Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια βοηθεια!!!!κατεβασα την εφαρμογη power toggle και το εικονιδιο της φωτεινοτητας ειχε και επιλογη 0% και τωρα η οθονη ειναι μαυρη!!μπορω να απεγκαταστησω την εφαρμογη απο το πισι???τι αλλο να κανω μπορω??? Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθεια!!!!κατεβασα την εφαρμογη power toggle και το εικονιδιο της φωτεινοτητας ειχε και επιλογη 0% και τωρα η οθονη ειναι μαυρη!!μπορω να απεγκαταστησω την εφαρμογη απο το πισι???τι αλλο να κανω μπορω???

Την είχα πατήσει Κ εγώ έτσι με μια εφαρμογή παλιότερα και κατέβασα την μπάρα των ειδοποιήσεων και ανέβασα την φωτεινότητα στα τυφλά εντελως! Ήταν μαύρη η οθόνη. Θυμόμουν στο περίπου κατά που πέφτει η μπάρα της φωτεινοτητας! Έχεις βάλει κλειδωμΑ οθόνης ?

Αν Ναι δυσκολεύουν πιο πολύ τα πράγματα αν χρειαστεί να βάλεις κωδικό η μοτιβο στα τυφλά

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή να δείχνει αριθμό ενημερώσεων πάνω στο εικονίδιο της εφαρμογής; πχ να έχω 4 αναπάντητες και πάνω στο εικονίδιο του τηλεφώνου να δείχνει 4. Έχω apex launcher. Ως τώρα αυτά που δοκίμασα δεν παίζουν σωστά οπότε περιμένω πρόταση από κάποιον που έχει δοκιμασμένη λύση.

 

Nova Launcher + το πρόσθετο Tesla Unread

Καμιά καλή πράξη δεν μένει ατιμώρητη!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχεις κάποιος να προτείνει εφαρμογή για έλεγχο του notification led αλλά να μη καταναλωνει μπαταρία?
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Εχετε να προτεινετε εφαρμογη για multiwindow;

Σε ταμπλετ lenovo το θελω κι ειμαι ρουτ με xposed αν βοηθαω.

Φοραει εκδοση κιτ κατ

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος να προτείνει εφαρμογή όπου για να απαντάς χρειάζεται να βάλεις κωδικό; Έχω δοκιμάσει, μάλλον, ότι κυκλοφορεί στο store, αλλά δεν βρήκα κάποια να λειτουργεί σωστά.
Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος να προτείνει εφαρμογή όπου για να απαντάς χρειάζεται να βάλεις κωδικό; Έχω δοκιμάσει, μάλλον, ότι κυκλοφορεί στο store, αλλά δεν βρήκα κάποια να λειτουργεί σωστά.

 

App Lock. Δεν έχω δοκιμάσει αν το κάνει, αλλά έχει "Incoming Call" στις επιλογές και λογικά θα δουλεύει σωστά, όπως και όλες οι υπόλοιπες επιλογές του. :)

Edited by marras

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Nova Launcher + το πρόσθετο Tesla Unread

 

Θέλω να κρατήσω τον apex κυρίως επειδή το έχω στήσει όπως θέλω και θα μου πάρει μέρες να φέρω κάτι καινούργιο πάλι στα μέτρα μου

Link to comment
Share on other sites

Την είχα πατήσει Κ εγώ έτσι με μια εφαρμογή παλιότερα και κατέβασα την μπάρα των ειδοποιήσεων και ανέβασα την φωτεινότητα στα τυφλά εντελως! Ήταν μαύρη η οθόνη. Θυμόμουν στο περίπου κατά που πέφτει η μπάρα της φωτεινοτητας! Έχεις βάλει κλειδωμΑ οθόνης ?

Αν Ναι δυσκολεύουν πιο πολύ τα πράγματα αν χρειαστεί να βάλεις κωδικό η μοτιβο στα τυφλά

ασε! τελικά το βρήκα Και εγώ στα τυφλά!

Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα όμως καλά ανεβαίνουν οι επαφές σου στους σέρβερ τους?

Όχι, το γράφει και στο info της εφαρμογής.

Τώρα, αν το κάνουν χωρίς να το ξέρεις, δεν το γνωρίζω.

Πάντως έχοντας στο κινητό μου Marshmallow όπου όταν τρέχεις για 1η φορά μία εφαρμογή σε ρωτάει για τα permissions ανάμεσά τους και το αν θέλεις να 'μοιράσεις' και τις επαφές σου, δεν μου το ζήτησε.

 

Θα μπορούσαν όμως πολύ εύκολα να έχουν με τον εξής τρόπο τον αριθμό σου, γιατί γι' αυτό υπάρχει άλλωστε η εφαρμογή: εσύ μου κάνεις συνέχεια αναπάντητες, ή γενικά με ενοχλείς. Εγώ δηλώνω μέσω της εφαρμογής τον αριθμό σου ως spam έτσι ώστε όποτε με καλείς από εδώ και στο εξής να μην έχω εισερχόμενη κλήση από εσένα, και μ' αυτόν τον τρόπο όποιον και αν καλέσεις ο οποίος έχει την Truecaller εγκατεστημένη, δεν θα δέχεται την κλήση γιατί θα την κόβει το Truecaller.

