Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III LTE (I9305)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το t999 έχω.

 

Γι αυτό ρωτάω... Στην Αμερική είναι dual core όλα τα S3, με snapdragon cpus... Απλά σκεφτόμουν μπας και το πηδούσες το θέμα με κανένα rom swap, αλλά δεν!

 

Παραδόξως, σήμερα ανακάλυψα τι μ4λ4κία έκανα με ένα 9305 παλιότερα... Σήμερα ανακάλυψα το μενού NV Rebuild, και ο ηλίθιος το έδωσα 250€ (όταν πουλιόταν για 560 στο σκρουτζ και 520 εδώ μέσα), επειδή όταν πήγα να το κάνω Unroot & restore, έκανα στο odin EFS Clear κι έχασα το ΙΜΕΙ και την Baseband.... ο άλλος δηλαδή το πήρε, και σε 2 λεπτά έκανε αυτό που εγώ δε μπορούσα να κάνω επί 3 μέρες, επειδή δεν ήξερα αυτήν την επιλογή!!!!!!

 

Τελικά όσο ζω μαθαίνω :)

Αυτός ο χώρος είναι δικός μου! Σταματήστε να παίζετε!!!! Ξέρω καράτε και δαγκώνω άσχημα!!!!!

 

Knowledge is power.

Immitation is immaturity

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά, έχει/είχε κανείς το ίδιο πρόβλημα;;;;

Όταν έχω το πληκτρολόγιο στα αγγλικά, τότε όλα ΟΚ με πεζά και κεφαλαία.

Όταν το αλλάζω σε ελληνικά, μένει μόνιμα πατημένο δεξιά το Caps key και μπορώ να γράψω μόνο κεφαλαία ό,τι κι αν κάνω!

 

Έχω release 4.1.2 της Cosmote.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα, υποψηφιος αγοραστης του s3 lte και εγω οταν επιτελους κυκλοφορησει το τιμημενο s4 στην Ελλαδα και πεσει κατω απο το ψυχολογικο οριο των 400 ευρω το ποθητο s3.

Λοιπον παιδες αυτο ειναι το σωστο κινητο για τη χωρα μας? Ευχαριστω εκ των προτερων.

http://www.ebay.com/itm/Samsung-Galaxy-S3-S-III-GT-I9305-i9305-Jelly-Bean-4-1-2GB-Ram-4G-LTE-/221134136119?pt=Cell_Phones&hash=item337c9f2337

LG G4 H815

Rom: Nougat 7.0 29a stock heavily debloated

Kernel: LG stock

Recovery: Twrp 3.1.1.1

Link to comment
Share on other sites

Πανε μηνύματα πατα το αριστερό πληκτρο μετα ρυθμίσεις ..εισαγωγή λειτουργίας και βαλτο στο αυτοματο ...

LG 4X. P880. LG G. E975.

Zopo Zp950+.

Lenovo p770. HTC ONE Χ.

Samsung S4 . 9505.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, έχει/είχε κανείς το ίδιο πρόβλημα;;;;

Όταν έχω το πληκτρολόγιο στα αγγλικά, τότε όλα ΟΚ με πεζά και κεφαλαία.

Όταν το αλλάζω σε ελληνικά, μένει μόνιμα πατημένο δεξιά το Caps key και μπορώ να γράψω μόνο κεφαλαία ό,τι κι αν κάνω!

 

Έχω release 4.1.2 της Cosmote.

Μονο στα μηνύματα;

Αλλαξε την "εισαγωγή λειτουργίας" στις ρυθμίσεις των μυνημάτων

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, τελικά ανάμεσα σε αυτό και το απλό SIII τι προτείνετε? Χωρίς να λαμβάνουμε υπόψη ότι αυτό είναι ακριβότερο. Απ ότι έχω καταλάβει αυτό είναι καλύτερο από την άποψη ότι έχει διπλάσια RAM και (μελλοντικά) χρήσιμο 4G. Αυτό που κυρίως με απασχολεί είναι κάποια πράγματα που έχουν λεχθεί προηγουμένως για υποστήριξη και εύρος κοινότητας για τα δύο κινητά. Επίσης στα μαγαζιά σε σκρουτζ και μπεστπράις τα λένε λίγο περίεργα. Για παράδειγμα λένε ότι δίνουν το I9350 και μετά πετάνε ένα "ραδιόφωνο και 1G RAM". Θα μου στείλουν το σωστό? :blink: Και πες ότι σε αυτό έχουν κάνει βλακεία και δεν έχουν αλλάξει τα specs στο σάιτ τους. Όταν όμως πολλοί πάνε να πουλήσουν το Ι9350 λευκό, ή μπλε ?!?!? Εγώ ξέρω (το είδα και εδώ) ότι το LTE μοντέλο βγαίνει μόνο σε γκρι και μαύρο. wtf?
Link to comment
Share on other sites

Όντως λαλακια...

