Jump to content

ZTE V970


bilya63
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κανονικά τ αποθηκεύει στην καρτα μνήμης αν υπάρχει, στον φάκελο .clockworldmod. εκτός κι αν επιλέξεις backup to internal memory ή κάτι τέτοιο

Σε περίπτωση που δεν υπάρχει κάρτα μνήμης, που αποθηκεύεται?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε περίπτωση που δεν υπάρχει κάρτα μνήμης, που αποθηκεύεται?

ε, στην εσωτερική φυσικά:p

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα σβηστεί όμως λόγω repartition?

ρε συ, αποθήκευσέ το σε καρτα μνήμης, αν δεν έχεις, καντο στην εσωτερική, κ μετά αντέγραψε τον φάκελο .clockworldmod στον υπολογιστή για να το χεις!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Το παρήγγειλα και εγώ από το merimobiles με Free Shipping Chinapost,αλλά κάτι έχω ακούσει ότι δεν το στέλνουν επειδή είναι αντικείμενο με μπαταρία ισχύει κάτι τέτοιο ?

Apple Iphone 11 Black/Ipad mini 4 space gray
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Το παρήγγειλα και εγώ από το merimobiles με Free Shipping Chinapost,αλλά κάτι έχω ακούσει ότι δεν το στέλνουν επειδή είναι αντικείμενο με μπαταρία ισχύει κάτι τέτοιο ?

αν υπάρξει πρόβλημα θα στο πουν με email, Και θα σε προτρέψουν να πληρώσεις για ems,εσύ θα ζητήσεις singapore post και θα πληρώσεις 8$ στο paypal που θα σου δώσουν.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή υπάρχει περίπτωση να μου έρθει με Free Shipping Chinapost ?

Με singapore post σταματάει στο τελωνείο ?

Ευχαριστώ πολύ

Apple Iphone 11 Black/Ipad mini 4 space gray
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή υπάρχει περίπτωση να μου έρθει με Free Shipping Chinapost ?

Με singapore post σταματάει στο τελωνείο ?

Ευχαριστώ πολύ

Ναι. Κανένα απ τα 2 δεν περνάει τελωνείο
Link to comment
Share on other sites

Πόσες μέρες θα κάνει για να έρθει ?

Από τα ΕΛΤΑ θα το παραλάβω ?

με china post περίπου 20-25 ημέρες απ όταν το στείλουν, με singapore post περίπου 15 ημέρες απ όταν το στείλουν ,και κάνουν 3-5 ημέρες να το στείλουν

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως πόσες μέρες κάνουν για να το βάλουν να το στείλουν?
Σου απάντησα ήδη πριν
Link to comment
Share on other sites

Όσοι ενδιαφέρεστε να πάρετε και θήκη για το ΖΤΕ, μπορείτε να βρείτε τις Nillkin από σκληρο πλαστικό στο ebay και μάλιστα φθηνότερα από το etotalk. Check here.
Link to comment
Share on other sites

ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΨΕ ΤΟ MMS.APK...

 

ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΥΤΗΝ

http://www.ebay.co.uk/itm/221122140304

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Απαγορεύεται η αποκλειστική χρήση κεφαλαίων σύμφωνα με τους Όρους Χρήσης του myphone. Επίσης μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΥΤΗΝ

http://www.ebay.co.uk/itm/221122140304

 

Χμμμ... καθόλου κακή λύση μια τέτοια θήκη. Προστατεύεις και την non-gorilla οθόνη της συσκευής όταν την έχεις στην τσέπη.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι ενδιαφέρεστε να πάρετε και θήκη για το ΖΤΕ, μπορείτε να βρείτε τις Nillkin από σκληρο πλαστικό στο ebay και μάλιστα φθηνότερα από το etotalk. Check here.

 

πραγματι ωραια θηκουλα... την εχω παραγγειλει.... πριν το στειλω πισω βεβαια.. τελικα με το δικο σου τι εκανες; εσυ δεν ειχες παραλαβει ενα με την οθονη ξεκολημενη στη μια γωνια;

Link to comment
Share on other sites

ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΨΕ ΤΟ MMS.APK...

τσέκαρες τα δικαιώματα του αρχειου;
Link to comment
Share on other sites

τσέκαρες τα δικαιώματα του αρχειου;

ναι εδωσα permision .αλλα οταν το ετρεξα μου ελεγε δεν εγινε η εγκατασταση

Link to comment
Share on other sites

ναι εδωσα permision .αλλα οταν το ετρεξα μου ελεγε δεν εγινε η εγκατασταση
τι έτρεξες; ΔΕΝ τρέχεις το αρχείο. το αντιγράφεις στο /system/app και κάνεις επανακίνηση. Μετά ανοίγεις την εφαρμογή των μηνυμάτων απ το μενού
Link to comment
Share on other sites

τι έτρεξες; ΔΕΝ τρέχεις το αρχείο. το αντιγράφεις στο /system/app και κάνεις επανακίνηση. Μετά ανοίγεις την εφαρμογή των μηνυμάτων απ το μενού

μαλιστα..θα το ξαναδοκιμασω και θα σου πω μαλλον εκανα λαθος...

και μια ερωτηση,στην επανω μπαρα με τησ συντομευσεις wifi,3g,κτλ πω προσθετησ κουμπια?

Link to comment
Share on other sites

[...]

και μια ερωτηση,στην επανω μπαρα με τησ συντομευσεις wifi,3g,κτλ πω προσθετησ κουμπια?

δεν μπορείς να προσθέσεις. αν θες 2η μπάρα με δικές σου συντομεύσεις, βάλε το power toggles απ το play store

Link to comment
Share on other sites

Επειδή τώρα είμαι στη δουλειά και δεν έχω κινητό μαζί, απλά έκανα αυτό που μου είπες. Βρήκα στο αρχείο το σημείο που γράφει volume up και volume down, στα οποία δίπλα έγραφε wake_dropper και απλά έσβησα το _dropper.

το εκανα κι εγω,κιεμενα δεν δουλεψε...αν καποιος με περισοτερες γνωσεις το καταφερη θα του ειμαστε ευγνωμονες...

Link to comment
Share on other sites

τελικα δοκιμασα το mms.apk εκανα restart και δεν υπηρχαν μηνυματα στο μενου,ιδια permisions.

Θα το δοκιμάσω και εγώ σήμερα να δω τι θα γίνει.

το εκανα κι εγω,κιεμενα δεν δουλεψε...αν καποιος με περισοτερες γνωσεις το καταφερη θα του ειμαστε ευγνωμονες...

Προφανώς δεν υποστηρίζεται από τη συσκευή μια τέτοια λειτουργία. Το έχουν ζητήσει και στο xda, αλλά μέχρι στιγμής καμία εξέλιξη και από εκεί.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE V970

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...