Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Snap hdr. ειναι γενικα και για photos, αλλα εχει επιλογες για 60fps και αλλα.

Οι οποίες βέβαια δεν λειτουργούν λόγο περιορισμών του hardware

 

Δοκίμασε την free εκδοση του cinema fv-5 για video recording

Edited by aftergr
Link to comment
Share on other sites

στο widget του Tapatalk που βάζω το Myphone και να δείχνει τα τοπικ που παρακολουθώ, ακόμα και εάν σκρολαρω κάτω κάτω δεν δείχνει τα όλα τα τοπικ που παρακολουθώ. έτσι είναι και σε σας;
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρησιμοποιώ widget, αλλά το myphone δεν υποστηρίζεται πλέον από το tapatalk.

Ίσως γι'αυτό το λόγο να μην δουλεύει κιόλας σωστά.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρησιμοποιώ widget, αλλά το myphone δεν υποστηρίζεται πλέον από το tapatalk.

Ίσως γι'αυτό το λόγο να μην δουλεύει κιόλας σωστά.

όχι το κάνει και σε άλλα φόρουμ . εαν έχεις πολλά τοπικ δεν τα δείχνει όλα σκρολαροντας προς τα κάτω στο widget.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα υπάρχει κανένα offline Ισπανοελληνικό και το αντίθετο λεξικό? Ξεκίνησε ο μικρός Ισπανικά και έχω φάει ήττα.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sedevelop.dict.esgreekfl

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το handcent sms, ολο 'δυσαρεστες' εκπληξεις ειναι, καθε φορα που κανει update.

Πως θα κανω ρε παιδια την εφαρμογη, να μου δειχνει ποσοι χαρακτηρες υπολειπονται απο τους 160 που εχει ενα sms, οταν γραφω ενα sms?

Απο που θα το (ξανα)κανω να φαίνεται;

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το handcent sms, ολο 'δυσαρεστες' εκπληξεις ειναι, καθε φορα που κανει update.

Πως θα κανω ρε παιδια την εφαρμογη, να μου δειχνει ποσοι χαρακτηρες υπολειπονται απο τους 160 που εχει ενα sms, οταν γραφω ενα sms?

Απο που θα το (ξανα)κανω να φαίνεται;

Κανένα πρόβλημα με τα updates και δεν έχω δει καμία δυσάρεστη έκπληξη.

Μια χαρά δείχνει τον αριθμό χαρακτήρων.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα με τα updates και δεν έχω δει καμία δυσάρεστη έκπληξη.

Μια χαρά δείχνει τον αριθμό χαρακτήρων.

 

Σε δυο διαφορετικα κινητα, ΔΕΝ δειχνει.

Link to comment
Share on other sites

Όταν ξεκινάς να γράφεις μήνυμα δεν το δείχνει, καθώς προχωράς όμως και τελειώνουν οι χαρακτήρες, εμφανίζεται ο μετρητής. Κάπου στους 100 περίπου να απομένουν...
Link to comment
Share on other sites

Όταν ξεκινάς να γράφεις μήνυμα δεν το δείχνει, καθώς προχωράς όμως και τελειώνουν οι χαρακτήρες, εμφανίζεται ο μετρητής. Κάπου στους 100 περίπου να απομένουν...

Από τους 130 και κάτω.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

παιδες, υπαρχει εφαρμογη να γραφει slowmotion video χωρις ρουτ? Για Ζ1 compact με ενδιαφερει..

Θεωρητικα υποστηριζει γιατι με ρουτ γινεται και θα παρει και απο Ζ3 νομιζω..με απλη εφαρμογη παιζει? και να ειναι αξιοπρεπες βιντεο..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

το handcent υποστηρίζει δύο σιμ;

η η μόνη επιλογή είναι το go sms?

 

Ουτε το go sms δουλεύει σωστά με τις 2 sim

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρά

υπάρχει εφαρμογή που να ανοίγει το ραδιόφωνο χωρίς ακουστικά?

το κινητό μου υποστηρίζει την λειτουργία αλλά πέρασα νέα rom η οποία έχει εφαρμογή ραδιοφώνου που ανοίγει μόνο με ακουστικά

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γεια χαρά

υπάρχει εφαρμογή που να ανοίγει το ραδιόφωνο χωρίς ακουστικά?

το κινητό μου υποστηρίζει την λειτουργία αλλά πέρασα νέα rom η οποία έχει εφαρμογή ραδιοφώνου που ανοίγει μόνο με ακουστικά

 

Tα ακουστικά, αν δεν κάνω λάθος, τα χρησιμοποιούν ως κεραία. Οπότε νομίζω δεν γίνεται.

 

:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Tα ακουστικά, αν δεν κάνω λάθος, τα χρησιμοποιούν ως κεραία. Οπότε νομίζω δεν γίνεται.

 

:O

 

το συγκεκριμένο μοντέλο που έχω υποστηρίζει

έχει ενσωματωμένη κεραία

δεν ξέρω αν παίζει ρόλο και η rom

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδες, υπαρχει εφαρμογη να γραφει slowmotion video χωρις ρουτ? Για Ζ1 compact με ενδιαφερει..

Θεωρητικα υποστηριζει γιατι με ρουτ γινεται και θα παρει και απο Ζ3 νομιζω..με απλη εφαρμογη παιζει? και να ειναι αξιοπρεπες βιντεο..

 

Δοκίμασε αυτήν https://play.google.com/store/apps/details?id=com.quvideo.xiaoying&hl=el&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dvivavideo&pcampaignid=APPU_4oFFVP67DeaaygOQjoLYCA

My phones: LG GOOGLE NEXUS 5 16GB (BLACK) LG G5 32GB, SAMSUNG GALAXY NOTE 8 64GB

My tablet: LG G PAD V400 7.0 8GB (BLACK)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έγινε update του playstore σε 5.0.31.

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποια διαφορά;

 

Εμφάνιση από το λίγο που το δούλεψα.

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Εμφάνιση από το λίγο που το δούλεψα.

Εμένα ακόμα δεν μου βγάζει αναβάθμιση. Όπως και να χει θα το δοκιμάσουμε όταν έρθει

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και πιο καινούρια 5.0.32 :)

 

Ναι όντως βγήκε στις 17.10 η 5.0.32 γτ η 5.0.31 είχε δημιουργήσει κάτι προβληματάκια σε ορισμένα μοντέλα !!! Πολύ μίνιμαλ έγινε το playstore !!! Άντε να έρθει και επισήμως η L να δούμε το android στα καλύτερα του !!!

Link to comment
Share on other sites

 

σε ευχαριστω πολυ φιλε μου..μοιαζει να κανει δουλεια..

Επισης, υπαρχει εφαρμογη που να μετατρεπει ενα βιντεο σε slow motion? δηλαδη να κανει ενα στιγμιοτυπο αργο, οχι ολοκληρο..ετσι ωστε καθως το βλεπεις να ειναι κανονικο ολο και η στιγμη που θες να κοβει..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Επισης, υπαρχει εφαρμογη που να μετατρεπει ενα βιντεο σε slow motion? δηλαδη να κανει ενα στιγμιοτυπο αργο, οχι ολοκληρο..ετσι ωστε καθως το βλεπεις να ειναι κανονικο ολο και η στιγμη που θες να κοβει..

 

Αν και μάλλον δεν κάνει ακριβώς αυτό που ζητάς, μπορείς να ρίξεις μια ματιά στο Ubersense & στο Coach's eye.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...