 

 

Ελπίζω να έχω καταλάβει σωστά την λειτουργία της εφαρμογής και να μη γράφω χαζομάρες.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Δεν πρέπει να δουλεύει έτσι διότι ότι είναι spam για εσένα δεν σημαίνει ότι είναι και για εμένα;)
Link to comment
Share on other sites

App Lock. Δεν έχω δοκιμάσει αν το κάνει, αλλά έχει "Incoming Call" στις επιλογές και λογικά θα δουλεύει σωστά, όπως και όλες οι υπόλοιπες επιλογές του. :)

Δεν βρίσκω πουθενά την επιλογή αυτή.

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις προβλημα με το προγραμμα "es explorer" τις τελευταιες μερες?

 

Εγω σημερα προσπαθησα να το ανοιξω και μου εβγαλε ενα μυνημα οτι το "samsung apps" ζηταει ευαισθητα permition και απο τοτε το προγραμμα "es explorer" διακοπτετε καθε φορα που προσπαθω να το ανοιξω τι εκκαθαριση δεδομενων δοκιμασα, τι απεγκατασταση και ξανα-εγκατασταση τσιφος.

 

Μονο αν απενεργοποιησω εντελως το "samsung apps" μπορει να τρεχει κανονικα.

 

Εχει κανεις ιδεα γιατι συμβαινει κατι τετοιο και πως λυνεται?

 

Εχω το samsung galaxy s4 android 5.0.1

Edited by adais
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κρατήσω τον apex κυρίως επειδή το έχω στήσει όπως θέλω και θα μου πάρει μέρες να φέρω κάτι καινούργιο πάλι στα μέτρα μου

Έχει επιλογή για εισαγωγή ρυθμίσεων από άλλους launcher

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Nova Launcher + το πρόσθετο Tesla Unread

Το tesla εμένα δε δουλεύει με nova.... Μήπως θέλει αγορασμενη την έκδοση του nova?

Landline Internet : Cosmote VDSL 200 Mbps |  Mobile Internet : Cosmote Gigamax Unlimited

iPhone 13 Pro Max 256GB | Apple Watch Series 8 45MM Aluminium | Apple AirPods Pro 2 | iPad 7th Gen 64GB 10,2''

MacBook Pro 13'' 2022 M2 16GB RAM 256GB SSD  | MacBook Pro 13'' 2015 i5 8GB RAM 128GB SSD

Link to comment
Share on other sites

Δεν πρέπει να δουλεύει έτσι διότι ότι είναι spam για εσένα δεν σημαίνει ότι είναι και για εμένα;)

Κι όμως έτσι δουλεύει, αν μπεις να δεις τους αριθμούς, θα δεις ότι δικηγόρους, τράπεζες, εταιρείες προώθησης είναι στους αποκλεισμένους, όχι από σένα, από άλλους, πόσους; δεν ξέρω.

Φυσικά αν εσύ βάλεις κάποιον στους αποκλεισμένους αυτό δεν σημαίνει ότι αυτός θα αποκλειστεί από παντού, θα πρέπει να υπάρχει ένας Χ αριθμός που να τον δηλώνουν ως σπαμ

Link to comment
Share on other sites

Το disk digger

 

----- προσθήκη μηνύματος 67 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

δοκίμασε και το Dumpster

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μου πεις πια εφαρμογή βρισκει αρχεία που σβήστηκαν απο την sd?

O es explorer βρισκει διεγραμμενα μονο απο το τηλέφωνο κ οχι απο την sd.

Δεν είμαι root

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Γειασας !υπαρχει καποια εφαρμογη -caller που να δειχνει την εικονα του ατομου που με καλεί μεγαλυτερη?οπως ηταν στη κιτκατ εστω...

Ευχαριστωωω

:superman:
Link to comment
Share on other sites

Γειασας !υπαρχει καποια εφαρμογη -caller που να δειχνει την εικονα του ατομου που με καλεί μεγαλυτερη?οπως ηταν στη κιτκατ εστω...

Ευχαριστωωω

 

Μήπως εννοείς κάτι σαν αυτό.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yiyoyuscalls.fullscreencall

Link to comment
Share on other sites

Δεν βρίσκω πουθενά την επιλογή αυτή.

 

Στην πρώτη οθόνη είναι, δε μπορεί να μην το βλέπεις...

http://s29.postimg.org/n9qg70bmr/applockk.jpg

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση για αγορά εφαρμογων : σε πολλές χώρες κάνουν εκπτώσεις σε εφαρμογές που στην Ελλάδα δεν γίνονται.

 

Πχ τώρα έχουν το table tennis touch στα 10 λεπτά ενω σε μας έχει 3.99. Έτσι και το xenowerk την προηγούμενη βδομάδα.

 

Με VPN θα μας βγάλει αυτές τις τιμές το playstore? Η απαγορεύεται?

Link to comment
Share on other sites

Στην πρώτη οθόνη είναι, δε μπορεί να μην το βλέπεις...

http://s29.postimg.org/n9qg70bmr/applockk.jpg

Έχω την τελευταία έκδοση και όμως αυτή την επιλογή δεν την έχει. Θες να μου στείλεις το .apk;

 

----- προσθήκη μηνύματος 84 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160131/a8a79207c43715a32af6902c59651a76.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...