Και εγώ θα το είχα αγοράσει αν το είχα δει :-P

Για αυτό όπως λένε και πολλοί εδώ μέσα πρώτα από όλα backup το imei κτλ και ύστερα πειράματα.

~~~ Νίκος
Link to comment
Share on other sites

@streetwise

Θα απέφευγα να το αγοράσω από το ebay μιας και η εγγύηση που θα έχεις θα είναι για Αμερική και όχι Ευρώπη. Άσε που με τα μεταφορικά κτλ θα σου έρθει μια η άλλη με το να το αγοράζεις από εδώ.

~~~ Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια.Αντιμετωπιζω εδω και 3-4 μερες ενα προβληματακι εχω τρελο battery drain οταν αποσυνδεω τον φορτιστη αφου εχει φορτιση η συσκευη 100% μεσα σε 1ωρα μπορει να μου εχει πεσει στο 80% απο εκει και περα δουλευει σωστα δεν πεφτει γρηγορα η μπαταρια.Παω στις ρυθμισεις στην μπαταρια και βλεπω οτι στην αρχη τραβαει μεχρι και 70% η επιλογη ΜΕΣΑ.Τι παιζει;Ισως καποια εφαρμογη λετε να τραβαει μπαταρια;

 

ακριβως το ιδιο θεμα εχω και εγω στο απλο s3 εδω και μερες .αν ειχες μετριτη για τον χρονισμο του επεξεργαστη θα εβλεπες οτι εκεινη την ωρα που δουλευουν τα μεσα κολαει στα 1400 σταθερα δηλαδη δουλευει φουλ!αν πας μεσα στην μπαταρια απο ρυθμισεις θα το δεις συνηθος πρωτο πρωτο .αν το κανεις απο εκει διακοπη σταματαει η καταναλοση και ολα καλα.εγω εχω παρατηρηση οτι αυτο γινετε απο το google play.μολις κατεβασεις κατι απο εκει εστω και update αρχιζει να καταναλωνει .δεν ξερω πως να το σταματησω μια και καλη αυτο μονο παω μεσα οταν συμβει και κανω διακοπη τα μεσα στην μπαταρια .

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, τελικά ανάμεσα σε αυτό και το απλό SIII τι προτείνετε? Χωρίς να λαμβάνουμε υπόψη ότι αυτό είναι ακριβότερο. Απ ότι έχω καταλάβει αυτό είναι καλύτερο από την άποψη ότι έχει διπλάσια RAM και (μελλοντικά) χρήσιμο 4G. Αυτό που κυρίως με απασχολεί είναι κάποια πράγματα που έχουν λεχθεί προηγουμένως για υποστήριξη και εύρος κοινότητας για τα δύο κινητά. Επίσης στα μαγαζιά σε σκρουτζ και μπεστπράις τα λένε λίγο περίεργα. Για παράδειγμα λένε ότι δίνουν το I9350 και μετά πετάνε ένα "ραδιόφωνο και 1G RAM". Θα μου στείλουν το σωστό? :blink: Και πες ότι σε αυτό έχουν κάνει βλακεία και δεν έχουν αλλάξει τα specs στο σάιτ τους. Όταν όμως πολλοί πάνε να πουλήσουν το Ι9350 λευκό, ή μπλε ?!?!? Εγώ ξέρω (το είδα και εδώ) ότι το LTE μοντέλο βγαίνει μόνο σε γκρι και μαύρο. wtf?

 

Καλή σου μέρα!

 

Αν σου λένε 9300, είναι το απλό. Αν σου λένε 9305, είναι το 4G/lte. Δεν υπάρχει περίπτωση να παραγγείλεις το lte και να σου στείλουν το απλό! Οσο για τα χρώματα, βγαίνει σε διάφορα χρώματα! Φίλος μου το έχει σε καφέ για παράδειγμα, και είναι κανονικό, όχι με αλλαγμένη πρόσοψη :) Το τηλέφωνο έχει κυκλοφορήσει σε λευκό, μαύρο, γκρι, μπλε-γκρι, και καφέ. Δεν ξέρω πού το βασίζει το gsmarena (ίσως σε παλιότερα δεδομένα και δεν το ανανέωσαν), αλλά εγώ τουλάχιστον το έχω πάρει σε λευκό, και μαύρο, και γκρι, και το έχω δει και σε μπλε και σε καφέ :)

Αυτός ο χώρος είναι δικός μου! Σταματήστε να παίζετε!!!! Ξέρω καράτε και δαγκώνω άσχημα!!!!!

