Jump to content

Nokia 6260


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για Ελλάδα μιλούσα. Το expansys είναι κατα κάποιον τρόπο και Ελληνικό κατάστημα. Εγώ και πολλοί άλλοι αποφεύγουμε να παραγγέλνουμε μέσω ίντερνετ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 708
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος resident ( 9 Αύγ. 2004 , 10:11)

 

mexri tin paraskebi tha einai edw to 6260 sta nokia shop apo egkires piges...ta leme

 

Μάλλον την παρασκευή που θα είναι και η έναρξη των Ολυμπιακών Αγώνων. (Είναι οτι πρέπει να πάμε για ψώνια :rolleyes: )

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow (12 Αύγ. 2004 , 21:23)

 

Μα την Παρασκευή είναι αργία. Όλα κλειστά. Μας δουλεύουνε; :)

 

 

Μα δεν είπε πως θα είναι πρως πώληση την Παρασκευή, αλλά μόνο πως θα τα παραλάβουν τα καταστήματα :)

Ubuntu Linux

Link to comment
Share on other sites

Και ποιός θα τους τα παραδώσει αφού είναι αργία; Και που θα μπούν; Στο πεζοδρόμιο θα τα αφήσουν; :D Υποτίθεται είναι όλα κλειστά αύριο. Τέλοσπάντων, μην το κουράζουμε. Μακάρι μέσα στην επόμενη βδομάδα να το έχουμε στα χέρια μας.

 

Να μας λυθεί επιτέλους και η μεγάλη απορία. MMC ή RSMMC; Μακάρι να είναι το πρώτο. Μακάρι. :)

Link to comment
Share on other sites

ποιος είπε ότι κυκλοφόρησε?

ποια παρασκευή?

ακόμα είναι στα "coming soon" και στο press reliese ούτε λόγος.

και σήμερα να το ανακοίνωναν θα έκανε τουλάχιστον 8-10 εργάσιμες μέρες να έρθει στην χωρα μας.

Να μας λυθεί επιτέλους και η μεγάλη απορία. MMC ή RSMMC; Μακάρι να είναι το πρώτο. Μακάρι.

βρε συ george ακόμα πιστεύεις ότι θα έχει mmc? νόμιζα ότι το είχες ξεχάσει αυτό.

από περιέργεια και μονο πάνε δες στο site ποσες φορες λένε στο 6630 mmc.

αυτό μονο θα σε πείσει.

Link to comment
Share on other sites

Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία. :) Αυτό που με κάνει να έχω ακόμα κάποιες ελπίδες έιναι οτι στα χαρακτηριστικά του 6260 αναφέρεται ΜΟΝΟ η MMC ενώ στο 6630 λέει καθαρά οτι η υποδοχή του είναι για RSMMC και ελάχιστες φορές αναφέρει τον όρο MMC. Έχω μπερδευτεί ρε γαμώτο πολύ και θα σκάσω πραγματικά μεχρι να το πιάσω στα χέρια μου ή κάποιος απο μας να μου πει με σιγουριά τι υποδοχή έχει.

 

Το θεωρώ πιθανότερο να έχει RS αλλά διατηρώ κάποιες ελπίδες. Ότι και να λέμε.... :)

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :D Τι ερώτηση είναι αυτή; Το περιμένω πως και πως. Τι να το κάνω το 7610 χωρίς στέρεο; Καλό, χρυσό αλλά δεν κάνει για μένα. Το 6260 προς το παρόν είναι παράδεισος. :D Περιμένω και 9500 και 6630. Με αυτά πιστεύω θα είμαι καλλυμένος. ;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow (13 Αύγ. 2004 , 17:16)

 

:lol: :lol: :D Τι ερώτηση είναι αυτή; Το περιμένω πως και πως. Τι να το κάνω το 7610 χωρίς στέρεο; Καλό, χρυσό αλλά δεν κάνει για μένα. Το 6260 προς το παρόν είναι παράδεισος. :D Περιμένω και 9500 και 6630. Με αυτά πιστεύω θα είμαι καλλυμένος. ;)

