Jump to content

Sony Xperia Ζ


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα.Όταν προσπαθώ να εγκαταστήσω το system clean app σταματάει η εγκατάσταση κ μου βγάζει ότι Ο δίσκος είναι γεμάτος.να ελευθερωσω χώρο.Ενώ σε άλλα προγράμματα δε το κάνει.τι συμβαίνει

 

Αλλά προγράμματα τα κάνει εγκατάσταση κανονικά; Στείλε μου το email σου.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αλλά προγράμματα τα κάνει εγκατάσταση κανονικά; Στείλε μου το email σου.

 

Ναι τα κανει

Το έστειλα

 

Σου έστειλα κ στο mail σου όμως πάλι τίποτα

Την είχα εγκατεστημένη κ όταν πήγα να κάνω αναβάθμιση μου έβγαλε αυτο.Την έσβησα για να περάσω την καινούρια κ το κάνει Μόνο σ αυτό το πρόγραμμα.δε καίγομαι να το βάλω ξανά απλά το ****το ..

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Σου έστειλα κ στο mail σου όμως πάλι τίποτα

Την είχα εγκατεστημένη κ όταν πήγα να κάνω αναβάθμιση μου έβγαλε αυτο.Την έσβησα για να περάσω την καινούρια κ το κάνει Μόνο σ αυτό το πρόγραμμα.δε καίγομαι να το βάλω ξανά απλά το ****το ..

 

Δεν περνάει ούτε αυτή που σου έστειλα εγώ; Δοκίμασε από το play να την περάσεις.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Δεν περνάει ούτε αυτή που σου έστειλα εγώ; Δοκίμασε από το play να την περάσεις.

 

Ούτε αυτή ούτε από το play περνάει.Όλες οι άλλες εφαρμογές δουλεύουν κ ενημερώνονται κανονικά

Link to comment
Share on other sites

Ούτε αυτή ούτε από το play περνάει.Όλες οι άλλες εφαρμογές δουλεύουν κ ενημερώνονται κανονικά

Κουφό εντελώς, άρα κάπου έχει κρατηθεί κάποιου είδους αρχείο και δε σε αφήνει να το κάνεις εγκατάσταση, κατέβασε από το play το Android assistant και κάνε μια εκκαθάριση της case, και προσπάθησε ξανά.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Κουφό εντελώς, άρα κάπου έχει κρατηθεί κάποιου είδους αρχείο και δε σε αφήνει να το κάνεις εγκατάσταση, κατέβασε από το play το Android assistant και κάνε μια εκκαθάριση της case, και προσπάθησε ξανά.

 

Όντως κουφό!το έχω το android assistant και έκανα full scan κ εκκαθάριση .τίποτα! Τέλος πάντων.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μετα από μια 5 μέρες χρήση διαπίστωσα κάποια πραγματάκια ενοχλητικά.

Διαπίστωσα ότι αν λάβεις κάποιο email και έχει μέσα κάποιο τηλεφωνικό αριθμό δεν μπορείς πατώντας επάνω του να κάνεις απευθείας κλήση. Επίσης όταν μαρκαρεις κάποιο κείμενο για να το κάνεις copy πρέπει να πατήσεις από την επιλογή κάτω στην οθόνη αν το κρατάς παρατεταμένα δεν κάνει τπτ.

Τέλος για να κανεις copy σε τηλ αριθμό που σε πειρε είναι, μαρτύριο.

Link to comment
Share on other sites

στο facebook είδα ότι βγήκα φωτος από το 4.2.2

 

Είχα ανεβάσει χθες ήδη φωτο από την 4.2.2.

 

Παιδιά μετα από μια 5 μέρες χρήση διαπίστωσα κάποια πραγματάκια ενοχλητικά.

Διαπίστωσα ότι αν λάβεις κάποιο email και έχει μέσα κάποιο τηλεφωνικό αριθμό δεν μπορείς πατώντας επάνω του να κάνεις απευθείας κλήση. Επίσης όταν μαρκαρεις κάποιο κείμενο για να το κάνεις copy πρέπει να πατήσεις από την επιλογή κάτω στην οθόνη αν το κρατάς παρατεταμένα δεν κάνει τπτ.

Τέλος για να κανεις copy σε τηλ αριθμό που σε πειρε είναι, μαρτύριο.

Με πιο πρόγραμμα πήγες να τα κάνεις όλα αυτά και δεν τα κατάφερες, σε εμένα πάντως με το Gmail πρόγραμμα που δοκίμασα τα κάνει μια χαρά.

Όσον αφορά την αντιγραφή από τηλ που σε πήρε ακολούθησε αυτό και θα δεις ότι είναι πανεύκολα να κάνεις αντιγραφή...πάτησε παρατεταμένα πάνω στον αριθμό που σε πήρε και επέλεξε "Επεξεργασία αριθμού πριν την κλήση"και στο καινούριο πάνελ πάτησε παρατεταμένα (όχι πάνω που είναι μπλε) πιο κάτω εκεί που είναι μεγάλος ο αριθμός επέλεξε αντιγραφή. Που είναι η δυσκολία δεν μπορώ να καταλάβω.

