Jump to content

Newman N2


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το μέιλ επιβεβαίωσης μου ήρθε αμέσως, το track το είδα μέσα στις λεπτομέρειες της παραγγελίας (πάτησε στο View Order δεξιά και τέρμα κάτω τα γράφει) και μετά από 1-2 μέρες μου το έστειλαν και σε μέιλ.

Αυτά αφού σου γράψει shipped, αν δεν το έστειλαν και είναι ακόμα processing πως θα πάρεις tracking...

 

Ρώτησε τους όμως στο chat, δίνοντας τους τον αριθμό (#) παραγγελίας. Eγώ τους ρώτησα σήμερα για το καπάκι που από τις 8 μου το λέει processing και μου είπαν ότι έγινε shipped στις 12 αν και συνεχίζει να λεέι processing. Βέβαια αυτό είναι με απλό ταχυδρομείο, οπότε δεν έχει τρακινγκ για να ξέρω αν με δουλεύουν, αλλά το κινητό αν σου πούνε ότι το έστειλαν παρά ότι το γράφει processing, θα πρέπει 100% να σου δώσουν τρακιγκ γιατί τα ακριβά δεν τα στέλνουν με απλό. Οπότε σε κάθε περίπτωση θα μάθεις αν ισχύει το processing, κι αν όχι, θα μάθεις το tracking.

Edited by apVga
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Tracking number μπορεί να σου στείλει πριν γίνει shipped. Όπως μου έχουν στείλει σε προηγούμενες παραγγελίες μου.

Αν μου είχε στείλει θα ήμουν σίγουρος ότι η παραγγελία μου προχωράει.

To θέμα είναι ότι από τις 8 του μήνα είναι η παραγγελία δεν έχει κουνηθεί και θέλω να μάθω αν το ίδιο συμβαίνει και σε άλλους.

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε παραγγείλει από Pandawill έχετε πάρει tracking number?

To έχω παραγγείλει από 8 του μηνός και δεν μου έχει ερθει ούτε email επιβεβαίωσης παραγγελίας (μου ήρθε από Paypal).

Αν μπω από από τον λογαριασμό μου στο site βλέπω το status της παραγγελίας να είναι ''Processing''

 

Αν έχεις δώσει Gmail σαν email κοίτα στον φάκελο προσφορές. Και εγώ νόμιζα ότι με έγραψαν και τελικά μου είχε έρθει και επιβεβαίωση και tracking σε χωριστά mail

Link to comment
Share on other sites

Hotmail είναι το email μου. Έχω ψάξει και στην ανεπιθύμητη και στα διαγραμμένα. Emails από pandawill με προσφορές παίρνω , οπότε θεωρώ ότι το domain τους δεν πάει στην ανεπιθύμητη αλληλογραφία.
Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Tracking number μπορεί να σου στείλει πριν γίνει shipped. Όπως μου έχουν στείλει σε προηγούμενες παραγγελίες μου.

Eννοείς το σύστημα που έχουν να βγάζουν ετικέτα αποστολής (οπότε αρ.αποστολής/τρακ) πριν πραγματικά το παραλάβει το ταχυδρομείο στο χέρι... ε το ίδιο είναι γιατί στην ουσία είναι ένα κλικ/η προετοιμασία/το κλείσιμο του δέματος πριν πάει ταχυδρομείο, κι οπότε θεωρείται shipped. Γι'αυτό μας λένε σε κάθε περίπτωση να μην ανησυχούμε και θα φανεί/να ελέγξουμε στο σάιτ τον κωδικό λίγες μέρες αργότερα, επειδή έχουν αυτό το σύστημα.

Έτσι τα ξέρω τουλάχιστον, και στην Αμερική το ίδιο σύστημα παίζει αν δεν κάνω λάθος.

Edited by apVga
Link to comment
Share on other sites

Tracking number μπορεί να σου στείλει πριν γίνει shipped. Όπως μου έχουν στείλει σε προηγούμενες παραγγελίες μου.

Αν μου είχε στείλει θα ήμουν σίγουρος ότι η παραγγελία μου προχωράει.

To θέμα είναι ότι από τις 8 του μήνα είναι η παραγγελία δεν έχει κουνηθεί και θέλω να μάθω αν το ίδιο συμβαίνει και σε άλλους.

κι εγω παραγγελια στις 8/4 .παραδοση 11/04 και αποστολη στην Ελλαδα στις 13/04.

Το τρακιν το εμαθα απο το τσατ ,κι η κατασταση παραγγελιας ειναι procees

Δεν ηρθε εμαιλ με τρακιν

Link to comment
Share on other sites

Άρα και σε εσένα και σε εμένα το ίδιο γίνεται ,

καμία ενημέρωση αλλά η παραγγελία (λογικά) προχώρησε.

Ευχαριστώ.

Edited by hoannis
Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Άρα και σε εσένα το ίδιο γίνεται , καμία ενημέρωση αλλά η παραγγελία προχώρησε. Ευχαριστώ.

πηρες τρακιν μεσω λαιφ τσατ ?

Edited by timeout
Link to comment
Share on other sites

πηρες τρακιν μεσω λαιφ τσατ

Όχι , αλλά έτσι όπως το έγραψα λογικά να το κατάλαβες έτσι.

Άλλαξα την απάντηση μου.

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Άρα και σε εσένα και σε εμένα το ίδιο γίνεται ,

καμία ενημέρωση αλλά η παραγγελία (λογικά) προχώρησε.

Ευχαριστώ.

