Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

που πηγαινεις στην εφαρμογη? στην επιλογη system apps μου δινει μονο τις εφαρμογες του συστηματος. Eγω θελω για παραδειγμα να αποκλεισω απο τις ενημερωσεις το go sms pro. Δοκίμασα με το Titanium pro να την κάνω detach απο το market αλλα δεν μου το κανει. Δεν ξερω τι αλλο μπορω να κανω?

 

Πήγαινε ρυθμίσεις>εφαρμογές>στην εφαρμογή που θες κ ξετικαρεις την "εμφ. ειδοποιησεων " κ πλέον δεν θα έχεις ενημερώσεις για την συγκεκριμένη εφαρμογή

sent from my Nexus 4
Link to comment
Share on other sites

Πείτε μια εφαρμογή που με widget να δείχνει τρέχουσα ραμ, εσωτερική μνήμη ελεύθερη. Μια όσο πιο απλή εφαρμογή

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=ds.cpuoverlay&hl=el

 

αν θες βοηθεια με τις ρυθμισεις πες μου

Link to comment
Share on other sites

Από την εφαρμογή 500px πως αποθήκευω φώτο παιδιά?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Από την εφαρμογή 500px πως αποθήκευω φώτο παιδιά?

 

Δεν μπορείς να αποθηκεύσεις αν δεν κάνω λάθος..

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή που να κλειδώνει άλλες εφαρμογές και να ζητάει pin όταν πάει να τις ανοίξει κάποιος;
Link to comment
Share on other sites

Πείτε μια εφαρμογή που με widget να δείχνει τρέχουσα ραμ, εσωτερική μνήμη ελεύθερη. Μια όσο πιο απλή εφαρμογή

 

Elixir 2 widgets

το καλύτερο!

Εύκολο configuration και όμορφα θέματα!

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Πείτε μια εφαρμογή που με widget να δείχνει τρέχουσα ραμ, εσωτερική μνήμη ελεύθερη. Μια όσο πιο απλή εφαρμογή

 

Mini info classic

 

 

Υπάρχει εφαρμογή που να κλειδώνει άλλες εφαρμογές και να ζητάει pin όταν πάει να τις ανοίξει κάποιος;

 

AppLock

 

Πολύ καλές και οι δύο, τις χρησιμοποιώ πάνω από ένα χρόνο και δεν έχω κανένα παράπονο.

Ειδικά η δεύτερη, έδωσε δωρεάν και όλα τα προνόμια της έκδοσης επί πληρωμή και έχει γίνει φανταστική. :)

Edited by marras

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Mini info classic

 

 

 

 

AppLock

 

Πολύ καλές και οι δύο, τις χρησιμοποιώ πάνω από ένα χρόνο και δεν έχω κανένα παράπονο.

Ειδικά η δεύτερη, έδωσε δωρεάν και όλα τα προνόμια της έκδοσης επί πληρωμή και έχει γίνει φανταστική. :)

 

 

Τα προνομια που αναφερεις τα εδωσε ως προσφoρα καποιο διαστημα ή και τωρα οποιος κατεβασει την εφαρμογη αυτοματως παιρνει και τα προνομια;

 

Εγω την κατεβασα και εκανα και την συνδρομη για εναν χρονο....βλακεια μου; :)

Edited by sakissalonika
Link to comment
Share on other sites

Κάποιο γουτζετ που να σου εμφανίζει την οθόνη με τα πρόσφατα χρησιμοποιείμενα αρχεία Δλδ αυτό που βγάζει όταν πατάς παρατεταμένα το κεντρικό κουμπί υπάρχει.

Έβαλα τον next launcher 3d και δεν έχει καμία συντόμευση.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο γουτζετ που να σου εμφανίζει την οθόνη με τα πρόσφατα χρησιμοποιείμενα αρχεία Δλδ αυτό που βγάζει όταν πατάς παρατεταμένα το κεντρικό κουμπί υπάρχει.

Έβαλα τον next launcher 3d και δεν έχει καμία συντόμευση.

 

Για κοίτα στο play αν σου κάνει το "next task manager widget"..;)

Link to comment
Share on other sites

Πόσο με εκνευρίζει που σε ένα κινητό σαν το Note 2 δεν υπάρχει το ποσοστό (%) στο calculator....

 

Έχετε υπόψιν σας κάποια απλή, όχι scientific, εφαρμογή για calculator?

 

Ιδανικά σαν την stock αλλά με την προσθήκη %

-----------------------------

LG G4

-----------------------------

Link to comment
Share on other sites

Πόσο με εκνευρίζει που σε ένα κινητό σαν το Note 2 δεν υπάρχει το ποσοστό (%) στο calculator....

 

Έχετε υπόψιν σας κάποια απλή, όχι scientific, εφαρμογή για calculator?