Edited by duc

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι,αρκουν οι σενσορες που εχουμε και με μια καταληλη εφαρμογη να κανουμε το κολπο του s4 που γυρνανε οι φωτογραφιες χωρις να το ακουμπας η χρειαζεται κατι παραπανω
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι,αρκουν οι σενσορες που εχουμε και με μια καταληλη εφαρμογη να κανουμε το κολπο του s4 που γυρνανε οι φωτογραφιες χωρις να το ακουμπας η χρειαζεται κατι παραπανω

 

Φαντάζομαι πως δεν αρκούν φίλε μου, αλλιώς με κάποιο τρόπο θα είχαν βγάλει κάποιο mod.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Είχα ανεβάσει χθες ήδη φωτο από την 4.2.2.

 

 

Με πιο πρόγραμμα πήγες να τα κάνεις όλα αυτά και δεν τα κατάφερες, σε εμένα πάντως με το Gmail πρόγραμμα που δοκίμασα τα κάνει μια χαρά.

Όσον αφορά την αντιγραφή από τηλ που σε πήρε ακολούθησε αυτό και θα δεις ότι είναι πανεύκολα να κάνεις αντιγραφή...πάτησε παρατεταμένα πάνω στον αριθμό που σε πήρε και επέλεξε "Επεξεργασία αριθμού πριν την κλήση"και στο καινούριο πάνελ πάτησε παρατεταμένα (όχι πάνω που είναι μπλε) πιο κάτω εκεί που είναι μεγάλος ο αριθμός επέλεξε αντιγραφή. Που είναι η δυσκολία δεν μπορώ να καταλάβω.

 

Με το προγραμμα που εχει μεσα το τηλεφωνο για λογαριασμους mail.

Εχω δημιουργησει 4 λογαριασμους και σε ολους το ιδιο κανει.

Οταν λες gmail εννοης προφανος την εφαρμογη.

Για τον αριθμο κλησης ναι ετσι το κανω απλα θα ηταν πολη πιο ευκολο να μπορεις με ενα παρατεταμενο πατημα επανω στον αριθμο να το κανει κοπη κατευθειαν.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τελικά έχω να σας πω ότι ο μόνος τρόπος που κατάφερα να δουλέψει το ξυπνητήρι είναι χωρίς κανένα απολύτως task killer και χωρίς ούτε καν το stamina!! Δοκίμασα με μόνο task killer αλλά που εννοείται είχα σε εξαίρεση το alarm clock extreme και πάλι δεν δούλεψε, δοκίμασα με μόνο το stamina και πάλι τίποτα... Μα τόσο καλά είναι πια αυτά;;!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τελικά έχω να σας πω ότι ο μόνος τρόπος που κατάφερα να δουλέψει το ξυπνητήρι είναι χωρίς κανένα απολύτως task killer και χωρίς ούτε καν το stamina!! Δοκίμασα με μόνο task killer αλλά που εννοείται είχα σε εξαίρεση το alarm clock extreme και πάλι δεν δούλεψε, δοκίμασα με μόνο το stamina και πάλι τίποτα... Μα τόσο καλά είναι πια αυτά;;!

 

Εμενα με stamina ενεργοποιημενο δουλευει κανονικα το ξυπνητηρι.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα με stamina ενεργοποιημενο δουλευει κανονικα το ξυπνητηρι.

 

και σε μένα το ίδιο

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση

Χθες το βραδυ μου εσβησε απο μπαταρια.Σημερα που το αναψα μου βγαζει στην lock screen ενα εικονιδιο πανω αριστερα με ενα ρολογακι που λει open:1 new 28.

Αυτο τι ειναι?

Ξυπνητηρι δεν ειχα βαλει ειδοποιησης δεν εχω ουτε κατι σε αναβαθμισεις.

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα παιδια ειμαι καινουριο μελος,καιρο τωρα θελω να αγορασω το κινητο αυτο αλλα η τιμη του ακομα να πεσει απο 700$ στα καταστηματα εχει περασει πολυς καιρος!!! ξερετε μηπως ποτε θα πεσει? Υ.Γ απο σκρουτζ δεν ρισκαρω να το αγορασω δεν θελω να το παρω φθηνοτερα και να την παθω οπως πολλοι αλλοι! :) Edited by Andrew_7
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα παιδια ειμαι καινουριο μελος,καιρο τωρα θελω να αγορασω το κινητο αυτο αλλα η τιμη του ακομα να πεσει απο 700$ στα καταστηματα εχει περασει πολυς καιρος!!! ξερετε μηπως ποτε θα πεσει? Υ.Γ απο σκρουτζ δεν ρισκαρω να το αγορασω δεν θελω να το παρω φνηνοτερα και να την παθω οπως πολλοι αλλοι! :)

 

Ποιοι είναι οι πολλοί άλλοι;; Πάρτο απο εδώ ( http://www.kaizershop.gr/Sony_Xperia_Z ) σήμερα κιόλας...

