Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξερουμε φιλε μου με ακουστικα ειδικα αν δουλευει?
εμενα γραφει απλα η φωη ειναι λιγο πιο χαμηλης εντασης απο οτι οταν μιλας με ακουστικο.εχει trial γιατι δεν την δοκιμαζεις?
Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]48711[/ATTACH] αυτή είναι η καλύτερη.οι φωνές ακούγονται όπως ακριβώς είναι.

Άσχετο, ποια rom χρησιμοποιείς;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τα repo είναι ιδια! εάν δεν έχεις ασχοληθεί ποτέ με xbmc εδώ έχω ανεβάσει ότι χρειάζεται https://mega.co.nz/#F!28QiRLJY!K1VPNCEyr2mzM2MWXxdKnw

 

Δεν παίζει το link

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει το link

https://mega.co.nz/#F!28QiRLJY!K1VPNCEyr2mzM2MWXxdKnw

 

----- προσθήκη μηνύματος 63 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Με τι το ανοίγεις;

Link to comment
Share on other sites

https://mega.co.nz/#F!28QiRLJY!K1VPNCEyr2mzM2MWXxdKnw

 

----- προσθήκη μηνύματος 63 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Με τι το ανοίγεις;

 

IE, firefox, opera δεν ανοίγει με κανένα

Link to comment
Share on other sites

IE, firefox, opera δεν ανοίγει με κανένα

το link δουλεύει μια χαρα (δεν εχω pc αυτες τις ημέρες λόγο διακοπών αλλά στα ταβλετ μου ανοίγει κανονικά (εχω κανει εγκατάσταση το mega απο play store ) ας απαντήσει κάποιος άλλος εαν του ανοίγει . τι ακριβώς σου βγάζει ; σου ειναι εύκολα να στείλεις μια φώτο;

Link to comment
Share on other sites

το link δουλεύει μια χαρα (δεν εχω pc αυτες τις ημέρες λόγο διακοπών αλλά στα ταβλετ μου ανοίγει κανονικά (εχω κανει εγκατάσταση το mega απο play store ) ας απαντήσει κάποιος άλλος εαν του ανοίγει . τι ακριβώς σου βγάζει ; σου ειναι εύκολα να στείλεις μια φώτο;

 

σε pc με 7ρια και chrome ανοίγει μία χαρά

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

σε εμενα με chrome κανονικα!

 

Εγώ το αφήνω για πέντε λεπτά περίου και δεν ανοίγει σε Chrome. Για πόσο χρόνο το έχεις?

Το παιχνίδι μου για Android

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=397811

Link to comment
Share on other sites

Για να πω την αλήθεια το υποψιάστηκα ότι αφού δεν έχει διαμαρτυρηθεί κανείς άλλος ως τώρα μάλλον εγώ έχω το πρόβλημα.

Δοκίμασα και από το κινητό παίζει μια χαρά. Τώρα γιατί δεν ανοίγει στο pc, άγνωστο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το αφήνω για πέντε λεπτά περίου και δεν ανοίγει σε Chrome. Για πόσο χρόνο το έχεις?

για Firefox (pc) θέλει https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/meganz/

για Chrome (pc) https://chrome.google.com/webstore/detail/mega/bigefpfhnfcobdlfbedofhhaibnlghod

μην πνίγεστε σε μια κουταλιά νερό:lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το αφήνω για πέντε λεπτά περίου και δεν ανοίγει σε Chrome. Για πόσο χρόνο το έχεις?

 

αμεσως ανοιγει!!!

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω εφαρμογουλα που να κλειδωνω μονο την υπάρχουσα gallery του κινητού.

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω εφαρμογουλα που να κλειδωνω μονο την υπάρχουσα gallery του κινητού.

Το CM security έχει αυτή την επιλογή και όχι μόνο gallery αλλά και οποία άλλη θες

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Βαλε μια τελεια σαν πρωτο χαρακτηρα στο φακελο που θες και δε θα τον εμφανιζει στη gallery

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω εφαρμογουλα που να κλειδωνω μονο την υπάρχουσα gallery του κινητού.

τα αρχεία (φωτο+video ) τοποθέτησε τα σε ενα φάκελο ,σε αυτο το φάκελο φτιάξε ενα αρχείο με το όνομα .nomedia (το αρχείο αυτο μπορείς να το τοποθετήσεις σε καθε φάκελο που δεν θελεις να εμφανίζεται στο gallery) κανε μια επανεκκίνηση και εισαι ετοιμος .(τα αρχεία που θελεις να κρυψεις θα εξαφανιστούν απο το gallery!

Link to comment
Share on other sites

πάντως ρε παιδιά άκουγα με την κιτκατ ότι υπάρχει θέμα με την κάρτα μνήμης κλπ εάν κάποια εφαρμογή χρειαστεί να εγγράψει εκεί αλλά τώρα που το κινητό μου πήρε την κιτκατ δεν βλέπω κανένα πρόβλημα με καμία εφαρμογή....

μου εξηγεί κάποιος ποιο είναι το πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογές εκτός συστήματος χωρίς root δεν μπορούν να τροποποιήσουν η να γράψουν στην εξωτερική κάρτα μνήμης

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογές εκτός συστήματος χωρίς root δεν μπορούν να τροποποιήσουν η να γράψουν στην εξωτερική κάρτα μνήμης

εμένα όταν εγκαθιστω εφαρμογές πάντως χωρίς ρουτ βλέπω και γράφουν αρχεία τους στην κάρτα μνήμης.έχω Huawei honor 3c.προγράμματα GPS π.χ. οι χάρτες φωνές πήγαν στην κάρτα μνήμης

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κανενας καλος video player, προσεξτε ομως, με μικρο μεγεθος εγκαταστασης;

Πχ μεχρι 2mb? (το apk, -εγκατεστημενος)

Το κινητο μου εχει 'γεμισει', δυσκολα μπορω να αφαιρεσω εφαρμογη, ειμαι ενοψει αγορας καινουριου, αλλα μεχρι να γινει αυτο, θα θελα να μπορω να δω μερικα βιντεο απο την sd card.

Ο ενσωματωμενος video player της rom, αλλα βιντεο τα δειχνει και αλλα οχι, πετα διαφορα μηνυματα κλπ

 

Υπαρχει κατι μικρο σε μεγεθος, που να κανει δουλεια;

Link to comment
Share on other sites

Είναι " βλαβερό " το να μεταφέρεις την εφαρμογή Android Keyboard στην κάρτα SD ? Μέσω titanium backup.

 

 

Βασικά γραψτε άκυρο. Είναι μικρό το μέγεθος για το ρίσκο μεταφοράς.

Edited by Nirvana19
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...