Jump to content

Ξεκλείδωμα συσκευών από δίκτυο


Minotavrs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

bohteia paidia sos sas parakalo exo ena nokia N95 kai moy bgazei molis anoigei : {no sim vailid} ti einai ayto kai den mporo na anoikso to kinhto???? sos sos sos thnshskeyh thn phre o mikros aderfos moy kai den ksero help help sos sos to kin moy einai 6943436872 epoikhnonhste mazi opois mporei na moy pei ti na kano sas parakalo sos sos sos sos sos:help:

Να το πάς σε ένα Service είναι η πιό καλή λύση.

 

ηαδερφη μου εχει ενα κινητο ερικσον w580 εχει βαλει κωδικο κλειδωματος συσκευης .τωρα τον ξεχασε πως μπορει να ξεκλειδωθει?ευχαριστω

Εδώ είναι θέμα Νόκια αλλα Κι εσύ θα πρέπει να το πάς σε κάποιο service θέλει εξοπλισμό. Ψάξε και το φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 358
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

356962016948466 IMEIL Η ΣΥΣΚΕΥΗ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑ ΤΗΣ Vodafone ΠΑΝΩ ΑΛΛΑ ΕΓΟ ΤΗΣ ΕΧΩ ΚΟΣΜΟΤΕ ΜΕ ΑΡΙΘΜΟ 6982099062 ΝΟΚΙΑ Ν95.....ΒΡΕΣ ΜΟΥ ΤΟΝ ΚΟΔΙΚΟ ΤΟ ΣΗΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΣΤΗΛΤΟΝ ΜΟΥ ΣΕ ΜΥΝΗΜΑ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ Η ΣΤΕΙΛΤΟ ΜΟΥ e-maill αλλα καλυτερα σηλε μου μυνημα στο κινητο σε παρακαλω πολυ ειναι αναγκη:( MINOTAYRE SE PARAKALO POLY.H OPOIOS ALLOS KSEREI
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παιδια ρψτησα για ενα ν80 νοκια στο 9volto και μπου ειπα 80 ευρω με αναβαθμιση και ελληνικο μενου, δεν ειναι λιγο ακριβα?
ΠΑΟΚ παντου!!!!
Link to comment
Share on other sites

Βασικα αυτο που με ενδιεφερε ηταν το ξεκελειδωμα, για μενου και αναβαθμιση μου ειπαν αυτοι , ξερεται καποιο αλλο καταστημα κοντα στα 15-20 ευρω, γιατι διαβαζω οτι τοσο παει αλλα δεν βρισκω.
ΠΑΟΚ παντου!!!!
Link to comment
Share on other sites

Βρίσκεσαι σε λάθος θέμα.

1) Κανείς δεν πρόκειτε να στο ξεκλειδώσει εδώ.

2) Πρέπει να το πάς σε κάποιο service τα sonyericsson θέλουν υπολογιστή.

 

ΟΣΟΙ ΕΧΕΤΕ SONYERICSSON ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΕΔΩ, ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΙΜΕΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΧΡΗΣΤΟ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ SONY ERICSSON ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΛΕΙΔΩΘΟΥΝ. ΚΟΥΒΑΛΗΣΤΕ ΤΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ SERVICE ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΟΥ. ΤΖΑΜΠΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...... ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΧΟΡΕΨΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ?

Link to comment
Share on other sites

1)Δεν ζητησα απο καποιον εδω να μου το ξεκλειδωσει, η ερωτηση μου ειναι σαφης και ρωταω αν γνωριζετε καποιο αλλο καταστημα εκτος απο το 9βολτο πλεον

2)Το sony ericsson απο που το συμπερανες?Το κινητο αναφερω και προηγουμενος οτι ειναι το ν80 της νοκια.