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Φιλε εχω διαβασει απο πολλους οτι ηταν ανοιγμενο κουτι,με πληκτρολογιο κ γλωσσα αλλα νταλον και πολλα προβληματα ! δεν εχει λογικη να το αγοραζεις 250 ευρω λιγοτερα ,σιγουρα υπαρχει καποιος κινδυνος,ξερει καποιος ποτε θα πεσει η τιμη στα καταστηματα?
Link to comment
Share on other sites

Φιλε εχω διαβασει απο πολλους οτι ηταν ανοιγμενο κουτι,με πληκτρολογιο κ γλωσσα αλλα νταλον και πολλα προβληματα ! δεν εχει λογικη να το αγοραζεις 250 ευρω λιγοτερα ,σιγουρα υπαρχει καποιος κινδυνος,ξερει καποιος ποτε θα πεσει η τιμη στα καταστηματα?

 

Θα αργήσει πολύ να πέσει. Αν το πάρεις απο τα πλεόν πολυ αξιόπιστα μαγαζιά , δεν υπάρχει πρόβλημα. ( kaizershop, birdphone Κτλ )

Ο κόσμος πλέον έχει "ξυπνήσει" , τα μαγαζιά που αναφέρω είναι άξια εμπιστοσύνης. Εγώ το πήρα απο kaizershop και είμαι πλήρως ευχαριστημένος.

 

Απο κει και πέρα, δικά σου είναι τα λεφτά , αν θέλεις να το πάρεις απο το Public/plaisio κτλ , νομίζω θα περιμένεις αρκετά για να πέσει τόσο!!

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Θα αργήσει πολύ να πέσει. Αν το πάρεις απο τα πλεόν πολυ αξιόπιστα μαγαζιά , δεν υπάρχει πρόβλημα. ( kaizershop, birdphone Κτλ )

Ο κόσμος πλέον έχει "ξυπνήσει" , τα μαγαζιά που αναφέρω είναι άξια εμπιστοσύνης. Εγώ το πήρα απο kaizershop και είμαι πλήρως ευχαριστημένος.

 

Απο κει και πέρα, δικά σου είναι τα λεφτά , αν θέλεις να το πάρεις απο το Public/plaisio κτλ , νομίζω θα περιμένεις αρκετά για να πέσει τόσο!!

 

Oκ φιλε σε ευχαριστω! απο το birdphone σκεφτομουν να το παρω εχει και παρα πολλες αξιολογησεις το μονο που με κραταει πισω,ειναι τα προβληματα που μπορει να αντιμετωπισω(γλωσσα και πληκτρολογια gtp και προβληματα με το λογισμικο του και τα σχετικα καταλαβαινεις...)

Link to comment
Share on other sites

Oκ φιλε σε ευχαριστω! απο το birdphone σκεφτομουν να το παρω εχει και παρα πολλες αξιολογησεις το μονο που με κραταει πισω,ειναι τα προβληματα που μπορει να αντιμετωπισω(γλωσσα και πληκτρολογια gtp και προβληματα με το λογισμικο του και τα σχετικα καταλαβαινεις...)

 

Δεν υφίσταται κανένα πρόβλημα σε αυτά που λες. Θα έχει 100% ελληνικά οπως και στο πληκτρολόγιο. Επίσης αν ανησυχείς τόσο, μπορεις να περάσεις ελληνική ρομ. Δες την υπογραφή μου και διάβασε τον οδηγό.

 

Το birdphone πιστεύω είναι ότι καλύτερο υπάρχει στι σκρουτζ. Παρε το Ζ.... Χθες :)

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα παιδια ειμαι καινουριο μελος,καιρο τωρα θελω να αγορασω το κινητο αυτο αλλα η τιμη του ακομα να πεσει απο 700$ στα καταστηματα εχει περασει πολυς καιρος!!! ξερετε μηπως ποτε θα πεσει? Υ.Γ απο σκρουτζ δεν ρισκαρω να το αγορασω δεν θελω να το παρω φθηνοτερα και να την παθω οπως πολλοι αλλοι! :)

Οτι σου γραφει ο Δημητρης... το καιζερ ειναι must και εχεις ακριβως την ιδια (arvato) μην πω και καλυτερη υποστηριξη που εχω εγω που εσκασα 699 γιουρια στο Μediamarkt... και ακομα τα κλαιω... πηγαινε χθες και αγορασε το...

Link to comment
Share on other sites

το καιζερ το καλυτερο,το πηρα προχτες,ειναι απο γαλλια και με το ντοκ μεσα στα 464.φοβερη εξυπηρετηση,απογευμα 5 η ωρα τους πηρα τηλεφωνο,την αλλη μερα 12 το πρωι το ειχα στα χερια μου στην κρητη.φυσικα ολοκαινουργιο και νιωθω και βλακας που το συζηταω,μην αμφιβαλεις φιλε που γραφει σκρουτζ,δεν ειναι ο κανονικος σκρουτζ,φυσιολογικα καταστηματα ειναι.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Ζ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...