Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είμαι πολύ ευχαριστήμενος από τις προβλέψεις αυτής της εφαρμογής

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.devexpert.weather

 

Πολύ καλο !!!

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι πολύ ευχαριστήμενος από τις προβλέψεις αυτής της εφαρμογής

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.devexpert.weather

 

Μολις το εβαλα.

Ευχαριστώ !!!

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ θα το δικιμασω. Η αγοραστει εκδοση τι παραπανω εχει? Επισης αναζηγτω καπιι αλλη εφαρμογη που να λειτουργει με browsers. Εχω υπολογιστη mac και χρησιμοποιω το 1password το οποιο οταν μπαινω σε καποιο σιτε εχει extenssion ωστε σε καθε site που θελω να κανω log in να βαζει τον κωδικο αυτποματα χωρις να βγω η να μπω με καοια εφορμογη. Υπαρχει καποιο app που να κανει το ιδιο πραγμα με καποιο browser? Θελω να μεταφερω ολους τους κωδικους απο τοι 1 pass word σ αυτο το προγραμμα ωστε να ην βγαινω και μπαινω σε αλλη εφορμογη για αν βρω τον κωδικο..... Και τελος πως μπορω να μεταφερω ολα τα bookmarks μπυ απο το safari και να ειναι αναγνωσιμα απο τους 2-3 browsers που εχω βαλει το νοτε 3. Ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι για το drive? Με το Dropbox ότι αρχείο βάλεις στο φάκελο public μετά που θα συγχρονιστει κάνεις δεξί κλικ πάνω στο αρχείο, copy public link και το στέλνεις ακόμα και με email σε κάποιον που δεν έχει Dropbox.με το drive αυτή η ευκολία υπάρχει;
Link to comment
Share on other sites

θέλω το ελαφρύτερο και πιο απλό sms application που να τρέχει σε android 2.2 γιατί η συσκευή έχει φάει κοκομπλόκο και δεν υπάρχει το μανίσιο sms apk...

επίσης μιας και δεν μπαίνει ούτε ιντερνετ... θα ήθελα και το apk (αν και αυτό δεν είναι απαραίτητο μιας και λογικά θα μπορέσω να το βρω)

ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Ζητώ συγγνώμη αν έχει ήδη ερωτηθεί, αλλά δεν μπόρεσα να βρω κάτι σχετικό με την αναζήτηση.

 

Υπάρχει μήπως κάποια εφαρμογή τύπου sms blacklist, η κάτι αντίστοιχο, στο οποίο όμως όταν έχεις μπλοκάρει ένα νούμερο, να μην εμφανίζεται στον αποστολέα ότι το μήνυμα παραδόθηκε;

 

Έχω δοκιμάσει γύρω στις 15 εφαρμογές από το play market αλλά καμία δεν είχε αυτή τη δυνατότητα...

Oukitel K6000 Pro

LG G3

Link to comment
Share on other sites

μια απορια γνωριζει καποιος που ειναι τα αρχεια του παιχνιδιου riptide gp2?δεν τα βρισκω στο android/data .tnx
Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

μια απορια γνωριζει καποιος που ειναι τα αρχεια του παιχνιδιου riptide gp2?δεν τα βρισκω στο android/data .tnx

 

Android/obb κοιτα

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανεις κανενα τροπο που να μπορώ να αποκλεισω για κάποια εφαρμογή τις ενημερώσεις στο play? Να μην μου την εμφανίζει δηλαδή καθόλου στη λιστα με τις εφαρμογές προς ενημέρωση. Εχω ενα πρόβλημα με το Go sms pro που την τελευταια ενημέρωση δεν την ολοκληρωνει και γινεται uninstall.
Link to comment
Share on other sites

Καποια εφαρμογη με την οποια να γινεται αυτοματα απορριψη οι κλησης με αποκρυψη?

