Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δοκίμασε να καλέσεις με απόκρυψη με αυτή την εφαρμογή https://play.google.com/store/apps/details?id=de.devarc.anoncall και όχι με τον κωδικό που πληκτρολογείς πριν τον αριθμό. Σε συνδυασμό με το call recorder του skvalex δουλεύει άψογα. Έχει και συντόμευση για την επιφάνεια εργασίας και είναι πολύ βολική εφαρμογή.

 

Ευχαριστω.Αγορασα και την pro εκδοση αλλα δεν καταλαβα πως προσθέτουμε τον αριθμο που θελουμε να καλεσουμε με αποκρυψη

Edited by Γιάννης

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

ώπα, δεν το είχα παρει χαμπάρι ότι βγήκε από την παρανομία και πέρασε στο play store :)

Οκ, και η 3.5.6 σε εμένα δουλευει κανονικά

 

Εδώ και μήνες είναι στο play store

 

 

 

 

 

Το κάνω κατάργηση -εγκατάσταση και δουλεύει. Κανω επανεκκίνηση το κινητό και κολλάει. Υποψιάζομαι οτι κάτι παίζει με το adaway, αλλά δε θα σκάσω για το wpa. Ευχαριστώ πάντως!

Σε μένα κανένα πρόβλημα με adaway και η εφαρμογή παίζει μια χαρά.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω.Αγορασα και την pro εκδοση αλλα δεν καταλαβα πως προσθέτουμε τον αριθμο που θελουμε να καλεσουμε με αποκρυψη

 

Την δωρεάν έχω. Τι παραπάνω δίνει η pro?

Link to comment
Share on other sites

Εχω την pro εκδοση της https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nll.acr&hl=el

 

ACR για εγγραφη κλισεων αλλα δεν μου καταγραφει κλισεις όταν υπαρχει λογος να τις κανω με αποκρυψη

 

Υπαρχει καποια εφαρμογή εγγραφης κλισεων με αυτή την δυνατοτητα δηλαδή να καταγραφει συνομιλια όταν εχω καλεσει με αποκρυψη (#31#) ?

 

Ευχαριστω.

 

Το auto call recorder ξεκινά τη μσγνητοφωνηση όταν κουνήσεις το τηλέφωνο. Ανεξαρτήτως αριθμού.

Link to comment
Share on other sites

Το auto call recorder ξεκινά τη μσγνητοφωνηση όταν κουνήσεις το τηλέφωνο. Ανεξαρτήτως αριθμού.

 

Ευχαριστω.Αυτο εννοεις ????

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.globaleffect.callrecord&hl=el

 

Δεν βλεπω να εχει επιλογή για επιλεγεμενς επαφες εκτος και αν είναι στην pro εκδοση

 

Επισης δεν με αφηνει να επιλεγξω που θα κανει αποθηκευση. Θα ηθελα στην εξωτερικη μνημη που εχω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, πως βλέπουμε ποιες εφαρμογές τρώνε την μπαταριά? Τώρα τελευταία έχω μεγάλη διάφορα στην αυτονομία
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, πως βλέπουμε ποιες εφαρμογές τρώνε την μπαταριά? Τώρα τελευταία έχω μεγάλη διάφορα στην αυτονομία

 

Wakelock detector,battery stats

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος αν μπορώ να προσθέσω στην email εφαρμογή K9 λογαριασμό Hotmail; την έχω ως βασική με δύο λογαριασμούς Gmail, αλλά δεν έχω ακόμα καταφέρει να βάλω κ hotmail, αν γίνεται φυσικά.
sent from my Nexus 4
Link to comment
Share on other sites

Ποια εφαρμογή προτείνετε για οικονομική διαχείριση;

 

απο οσες δοκιμασα, αυτο ακριβως που ηθελα το ειχε μονο το finascito:)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κανεναν καλο dialer να εμφανιζει και εικονιδιο για τις αναπαντητες κλησεις?
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος αν μπορώ να προσθέσω στην email εφαρμογή K9 λογαριασμό Hotmail; την έχω ως βασική με δύο λογαριασμούς Gmail, αλλά δεν έχω ακόμα καταφέρει να βάλω κ hotmail, αν γίνεται φυσικά.

 

Ναι γίνετε εγώ το έχω και δουλεύει κανονικά. Δεν έκανα κάτι διαφορετικό για να δουλέψει όπως όλους τους άλλους λογαριασμούς έτσι και αυτόν.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες!! Ξέρει κανείς κανένα app η κάποιον τρόπο να βλέπω τα γενέθλια των φίλων μου στο Facebook?
Link to comment
Share on other sites

Ναι γίνετε εγώ το έχω και δουλεύει κανονικά. Δεν έκανα κάτι διαφορετικό για να δουλέψει όπως όλους τους άλλους λογαριασμούς έτσι και αυτόν.