 

Κατά σύμπτωση -και χωρίς να έχω δει εδώ τη συζήτηση- είχα το ίδιο "θέμα" (παραγγελία από 8 Απριλίου και ένδειξη processing στην παραγγελία μου).

 

Χθες το βράδυ χρησιμοποίησα το live chat και μετά 3-4 λεπτά μίλησα με εκπρόσωπό τους, η οποία μου έδωσε tracking number της Singapore Post. Μάλιστα, ο αριθμός "φαίνεται" και στο tracking των ΕΛΤΑ (δείχνει ότι έχει φορτωθεί στο αεροπλανο...). Μετά από λίγες ώρες μου ήρθε και e-mail (πήγε στα "Ανεπιθύμητα" του Outlook, οπότε προσοχή...).

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μου απάντησαν σε email (στο οποίο όμως έγραφα ''αν δεν το έχετε κάντε μου refund , να το αγοράσω από αλλού''.

Μου έδωσαν tracking number , το οποίο δείχνει 13-04 Despatched to overseas (Country code: GR) .

Αν έχει και άλλος πρόβλημα με αργοπορία ας στείλει email στο customerservice@pandawill.com

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

παιδιά απο μπαταρία πως πάμε? ΕΙδα οτι το GS3 που εχει τον ιδιο επεξεργαστή εχει μικροτερη μπαταρια, 2100...Άρα μαλλον καλά τα πάμε έτσι???
Link to comment
Share on other sites

Το παρηγγειλα κι εγω σημερα απο antelife σε ασπρο-μαυρο και αναμενουμε. :)
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Το παρηγγειλα κι εγω σημερα απο antelife σε ασπρο-μαυρο και αναμενουμε. :)

Παρήγγειλα κι άλλο ενα για έναν φίλο, κι ο θεός βοηθός, γιατί εχω διαβάσει διάφορα για το antelife.

Θηκη για αυτό το τηλέφωνο που θα βρούμε;

Edited by geokostas
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που παρήγγειλα μια θήκη και μια ζελατίνα από το winupower.com ακόμα περιμένω να αλλάξει το status της παραγγελίας. Η παραγγελία έγινε 10/4 και σήμερα είναι 17/4. Έχει παραμείνει στο awaiting shipment. Γνωρίζει κανείς σας κάποιο email στο οποίο μπορώ να επικοινωνήσω?
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που παρήγγειλα μια θήκη και μια ζελατίνα από το winupower.com ακόμα περιμένω να αλλάξει το status της παραγγελίας. Η παραγγελία έγινε 10/4 και σήμερα είναι 17/4. Έχει παραμείνει στο awaiting shipment. Γνωρίζει κανείς σας κάποιο email στο οποίο μπορώ να επικοινωνήσω?

Εγω βρήκα στο ebay με 5$ και πηρα απο εκει.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

να φανταστώ εννοεις τις σιλικονάτες ετσι?

Ακριβώς...

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Γιατί έχει δει κανεις πουθενά να παίζει καμία άλλη; Εχω φάει το νετ και μόνο 3 υπάρχουν, η σιλικονάτη στα 4 χρώματα, μια μαυρη φλιπ που ειναι και ακριβή και μια κουμούτσα stand σε διάφορα χρώματα. Απελπισία βασικά με τις θήκες.

Να ξέραμε αν ταιριάζει τουλάχιστον από κανένα άλλο κινητό, αλλά και την διάσταση να πετύχεις, η κάμερα και τα κουμπιά δεν...

Edited by apVga
Link to comment
Share on other sites

Γιατί έχει δει κανεις πουθενά να παίζει καμία άλλη; Εχω φάει το νετ και μόνο 3 υπάρχουν, η σιλικονάτη στα 4 χρώματα, μια μαυρη φλιπ που ειναι και ακριβή και μια κουμούτσα stand σε διάφορα χρώματα. Απελπισία βασικά με τις θήκες.

Να ξέραμε αν ταιριάζει τουλάχιστον από κανένα άλλο κινητό, αλλά και την διάσταση να πετύχεις, η κάμερα και τα κουμπιά δεν...

Κι εγω μια απο τα ίδια.

Πολύ ωραία η μαύρη η φλιπ, αλλά οχι και τόσα λεφτά...

Δεν μου πάει να δώσω και το 1/3 της τιμής του κινητού για θήκη...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που παρήγγειλα μια θήκη και μια ζελατίνα από το winupower.com ακόμα περιμένω να αλλάξει το status της παραγγελίας. Η παραγγελία έγινε 10/4 και σήμερα είναι 17/4. Έχει παραμείνει στο awaiting shipment. Γνωρίζει κανείς σας κάποιο email στο οποίο μπορώ να επικοινωνήσω?

Αν έκανες λογαριασμό μεσα απο το λογαριασμό την 1 επιλογή δεξιά βάζεις θέμα και μήνυμα. Εγώ τους έστειλα γιατί παρήγγειλα στις 11/4 κι ακόμη τιποτα .

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να κάνει και 20 μέρες να σας αποστείλει. Antelife είναι αυτό, θα έπρεπε να το ξέρετε πως δουλεύει. Θα στείλει, αλλά θα σας γανιάσει πρώτα...
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να κάνει και 20 μέρες να σας αποστείλει. Antelife είναι αυτό, θα έπρεπε να το ξέρετε πως δουλεύει. Θα στείλει, αλλά θα σας γανιάσει πρώτα...

Το θεμα ειναι να τα στειλει, κι ας τα στειλει και τον δεκαπενταυγουστο. :lol:

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...