 

Knowledge is power.

Immitation is immaturity

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, έχει/είχε κανείς το ίδιο πρόβλημα;;;;

Όταν έχω το πληκτρολόγιο στα αγγλικά, τότε όλα ΟΚ με πεζά και κεφαλαία.

Όταν το αλλάζω σε ελληνικά, μένει μόνιμα πατημένο δεξιά το Caps key και μπορώ να γράψω μόνο κεφαλαία ό,τι κι αν κάνω!

 

Έχω release 4.1.2 της Cosmote.

 

Το ξέρω ότι λύθηκε η συγκεκριμένη απορία, αλλά υπενθυμίζω το FAQ σε όλους, για να μη γεμίζουμε ανούσια το φόρουμ :!:

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Παίδες έκανα σε i9305 τη διαδικασία για root και έχει κολλήσει στο downloading do not turn off target τι γίνεται?? HELP

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

Παίδες έκανα σε i9305 τη διαδικασία για root και έχει κολλήσει στο downloading do not turn off target τι γίνεται?? HELP

 

Αποσύνδεσε το ,βγάλε μπαταρία .βάλε την πάλι και δοκίμασε ξανά ,αφού σιγουρευτείς οτι εχεις κατεβάσει το σωστό cf .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Αποσύνδεσε το ,βγάλε μπαταρία .βάλε την πάλι και δοκίμασε ξανά ,αφού σιγουρευτείς οτι εχεις κατεβάσει το σωστό cf .

 

το έχω κάνει 3 φορές. ότι κατέβασα ήταν αυτό που δίνει εδώ το thread στην 1η σελίδα.. το μόνο που ξέρω για τη συσκευή είναι ότι είναι το i9305..

μια διευκρίνηση, αυτά που αποσυμπιέζουμε το odin Μαζί με το CF σωστά? με ρωτάει να επιβεβαιωσω την αντιγραφη ενος αρχειου που εχει το ιδιο ονομα. το έκανα κ έτσι το έκανα και αλλιώς. πάλι εκεί κολλάει. κάνει σωστά όλη τη διαδικασία περνάει την οθόνη που λέει rebooting και μετά κάνει επανεκκίνηση, στιγμιαία βγάζει το λογότυπο σαμμυ και μετά πάλι δείχνει αυτό το downloading.... έχω σκάσει τώρα, πρώτη φορά το δοκιμάζω και κοντέυω να τρελάθω με κάτι ΤΟΣΟ απλό...

 

Το cf είναι CF-Auto-Root-m0-m0xx-gti9300.zip αυτο που το έχει στην 1η σελίδα.. υπάρχει κάποιο άλλο???

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

το έχω κάνει 3 φορές. ότι κατέβασα ήταν αυτό που δίνει εδώ το thread στην 1η σελίδα.. το μόνο που ξέρω για τη συσκευή είναι ότι είναι το i9305..

μια διευκρίνηση, αυτά που αποσυμπιέζουμε το odin Μαζί με το CF σωστά? με ρωτάει να επιβεβαιωσω την αντιγραφη ενος αρχειου που εχει το ιδιο ονομα. το έκανα κ έτσι το έκανα και αλλιώς. πάλι εκεί κολλάει. κάνει σωστά όλη τη διαδικασία περνάει την οθόνη που λέει rebooting και μετά κάνει επανεκκίνηση, στιγμιαία βγάζει το λογότυπο σαμμυ και μετά πάλι δείχνει αυτό το downloading.... έχω σκάσει τώρα, πρώτη φορά το δοκιμάζω και κοντέυω να τρελάθω με κάτι ΤΟΣΟ απλό...

 

Το cf είναι CF-Auto-Root-m0-m0xx-gti9300.zip αυτο που το έχει στην 1η σελίδα.. υπάρχει κάποιο άλλο???

 

Λάθος αρχείο κατεβάζεις .αυτό ειναι για το I9300 (πάλι καλά που δεν το κόλλησες ) .

Κατέβασε αυτο που είναι για το δικο σου τηλέφωνο(I9305) http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1957273

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Λάθος αρχείο κατεβάζεις .αυτό ειναι για το I9300 (πάλι καλά που δεν το κόλλησες ) .

Κατέβασε αυτο που είναι για το δικο σου τηλέφωνο(I9305) http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1957273

 

μπορεί και να το κόλλησα... πάλι το ίδιο κάνει..

