Jump to content

Sony Xperia Ζ


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγώ αυτή έχω πάρει, ακολούθησα την συμβουλή που είχε δώσει duc, αλλά σκέφτομαι αν θα πάρω το dock μήπως "ξεχειλώσει" με το βάλε - βγάλε.

Το μόνο αρνητικό για εμένα είναι το ότι δεν έχει άνοιγμα στο πλήκτρο με αποτέλεσμα είναι λίγο πιο δύσκολο να το πατήσεις.

 

Οντως , το μονο αρνητικο που εχει ειναι η δυσκολια στο πατημα του πληκτρου ξεκλειδωματος .. Κατα τ αλλα , ειναι η πιο ποιοτικη θηκη σηλικονης που ειχα απο εποχης ... x10 mini :lol:

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θέλει βάλε βγάλε αυτή για να μπει στο dock?

 

Ναι ! Δεν έχει άνοιγμα στις επαφές, αλλά και είναι μάλλον πιο χοντρή για να χωρέσει ακόμη και αν είχε ...

Link to comment
Share on other sites

Θέλει βάλε βγάλε αυτή για να μπει στο dock?

 

Ναι φιλε , σου ποσταρα πριν ποιες θηκες μπορουν να μπουν κατευθειαν. Σιγουρα θα υπαρχουν και αλλες αλλα θελει να τις ψαξεις ..

 

Κατι ασχετο , επειδη δεν ειμαστε και λιγοι οι κατοχοι , μηπως να ανοιγαμε ενα θεμα με αξεσουαρ ( θηκες , dock κτλ ) για να μην γεμιζουμε με τετοια θεματα το παρον ;;

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Η μαυρη καλή ειναι ή το χρωμα της μοιάζει με λαδί ;;

 

Εγώ έχω πάρει την smoke όχι την άσπρη.

 

Καλη φαίνεται θα ρίξω μια παραγγελία. Αφού είναι συμβατή κ με το dock.

Το transparent δεν είναι διάφανο,Άσπρο είναι έτσι?

 

Δεν είναι συμβατή με το dock, είπα ότι πολύ καλή ποιοτικά και δεν θα χαλάσει όσες φορές να την βγάλεις ή να την βάλεις.

Ναι είναι διάφανο.

 

Και εγώ αυτή έχω πάρει, ακολούθησα την συμβουλή που είχε δώσει duc, αλλά σκέφτομαι αν θα πάρω το dock μήπως "ξεχειλώσει" με το βάλε - βγάλε.

Το μόνο αρνητικό για εμένα είναι το ότι δεν έχει άνοιγμα στο πλήκτρο με αποτέλεσμα είναι λίγο πιο δύσκολο να το πατήσεις.

 

Δεν ξεχειλώνει με τπτ, δοκιμασμένο. Εγώ έχω καταργήσει το πλήκτρο για να το ανοίγω βάζοντας το πρόγραμμα Auto screen on, από το play.

 

Οντως , το μονο αρνητικο που εχει ειναι η δυσκολια στο πατημα του πληκτρου ξεκλειδωματος .. Κατα τ αλλα , ειναι η πιο ποιοτικη θηκη σηλικονης που ειχα απο εποχης ... x10 mini :lol:

 

Η ίδια απάντηση και για εσένα Δημήτρη, Auto screen on.

 

Θέλει βάλε βγάλε αυτή για να μπει στο dock?

 

Ναι θέλει, αλλά μην το σκέφτεσαι δε θα χαλάσει ποτέ.

 

Η θήκη είναι εξαιρετικά λεπτή παιδιά και κάνει τέλεια εφαρμογή πάνω στο κινητό, αλλά στις γωνιές γύρω γύρω είναι πιο ενισχυμένη φαντάζομαι σε περίπτωση πτώσης να προστατευθεί και η οθόνη.

Edited by duc

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

http://www.pdair.com/index.php/smartphone-cell-phone-pda/sony-ericsson/sony-xperia-z-l36h.html

 

Δείτε κ εδώ παιδιά και free shipping παντού.

 

Κόλαση :lol::lol::lol::lol::p

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ καλο καλοκαιρι σε ολο το φορουμ

 

τελικα αξιζει η οχι να περασουμε το neo apk της καμερας?γτ στο xda μιλανε για περισσοτερο θορυβο!

κ αν ναι απο που?γτ στο λινκ που λενε πιο πανω δν βρισκω τιποτα

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ καλο καλοκαιρι σε ολο το φορουμ

 

τελικα αξιζει η όχι να περασουμε το neo apk της καμερας?γτ στο xda μιλανε για περισσοτερο θορυβο!

κ αν ναι απο που?γτ στο λινκ που λενε πιο πανω δν βρισκω τιποτα

ευχαριστω

 

Αξίζει με χίλια φίλε μου, και θα το καταλάβεις αμέσως μόλις δεις Πριν Φωτογραφία και μετά με το καινούριο πρόγραμμα.

