Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ πολύ. Ξέρεις πως πάει απο μπαταρία?

Δεν θα το καταλάβεις.

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Τα πάντα. Μπαίνω στον MX player και βλέπω διαφημίσεις.

Εξαρτάται αν τα κατεβάζει η τα Έχει ήδη και τα δείχνει

 

Μπορείς να του κόψεις το ίντερνετ και να το δεις

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται αν τα κατεβάζει η τα Έχει ήδη και τα δείχνει

 

Μπορείς να του κόψεις το ίντερνετ και να το δεις

Σε μένα δείχνει διαφημίσεις και χωρίς ίντερνετ. Δλδ το κινητό σε πτήση, βάζω να δω κάτι και μόλις πατάω παύση σκάει μπάνερ.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Καμία εφαρμογή μου να ανοίγει το wifi σε δύο συγκεκριμένα wifi δίκτυα υπάρχει; Δοκίμασα την automeit αλλά δεν τα κατάφερα να την κάνω να δουλέψει.Θέλω να είναι ανενεργό το wifi μου και μόνο όταν Μπορεί σε συγκεκριμένο δίκτυο να ενεργοποιηθεί το κουμπί του.
Link to comment
Share on other sites

Καμία εφαρμογή μου να ανοίγει το wifi σε δύο συγκεκριμένα wifi δίκτυα υπάρχει; Δοκίμασα την automeit αλλά δεν τα κατάφερα να την κάνω να δουλέψει.Θέλω να είναι ανενεργό το wifi μου και μόνο όταν Μπορεί σε συγκεκριμένο δίκτυο να ενεργοποιηθεί το κουμπί του.

Αν είναι ανενεργό πως θα εντοπίσει τα δίκτυα που θέλεις; Δεν γίνεται αυτό που λες.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό γίνεται, εάν δεν κάνω λάθος, με το tasker. Σε συνδυασμό με το δίκτυο κινητής που πιάνει κοντά στο Wi-Fi spot που θέλεις να συνδέεσαι.
Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα δείχνει διαφημίσεις και χωρίς ίντερνετ. Δλδ το κινητό σε πτήση, βάζω να δω κάτι και μόλις πατάω παύση σκάει μπάνερ.

Και ο bsplayer το ίδιο. Δεν μπορείς να κάνεις κάτι εκτός από το να κατεβάσεις την πλήρη τους έκδοση

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία εφαρμογή δίνει το App of the Day [/url] ... σήμερα... :) Edited by tsiv
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Εμενα γιατι μου δινει το solcalendar? :confused:

 

 

Εμένα πάλι το cube escape !

Έχετε επιλέξει κάποια χώρα;

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι το cube escape !

Έχετε επιλέξει κάποια χώρα;

 

Δεν εχω επιλεξει χωρα, αλλα και μεσω VPN που μπηκα με επιλογη χωρας USA, παλι το solcalendar μου εδωσε :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι μου 'χει μια εφαρμογή ονόματι Mixt, δεν έχω επιλέξει κάτι από χώρα!

Τι γίνεται ρε παιδιά σε καθένα άλλα βγάζει;;

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει παιδιά, έκλεισε ο κύκλος, τώρα μπορείτε να ηρεμήσετε και να καθίσετε στις θέσεις σας. :)

 

Eμένα μου δίνει αυτό https://play.google.com/store/apps/details?id=com.amaze.filemanager

Amaze File Manager

Link to comment
Share on other sites

Καμία εφαρμογή μου να ανοίγει το wifi σε δύο συγκεκριμένα wifi δίκτυα υπάρχει; Δοκίμασα την automeit αλλά δεν τα κατάφερα να την κάνω να δουλέψει.Θέλω να είναι ανενεργό το wifi μου και μόνο όταν Μπορεί σε συγκεκριμένο δίκτυο να ενεργοποιηθεί το κουμπί του.

 

Για συσκευές χωρίς root ύστερα από τα πολλά που δικίμασα, το καλύτερο είναι το Green Power.

Μαζί με τα άλλα που κάνει, μπορείς μέσω τοποθεσίας, να του ορίσεις τις τοποθεσίες που θέλεις να ανοίγει το wifi και να του υποδείξεις σε ποιο από όλα να συνδέεται. Αξιόπιστο. Δουλεύει πάντα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στην εφαρμογή dropbox η επιλογή που λέει available offline τι ακριβώς κανει γιατί δεν έχω καταλάβει.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στην εφαρμογή dropbox η επιλογή που λέει available offline τι ακριβώς κανει γιατί δεν έχω καταλάβει.

Κατεβαζει τα αρχεια και στην συσκευη για να τα εχεις χωρις συνδεση, αλλιως ειναι μονο στο συννεφο και οταν τα θελεις θα πρεπει να τα κατεβασεις (δλδ θα χρειαζεσαι data)

Link to comment
Share on other sites

Κατεβαζει τα αρχεια και στην συσκευη για να τα εχεις χωρις συνδεση, αλλιως ειναι μονο στο συννεφο και οταν τα θελεις θα πρεπει να τα κατεβασεις (δλδ θα χρειαζεσαι data)

Τα κατεβάζει και που τα αποθηκεύει; σε ποιον φάκελο στην συσκευή; δοκίμασα να το κάνω σε 4-5 αρχεία και φωτο.

Link to comment
Share on other sites

Έχω το Huawei P8. Από τις τρεις εφαρμογές καταγραφής κλήσεων δεν λειτουργεί καμία. Ποια θεωρείτε καλύτερη εφαρμογή για καταγραφή συνομιλίας;
Link to comment
Share on other sites

Έχω το Huawei P8. Από τις τρεις εφαρμογές καταγραφής κλήσεων δεν λειτουργεί καμία. Ποια θεωρείτε καλύτερη εφαρμογή για καταγραφή συνομιλίας;

Είναι λίγο περίεργα τα HUAWEI σε αυτό το θέμα. Δοκίμασε και την boldbeast. Είναι η μόνη εφαρμογή που γράφει σε κινητά που δεν μπορούν άλλες εφαρμογές. Στην περιγραφή λέει ότι δουλεύει με το κινητό σου

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος φίλος υπόψην καμμία καλή εφαρμογή για email γιατί το gmail παρά τα update κάνει force close σε lollipop? Θέλω να διαχειρίζεται παραπάνω από 1 λογαριασμό και να μη ρουφάει τη μπαταρία με το καλαμάκι αν γίνεται... Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος φίλος υπόψην καμμία καλή εφαρμογή για email γιατί το gmail παρά τα update κάνει force close σε lollipop? Θέλω να διαχειρίζεται παραπάνω από 1 λογαριασμό και να μη ρουφάει τη μπαταρία με το καλαμάκι αν γίνεται... Ευχαριστώ

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.trtf.blue&hl=en

 

Και Push notification sto 99% των mail accounts

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...