Jump to content

[Επίσημο] HTC Windows Phone 8X


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 808
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το φαινόμενο μοιάζει σαν στιγμιαία εσωτερική ηλεκτρονική διαταραχή με το σήμα. Μου το κάνει στην αρχή της κλήσης αλλά μπορεί να επαναλαμβάνεται με συχνότητα περίπου λεπτού κατά την διάρκειά της...

Όντως μάλλον συμβαίνει όταν είναι 2g.

Όταν έχω 3g και ειδικά όταν ο άλλος με παίρνει από σταθερό, δεν το έχω παρατηρήσει.

Στις ίδιες συνθήκες το παλιό μου htc με τον ίδιο πάροχο δεν το παρουσιάζει σίγουρα.

υ.γ. θήκη έχω, αλλά δεν ξέρω αν έχει σχέση... Το τηλ. είναι κλειδωμένο στην VODAFONE Λουξεμβούργου.

L

Link to comment
Share on other sites

Για τη θηκη το εχω διαβασει μεσα στο φορουμ.

Ειναι υπαρκτο φαινομενο.

Δε θα το ανεφερα αν δεν υπηρχε.

Εμποδιζουνε το σημα ορισμενες θηκες.

 

Πειραματιστειτε και δειτε πως μπορειτε να εξαλειψετε το φαινομενο αυτο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά καλημέρα,

Ψάχνω να βρω το τηλέφωνο σε μπλέ χρώμα ελληνικό και μόνο στο eshop το βρίσκω διαθέσιμο.

Ξέρει κανείς αν το ehsop έχει μόνο ελληνικά;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα,

Ψάχνω να βρω το τηλέφωνο σε μπλέ χρώμα ελληνικό και μόνο στο eshop το βρίσκω διαθέσιμο.

Ξέρει κανείς αν το ehsop έχει μόνο ελληνικά;

Ευχαριστώ.

 

Στο E-shop θα ειναι διαθετει σιγουρα ελληνικα καθοτι ειναι ελληνικης αντιπροσωπειας.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. Εχω το HTC windows phone 8, και μου επεσε απο τα χερια. Ραγισε το τζαμι του αλλα λειτουργει κανονικα η συσκευη και λειτουργει και η αφή. Ξερει καποιος εαν αλλαζει το τζαμι? Πόσο περιπου κοστιζει? Που πρεπει να το παω? (το πηρα απο καταστημα ΓΕΡΜΑΝΟ).Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Πρωτα θα παρουν την αναβαθμηση η unbranded συσκευες( που δεν ανηκουν δηλαδη σε καποιο δικτυο κινητης τηλεφωνιας) και μετα οι συσκευες Vodafone.. κοκ.

 

Pira to 8x ekana anabathmisi alla den eida radio to pira apo kotsovolo oxi mesw etaireias alla den vrika tpt kserete kati

Link to comment
Share on other sites

Pira to 8x ekana anabathmisi alla den eida radio to pira apo kotsovolo oxi mesw etaireias alla den vrika tpt kserete kati

 

Κοιταξες στην εφαρμογη μουσικη+βιντεο?

Link to comment
Share on other sites

Στο E-shop θα ειναι διαθετει σιγουρα ελληνικα καθοτι ειναι ελληνικης αντιπροσωπειας.

 

Στις extra παρατηρήσεις είδα το εξής: "H συσκευή διατίθεται με Αγγλική Γλώσσα/μενού,"

Είναι αγγλικό τελικά το τηλέφωνο;

Link to comment
Share on other sites

Στις extra παρατηρήσεις είδα το εξής: "H συσκευή διατίθεται με Αγγλική Γλώσσα/μενού,"

Είναι αγγλικό τελικά το τηλέφωνο;

 

Προφανως ναι.

