Jump to content

[Nexus 4] Διαθεσιμότητα και αγορά


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το πηρε κανεις απο κεντρικη μακεδονια μεσω f2m?ας μας πει ποσο χρεωνει μεταφορικα..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά τιμολόγιο μπορεί να κοπει απο το play store?το θελω για εταιρεία....

Λογικά ναιλ, αρκεί η εταιρία να εχει επαγγελματικό Α.Φ.Μ για εμπορικές συναλλαγές Ε.Ε.

Αλλά ρε φίλε πως θα το παρεις εάν η εδρα της εταιρίας είναι στην Ελλάδα οπότε πρεπει να δηλώσεις τα εδώ στοιχεία ενώ χρειάζεσαι διεύθυνση αποστολής εξωτερικού? Μεγάλη διαδικασία για 50 € και μάλλον ανέφικτη.

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Λογικά ναιλ, αρκεί η εταιρία να εχει επαγγελματικό Α.Φ.Μ για εμπορικές συναλλαγές Ε.Ε.

Αλλά ρε φίλε πως θα το παρεις εάν η εδρα της εταιρίας είναι στην Ελλάδα οπότε πρεπει να δηλώσεις τα εδώ στοιχεία ενώ χρειάζεσαι διεύθυνση αποστολής εξωτερικού? Μεγάλη διαδικασία για 50 € και μάλλον ανέφικτη.

 

 

έχω επαγγελματικο ΑΦΜ,πιο πολύ το κανω για να μπει στα έξοδα της εταιρείας.Έχω ανθρωπο να το στείλω Αγγλία,λογικά μπορείς να διαλέξεις αλλα στοιχεία τιμολόγησης και αλλα αποστολής....θα το κοιταξω...ευχαριστώ παντως!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα και εγώ την παραγγελία μέσω f2me και tunnelbear! Είναι pending ακόμα, αλλά αυτό είναι φυσιολογικό απ' ότι διαβάζω. Ελπίζω την άλλη εβδομάδα να το έχω στα χέρια μου! :)

 

ρε παιδια ενώ έχω συνδεθεί με tunnelbear μου λεει στην Google οτι δεν ειναι available στην χώρα μου και δεν μπορω να μπω στο store...

ξερει κανεις τι πρεπει να κανω?

Link to comment
Share on other sites

Νά φτιάξεις καινούργιο gmail. Διάβασε λίγες σελίδες πιο πίσω.

 

 

Ευχαριστώ φιλαράκι.Έχω πρόβλημα με την κάρτα τελικα.Έχω προσπαθήσει και με american express και με visa...

δεν δέχεται καμμία...τι κάρτα έχετε βάλει εσεις?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φιλαράκι.Έχω πρόβλημα με την κάρτα τελικα.Έχω προσπαθήσει και με american express και με visa...

δεν δέχεται καμμία...τι κάρτα έχετε βάλει εσεις?

 

Amex στο αγγλικο playstore δεν παιζει.Visa και master μια χαρα δεχοταν οταν το ειχα δοκιμασει

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Ποιοι είμαστε σε αναμονή;

 

Εγώ σίγουρα :P

 

Από την ώρα που θα υποβληθεί το order και γίνει status pending, μπορεί κανείς να αναφέρει σε πόσο καιρό περίπου αλλάζει και τι στάδια ακολουθούν;

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μπήκα στο club nexus ..

Πραγματικα υπέροχο κινητο

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποιο site που να δείχνει τις πωλήσεις του nexus 4 (πριν κάνα δυο ή τρεις βδομάδες είχα διαβάσει για ένα εκατομμύριο)
ONEPLUS 6, HUAWEI P10 PLUS, NEXUS 6P, NEXUS 7 (2013), RASBERRY PI2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σίγουρα :P

 

Από την ώρα που θα υποβληθεί το order και γίνει status pending, μπορεί κανείς να αναφέρει σε πόσο καιρό περίπου αλλάζει και τι στάδια ακολουθούν;

 

Great news! Your order on Google Play has shipped. Track the status of your package TNT #**********. Note that it may take 24 hours for your tracking number to return any information.

 

Μόλις έλαβα και το mail επιβεβαίωσης πως η παραγγελία μου με τα δύο nexus έγινε ήδη shipped!!! Χθες το βράδυ έκανα την παραγγελία! Δεν περίμενα να είναι τόσοι γρήγοροι!

 

Μπορεί κάποιος που το έχει ήδη κάνει να μου πει την διαδικασία μέσω forward2me, να μου περιγράψει την διαδικασία από εδώ κι έπειτα;

Link to comment
Share on other sites

Great news! Your order on Google Play has shipped. Track the status of your package TNT #**********. Note that it may take 24 hours for your tracking number to return any information.

 

Μόλις έλαβα και το mail επιβεβαίωσης πως η παραγγελία μου με τα δύο nexus έγινε ήδη shipped!!! Χθες το βράδυ έκανα την παραγγελία! Δεν περίμενα να είναι τόσοι γρήγοροι!