 

 

 

Καλα σοβαρολογεις? :up:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

den ksero an anaferate se proigoumenes selides thn timh tou 6260 alla h timh tou shn f.p.a. apoti mou eipane 8a exei 385 euro. thn timh thn ema8a apo ta kentrika ths nokia sthn 8essaloniki mias kai apo ekei agorazw ta kinita tis nokia pou kai me kseroun pleon kiolas a episis mou eipe oti 8a er8ei ton septembrio afta elpizw na boi8isa kapos :) egw tora exw to 6230 kai eime upereyxaristimenos alla 8elw kai ena kinito symbian to opio 8a einai to 6260 mias kai apoti exw psakxi einai yperplires san to 6230 :)
[/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ ευχάριστα νέα. Παραείναι όμοως ευχάριστα για να είναι αληθινά. 385 ευρώ το πιο πλήρες smartphone της ΝΟΚΙΑ μεχρι τώρα; Την στιγμή που όλα πλασάρονται στα 500; :wacko: :alien: Απίστευτο. Αλλά απο την στιγμή που πηγή είναι η ίδια η ΝΟΚΙΑ, ας ελπίσουμε να είναι έτσι.
Link to comment
Share on other sites

Mην ξεχνάς τον πόλεμο τιμών που έχει ξεκινήσει για πάρει πίσω μέρος του μερίδιου που έχασε παγκοσμίως. Όπου να'ναι θα πέσει και το 7610. :) Άλλωστε ήταν εμπορική αποτυχία.
Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτό σκέφτομαι και έχω κάποιες ελπίδες οτι μπορεί όντως να εχει τόσο. Γιατί όσο και αν έχει θα το πάρω. Και είναι σίγουρα προτιμότερο να έχει 385 παρά 500. :) Κοίτα, αν είναι να μειώνει τόσο πολύ τις τιμές της, καλύτερα να πέσουν και άλλο οι πωλήσεις της και το μερίδιο αγοράς της. :) :D
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά θα είναι απίστευτο να έρθει σε τόσο χαμηλή τιμή, είναι το πιο πλήρες smart της nokia και θα κοστίζει πολύ λιγότερο από 7610&6600 ενώ είναι και πιο μικρό και κομψό;; Άλλωστε μη ξεχνάμε ότι η νοκια έχει χάσει το μερίδιο της στην αγορά απλών κινητών στα smart είναι απόλυτος κυρίαρχος. Μακάρι πάντως, το κινητό δείχνει τέλεο αν και το μόνο που μ' ανησυχεί είναι η μπαταρία, λέτε να μη βγάζει ούτε μέρα;;

ΑΛήθεια υπέρυθρες και ΒΤ θα είναι κλειδωμένα ως συνήθως;;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Trobocop® (16 Αύγ. 2004 , 19:18)

 

Kαι να είναι κλειδωμένα πού είναι το πρόβλημα?

 

 

Έ;;;; :confused:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Trobocop® (16 Αύγ. 2004 , 19:48)

 

Ου! :p

 

Yπενθυμίζω ότι μιλάμε για smartphone................

 

 

Οκ, κατάλαβα :devil:

Link to comment
Share on other sites

h timh pou mou eipane pistebo oti einai para poli kalh mias kai yparxi kai aftos o antagonismos giafto kai 8a kostizi toso ! :) MAKARI NA EINAI ONTOS AFTH H TIMI TOU GIATI KAI SEMENA MOU FANIKAN LIGA GIA AFTA POU 8A EXEI TO KINITO !!!
[/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Trobocop® (16 Αύγ. 2004 , 16:49)

 

Mην ξεχνάς τον πόλεμο τιμών που έχει ξεκινήσει για πάρει πίσω μέρος του μερίδιου που έχασε παγκοσμίως. Όπου να'ναι θα πέσει και το 7610. :) Άλλωστε ήταν εμπορική αποτυχία.

 

ηταν το 7610 εμπορικη αποτυχια?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...