?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, θα ήθελα να ρωτήσω όσους γνωρίζουν ποιος είναι ο λόγος να κάνω backup τις εφαρμογές που έχω εγκατεστημένες, αφού το playstore κρατάει αρχείο με ότι έχουμε εγκαταστήσει και σε ότι απεγκαθιστούμε το κρατάει στην βιβλιοθήκη, οπότε μπορούμε εύκολα να το επαναεγκαταστήσουμε αν το θελήσουμε.

Αν υπάρχει κάποιος που γνωρίζει θα με βοηθούσε πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα, έχω αγοράσει μόνο ένα dual-core Android τηλέφωνο με οθόνη αφής IPS 720P με ευρώ 170,58 σε απευθείας σύνδεση. Το τηλέφωνο Android ονομάζεται THL W5. Υπάρχει κάποιος που έχει πάρει αυτό το τηλέφωνο πριν από εκεί;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, θα ήθελα να ρωτήσω όσους γνωρίζουν ποιος είναι ο λόγος να κάνω backup τις εφαρμογές που έχω εγκατεστημένες, αφού το playstore κρατάει αρχείο με ότι έχουμε εγκαταστήσει και σε ότι απεγκαθιστούμε το κρατάει στην βιβλιοθήκη, οπότε μπορούμε εύκολα να το επαναεγκαταστήσουμε αν το θελήσουμε.

Αν υπάρχει κάποιος που γνωρίζει θα με βοηθούσε πολύ!

 

Για τις εφαρμογές μόνο δεν έχεις κάποιο λόγο, τις ρυθμίσεις ξεχωριστά όλων των εφαρμογών είναι υπόθεση όμως.

Με προγράμματα όπως το titanium backup εάν είσαι rooted μπορείς να κάνεις πχ. Μαζική εγκατάσταση όλων των εφαρμογών που έχεις πάρει backup μαζί με τα δεδομένα τους ώστε να μην ρυθμίζεις ξανά από την αρχή μια μια τις εφαρμογές πατώντας απλά ένα κουμπί :-)

Edited by Sofos_5
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Σήμερα, έχω αγοράσει μόνο ένα dual-core Android τηλέφωνο με οθόνη αφής IPS 720P με ευρώ 170,58 σε απευθείας σύνδεση. Το τηλέφωνο Android ονομάζεται THL W5. Υπάρχει κάποιος που έχει πάρει αυτό το τηλέφωνο πριν από εκεί;

 

Βρίσκεσαι σε λάθος θέμα. Για τη συγκεκριμένη συσκευή συζητάμε εδώ...http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=352231

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Για τις εφαρμογές μόνο δεν έχεις κάποιο λόγο, τις ρυθμίσεις ξεχωριστά όλων των εφαρμογών είναι υπόθεση όμως.

Με προγράμματα όπως το titanium backup εάν είσαι rooted μπορείς να κάνεις πχ. Μαζική εγκατάσταση όλων των εφαρμογών που έχεις πάρει backup μαζί με τα δεδομένα τους ώστε να μην ρυθμίζεις ξανά από την αρχή μια μια τις εφαρμογές πατώντας απλά ένα κουμπί :-)

 

Ναι σίγουρα σ' αυτό έχεις δίκιο και ήταν κάτι κάτι που είχα φανταστεί αλλά ήθελα να μου το επιβεβαιώσει κάποιος "ειδικός"!

Σ' ευχαριστώ πολύ φίλε για την βοήθεια! :)

Link to comment
Share on other sites

κάποιο πρόγραμμα για δημιουργία βίντεο με δικές μας φωτογραφίες και mp3 υπάρχει?

 

Κάποια βοήθεια?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...