Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 920 Μέρος Ι


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

χμ,,,,

μου βγαζει 1,5 ημερα με 3g ανοιχτο και wifi στο on οταν ειμαι σπιτι , με "υπηρεσιες τοποθεσιας" στο on , με ανα 10λεπτο ελεγχο 3 email account και αρκετη ομιλια και σκαλισμα γιατι οπως εχουμε πει , τα wp8 ειναι χορταστικα στο ματι...:)

 

1,5 μέρα;;;;;;;;ούτε για αστειο πάνω απο 12ωρο,με τοποθεσία off και 2 email ανα ώρα....

NO ROTOR-NO MOTOR!!!

MUNCH MUNCH PISTONS FOR LUNCH!!!

 

MAZDA RX7-FD3S

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καποιο θεμα εχεις exmanos..

nfc φανταζομαι εχεις κλεισει...

δε γινεται να εχουμε τετοια διαφορα...

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι, κάτι τρέχει με τη συσκευή. Δεν είναι καθόλου λογικό το 12ωρο....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να υπάρχει...γιατί δεν κάνεις ένα hard reset να είσαι σίγουρος...;;

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

ενδεικτικα...

το φορτισα εχτες το απογευμα προς βραδυ...και τωρα ειμαι στο 49%

δεν το ελιωσα στη χρηση , αλλα

1)κλησεις εκανα μια χαρα..και σημερα αρκετες κιολας....sms επισης καμια 10αρια..

2)υπηρεσιες τοποθεσιας στο on

3)ελεγχος για email καθε 10 λεπτα..

 

δεν εκανα browsing η κατι αλλο πχ καμερα κτλ...και ειμαι τωρα στο 49% (3G στο ON)

 

για μενα , φιλε exmano , ψαξου...κατι δεν παει καλα ειτε με τη συσκευη ειτε με καποιο προγραμμα που εχεις εγκαταστησει..

hard reset για να βρεις την ηρεμια σου

 

Ήθελα να το αποφύγω.....απεγκατεστησα κάποιες να δω πως θα πάει....

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα μια γερμανικη ρομ και ενεργοποιησα το lte !!:D Eκανα και ενεργοποιηση στην cosmocarta και ειναι ολα ετοιμα !! Το μονο που θελω τωρα ειναι ενα μερος να πιανει το lte ωστε να δοκιμασουμε την ταχυτητα.

Επισης για εσας που σας αρεσουν οι φωτο κυκλοφορησε το photosynth !!!

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Μην στραβώνεις φιλέ μου. Έχεις τα δίκια σου. Απλα, έχει χιλιοειπωθει αυτο το θέμα σε βαθμό που κάποιοι αντιδρουν κάπως απότομα. Αν δε σου αρεσει και δεν μπορείς να το ανεχτείς τότε απλα αυτο το λειτουργικό δεν είναι για σένα. Προσωπικά θα σου πω πως είχα τις δικες σου απόψεις (ως ένα βαθμό) και κάποια wp8 που έπιασα στα χέρια μου σε κάποια πολυκαταστήματα, με αποθάρρυναν εντελώς. Μετά διαβασα τις αποψεις της "απεναντι όχθης" που έλεγαν πως όταν σεταρεις μια τέτοια συσκευή, γινεται διαφορετική απο αυτη που συναντάς στα καταστήματα. Μη θέλοντας να χάσω την ποιότητα της Νόκια και θέλοντας να δοκιμάσω και ξστι νέο, έκανα τι βημα και για την ώρα τουλάχιστον δε το μετάνιωσα καθόλου. Μα καθόλου όμως..... Διαφωνω και με τον φίλο που αποκάλεσε τα αλλα "τσίρκο". Κάθε λειτουργικό έχει τα δικα του και εμείς διαλέγουμε την κάθε φορά τι θέλουμε. Έζησα τόσα χρόνια με το Symbian και δε θα το έλεγα τσίρκο (βόλευαν απιστευτα οι φακελοι βέβαια) αλλα και το meego που ήταν όλα χύμα.

 

Ρε αδερφέ, εγώ το κινητό θα το πάρω, ο,τι κι αν γίνει... Εχω κλειδώσει την επιδότηση στο κατάστημά μου που με εξυπηρετεί και θα το πάρω... το περιμένω σε πληροφορώ και με αγωνία μάλιστα... Και να σε πληροφορήσω κιόλας, οτι κι εγώ συγχιζόμουν με όσους έμπαιναν εδώ μέσα και έλεγα οτι δεν εχει ωραιο μενού. Και ημουν της άποψης, οτι "άμα δε σ' αρέσει ρε φιλαράκι το μενου και σε χαλάει.. ΜΗ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ!!!". Γιατί σαφώς κανένας δεν υποχρεώνει κανεναν να πάρει κάποιο κινητό... ΆΣε που, δε το παίρνω για το πως φαίνεται το μενού...Το παίρνω για την συνολική εμφάνιση και γενικά, το έχω έθιμο να αποκτώ, ολες τις "ναυαρχίδες" (κατά καιρούς) της ΝΟΚΙΑ!! Απλά απλά, μια απάντηση που θα με κάλυπτε τα μάλλα, ήταν αυτή που έδωσες... "όταν σεταρεις μια τέτοια συσκευή, γινεται διαφορετική απο αυτη που συναντάς στα καταστήματα"...