να κατεβάσω για όλα τα i905 που'χει? έχει κανα 2-3,

GT-I9305: CF-Auto-Root-m3-m3zh-gti9305.zip

GT-I9305T: CF-Auto-Root-m3-m3dv-gti9305t.zip

GT-I9305N: CF-Auto-Root-m3-m3swexx-gti9305n.zip

 

Δηλ. έλεος :(

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

Καλή σου μέρα!

 

Αν σου λένε 9300, είναι το απλό. Αν σου λένε 9305, είναι το 4G/lte. Δεν υπάρχει περίπτωση να παραγγείλεις το lte και να σου στείλουν το απλό! Οσο για τα χρώματα, βγαίνει σε διάφορα χρώματα! Φίλος μου το έχει σε καφέ για παράδειγμα, και είναι κανονικό, όχι με αλλαγμένη πρόσοψη :) Το τηλέφωνο έχει κυκλοφορήσει σε λευκό, μαύρο, γκρι, μπλε-γκρι, και καφέ. Δεν ξέρω πού το βασίζει το gsmarena (ίσως σε παλιότερα δεδομένα και δεν το ανανέωσαν), αλλά εγώ τουλάχιστον το έχω πάρει σε λευκό, και μαύρο, και γκρι, και το έχω δει και σε μπλε και σε καφέ :)

 

Thanks για την απάντηση, και τώρα συνειδητοποίησα ότι έγραφα 9350 αντί για 9305! :lol:

Άρα απλά βάζω στο σκρουτζ το lte και όποιο βρω θα είναι αυτό. Ότι μλκίες κι αν γράφουν στα σπεκς?

Για τα υπόλοιπα ξέρει κανείς? (υποστήριξη, κοινότητα σε σχέση με το απλό S3)

Επίσης όλα από τα σκρουτζομάγαζα έχουν εγγύηση κανονικά? Γιατί πιο πριν κάτι λέγανε κάποια παιδιά για παραεισαγωγές από γερμανίες και σουηδίες..

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ποιο εχεις :confused:

Κατέβασε I9305 .

 

Τα δοκίμασα όλα, δεν κάνει τίποτα.. :( Να δω τώρα τι θα κάνω..

Καμμία ιδέα κανείς?

Edited by linaki_gr

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ποιο εχεις :confused:

Κατέβασε I9305 .

 

Τα δοκίμασα όλα, δεν κάνει τίποτα.. :( Να δω τώρα τι θα κάνω..

Καμμία ιδέα κανείς?

 

Εχω βοηθήσει κατ' επανάληψη, και όπως λέω πάντα, IF IT WORKS, DON'T FIX IT!!!!!!! Μπορούμε να το δουλέψουμε μαζί, όπως και με τον @dellapo, ο οποίος ήταν στην ίδια κατασταση. Εχεις ένα τηλέφωνο χωρίς τίποτα περασμένο μέσα του αυτή τη στιγμή.

 

Για αρχή, αν το τηλέφωνο είναι 9305 ή 9305Ν ή 9305Τ, το γράφει κάτω από τη μπαταρία στο αυτοκόλλητο, και στο αυτοκόλλητο του ΙΜΕΙ στο κουτί. Αν δεν έχει το γράμμα Ν ή Τ, τότε έχεις το κλασικό 9305 :)

 

Για να κατεβάσεις μια ρομ και να μη μπερδευτείς με πολλές, απλά πες μου σε ποιο δίκτυο δουλεύεις το κινητό. Cosmote ή Vodafone;

Αυτός ο χώρος είναι δικός μου! Σταματήστε να παίζετε!!!! Ξέρω καράτε και δαγκώνω άσχημα!!!!!

 

Knowledge is power.

Immitation is immaturity

Link to comment
Share on other sites

Εχω βοηθήσει κατ' επανάληψη, και όπως λέω πάντα, IF IT WORKS, DON'T FIX IT!!!!!!! Μπορούμε να το δουλέψουμε μαζί, όπως και με τον @dellapo, ο οποίος ήταν στην ίδια κατασταση. Εχεις ένα τηλέφωνο χωρίς τίποτα περασμένο μέσα του αυτή τη στιγμή.

