Jump to content

iPhone 5


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μαλλον, οταν λεει οτι εφυγε κομματι, εννοει κομματι απο το χρωμα.

 

Παιδια, σε χτυπηματα και πτωσεις ειναι ευαισθητο, οπως δεκαδες κατοχοι εχουν αναφερει. Θελει προσοχη.

 

Η λακουβα ειναι η του λειπει κομματι ενα απ τα 2. Παντως το iphone 4 μετα απο δεκαδες πτωσεις δεν εχει το παραμικρο. Φτου φτου

Παντως λευκο ειναι και ασημι γυρω γυρω τωρα πως γινεται να φευγει το χρωμα περιεργο

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Η λακουβα ειναι η του λειπει κομματι ενα απ τα 2. Παντως το iphone 4 μετα απο δεκαδες πτωσεις δεν εχει το παραμικρο. Φτου φτου

 

Λακκούβα ειναι πιο πιθανό!

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Μια φωτο θα βοηθουσε ισως..

 

Τελοσπαντων δε χαθηκε ο κοσμος αλλα μου κανει εντυπωση τοσα λευτα συσκευη να ειναι πιο μετρια κατασκευαστικα απο το iphone 4

 

Τελικα οι θηκες μπορει να τα κανουν ασχημα αλλα σε σωζουν απο δυσκολες καταστασεις.

Αισθητικα καλυτερες ειναι η bumper? προστατευουν;

Edited by Vangelakis4
Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι χειροτερο απο το 4

Μην κρινεις απο μια πτωση. Δεν φτιαχτηκε για να αντεχει σε πτωσεις. Υπαρχουν ειδικα κινητα για αυτο το σκοπο.

Εμενα το 4αρι εκανε γρατζουνιες ακομη και μεσα στη θηκη του.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Απλα σκευτομαι να το παρω κ εγω αλλα διαβαζω διαφορα για ξεθωριασμα στο χρωμα κτλ και εχω μπερδευτει λιγο.
Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Απλα σκευτομαι να το παρω κ εγω αλλα διαβαζω διαφορα για ξεθωριασμα στο χρωμα κτλ και εχω μπερδευτει λιγο.

 

παιζει ρολο τι χρωμα θα το παρεις.

εγω τελικα χρησιμοποιω αποκλειστικα pouch

Οσον αφορα τον φιλο πριν ,ειλικρινα ειμαι περιεργος να δω τι εγινε με το κινητο

 

To 5ari καθε μερα που περναει το απολαμβανω περισσοτερο.

Δεν περιμενα να ειμαι τοσο ευχαριστημενος.

Μονο ᾽᾽σημειο᾽᾽που δεν με ικανοποιησε ειναι η καμερα σε HDR.Εκει πασχει ,ομως με μια εφαρμογη για HDR τα αποτελεσματα ειναι κορυφαια.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

παιζει ρολο τι χρωμα θα το παρεις.

εγω τελικα χρησιμοποιω αποκλειστικα pouch

Οσον αφορα τον φιλο πριν ,ειλικρινα ειμαι περιεργος να δω τι εγινε με το κινητο

 

To 5ari καθε μερα που περναει το απολαμβανω περισσοτερο.

Δεν περιμενα να ειμαι τοσο ευχαριστημενος.

Μονο ᾽᾽σημειο᾽᾽που δεν με ικανοποιησε ειναι η καμερα σε HDR.Εκει πασχει ,ομως με μια εφαρμογη για HDR τα αποτελεσματα ειναι κορυφαια.

Τι εφαρμογή εχεις για HDR?sry για το offtopic

Link to comment
Share on other sites

Τι εφαρμογή εχεις για HDR?sry για το offtopic

 

εχω αυτην εδω και την χρησιμοποιω απο το 2010 παρακαλω...

τουλαχιστον τις λιγες μερες που ειχα iPhones...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Άλλο το να φύγει το χρώμα και άλλο να φύγει κομμάτι! Το να φύγει κομμάτι το θεωρώ απίθανο. Το να φύγει το χρώμα πανεύκολο μιας και το φυσικό χρώμα του αλουμινίου ειναι το λευκό. Ενώ το μαύρο χρώμα που έχουν δώσει στο iPhone ειναι εντελώς τεχνητό με μπογιά η οποία ειναι κατανοητό να φεύγει πιο εύκολα

 

Το αλουμίνιο στα iPhone είναι μαλακό για να γίνεται ευκολότερα η κατασκευή του αφού βιδωνονται τα πάντα σ αυτό.

Το 4s που μου είχε πέσει, χτύπησε στην γωνία και ηταν σαν να έφυγε κομμάτι αλλά ουσιαστικά πρόκειται για βαθύ χτύπημα στο προφίλ του αλουμινίου.

 

Πριν μέρες αγόρασα ένα μεταλλικό bumper από αλουμίνιο πολύ καλής ποιότητας. Δεν καταλαβαίνει τίποτα.

Όμως φανταστείτε πόσο δύσκολο θα είναι ένα τόσο σκληρό αλουμίνιο για τα λεπτεπιλεπτα τρυπανακια των εργαλειομηχανων.