 

Ναι πριν λίγο τα κατάφερα και πέρασα τον λογαριασμό hotmail, χρειάζονταν κάποιες ρυθμίσεις όπως θύρα, διακομιστής κτλ. κ τον έβαλα ως IMAP λογαριασμό, πληροφορίες με τις τιμές στα πεδία για όποιον πιθανόν χρειαστεί κάτι ανάλογο παρέχει η Microsoft στο παρακάτω σύνδεσμο http://windows.microsoft.com/el-GR/windows/outlook/send-receive-from-app

sent from my Nexus 4
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες!! Ξέρει κανείς κανένα app η κάποιον τρόπο να βλέπω τα γενέθλια των φίλων μου στο Facebook?

 

Άμα το συγχρονισεις με το ημερολόγιο τότε θα μπορείς να δεις στο ημερολόγιο ημερομηνίες και θα σου έρχονται ειδοποιήσεις

Link to comment
Share on other sites

Άμα το συγχρονισεις με το ημερολόγιο τότε θα μπορείς να δεις στο ημερολόγιο ημερομηνίες και θα σου έρχονται ειδοποιήσεις

 

Και πως γίνεται αυτό?? Αν ξέρεις δώσε τα φώτα σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Και πως γίνεται αυτό?? Αν ξέρεις δώσε τα φώτα σου!!!

 

Βσκ εμένα στο ημερολόγιο έχει στις ρυθμίσεις λογαριασμοί και αν πατήσω εκεί μου έχει και του fb οπότε πατάω και συγχρονίζει

Link to comment
Share on other sites

Και πως γίνεται αυτό?? Αν ξέρεις δώσε τα φώτα σου!!!

 

http://www.androidcentral.com/android-101-how-sync-facebook-events-google-calendar

Link to comment
Share on other sites

Εχω το better battery stats αλλα δεν μπορω να καταλαβω πως θα το δω

 

Καταρχήν θέλει ροοτ για να δουλέψει σωστά.

Μετά επιλεγεις το tab Partial wakelocks και από κάτω το unplugged και current.

Μετά τσεκάρεις αυτά που είναι πιο πάνω.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει μία εφαρμογή η οποία έχει γίνει port από Ζ1 και είναι αυτή ......http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2573312 την χρησιμοποιεί κάποιος και αν ναι πως λειτουργεί ? Εμένα μου βγάζει συνέχεια το παρακάτω μήνυμα :(

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει μία εφαρμογή η οποία έχει γίνει port από Ζ1 και είναι αυτή ......http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2573312 την χρησιμοποιεί κάποιος και αν ναι πως λειτουργεί ? Εμένα μου βγάζει συνέχεια το παρακάτω μήνυμα :(

 

Στην ουσία σου λέει πως δεν μπορεί να δουλέψει

* εάν το αντικείμενο που τραβάς είναι πολύ κοντά (που ισχύει αν κρίνω από τη φωτογραφία από πίσω)

* αν κουνηθεί πολύ το κινητό

* αν το φόντο μετακινηθεί ή είναι μονόχρωμο.

 

Η εφαρμογή δουλεύει κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Στην ουσία σου λέει πως δεν μπορεί να δουλέψει

* εάν το αντικείμενο που τραβάς είναι πολύ κοντά (που ισχύει αν κρίνω από τη φωτογραφία από πίσω)

* αν κουνηθεί πολύ το κινητό

* αν το φόντο μετακινηθεί ή είναι μονόχρωμο.

 

Η εφαρμογή δουλεύει κανονικά.

 

μάλιστα, οκ αυτά τα έχω καταλάβει , το θέμα μου είναι το εξής.....εστιάζεις , πατάς έναρξη , τραβάει, μετά κάνει ανάλυση και μετά πως βλέπω κίνηση στην φωτό ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Taliban μόλις τελειώσει την επεξεργασία θα δεις το αποτέλεσμα(μπορείς και να το επεξεργαστείς λιγο πριν το σώσεις). Το μήνημα που σου βγάζει το βγάζει και σε μένα σε κάποιες φωτο. Αν ξαναπατήσεις το record θα κάνει επεξεργασία σε μικρότερο χρόνο, κάνε δοκιμές και έτσι για πιο ευκολο αποτέλεσμα.
LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρετε πως μπορώ να μεταφέρω επαφές και μηνύματα απο nokia σε κινέζικο με android??
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Taliban μόλις τελειώσει την επεξεργασία θα δεις το αποτέλεσμα(μπορείς και να το επεξεργαστείς λιγο πριν το σώσεις). Το μήνημα που σου βγάζει το βγάζει και σε μένα σε κάποιες φωτο. Αν ξαναπατήσεις το record θα κάνει επεξεργασία σε μικρότερο χρόνο, κάνε δοκιμές και έτσι για πιο ευκολο αποτέλεσμα.

 

οκ, αλλά πως @&%$ βλέπω την εικόνα με κίνηση ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...