Jump to content

Ποιo αυτοκίνητο οδηγείτε;


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 1 month later...
το πρωτο μου ηταν ενα toyota corolla station ae101 που το εχω ακομα μιλαμε για πολυ σκυλι αμαξι ουτε κιχ δεν εχει κανει και στην ουσια εμαθα να οδηγω με αυτο μετα πηρα μια απο τις μεγαλες καψουρες μου mazda rx7 fd3s που το πουλησα σχετικα γρηγορα εκανα 25.000χλμ με αυτο και τωρα εχω εκτος απο το σκυλι το ae101 και ενα toyota corolla ae86 στην trueno εκδοση που ειναι και το πρωτο μου drift project το οποιο δεν σκοπευω να το πουλησω ποτε εχω ριξει πολυ προσωπικη δουλεια και πολυ ψαξιμο για αυτο το αμαξι και μολις το τελειωσω εχω στο προγραμμα να φερω αμαξι απο γερμανια(πρωτα ο θεος αν πανε ολα καλα) αλλα θα ειναι και παλι ιαπωνικο
Μέγιστο μέγεθος εικόνας 420Χ150 και μέχρι 16Κ.
Link to comment
Share on other sites

FD και trueno? πωπω... ζηλευω φιλος!

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

FD και trueno? πωπω... ζηλευω φιλος!

καλα το fd ειναι παρελθον http://www.myphone.gr/forum/image/smilies/cry.gif

:cry: αλλα και μεγαλη καψουρα παντα το ηθελα. τωρα το trueno ειναι αμαξι που αμα το εχεις δεν το πουλας με τιποτα!!! φιλε σου ευχομαι να τα αποκτησεις και τα 2 και οποτε θελεις κερναω βολτα

Μέγιστο μέγεθος εικόνας 420Χ150 και μέχρι 16Κ.
Link to comment
Share on other sites

μακαρι να μπορουσα... ευχαριστω παντως και την κορολιτσα να την χαιρεσαι! καλα drift greek keiichi!

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

Daihatsu YRV Improved 1.3 16V 130PS

Audi A6 2.4V6 177PS

Audi A2 1.4 TDI 90PS

 

Kai se ligo kairo me to kalo Q7 3.0TDI 233PS:respect:

To amaksi ta spaei:D:p;):)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Πριν 9 χρόνια ο πατέρας μου πλέον κι εγώ γίρω στα 200000χλμ και πραγματικά σκίζει Το ΕΝΑ το ΜΟΝΑΔΙΚΟ το ΑΝΕΠΑΝΑΛΕΙΠΤΟ citroen XANTIA:D

(i like this car):D

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

καλα το fd ειναι παρελθον http://www.myphone.gr/forum/image/smilies/cry.gif

:cry: αλλα και μεγαλη καψουρα παντα το ηθελα. τωρα το trueno ειναι αμαξι που αμα το εχεις δεν το πουλας με τιποτα!!! φιλε σου ευχομαι να τα αποκτησεις και τα 2 και οποτε θελεις κερναω βολτα

 

 

krima pou edwses to Fd, egw to krataw akomi!

statheri aksia!

eisai kai synonomatos! :)

http://memimage.cardomain.com/member_images/4/web/700000-700999/700852_28.jpg
Link to comment
Share on other sites

krima pou edwses to Fd, egw to krataw akomi!

statheri aksia!

eisai kai synonomatos! :)

 

ασε george μακαρι να μην το δωσεις ποτε μονο αμα το αποχωριστεις θα με καταλαβεις ηταν ενα αμαξι που το ειχα σε αφισα(ακομα το εχω!!! αληθεια)στο δωματιο μου χρονια πριν το παρω και οταν τελικα το πηρα δεν το πιστευα το χειροτερο ειναι οτι αυτος που το πηρε μενει στην ιδια περιοχη με εμενα και τωρα πια το αμαξι μου δεν υπαρχει :cry: το πηρε η γκομενα του και το εσπασε

Μέγιστο μέγεθος εικόνας 420Χ150 και μέχρι 16Κ.
Link to comment
Share on other sites

το πρωτο μου ηταν ενα toyota corolla station ae101 που το εχω ακομα μιλαμε για πολυ σκυλι αμαξι ουτε κιχ δεν εχει κανει και στην ουσια εμαθα να οδηγω με αυτο μετα πηρα μια απο τις μεγαλες καψουρες μου mazda rx7 fd3s που το πουλησα σχετικα γρηγορα εκανα 25.000χλμ με αυτο και τωρα εχω εκτος απο το σκυλι το ae101 και ενα toyota corolla ae86 στην trueno εκδοση που ειναι και το πρωτο μου drift project το οποιο δεν σκοπευω να το πουλησω ποτε εχω ριξει πολυ προσωπικη δουλεια και πολυ ψαξιμο για αυτο το αμαξι και μολις το τελειωσω εχω στο προγραμμα να φερω αμαξι απο γερμανια(πρωτα ο θεος αν πανε ολα καλα) αλλα θα ειναι και παλι ιαπωνικο

Νομίζω ότι είδα φωτο σου στο driftclub, ωραίος ο γιαπωνεζος :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ενα Mercedes-Benz w211 e200 kompressor.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Suzuki Swift 1.3, 92HP, 2005 μοντέλο,bright red και πιστέψτε με δε θα το άλλαζα με τίποτα και για τίποτα...

"One never notices what has been done; one can only see what remains to be done."

Marie Curie

Link to comment
Share on other sites

ενα ford fiesta 1400cc κι ενα ford focus 1800cc

το φιεστα ειναι 3θυρο,το φοκους πενταθυρο

:)

 

σκεφτομαι να δωσω το φιεστα και να παρω το καινουργιο πασσατ...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ενα daewoo matiz 800cc μοντελο '01 κυριως για μεσα στην πολη, ενα seat toledo 1600cc μοντελο '01 κ συντομα σε 2μηνες το φοβερo SEAT LEON TSI 1800cc 160hp!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

είμαι ένας ευτυχής κάτοχος πόλο του 96 αγορασμένο φέτος το καλοκαίρι.

1600, 75 άλογα 95,000 χιλιόμετρα.τιμή αγοράς 1850 ευρωπουλάκια.

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

BMW 525d modelo tou 2005 agorasmeno stin Germania

 

Το όνειρό μου οδηγείς..

Υπομονή, κάποια μέρα... θα πάω για 530d ..

Nokia 9500, HP 6515 , FC T830 , HTC TYTN II , Samsung i5800 Galaxy 3 , HTC legend , s 6102 , SIII mini , s 7562, Grand Duos.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...