 

Μπορεί κάποιος που το έχει ήδη κάνει να μου πει την διαδικασία μέσω forward2me, να μου περιγράψει την διαδικασία από εδώ κι έπειτα;

 

Θα σου στείλει mail το forward 2 me και θα σου ζητάει λεφτά για να στο στείλει. Με το που τα καταθέτεις σου έρχεται σε μια μέρα με dhl

Link to comment
Share on other sites

Θα σου στείλει mail το forward 2 me και θα σου ζητάει λεφτά για να στο στείλει. Με το που τα καταθέτεις σου έρχεται σε μια μέρα με dhl

 

Τόσο γρήγορα;;; Άρα έχω και ελπίδες να είναι εδώ έως την Παρασκεύη! Από το πληκτρολόγιό σου και στο Θεού το αυτί!!

 

:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Great news! Your order on Google Play has shipped. Track the status of your package TNT #**********. Note that it may take 24 hours for your tracking number to return any information.

 

Μόλις έλαβα και το mail επιβεβαίωσης πως η παραγγελία μου με τα δύο nexus έγινε ήδη shipped!!! Χθες το βράδυ έκανα την παραγγελία! Δεν περίμενα να είναι τόσοι γρήγοροι!

 

Μπορεί κάποιος που το έχει ήδη κάνει να μου πει την διαδικασία μέσω forward2me, να μου περιγράψει την διαδικασία από εδώ κι έπειτα;

 

Μας δουλεύουν; :lol:

 

 

Τι παράγγειλες; 8 ή 16gb;

Link to comment
Share on other sites

1 8άρι και 1 16άρι!!

 

Α μας δουλεύει σίγουρα η Google. Περιμένω απο τις 15 εγώ το 16GB μου ...

 

 

Έστειλα mail και μου είπαν 28/2 θα φύγει "σύμφωνα με τα records τους"... :confused:

Link to comment
Share on other sites

Α μας δουλεύει σίγουρα η Google. Περιμένω απο τις 15 εγώ το 16GB μου ...

 

 

Έστειλα mail και μου είπαν 28/2 θα φύγει "σύμφωνα με τα records τους"... :confused:

 

Αλήθεια;;; Ήμουν μάλλον από τους τυχερούς! Για του λόγου του αληθές:

 

Shipping Status Quantity Item Price

Shipped

TNT #**********

1 Nexus 4 (8GB) £239.00

1 Nexus 4 (16GB) £279.00

Shipping: £9.99

Total: £527.99

(Includes VAT of £88.00)

Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς και εγω 31/1 παρήγγειλα 20/2 έφτασε στην θυρίδα μου στο UK

Thanasis159 εσύ δεν επέλεξες συγχρονισμό με τον google λογαριασμό σου;Να δούμε μήπως φταίει αυτό.

Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς και εγω 31/1 παρήγγειλα 20/2 έφτασε στην θυρίδα μου στο UK

Thanasis159 εσύ δεν επέλεξες συγχρονισμό με τον google λογαριασμό σου;Να δούμε μήπως φταίει αυτό.

 

Αυτος ο συγχρονισμος τι ειναι; Δεν θυμαμαι να με ρωτησε καπου...

Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς και εγω 31/1 παρήγγειλα 20/2 έφτασε στην θυρίδα μου στο UK

Thanasis159 εσύ δεν επέλεξες συγχρονισμό με τον google λογαριασμό σου;Να δούμε μήπως φταίει αυτό.

 

Δεν εχει καμια σχεση αυτο.

Ειναι διαδικασια των 10 δευτερολεπτων πανω στη ταινια.

Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς και εγω 31/1 παρήγγειλα 20/2 έφτασε στην θυρίδα μου στο UK

Thanasis159 εσύ δεν επέλεξες συγχρονισμό με τον google λογαριασμό σου;Να δούμε μήπως φταίει αυτό.

 

Δεν το επέλεξα, το έβγαλα το τικ. Το έκανα επίτηδες, καθώς η παραγγελία έγινε με "παρθένο" google account και όχι αυτό που έχω στο play store. Δεν ξέρω βέβαια αν έχει κάποια σημασία αυτό... :worry:

Link to comment
Share on other sites

Δεν το επέλεξα, το έβγαλα το τικ. Το έκανα επίτηδες, καθώς η παραγγελία έγινε με "παρθένο" google account και όχι αυτό που έχω στο play store. Δεν ξέρω βέβαια αν έχει κάποια σημασία αυτό... :worry:

 

Ούτε θυμάμαι που το ρωτούσε αυτό... Μάλλον το άφησα επιλεγμένο και εγώ... :O

 

Δηλαδή με το τικ επιλεγμένο έρχεται το κινητό έτοιμο συγχρονισμένο με το acc μου;

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος ποια ρύθμιση κάνουμε για να μην χρεώνει δεύτερο μήνυμα πολύ σύντομα;

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Ούτε θυμάμαι που το ρωτούσε αυτό... Μάλλον το άφησα επιλεγμένο και εγώ... :O

 

Δηλαδή με το τικ επιλεγμένο έρχεται το κινητό έτοιμο συγχρονισμένο με το acc μου;

 

και εγω το ιδιο, θυμάμαι οτι το άφησα τικαρισμενο αλλα πιστεύω οτι με τοσες χιλιαδες παραγγελίες ειναι δυσκολο να ανοίγουν οσο προσωπικό και να εχουν μια μια της συσκευασίες για να κανουν συγχρονισμό οπως δυσκολο θα ηταν να γινεται η διαδικασια απο το εργοστάσιο και να αποστέλλεται αμέσως στο UK,οποιος κανει πλέον παραγγελια καλο θα ειναι να το εχει υπόψιν

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...