Ενώ το μαλακό αλουμίνιο κόβεται σαν ξύλο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Πατάς δυο φορές γρήγορα το home button μετά στο μενού που εμφανίζεται κάνεις swipe δυο φορές δεξιά και εμφανίζεται το μενού του bluetooth έχει ένα εικονίδιο δίπλα στην ένταση το πατάς και μετά επιλέγεις από τις δύο επιλογές που έχει το "iphone" αυτό σημαίνει να ακούγονται όλοι οι ήχοι από το iphone και να μην μεταφέρονται στο plantronics! To μόνο μειονέκτημα είναι το ότι πρέπει να το κάνεις κάθε φορά που συνδέεις το bluetooth στο iphone! Μετά θα είσαι ΟΚ! ;)

 

καλησπερα φιλε, πως γινετε αυτο σε ios 7??? μιλαμε για το plantronics Μ165

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλε, πως γινετε αυτο σε ios 7??? μιλαμε για το plantronics Μ165

 

Τώρα γίνεται όταν κάνεις swipe από κάτω προς τα επάνω και εμφανίζεται το κέντρο ελέγχου.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα γίνεται όταν κάνεις swipe από κάτω προς τα επάνω και εμφανίζεται το κέντρο ελέγχου.

 

καταρχας ευχαριστω για την απαντηση σου, κανω αυτο που λες και μετα τι πρεπει να κανω?

Link to comment
Share on other sites

καταρχας ευχαριστω για την απαντηση σου, κανω αυτο που λες και μετα τι πρεπει να κανω?

 

Έχει μια επιλογή "AirPlay" πατάς εκεί και επιλέγεις "iPhone" αυτό πρέπει να το κανεις κάθε φορά που συνδέεται το Bluetooth σου στο κινητό!

Link to comment
Share on other sites

Έχει μια επιλογή "AirPlay" πατάς εκεί και επιλέγεις "iPhone" αυτό πρέπει να το κανεις κάθε φορά που συνδέεται το Bluetooth σου στο κινητό!

 

Καλημέρα φίλε , επιλογή "airplay" δε βλέπω , τι γίνετε άλλο κινητό έχω εγώ ;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε , επιλογή "airplay" δε βλέπω , τι γίνετε άλλο κινητό έχω εγώ ;

 

Έχεις κάνει αναβάθμιση σε iOS 7;

ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΑΙΝΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΗ

ΘΥΡΑ 7 8-2-81 -------------- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε , επιλογή "airplay" δε βλέπω , τι γίνετε άλλο κινητό έχω εγώ ;

 

PLT_M165 λέει εκεί πατά και μετά επέλεξε iPhone! AirPlay λέει πριν συνδέσεις το Bluetooth, μετά λέει PLT_M165.. ;)

Link to comment
Share on other sites

PLT_M165 λέει εκεί πατά και μετά επέλεξε iPhone! AirPlay λέει πριν συνδέσεις το Bluetooth, μετά λέει PLT_M165.. ;)

 

ουτε αυτο λεει, καλα θα παθω πλακα , που στο καλο βρισκετε?? :blink:

Link to comment
Share on other sites

ουτε αυτο λεει, καλα θα παθω πλακα , που στο καλο βρισκετε?? :blink:

 

Ειναι το εικονίδιο ακριβώς δίπλα στο airdrop

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Ειναι το εικονίδιο ακριβώς δίπλα στο airdrop

 

http://img820.imageshack.us/img820/2786/65n1.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img853.imageshack.us/img853/1714/alx5.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

δεν εχει καποιο εικονιδιο και οταν πατω πανω στο airdrop βγαζει αυτο που βλεπεις στην εικονα

Link to comment
Share on other sites

http://img820.imageshack.us/img820/2786/65n1.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img853.imageshack.us/img853/1714/alx5.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

δεν εχει καποιο εικονιδιο και οταν πατω πανω στο airdrop βγαζει αυτο που βλεπεις στην εικονα

 

Δυστυχώς φίλε μου εχεις Bluetooth ακουστικό με Bluetooth LE 4.0 το οποίο κάνει disconnect οταν δεν το χρησιμοποιείς συνεπώς δεν βλέπεις αυτή την ένδειξη παρά μόνο όταν το χρησιμοποιείς!

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς φίλε μου εχεις Bluetooth ακουστικό με Bluetooth LE 4.0 το οποίο κάνει disconnect οταν δεν το χρησιμοποιείς συνεπώς δεν βλέπεις αυτή την ένδειξη παρά μόνο όταν το χρησιμοποιείς!

 

Εγώ έχω το Plantronics M165 και μου το εμφανίζει το μενού κανονικά. Νομίζω και ο φίλος το ίδιο έχει..

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς φίλε μου εχεις Bluetooth ακουστικό με Bluetooth LE 4.0 το οποίο κάνει disconnect οταν δεν το χρησιμοποιείς συνεπώς δεν βλέπεις αυτή την ένδειξη παρά μόνο όταν το χρησιμοποιείς!

 

μαλιστα, εχεις δικιο, ευχαριστω, εκανα κληση και τοτε το εμφανισε, τι κανουμε τωρα? κατα την κληση που εκανα εχω επιλεγμενο το ακουστικο, εκει δε πρεπει να το εχω?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το Plantronics M165 και μου το εμφανίζει το μενού κανονικά. Νομίζω και ο φίλος το ίδιο έχει..

 

πως γινετε αυτο? ναι το ιδιο εχουμε, χαχαχαχα παραξενο πραγμα, ios7 εχω

Link to comment
Share on other sites

πως γινετε αυτο? ναι το ιδιο εχουμε, χαχαχαχα παραξενο πραγμα, ios7 εχω

 

Εχω βγάλει και φώτο που το δείχνουν αλλά δεν μπορώ να τις ανεβάσω... :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 5
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...