Link to comment
Share on other sites

Στις extra παρατηρήσεις είδα το εξής: "H συσκευή διατίθεται με Αγγλική Γλώσσα/μενού,"

Είναι αγγλικό τελικά το τηλέφωνο;

 

δεν ξέρω τι φέρνουν τώρα αλλά το δικό μου είναι branded στην t-mobile germany και ακόμη δεν έχω πάρει την gdr2

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω τι φέρνουν τώρα αλλά το δικό μου είναι branded στην t-mobile germany και ακόμη δεν έχω πάρει την gdr2

 

Εγω εχω αγγλικο και επειδη ηθελα το Ελληνικο firmware το εστειλα στην arvato και εχω το κεφαλι μου ησυχο.

Δε μ αρεσουν τα branded.

Link to comment
Share on other sites

Ναι κοίταξα και δεν το έχει βέβαια δεν έχω τοποθετησει ακόμα sim ελπίζω να μην είναι αυτό το προβλημα

 

Δεν έχει να κάνει με τη sim θα έπρεπε να εμφανίζει κανονικά την εφαρμογή στη μουσική.

Κοίταξε μήπως υπάρχει και δεύτερο update διαθέσιμο, εμένα στο 8S το ράδιο προστέθηκε μετά από μερικές ώρες που έλαβα ακόμη μια αναβάθμιση. Αν δεν υπάρχει φαντάζομαι θα το δώσουν απλά είναι θέμα χρόνου.

Nickolas
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα sim και τίποτα έστειλα και email στην htc έχει εγκαταστήσει κανένας σε htc 8x ραδιόφωνο? μου απάντησαν ότι δεν έχουν κάποια επίσημη απαντηση
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα sim και τίποτα έστειλα και email στην htc έχει εγκαταστήσει κανένας σε htc 8x ραδιόφωνο? μου απάντησαν ότι δεν έχουν κάποια επίσημη απαντηση

 

Μη περιμένεις απο την htc απάντηση.

Στο λέω εγώ που τους κατήγγειλα.

 

Δώσε πληροφορίες κι αλλες για το κινητο εδώ σε μας.

Που ξέρεις μπορεί να το βρούμε:D

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα sim και τίποτα έστειλα και email στην htc έχει εγκαταστήσει κανένας σε htc 8x ραδιόφωνο? μου απάντησαν ότι δεν έχουν κάποια επίσημη απαντηση

 

Ανεβασε ενα screenshot απο τις ρυθμισης που να φαινετε ποιο version λειτουργικου εχεις αυτη την στιγμη

Link to comment
Share on other sites

Ανεβασε ενα screenshot απο τις ρυθμισης που να φαινετε ποιο version λειτουργικου εχεις αυτη την στιγμη

 

 

γραφει εκδοση ΛΣ 8.0.10211.204

αριθμος αναθεωρησης υλικολογοσμικου 1532.20.20102.401

εκδοση φορτωσης λειτουργικου 0.0.1532.20(165610)

μηπως αυτα σε βοηθανε?

Link to comment
Share on other sites

στην αρχη μου ειχε ζητησει λογαριασμο @live.com και ανοιξα

 

Κανε ενα soft reset(power button ταυτοχρονα με volume down)

Mη φοβασαι δε χανεις κατι.

 

Ανοιξε gps

Ευρεση κινητου και ξανα δες το.

 

Αν παλι δεν...τοτε επαναφορα εργοστασιακων αλλα σβηνονται ολα.

Link to comment
Share on other sites

Κανε ενα soft reset(power button ταυτοχρονα με volume down)

Mη φοβασαι δε χανεις κατι.

 

Ανοιξε gps

Ευρεση κινητου και ξανα δες το.

 

Αν παλι δεν...τοτε επαναφορα εργοστασιακων αλλα σβηνονται ολα.

 

πως γινεται η επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων?

Link to comment
Share on other sites

πως γινεται η επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων?

 

Ρυθμισεις-πληροφοριες...κατω το λεει....επαναφορα τηλεφωνου.

 

Παρε back up.

Σβηνονται ολα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...