 

όλοι οι πάροχοι έχουν υπηρεσία που μπορείς να ενεργοποιήσης ώστε να βγάζει μηνυμα ότι δεν δέχεσαι κλήση από νούμερο με απόκρυψη

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

@sotsp

Στο playstore στης ρυθμίσεις επιλέγεις "Auto update apps" επέλεξε "Do not auto-update apps"

Link to comment
Share on other sites

@sotsp

Στο playstore στης ρυθμίσεις επιλέγεις "Auto update apps" επέλεξε "Do not auto-update apps"

 

Σε αυτη την ρυθμιση το έχω. Απλά δεν ξερω πως μπορω μια εφαρμογη να την αποκλεισω και να μην μου την εμφανιζει καθολου στις ενημερώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτη την ρυθμιση το έχω. Απλά δεν ξερω πως μπορω μια εφαρμογη να την αποκλεισω και να μην μου την εμφανιζει καθολου στις ενημερώσεις.

 

Αν εισαι root υπαρχουν πολλοι τροποι.

Πχ disable με το Rootappdelete που ειναι free

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

που πηγαινεις στην εφαρμογη? στην επιλογη system apps μου δινει μονο τις εφαρμογες του συστηματος. Eγω θελω για παραδειγμα να αποκλεισω απο τις ενημερωσεις το go sms pro. Δοκίμασα με το Titanium pro να την κάνω detach απο το market αλλα δεν μου το κανει. Δεν ξερω τι αλλο μπορω να κανω?
Link to comment
Share on other sites

μέσω της εφαρμογής drive μπορούμε να στέλνουμε αρχεία μόνο σε αυτούς που έχουν gmail η και σε άλλα email;

 

Μπορείς να στείλεις το link του αρχείου που θέλεις να μοιράσεις, οπουδήποτε.

Ακόμη και με sms.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Αν εισαι root υπαρχουν πολλοι τροποι.

Πχ disable με το Rootappdelete που ειναι free

 

Εμένα ,δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σε εφαρμογές που δεν είναι αγορασμένες ,αλλά τις εχω στην pro έκδοση ;)

δεν μου δείχνει στο playstore ότι έχουν ενημέρωση και ψάχνω μόνος μου. Ξέρει κάνεις πως συμβαίνει αυτό.

Μπας και εχω πατήσει τίποτα στο titanium όταν έψαχνα το τι κάνουν οι ρυθμίσεις?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ,δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σε εφαρμογές που δεν είναι αγορασμένες ,αλλά τις εχω στην pro έκδοση ;)

δεν μου δείχνει στο playstore ότι έχουν ενημέρωση και ψάχνω μόνος μου. Ξέρει κάνεις πως συμβαίνει αυτό.

Μπας και εχω πατήσει τίποτα στο titanium όταν έψαχνα το τι κάνουν οι ρυθμίσεις?

 

απο οσο ξερω αμα δεν ειναι αγορασμενες απο play store δεν προκειται να σου δειξει ενημερωση:)

ROM:ViperS 5.3.0 JB Sense 5 | Sense 6 Blinkfeed (HTC SENSATION)

KERNEL:Liberty kernel sense JB (HTC SENSATION)

BOOTLOADER:S-OFF/3,33 Universal - version 1.27.1100 (HTC SENSATION)

RECOVERY:4EXT recovery touch v.1.0.0.6 RC3 testing build: 8 (HTC SENSATION)

Νεα συσκευη: SAMSUNG GALAXY S7

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ,δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σε εφαρμογές που δεν είναι αγορασμένες ,αλλά τις εχω στην pro έκδοση ;)

δεν μου δείχνει στο playstore ότι έχουν ενημέρωση και ψάχνω μόνος μου. Ξέρει κάνεις πως συμβαίνει αυτό.

Μπας και εχω πατήσει τίποτα στο titanium όταν έψαχνα το τι κάνουν οι ρυθμίσεις?

 

Να κανεις ενημερωση απο κει που τις κατεβάσες..συνήθως κατεβαζεις παλι το νεο apk.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

 

X ax xaxaxxa ωραίος ο φίλος τα λόγια είναι φτώχεια ε?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...