 

Τόσα απλά... και οχι ειρωνεία και επίθεση! Να 'σαι καλά μαν... :D:D

Link to comment
Share on other sites

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Και εγω σημερα σημερα στο pc καμάρωνα της ωραιες φωτο που τραβηξα με το lumia 920. Kαμια σχεση για εμενα τουλαχιστον με τα δυνατοτερα κινητα που εχουν περασει απο τα χερια. Το ιδιο ισχυει και για το βιντεο.

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Και εγω σημερα σημερα στο pc καμάρωνα της ωραιες φωτο που τραβηξα με το lumia 920. Kαμια σχεση για εμενα τουλαχιστον με τα δυνατοτερα κινητα που εχουν περασει απο τα χερια. Το ιδιο ισχυει και για το βιντεο.

 

Δεν είχες Ν8 μάλλον :p Δεν συγκρίνονται δυστυχώς, τουλάχιστον όχι ακόμα.

Ελπίζω στο νέο update να υπάρχει αισθητή διαφορά και όχι όπως στην portico

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Και ναι ναι ναι επιτελους!!!! (μη με πειτε χαζο αλλα εμενα καθολου δε μου αρεσουν τα χρωματα των livetiles τα βρισκω πολυ φωσφοριζε, τα θελω πιο μουντα) :

http://www.wpcentral.com/forthcoming-nokia-update-lumia-920-users-change-their-display

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως νοκια βαζει φαρδιά πλατιά την υπογραφή της στα wp και γίνεται μονόδρομος για το συγκεκριμένο λειτουργικό....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Είχα το 8x για μια δυο βδομάδες και το πούλησα για να πάρω το 920 αρα ειμαι ο πρώτος που θα συμφωνήσει μαζί σου..
Link to comment
Share on other sites

 

Και ναι ναι ναι επιτελους!!!! (μη με πειτε χαζο αλλα εμενα καθολου δε μου αρεσουν τα χρωματα των livetiles τα βρισκω πολυ φωσφοριζε, τα θελω πιο μουντα) :

http://www.wpcentral.com/forthcoming-nokia-update-lumia-920-users-change-their-display

 

Καλοδεχουμενο οτι φερνει βελτιωσεις/προσθηκες στα κινητα μας:)

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Είχα το 8x για μια δυο βδομάδες και το πούλησα για να πάρω το 920 αρα ειμαι ο πρώτος που θα συμφωνήσει μαζί σου..

 

Το θέμα είναι να μην είσαι και ο τελευταίος.....:)

Καλώς ήρθες στην παρέα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως σημερα μου εσπασε η οθονη και δεν θελετε να μαθετε ποσα μου ζητησε η νοκια....ξενερωσα....

ipad 3 white

iphone 5s gold

Link to comment
Share on other sites

Τι ατυχία είναι αυτη? Κρίμα

Πως εγινε το κακό? Δεν υποτίθεται πως είναι ανθεκτική?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τι ατυχία είναι αυτη? Κρίμα

Πως εγινε το κακό? Δεν υποτίθεται πως είναι ανθεκτική?

 

επεσε και βρηκε στην πανω αριστερα γωνια και οχι με ιδιαιτερη δυναμη η απο πολυ υψος...δυστυχως 185+φπα....μαλλον θα παει για πουλημα γιατι εχω βρει καινουργιο 300€.

ipad 3 white

iphone 5s gold

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως σημερα μου εσπασε η οθονη και δεν θελετε να μαθετε ποσα μου ζητησε η νοκια....ξενερωσα....

 

ο άλλος το κοπάναγε στον τοίχο και δεν έσπαγε με τίποτα...

γελοία τεστάκια του youtube που δίνουν θάρρος σε πολλούς ανίδεους

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

ο άλλος το κοπάναγε στον τοίχο και δεν έσπαγε με τίποτα...

γελοία τεστάκια του youtube που δίνουν θάρρος σε πολλούς ανίδεους

 

πραγματικα,κι εγω αυτες τις μπουρδες εβλεπα και ειχα το κεφαλι μου ησυχο!:mad:

ipad 3 white

iphone 5s gold

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, τα βιντεάκια δεν λένε παντα την αλήθεια. Απο την αλλη, παίζει πανταρολο το πως θα πέσει, αν θα βρει κάποια γωνια κλπ.... Για παράδειγμα, μου έπεσε πολλές φορές το Ν8 και δεν έπαθε τίποτα. Απο κάποιον γνωστο μου έπεσε το κινητό του απο τον δεύτερο όροφο και έζησε. Το Ν9 μου έπεσε απο 30-40 εκατοστά κι έκανε σημάδι...

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...