Εκτος φυσικα και αν δεν αναφερεσαι σε εμενα γιατι απο τη θεση του μυνηματος ετσι φαινετε

ΠΑΟΚ παντου!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μπορεί να γίνει ένα ξεκλείδωμα στο παρακάτω κινητό; Το είχα εγκαταλελλημένο στο συρτάρι μου αλλα νά που με χρειάστηκε!! :)

 

NOKIA 6800

IMEI 350880102249498

WIND

All for one, and one for all!
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να γίνει ένα ξεκλείδωμα στο παρακάτω κινητό; Το είχα εγκαταλελλημένο στο συρτάρι μου αλλα νά που με χρειάστηκε!! :)

 

NOKIA 6800

IMEI 350880102249498

WIND

Αν ενοείς κωδικό ασφαλείας δοκίμασε 4012235073

Link to comment
Share on other sites

Ναι.. Αν μπορείς φώναζε το κιόλας για να σε ακούσουν οι γείτονες. Τότε θα πιάσει πιό καλα.
Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον το φώναζες κιόλας οταν το περνούσες το τηλέφωνο? Θα ψοφήσω απ' το γέλιο αν το κανες. :P
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

Μπορει καποιος να με βοηθησει να στο ξεκλειδωμα του n95 8gb?

To μοντελο ειναι N95-2 (01.01) RM-320

IMEI : 352061020096299

Eχει simlock στην Αγγλικη "3" .

Ευχαριστω :cool:

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

εχω νοκια 6267 εβαλα κωδικο ασφαλειας και τωρα οταν προσπαθησα να κανω επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων μου τον ζηταει αλλα δεν τον θυμαμαι

imei:355539011091699

cosmote

thanks

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

Μπορει καποιος να με βοηθησει να στο ξεκλειδωμα του n95 8gb?

To μοντελο ειναι N95-2 (01.01) RM-320

IMEI : 352061020096299

Eχει simlock στην Αγγλικη "3" .

Ευχαριστω :cool:

εχω νοκια 6267 εβαλα κωδικο ασφαλειας και τωρα οταν προσπαθησα να κανω επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων μου τον ζηταει αλλα δεν τον θυμαμαι

imei:355539011091699

cosmote

thanks

 

panpar θα πας σε Nokia Shop να σου επαναφέρουν με 15€ το κωδικό, αλλιώς χρησιμοποίησε το Nemesis Service Suite κάνοντας αυτό το κόλπο.

 

jimpsar σου απάντησα και στο άλλο θέμα που είχες ρωτήσεις το ίδιο πράγμα. Δεν μπορείς να κάνεις τίποτα εκτός από το να απευθυνθείς στο δίκτυο που είναι κλειδωμένο ή να ρωτήσεις στο 9volto.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

jimpsar το ν95 μπορώ να στο ξεκλειδώσω αλλα πρέπει να το πιάσω στα χέρια μου για κάποια ώρα.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Χαιρετε ειμαι κατοχος ενος nokia n80 το οποιο ειναι κλειδωμενο σε ξενο δικτυο απευθύνθηκα σε nokia club και μου ειπαν πως δεν το αναλαμβανουν τι μπορω να κανω για να δουλεψει?!
Link to comment
Share on other sites

Να απευθυνθείς στο δίκτυο στο οποίο είναι κλειδωμένο!

Πάντως ρώτα και στο 9volto.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

guys, αγόρασα πρόσφατα ένα 6600 slide μέσω ebay, υποθέτοντας ότι θα ήταν σχετικά απλή διαδικασία να το ξεκλειδώσω απ' το δίκτυο 3 στο οποίο ήταν κλειδωμένο

 

αφού έψαξα μετά σε διάφορα μέρη online, δοκίμασα αυτά τα calculators για κωδικούς κλπ, και μετά από δύο αποτυχημένες προσπάθειες, είπα να μην ξαναδοκιμάσω την τύχη μου στα τυφλά. Το πήγα σ' ένα nokia club και μου είπαν ότι θεωρητικά γίνεται, απλά δεν έχουν ακόμη την κατάλληλη έκδοση του λογισμικού για να το ανοίξουν και να ξαναπεράσω σε καμιά βδομάδα.

 

πρώτ' απ' όλα, σας ακούγεται λογικό; και δεύτερον, παίζει να μπορεί κάποιος από εσάς να βρει τον κατάλληλο κωδικό; το ΙΜΕΙ του είναι 356383022320113

 

ευχαριστώ προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...