Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδιά υπάρχει κάποια εφαρμογή ε-μαιλ που να μας δείχνει άμα γίνετε ανάγνωση τον ε-μαιλ μας.. ?
:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.μήπως γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα αποθήκης απλό και εύχρηστο στα ελληνικά αν είναι δυνατόν που να υπολογίζει την αποθήκη μετά από αγορές και πωλήσεις αντίστοιχα;

Για δες μήπως σου κάνει κάποιο(όχι Ελληνικά):

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.longint.lomag.warehousemanagementfree

https://play.google.com/store/apps/details?id=mardomstac.it

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.warehousemanager

Link to comment
Share on other sites

Νέος κάτοχος του xperia m dual sim. Ποια εφαρμογή για μηνύματα είναι καλύτερη για αποστολή sms 160 χαρακτήρων;

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Νέος κάτοχος του xperia m dual sim. Ποια εφαρμογή για μηνύματα είναι καλύτερη για αποστολή sms 160 χαρακτήρων;

Textra..δεν ξερω αν ειναι για dual

Ericsson GA 318»Ericsson GF 788»Ericsson T20e»Siemens S45»Nokia 8210»Sharp GX17 »»»Nokia 6230i»SE S500»Nokia 5800»Samsung Galaxy S2» !!!Huawei Honor 6!!!
Link to comment
Share on other sites

Textra..δεν ξερω αν ειναι για dual

 

Ακομα δεν ειναι για dual. Το εχω κ πρεπει πρώτα να διαλεξω καρτα και μετά να γράψω το μήνυμα

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερεις κανεις αν υπαρχει εφαρμογη που να μπορεις να καταχωρεις πχ ενα ραντεβου που εχεις μια μερα και να χτυπαει σαν ειδοποιηση την μερα εκεινη?
Link to comment
Share on other sites

παιδιά υπάρχει κάποια εφαρμογή ε-μαιλ που να μας δείχνει άμα γίνετε ανάγνωση τον ε-μαιλ μας.. ?

Προσωπικά στο Blue mail που χρησιμοποιώ φαίνεται να δουλεύει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό μήνυμα από timkos40

Καλημέρα.μήπως γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα αποθήκης απλό και εύχρηστο στα ελληνικά αν είναι δυνατόν που να υπολογίζει την αποθήκη μετά από αγορές και πωλήσεις αντίστοιχα;

Για δες μήπως σου κάνει κάποιο(όχι Ελληνικά):

https://play.google.com/st...managementfree

https://play.google.com/st...=mardomstac.it

https://play.google.com/st...rehousemanager

 

Σε ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά στο Blue mail που χρησιμοποιώ φαίνεται να δουλεύει.

 

Ωραια, θα το δοκιμάσω :)

ευχαριστω.

:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα! Υπήρχαν κάποιες αναφορές τις προηγούμενες εβδομάδες εδώ μέσα ότι το gmail 5 τρώει πολύ μπαταρία. Αυτοί που το υποστηρίζατε έχετε καταλήξει μετά από όλο αυτό το διάστημα χρήσης ότι είναι όντως υπαρκτό το πρόβλημα;

 

Φίλε εγώ το πέταξα από την συσκευή μου και δεν έχω σκοπό να του δώσω δεύτερη ευκαιρία για τον λόγο ότι υπάρχουν άλλες πολλές καλύτερες εφαρμογές μειλ

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα τον Ghostery privacy browser, έχει μπλοκάρισμα στα <<Αδιακριτα >> ματιά για να δούμε, ας τον δοκιμάσει και κάποιος άλλος να μας πει
Ένα γραμμάριο δράσης αξίζει ένα τόνο θεωρίας.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερεις κανεις αν υπαρχει εφαρμογη που να μπορεις να καταχωρεις πχ ενα ραντεβου που εχεις μια μερα και να χτυπαει σαν ειδοποιηση την μερα εκεινη?

 

Το κλασσικο ημερολογιο της google που έχουν ολες οι συσκευες. Στο καθε event κανεις οτι ρυθμισεις θέλεις

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ξαφνικά έχω θέμα με την εφαρμογή της microsoft, outlook.com όπου ενώ δούλευε απροβλημάτιστα ξαφνικά σταμάτησε να συγχρονίζει τα mail μου και όταν πατάω μέσα απο την εφαρμογή να κάνει sync μου πετάει connection error.

έχει κανείς άλλος το πρόβλημα αυτό? είμαι με στοκ android 5.0 σε nexus 5.

ποια είναι η καλύτερη εφαρμογή για να βάλω το hotmail μου χωρίς να έχει θέματα με ασυμβατότητες/συγχρονισμούς κλπ?

ψάχνω την καλύτερη εφαρμογή που να δουλεύει όσο το δυνατόν απροβλημάτιστα χωρίς να τρώει μπαταρία.

ας είναι και επι πληρωμής δεν με νοιάζει.

Samsung Note 9 Black
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει εφαρμογη που να μπορει να αλλαζει εικονικα την subnet mask μιας συσκευης ωστε να ξεγελα το wifi δικτυο που ειμαστε συνδεδεμενοι?
Link to comment
Share on other sites

παιδιά ξαφνικά έχω θέμα με την εφαρμογή της microsoft, outlook.com όπου ενώ δούλευε απροβλημάτιστα ξαφνικά σταμάτησε να συγχρονίζει τα mail μου και όταν πατάω μέσα απο την εφαρμογή να κάνει sync μου πετάει connection error.