 

Για αρχή, αν το τηλέφωνο είναι 9305 ή 9305Ν ή 9305Τ, το γράφει κάτω από τη μπαταρία στο αυτοκόλλητο, και στο αυτοκόλλητο του ΙΜΕΙ στο κουτί. Αν δεν έχει το γράμμα Ν ή Τ, τότε έχεις το κλασικό 9305 :)

 

Για να κατεβάσεις μια ρομ και να μη μπερδευτείς με πολλές, απλά πες μου σε ποιο δίκτυο δουλεύεις το κινητό. Cosmote ή Vodafone;

 

Σε ευχαριστώ πολύ που προθυμοποιήθηκες. Πρώτη φορά δοκιμάζω να κάνω ROOT γιατί με ενοχλούσε φαντάσου το Tmobile εισαγωγικό που βγαζε στην αρχή όπως επίσης και κάτι εφαρμογές της Tmobile... Μαύρη η ώρα που το κανα...

Το δίκτυο μου είναι Q αλλά δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα να περαστεί κάποια αλλη σωστά?. Και κάτω από τη μπαταρία γράφει: model: gt-i9305, fcc id: a3lgti9305 κτλ κτλ. Δεν δείχνει κάπου αν είναι Τ ή Ν..

Edited by linaki_gr

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

Thanks για την απάντηση, και τώρα συνειδητοποίησα ότι έγραφα 9350 αντί για 9305! :lol:

Άρα απλά βάζω στο σκρουτζ το lte και όποιο βρω θα είναι αυτό. Ότι μλκίες κι αν γράφουν στα σπεκς?

Για τα υπόλοιπα ξέρει κανείς? (υποστήριξη, κοινότητα σε σχέση με το απλό S3)

Επίσης όλα από τα σκρουτζομάγαζα έχουν εγγύηση κανονικά? Γιατί πιο πριν κάτι λέγανε κάποια παιδιά για παραεισαγωγές από γερμανίες και σουηδίες..

 

Δεν υπάρχει παραεισαγωγή. ΑΝ είναι Samsung, είναι ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗ, και όχι ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗ! Παραεισαγωγή θα χαρακτήριζα τα κινέζικα αντίγραφα... Και όλες οι παράλληλες εισαγωγές, αφού πωλούνται από καταστήματα στην Ελλάδα και την ΕΕ γενικότερα, καλύπτονται από το επίσημο service!

 

Οσο για τα specs, αν όλοι ήξεραν τι να γράψουν, ο κόσμος μας θα ήταν καλύτερος!!!!

Αυτός ο χώρος είναι δικός μου! Σταματήστε να παίζετε!!!! Ξέρω καράτε και δαγκώνω άσχημα!!!!!

 

Knowledge is power.

Immitation is immaturity

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα ένα προβλημα που αντιμετωπίζω είναι ότι όταν το βάζω αθόρυβο από τον πίνακα ειδοποιήσεων (δηλαδή δόνηση ή σίγαση) ενώ δείχνει ότι είναι στην δόνηση ή στην σίγαση, και με πάρει κάποιος τηλέφωνο ή στείλει μήνυμα το τηλεφωνο χτυπάει κανονικά.

Όταν του κατεβάζω τον ήχο από τα πλαινά πλήκτρα τότε όντως είναι στο αθόρυβο.

 

Κάποιος που να έχει παρομοιο πρόβλημα ή κάποιος να ξέρει την λύση του;

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ που προθυμοποιήθηκες. Πρώτη φορά δοκιμάζω να κάνω ROOT γιατί με ενοχλούσε φαντάσου το Tmobile εισαγωγικό που βγαζε στην αρχή όπως επίσης και κάτι εφαρμογές της Tmobile... Μαύρη η ώρα που το κανα...

Το δίκτυο μου είναι Q αλλά δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα να περαστεί κάποια αλλη σωστά?. Και κάτω από τη μπαταρία γράφει: model: gt-i9305, fcc id: a3lgti9305 κτλ κτλ. Δεν δείχνει κάπου αν είναι Τ ή Ν..

 

i9305 κανονικό, ούτε Ν, ούτε Τ! Το Τ θα μου ήταν περίεργο αν υπήρχε στην Ελλάδα, αλλά τέλος πάντων!

 

Κατέβασε αυτό http://www.hotfile.com/dl/195491523/fe984cf/I9305XXBMB4_I9305XEFBMB2_XEF.zip.html

 

Είναι η πιο πρόσφατη καθαρή έκδοση στην 4.1.2 από Γαλλία. Εγκατεστησέ την από το Odin και περίμενε να τελειώσει.

 

Αφού τελειώσει, πάμε στα υπόλοιπα! Ας αρχίσουμε με το να επαναφέρουμε το τηλέφωνο σε λειτουργία :)

Αυτός ο χώρος είναι δικός μου! Σταματήστε να παίζετε!!!! Ξέρω καράτε και δαγκώνω άσχημα!!!!!

 

Knowledge is power.

Immitation is immaturity

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...