Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του Samsung Galaxy Note II


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει βγάλει διαφήμιση ο Γερμανός για το 4G και λέει για την έκπτωση των 150 και γι αυτό.. Βέβαια δεν νομίζω να συμμετέχει στο cash back
οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευτυχής κάτοχος κι εγώ!!:) Από Πλαίσιο. Τελικά δεν το βρήκα σε γκρι και δεν είχα περιθώρια αναμονής οπότε το ξεπέρασα κ το πήρα σε λευκό! Αφαίρεσαν κανονικά δωροεπιταγή και επιδότηση. Όλα οκ. :))

 

Καλορίζικο Ελένη! :-)

Να σε ρωτήσω και κάτι.

Το csc του κινητού τι λέει γιατί είχα πάρει απο γερμανό κ ήταν branded cos αν θυμάμαι καλά έλεγε και τώρα θέλω να τν πάρω απ'το πλαίσιο.

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά. Σκέφτομαι να πάρω και εγώ το Note 2 και ήθελα να ρωτήσω από που λέτε ότι είναι καλύτερα. Βλέπω ότι το Πλαίσιο δίνει δωροεπιταγή 150€ (αν κ στο site λέει για επόμενες αγορές), αλλά δεν έχει το γκρι.
Link to comment
Share on other sites

Το πλαίσιο συμφέρει περισσότερο στην παρούσα φάση μάλλον,αφού δίνει δώρο και χάρτες dont panic αξίας 30e.Άν δεν σας ενδιαφέρουν οι χάρτες η έχετε ήδη,τι πλαίσιο τι γερμανό - το ίδιο είναι!
me > you
Link to comment
Share on other sites

Παίδες το κουτί είναι σφραγισμένο με ζελατίνα απ'έξω? το δικό μου δεν είχε αλλά οι ταινίες ασφαλίας ήτανε κανονικά τοποθετημένες.

 

Σόρρυ έχει απαντηθεί στο θέμα επίησημο θεμα.

Edited by pReHiStoRik
Link to comment
Share on other sites

Παίδες το κουτί είναι σφραγισμένο με ζελατίνα απ'έξω? το δικό μου δεν είχε αλλά οι ταινίες ασφαλίας ήτανε κανονικά τοποθετημένες.

 

Σόρρυ έχει απαντηθεί στο θέμα επίησημο θεμα.

 

Όχι, δεν έχει κάποια ζελατίνα παρά μόνο τις ταινίες ασφαλείας.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Μια γρήγορη ερώτηση για όσους το πήραν με τη προσφορά.. Τελική τιμή στο ταμείο, πόσα δώσατε? 450? Αφαιρούνται αυτόματα τα λεφτά?

 

Επίσης μέχρι πότε είναι όλο αυτό? Διαθεσιμότητα?

| JailBreak Means System Customization |
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Μια γρήγορη ερώτηση για όσους το πήραν με τη προσφορά.. Τελική τιμή στο ταμείο, πόσα δώσατε? 450? Αφαιρούνται αυτόματα τα λεφτά?

 

Επίσης μέχρι πότε είναι όλο αυτό? Διαθεσιμότητα?

 

Στο ταμείο δίνεις 550(εκτός και αν το πάρεις με δόσεις). Το cashback (100 ευρω) στο επιστρέφει η samsung μέσα σε ένα μήνα.

 

Για διαθεσιμότητα θα πρέπει να καλέσεις στα τηλεφωνικά κέντρα των καταστημάτων για να σου πουν που υπάρχει άμεσα διαθέσιμο.

 

Για το πότε λήγει δεν είμαι σίγουρος μιας και έχω πάρει ήδη την συσκευή, αν δεν λήγει τέλος του χρόνου θα λήγει αρχές του Γενάρη.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Στο ταμείο δίνεις 550(εκτός και αν το πάρεις με δόσεις). Το cashback (100 ευρω) στο επιστρέφει η samsung μέσα σε ένα μήνα.

 

Για διαθεσιμότητα θα πρέπει να καλέσεις στα τηλεφωνικά κέντρα των καταστημάτων για να σου πουν που υπάρχει άμεσα διαθέσιμο.