έχει κανείς άλλος το πρόβλημα αυτό? είμαι με στοκ android 5.0 σε nexus 5.

ποια είναι η καλύτερη εφαρμογή για να βάλω το hotmail μου χωρίς να έχει θέματα με ασυμβατότητες/συγχρονισμούς κλπ?

ψάχνω την καλύτερη εφαρμογή που να δουλεύει όσο το δυνατόν απροβλημάτιστα χωρίς να τρώει μπαταρία.

ας είναι και επι πληρωμής δεν με νοιάζει.

Εγώ σε Nexus 4 με 5.0 μια χαρά παίρνω τα Hotmail μου με το Gmail app.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ το dropbox εδώ και πάρα πολύ καιρό χωρίς κανένα πρόβλημα . Επροχθές παρατηρώ οτι δεν μου συγχρονίζει πλέον διότι μου λέει οτι δεν έχω ελεύθερο χώρο . Τα συνολικά αρχεία όμως που έχω στο σύννεφο είναι μόνο 200MB περίπου . Το έχει παρατηρήσει κανείς άλλοα αυτό ?
Link to comment
Share on other sites

παιδιά ξαφνικά έχω θέμα με την εφαρμογή της microsoft, outlook.com όπου ενώ δούλευε απροβλημάτιστα ξαφνικά σταμάτησε να συγχρονίζει τα mail μου και όταν πατάω μέσα απο την εφαρμογή να κάνει sync μου πετάει connection error.

έχει κανείς άλλος το πρόβλημα αυτό? είμαι με στοκ android 5.0 σε nexus 5.

ποια είναι η καλύτερη εφαρμογή για να βάλω το hotmail μου χωρίς να έχει θέματα με ασυμβατότητες/συγχρονισμούς κλπ?

ψάχνω την καλύτερη εφαρμογή που να δουλεύει όσο το δυνατόν απροβλημάτιστα χωρίς να τρώει μπαταρία.

ας είναι και επι πληρωμής δεν με νοιάζει.

 

Πρόσθεσε στο gmail app το hotmail. Εγώ έχω ήδη outlook, hotmail & outlook365....

Edited by enigma84
Link to comment
Share on other sites

Gmail app ενοεις το στοκ gmail που έχει η συσκευή ?

 

Στις τελευταίες εκδόσεις του υποστηρίζει και άλλους mail clients....

Link to comment
Share on other sites

Gmail app ενοεις το στοκ gmail που έχει η συσκευή ?

Όχι βέβαια. Δεν ονομάζεται έτσι το στοκ email app.

Ψαξτο στο play store.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ το dropbox εδώ και πάρα πολύ καιρό χωρίς κανένα πρόβλημα . Επροχθές παρατηρώ οτι δεν μου συγχρονίζει πλέον διότι μου λέει οτι δεν έχω ελεύθερο χώρο . Τα συνολικά αρχεία όμως που έχω στο σύννεφο είναι μόνο 200MB περίπου . Το έχει παρατηρήσει κανείς άλλοα αυτό ?

 

Την είχα πατήσει κάποια στιγμή με έναν κοινό φάκελο. Δεν ξέρω αν έχει συμβεί το ίδιο και μ' εσένα, πάντως στη δική μου περίπτωση είχα ένα φάκελο κοινό στον οποίο ξαφνικά ο άλλο άρχισε να βάζει διάφορα αρχεία και να "φορτώνει" το δικό μου σύννεφο. Του είπα να πάρει τα αρχεία (για να μη χαθεί κάτι) και όλα λύθηκαν.

Link to comment
Share on other sites

Την είχα πατήσει κάποια στιγμή με έναν κοινό φάκελο. Δεν ξέρω αν έχει συμβεί το ίδιο και μ' εσένα, πάντως στη δική μου περίπτωση είχα ένα φάκελο κοινό στον οποίο ξαφνικά ο άλλο άρχισε να βάζει διάφορα αρχεία και να "φορτώνει" το δικό μου σύννεφο. Του είπα να πάρει τα αρχεία (για να μη χαθεί κάτι) και όλα λύθηκαν.

 

Μάλιστα οκ θα το τσεκάρω

 

 

σε ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά στο Blue mail που χρησιμοποιώ φαίνεται να δουλεύει.

 

το δοκίμασα και είναι ακριβώς αυτό που χρειαζόμουν μ έβγαλες από δύσκολη θέση :D . ΅Σ ευχαριστώ πολύ φίλε μου!

:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Φίλε εγώ το πέταξα από την συσκευή μου και δεν έχω σκοπό να του δώσω δεύτερη ευκαιρία για τον λόγο ότι υπάρχουν άλλες πολλές καλύτερες εφαρμογές μειλ

 

Ευχαριστώ για την απάντηση! Θα περιμένω λίγο να δω αν ξαναυπάρξουν παράπονα και αν δεν, θα του δώσω μια ευκαιρία ακόμα!

Link to comment
Share on other sites

πηρα backup εφαρμογες και data με το backup pro αλλα μετα απο αλαγη ρομ και επανεγκατασταση της εφαρμογης,δεν μου εμφανιζει στις επιλογες το παλιο backup.(αν ψαξω στην καρτα μνημης βλεπω οτι υπαρχει).εκανα και νεο backup οπου περασα χειροκινητα τις εφαρμογες του προηγουμενου αλλα παλι τιποτα....καμια ιδεα να το επαναφερω;:(
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...