 

Ιδανικά σαν την stock αλλά με την προσθήκη %

 

Έχεις δοκιμάσει να γυρίσεις το τηλέφωνο οριζόντια?Στο S3 και στο S2 τουλάχιστον όταν το γυρίζεις αλλάζει και το calculator.

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe. (Albert Einstein)
Link to comment
Share on other sites

Τα προνομια που αναφερεις τα εδωσε ως προσφoρα καποιο διαστημα ή και τωρα οποιος κατεβασει την εφαρμογη αυτοματως παιρνει και τα προνομια;

 

Εγω την κατεβασα και εκανα και την συνδρομη για εναν χρονο....βλακεια μου; :)

Τα δίνει αλλά με διαφημίσεις για την free έκδοση οπότε όχι, δεν έκανες βλακεία.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Παλιά που είχα δοκιμάσει μόνο ο exdialer με κράτησε γιατί ήταν ο πιο απλός χωρίς να του λείπουν λειτουργίες και από τους πιο γρήγορους.

 

Υπάρχει κανένας Dialer που να του λες στα ελληνικά πάρε τον τάδε, και να στον παίρνει;

Link to comment
Share on other sites

Πόσο με εκνευρίζει που σε ένα κινητό σαν το Note 2 δεν υπάρχει το ποσοστό (%) στο calculator....

 

Έχετε υπόψιν σας κάποια απλή, όχι scientific, εφαρμογή για calculator?

 

Ιδανικά σαν την stock αλλά με την προσθήκη %

 

Mobicalc. Το χρησιμοποιώ καιρό και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

 

 

 

 

 

Τα δίνει αλλά με διαφημίσεις για την free έκδοση οπότε όχι, δεν έκανες βλακεία.

 

 

Έχει διαφημίσεις που δεν μπορούν να τις κρύψουν οι εφαρμογές τύπου adfree.

 

 

 

 

Το ποσό είναι αστείο. 2,29€ ανά έτος. Την χρησιμοποιώ μήνες τώρα.

 

Κακώς έχει ετήσια συνδρομή. Γνώμη μου είναι πως αξίζει να πληρώσεις συνδρομή μόνο για εφαρμογές που δεν υπάρχουν εναλλακτικές επιλογές. Φαντάζεσαι να ήταν έτσι όλες οι εφαρμογές? Ειδικά εγώ που την είχα αγοράσει πριν γίνει συνδρομητική, αισθάνομαι αδικημένος.

Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογές που αξίζουν και έχουν υποστήριξη και όχι διαφημίσεις, φυσικά και θα τις πληρώσω. Υπάρχουν πολλές δωρεάν, αρκετές όμως είναι άχρηστες. Οι δημιουργοί κάπως πρέπει να πληρωθούν.
Link to comment
Share on other sites

Πόσο με εκνευρίζει που σε ένα κινητό σαν το Note 2 δεν υπάρχει το ποσοστό (%) στο calculator....

 

Έχετε υπόψιν σας κάποια απλή, όχι scientific, εφαρμογή για calculator?

 

Ιδανικά σαν την stock αλλά με την προσθήκη %

 

Εγώ χρησιμοποιώ αυτή και είμαι πολύ ευχαριστημένος

Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογές που αξίζουν και έχουν υποστήριξη και όχι διαφημίσεις, φυσικά και θα τις πληρώσω. Υπάρχουν πολλές δωρεάν, αρκετές όμως είναι άχρηστες. Οι δημιουργοί κάπως πρέπει να πληρωθούν.

 

Συμφωνώ, έχω αγοράσει πολλές εφαρμογές, όπως και τη συγκεκριμένη. Διαφωνώ όμως με τη λογική της συνδρομής.

Link to comment
Share on other sites

Πόσο με εκνευρίζει που σε ένα κινητό σαν το Note 2 δεν υπάρχει το ποσοστό (%) στο calculator....

 

Έχετε υπόψιν σας κάποια απλή, όχι scientific, εφαρμογή για calculator?

 

Ιδανικά σαν την stock αλλά με την προσθήκη %

 

Δες κι αυτό https://play.google.com/store/apps/details?id=my.giniuscalc.com .Πολύ καλή δουλειά από έλληνα developer.Κατά την γνώμη μου το καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

Πείτε μου μια καλή εφαρμογή να βλέπω μέσω του κινητού μου τι δείχνει η κάμερα του σταθερού υπολογιστή στο σπίτι. Είχα κάποτε μια αλλά δεν θυμάμαι ποια. Δούλευε καλά όμως
Link to comment
Share on other sites

Πόσο με εκνευρίζει που σε ένα κινητό σαν το Note 2 δεν υπάρχει το ποσοστό (%) στο calculator....

 

Έχετε υπόψιν σας κάποια απλή, όχι scientific, εφαρμογή για calculator?

 

Ιδανικά σαν την stock αλλά με την προσθήκη %

 

Αν το γυρισεις landscape θα σου βγαλει ενα καρο συμβολα στην αριστερη πλευρα και μεσα σε αυτα ειναι και το %.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...