Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν μπορω να θυμηθω μια εφαρμογη που βλεπεις ποσες συσκευες ειναι συνδεμενες στο ρουτερ μας μεσω wifi. Καμια βοηθεια? Ακομη και παραπλησιες εφαρμογες

 

Fing στο play store..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μια εφαρμογή, που εμφανίζει τις αναπάντητες σε μια φούσκα όταν είναι σβηστή η οθόνη, πως τη λένε; (bubbleκάτι);;
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να θυμηθω μια εφαρμογη που βλεπεις ποσες συσκευες ειναι συνδεμενες στο ρουτερ μας μεσω wifi. Καμια βοηθεια? Ακομη και παραπλησιες εφαρμογες

 

Πάντως μπορείς να μπεις και στη διαχείριση του router από browser και να δεις...

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να θυμηθω μια εφαρμογη που βλεπεις ποσες συσκευες ειναι συνδεμενες στο ρουτερ μας μεσω wifi. Καμια βοηθεια? Ακομη και παραπλησιες εφαρμογες

 

 

Για το PC (windows)

wirless network monitor http://www.nirsoft.net/utils/wireless_network_view.html

Για το τηλέφωνο (android) δεν έχω ψάξει..

Nokia 9500, HP 6515 , FC T830 , HTC TYTN II , Samsung i5800 Galaxy 3 , HTC legend , s 6102 , SIII mini , s 7562, Grand Duos.
Link to comment
Share on other sites

Για το PC (windows)

wirless network monitor http://www.nirsoft.net/utils/wireless_network_view.html

Για το τηλέφωνο (android) δεν έχω ψάξει..

 

Fing στο play store

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Παιδία , γνωρίζει κάποιος κάποια εφαρμογή που να σου δείχνει αναλυτικά ποιες εργασίες εκτελούνται εκείνη την στιγμή στο κινητό , αλλά πολύ αναλυτικά . Να ξεκινάει από αυτή που τρώει 1 kb μνήμη , μέχρι αυτή που τρώει 100Mb πχ . Και ίσως να μπορεί να της κάνει kill κιόλας ;;;;
Link to comment
Share on other sites

Δώσε και link αν μπορείς γιατί εγώ βάζω στην αναζήτηση Fing και δεν βρίσκω τίποτα...

 

Μόλις το έψαξα και...

[ATTACH]44486[/ATTACH]

Θα σου έβαζα και λινκ αλλά είμαι από κινητό.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Δώσε και link αν μπορείς γιατί εγώ βάζω στην αναζήτηση Fing και δεν βρίσκω τίποτα...

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.overlook.android.fing

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

εχω τον rocketdial πολυ καλος αλλα τωρα τελευταια μου χανει κλησεις απο το ιστορικο

δηλαδη εχω παραλληλα και τον exdialer και ενω κανω καποιες κλησεις και φαινονται στο ex ο rocket

εχει μεινει 3/4 κλησεις πισω δε τις εμφανιζει

ξερει κανεις τι μπορει να φταιει?

Link to comment
Share on other sites

Με την επιλογη block στο viber, μπλοκαρει μονο τα μηνυματα? Γιατι εξακολουθει και φαινεται η φωτογραφια μου και ποτε συνδεθηκα. Βασικα δεν θα επρεπε να φαινομαστε καθολου στην λιστα των επαφων που εχουμε αποκλεισει. Δεν καταλαβαινω το σοι block ειναι αυτο...
Link to comment
Share on other sites

Με την επιλογη block στο viber, μπλοκαρει μονο τα μηνυματα? Γιατι εξακολουθει και φαινεται η φωτογραφια μου και ποτε συνδεθηκα. Βασικα δεν θα επρεπε να φαινομαστε καθολου στην λιστα των επαφων που εχουμε αποκλεισει. Δεν καταλαβαινω το σοι block ειναι αυτο...

 

στην ουσια ειναι το mute που εχει στο fb messenger αλλα χειροτερο, καθως δεν σου ερχονται ποτε τα μηνυματα που σου στελνει ο αλλος, ενω θα επρεπε να κοβονται μονο οι ειδοποιησεις..

ναι, οντως, δεν θα ελεγα πως ειναι και πολυ καλη λειτουργια :p

Link to comment
Share on other sites

στην εφαρμογη fifa14 πως στο κορακα φτιαχνουμε εμεις μια δικη μας ομαδα απο τις 4 ελληνικες που εχει?με εχει φαει ο γιος μου και δεν ξερω πως!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια.χτες εβαλα την εφαρμογη google camera και παρτατηρησα οτι δεν υπαρχει πλεον η εργοστασιακη απο την cm11.ειναι φυσιολογικο αυτο? ουτε στις απενεργοποιημενες εφαρμογες ειναι.

 

edit : το ιδιο και η εφαρμογη μηνυματα,αντικατασταθηκε απο το hangouts οπως και ο browser απο τον chrome.Παιζει να εγινε μηπως επειδη χτες εκανα install τα τελευταια google apps PA ?

Edited by anastasiszn

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια.χτες εβαλα την εφαρμογη google camera και παρτατηρησα οτι δεν υπαρχει πλεον η εργοστασιακη απο την cm11.ειναι φυσιολογικο αυτο? ουτε στις απενεργοποιημενες εφαρμογες ειναι.

 

edit : το ιδιο και η εφαρμογη μηνυματα,αντικατασταθηκε απο το hangouts οπως και ο browser απο τον chrome.Παιζει να εγινε μηπως επειδη χτες εκανα install τα τελευταια google apps PA ?

 

Ναι παίζει απλά δεν ξέρω εάν είναι σύμβαση ή συσκευή σου για την κάμερα

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

ειναι ολα μια χαρα απλα νομιζα οτι θα τα ειχα και τα 2 και απλα θα επελεγα πιο θελω να χρησιμοποιησω.

 

Τουλαχιστον αν η καμερα βγαλει προβληματα μπορω να επαναφερω την παλια?

Edited by anastasiszn

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

εχω την κιτ κατ και ειμαι ρουτ.μολις ξεκιναει η μουσικη μου βγαζει μηνυμα οτι ο dsp manager σταματησε να λειτουργει.καποια αλλη αντιστοιχη εφαρμογη εχετε να προτεινετε?και αντι για την μουσικη της google καποια αλλη εφαρμογη ?
οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

θελω μια εφαρμογη που θα με βοηθησει να κραταω τα εσοδα/εξοδα ανα μηνα.

που ξοδευω, καθε ποτε και να βγαζει συνολο.

 

(προς το παρων τα γραφω στο colornote)

Link to comment
Share on other sites

θελω μια εφαρμογη που θα με βοηθησει να κραταω τα εσοδα/εξοδα ανα μηνα.

που ξοδευω, καθε ποτε και να βγαζει συνολο.

 

(προς το παρων τα γραφω στο colornote)

 

Expense manager

Link to comment
Share on other sites

Την έχει δοκιμάσει κανείς; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nhancify.notify

Βλέπω σε μένα ότι είναι ψηλά στο πίνακα της κατανάλωσης! Σε σχέση με το notify me είναι λίγο παραπάνω..

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά όταν κάνουμε ένα backup στο cwm αύριο που αποθηκεύεται; έχω φάει τον κόσμο και δεν το βρίσκω πουθενά...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...