 

Για το πότε λήγει δεν είμαι σίγουρος μιας και έχω πάρει ήδη την συσκευή, αν δεν λήγει τέλος του χρόνου θα λήγει αρχές του Γενάρη.

Τελικά είναι μέχρι της 11/01..

 

Και απ'οσο βλέπω μόνο λευκά.. Σε γκρί δύσκολα τα πράγματα.

| JailBreak Means System Customization |
Link to comment
Share on other sites

Το cos νομιζω δεν σημαινει cosmote.εδω χρειαζομαστε τον tyxerakia!:)

 

Cosmote σημαίνει. Αν θέλετε μπορείτε να βρείτε εδώ μία λίστα των κωδικών χωρών προέλευσης του SIII που λογικά είναι η ίδια για όλες τις Samsung συσκευές.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια επειδη το πηρα σημερα για δευτερη φορα και ελπιζω να ειναι η τελευταια.(μου το εκλεψαν το πρωτο)παιρνω πριν τα χριστουγεννα τηλ στο πλαισιο και ρωταω αν υπαρχει διαθεσιμο,μου λεει οχι δεν υπαρχουν.και κατεβενω σημερα κεντρο (πατρα) και της λεω εχετε και μου λεει με μια ανεση τι χρωμα θες?ειχε κανα 3αρι στην βιτρινουλα που κοιταξα εγω,τωρα αν εχει κ'αλλα καβαντζα δεν ξερω.τωρα βεβαια εμεινε ενα γκρι γιατι εψησα ενα φιλο μου και το πηρε το αλλο λευκο...:P οποτε αν καποιος θελει και ειναι απο πατρα.επειδη ετυχε και ειχε δουλεια ο πωλητης μιλησα με την υποδιευθηντρια η οποιοα ηταν εξυπηρετικοτατη και της λεω θελω μια χαρη να τυπωθει το IME πανω στην αποδειξη φυσικα μου λεει ετσι γινετε ωραια λεω,αφαιρεθηκε η δωροεπιταγη απευθιας χωρις κανενα προβλημα,και πηρα και τους χαρτες μου δωρο. και εδωσα 550 και τωρα μενει να στειλω στην σαμσουνκ τα απαραιτητα για να παρω τα 100 πισω.
note 2
Link to comment
Share on other sites

Το εχω δωσει του γερμανου και εχω κλεισει 1 ασπρο(που τελικα μου αρεσει πιο πολυ στο note)στο πλαισιο.

Οποιοι το εχουν παρει απο εκει τι csc σας εχει παιδια?

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Το εχω δωσει του γερμανου και εχω κλεισει 1 ασπρο(που τελικα μου αρεσει πιο πολυ στο note)στο πλαισιο.

Οποιοι το εχουν παρει απο εκει τι csc σας εχει παιδια?

απο πλαισιο λες η απο γερμανο?πως το βλεπω το csc?

note 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ απέτυχα να το πάρω από Πλαίσιο. Είχε μόνο άσπρο, αλλά ήθελα το γκρι και ρώτησα αν γίνεται να πάρω το εκθεσιακό. Μου είπαν ότι γίνεται, το έβαλαν στο κουτί του (αν δεν είχα ρωτήσει για τη γραφίδα, δε θα την είχαν βάλει) και τελικά σταμάτησα στο ταμείο. Είχα υπερβεί το ημερίσιο όριο ανάληψης από το λογαριασμό μου.

 

Θα το 'χα πάρει βέβαια αν μου έκοβαν τα 150€ από τις δωροεπιταγές, αλλά επέμεναν πως δε γίνεται. Μου έκαναν βέβαια φοβερή έκπτωση. 3% επειδή ήταν το εκθεσιακό. Τώρα πάλι το σκέφτομαι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα (αν και γραμμένος αρκετά χρόνια στο φόρουμ αυτό είναι το πρώτο μου μήνυμα..)

 

Ήθελα να ρωτήσω, τι διάφορα έχουν (αν έχουν) οι συσκευές από το Πλαισιο, Γερμανός πχ με αυτά απο το kaizer, birdphone?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα (αν και γραμμένος αρκετά χρόνια στο φόρουμ αυτό είναι το πρώτο μου μήνυμα..)

 

Ήθελα να ρωτήσω, τι διάφορα έχουν (αν έχουν) οι συσκευές από το Πλαισιο, Γερμανός πχ με αυτά απο το kaizer, birdphone?