Μια χαρά δουλεύει το link εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=346792&page=236 που έδωσε ο Μπάμπης, αλλά θέλει να έχεις λογαριασμό για να μπορέσεις να το κατεβάσεις.

Edited by duc

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Η δεύτερη είναι της spigen, και πρέπει να είναι κορυφαία.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

 

Θα έπαιρνα την 2η αλλά απο πίσω είναι σαν το nexus 4 και δεν ξέρω αν θα μου πολυ αρεσει

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Το επισημο service θελω να μου πεις ποιο ειναι... γιατι το ψαχνω καιρο τωρα αλλα μονο την arvato βρισκω και αυτη για να πιασεις τηλεφωνο πρεπει να κανεις τάμα ...

 

Θα πρεπει να μιλησεις μαζι τους λοιπόν

 

Προστέθηκε στον οδηγό κάτι που πιθανον κάποιοι να μην γνωριζετε

 

31. Πως εξαιρώ τα άσχετα αρχεία εικόνας και ήχου από το Album και το Walkman αντίστοιχα.

 

Αν δεν θελετε να σας εμφανιζονται συγκεκριμενα αρχεια media στις συλλογές σας εγκαταστήστε απο το play store το StudioKUMA .nomedia manager και απλά δηλώστε του το directory με τις εικόνες, τους ήχους που δεν θέλετε να βλέπετε.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Mόλις κάνετε τα παραπάνω πηγαίνετε στις Ρυθμίσεις -->Εφαρμογες--> Όλα --> Media Storage., και επιλέξτε να clear data και clear cache . Στην επόμενη επανεκκίνηση τα αρχεία που δεν θέλατε δεν θα εμφανίζονται πλεον.

 

 

 

παιδια εκανα αυτο με το media storage και εξαφανιστηκαν τα παντα ! υπαρχουν μεν οι φωτο στο κινητο δν τις εμφανιζει το προγραμμα του κινητου ομως! με αλλη εφαρμογη εμφανιζονται κανονικα.εχω βεβαια κ το rescan media στο κινητο.λετε να φταιει αυτο?

Edited by lms
Link to comment
Share on other sites

Κόλαση :lol::lol::lol::lol::p

 

πολύ ωραίες θήκες!!!! Είναι δερμάτινες η μουφα??? πως μπορώ να παραγγείλω γιατί δεν έχω ξανά παραγγείλει από εξωτερικό!!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια εκανα αυτο με το media storage και εξαφανιστηκαν τα παντα ! υπαρχουν μεν οι φωτο στο κινητο δν τις εμφανιζει το προγραμμα του κινητου ομως! με αλλη εφαρμογη εμφανιζονται κανονικα.εχω βεβαια κ το rescan media στο κινητο.λετε να φταιει αυτο?

 

φίλε και εγώ το ίδιο έπαθα, όμως μετά από λίγη ώρα και αφού άνοιξα το άλμπουμ, τα ξαναβρήκε μόνο του.

Link to comment
Share on other sites

παιδια εκανα αυτο με το media storage και εξαφανιστηκαν τα παντα ! υπαρχουν μεν οι φωτο στο κινητο δν τις εμφανιζει το προγραμμα του κινητου ομως! με αλλη εφαρμογη εμφανιζονται κανονικα.εχω βεβαια κ το rescan media στο κινητο.λετε να φταιει αυτο?

 

Υeap.. κανε επανεκκίνηση και θα στρωσει.. εκτος και αν εχεις επιλεξει τον φακελο να μην φαίνεται...

 

μην ξεχνας οτι για να σκαναρει ολα τα αρχεια απο την αρχη θεέι χρονο...

 

Φίλοι μου μια είναι η θηκη... Δερματινη και εξολοκλήρου στο χέρι !!

 

αλλα ειναι πολλά τα λεφτά ΑΡΗ !!

 

Δειτε εδώ

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βρήκα τελικά τη λύση για όσους ενδιαφέρονται να έχουν landscape mode και στην αρχική οθόνη!Απλά κατεβάστε ένα προγραμματάκι από το play store που λέγεται rotation controls.Δεν χρειάζεται και ρουτ. :)
Link to comment
Share on other sites

πολύ ωραίες θήκες!!!! Είναι δερμάτινες η μουφα??? πως μπορώ να παραγγείλω γιατί δεν έχω ξανά παραγγείλει από εξωτερικό!!!!

 

δερματινες ειναι.ειχα παρει για galaxy s2.

 

εδω review για την spigen

 

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

σε ασπρο μαλλον ειναι πιο ομορφη ..

 

σκεφτομαι να τη χτυπησω γιατι βγαινει και ευκολα κιολας.οτι πρεπει για το dockaki δηλαδη.

 

το δευτερο που σκεφτομαι ειναι αυτο

 

http://www.pdair.com/smartphone-cell-phone-pda/sony-ericsson/sony-xperia-z-l36h/metal-bumper-frame-for-sony-xperia-z-l36h-black.html

 

ισως μπενει το dock εδω χωρις να την βγαλεις δεν ξερω

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Ζ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...