Απο τα συγκεκριμένα μαγαζιά είναι προεισαγωγής. Προορίζονταν για άλλες ευρωπαικές χώρες. Γι αυτο και πιο φθηνά.

 

Μη σε φοβίζει όμως. Δεν έχουν κανένα πρόβλημα όπως και διετή εγγύηση κανονικά.

| JailBreak Means System Customization |
Link to comment
Share on other sites

Απο τα συγκεκριμένα μαγαζιά είναι προεισαγωγής. Προορίζονταν για άλλες ευρωπαικές χώρες. Γι αυτο και πιο φθηνά.

 

Μη σε φοβίζει όμως. Δεν έχουν κανένα πρόβλημα όπως και διετή εγγύηση κανονικά.

 

Παραεισαγωγής :) Πάντως διαβάζω ότι τα όποια θεματάκια τα είχαν τα ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

Οκ, σας ευχαριστώ πολύ :) Να υποθέσω ότι το cashback της Samsung δεν ισχύει σε αυτά..?

 

Σωστά υποθέτεις. Το cashback ισχύει μόνο για κινητά που εισάγει η Samsung Hellas και όχι για κινητά παραεισαγωγής.

Βοηθήματα, σημειώσεις, εκπαιδευτικά νέα, όλα συγκεντρωμένα σε ένα site! www.sofikoukouvagia.gr

 

Για να μη σας φαίνονται πια...κινέζικα!!! http://www.e-chinese.gr

Link to comment
Share on other sites

απο πλαισιο λες η απο γερμανο?πως το βλεπω το csc?

 

Πας στο μαμά dialer και γραφεις *#1234#

Απο Πλαίσιο

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Σωστά υποθέτεις. Το cashback ισχύει μόνο για κινητά που εισάγει η Samsung Hellas και όχι για κινητά παραεισαγωγής.

 

Οπότε βασικά συμφέρει να πάρεις το "ελληνικό", αρκετά πιο φθηνά έρχετε, 440€ (με το cashback) vs 520 που έχουν τα παρεισαγωγής :confused:

Με συγχωρείτε για το "chat" απλά θέλω να το πάρω αύριο μεθαύριο και έχοντας πολύ περιορισμένο budget, ψάχνομαι..

Link to comment
Share on other sites

Πας στο μαμά dialer και γραφεις *#1234#

Απο Πλαίσιο

 

csc n7100oxxalj4. τι σημαινει αυτο τωρα?

παιδια για την επιστροφη απο την σαμσουνκ αν στειλω σε ενα φακελο 2 αιτησης μια δικια μ και μια τ φιλου μ υπαρχει προβλημα?

Edited by nikospapanelo
note 2
Link to comment
Share on other sites

Οπότε βασικά συμφέρει να πάρεις το "ελληνικό", αρκετά πιο φθηνά έρχετε, 440€ (με το cashback) vs 520 που έχουν τα παρεισαγωγής :confused:

Με συγχωρείτε για το "chat" απλά θέλω να το πάρω αύριο μεθαύριο και έχοντας πολύ περιορισμένο budget, ψάχνομαι..

 

Ναι, με την προσφορά που τρέχει τώρα σε Πλαίσιο και Γερμανό και με το cashback σε συμφέρει καλύτερα να πάρεις ελληνικό κινητό γιατί σου βγαίνει 449 €.

Βοηθήματα, σημειώσεις, εκπαιδευτικά νέα, όλα συγκεντρωμένα σε ένα site! www.sofikoukouvagia.gr

 

Για να μη σας φαίνονται πια...κινέζικα!!! http://www.e-chinese.gr

Link to comment
Share on other sites

γνωριζει κανεις μεχρι ποτε θα ισχυει η προσφορα σε Πλαισιο + Γερμανο;

διαθεσιμοτητα υπαρχει ακομη;

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

γνωριζει κανεις μεχρι ποτε θα ισχυει η προσφορα σε Πλαισιο + Γερμανο;

διαθεσιμοτητα υπαρχει ακομη;

 

Φίλε μου κάνε τον κόπο να κοιτάξεις λίγο πιο πάνω.

 

Τα ερωτήματα που θέτεις απαντήθηκαν μόλις χτες.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...