Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 920 Μέρος Ι


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά για δείτε εδώ επειδή το κατάστημα δεν βγάζει για ενημερωσεις εφαρμογών και ειδικά τις nokia μπορείτε να τις κάνετε από εδώ εγώ μόλις τις πέρασα

 

http://discussions.nokia.com/t5/Pool-of-Knowledge/Nokia-Windows-Phone-8-App-Updates/td-p/1640082

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

ωραίος ευχαριστώ :)

 

φιλε μου τις έκανες όλες είδες καμια διαφορα κάτι να προστέθηκε? γιατί εγώ δεν βρήκα

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου τις έκανες όλες είδες καμια διαφορα κάτι να προστέθηκε? γιατί εγώ δεν βρήκα

 

βασικά 2 update έκανα η άλλες εφαρμογές ήτανε ενημερωμένες ,για να πω την αλήθεια δεν πρόσεξα κάτι αλλα κάθε update και για καλο για να δούμε :)

Link to comment
Share on other sites

Τα επομενα update που θα βγουν στους επομενους μηνες θα φερουν πολυ περισσοτερα πραγματα;)

Αρα υπομονη. τα καλυτερα ειναι μπροστα μας:)

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε την 1308 έχετε τίποτα προβλήματα με το σήμα ή αυτό που λένε είναι μόνο για 4G;

 

ΥΣ 1 Είδα σήμερα το κίτρινο στο πλαίσιο. Απίστευτο :love: Γιατί ρε νόκια δεν έβγαλες τα χρώματα που προώθησες από την αρχή;:mad:

ΥΣ 2 Στο σκρουτζ έπεσε στα 510 την ώρα που οι λήσταρχοι το έχουν στα 670!!!

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε την 1308 έχετε τίποτα προβλήματα με το σήμα ή αυτό που λένε είναι μόνο για 4G;

Εγω ειχα 2 φορες μαλιστα οπου χαθηκε εντελως το σημα και εβγαλα-εβαλα τη sim για να επανελθει,ουτε με soft reset εγινε τιποτα.

Ποτε πριν δεν ειχα τετοιο θεμα.

Εχει αναφερθει στην Αμερικη εξισου και απο αλλους χρηστες.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε την 1308 έχετε τίποτα προβλήματα με το σήμα ή αυτό που λένε είναι μόνο για 4G;

 

Ολα καλα εδω αν και το εχω παντα στο 3g (αν εβγαζε την επιλογη θα το ειχα στο 2g)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παίδες..

 

Σημερα έπιασα το κινητό στο χέρι μου.. Στο Media Markt επί της Συγγρού, δίπλα στα γραφεία της Ν.Δ, υπάρχει σε μαύρο!

 

Μιλάμε για ένα κινητό το οποίο απο την αίσθηση στο χέρι, καταλαβαίνεις απλά, οτι δεν υπάρχουν λόγια! Μα δεν υπάρχουν λόγια! Μπορείς να κάνεις έρωτα με αυτό το κινητό! Μεγάλο, αλλά κομψά μεγάλο, λεπτό, και όχι τόσο βαρύ όσο λένε! Καταλαβαίνεις οτι κρατάς κινητό ρε παιδί μου!!! Νομιζω οτι οι λέξεις που χωράνε για το κινητό αυτό ειναι 2... Στιβαρό και επιβλητικό!

 

Θα ξαναπώ αυτό που είχα πει κάποτε κάποιος μου την έπεσε να μου τη πει.. Το μενού δεν ενθουσιάζει.. Αλλά σίγουρα μπορείς να το αλλάξεις και να το προσαρμόσεις, οπότε φαντάζομαι οτι θα μετατρέπετε σε σε μια κούκλα!!

Link to comment
Share on other sites

Το μενού δεν ενθουσιάζει.. Αλλά σίγουρα μπορείς να το αλλάξεις και να το προσαρμόσεις, οπότε φαντάζομαι οτι θα μετατρέπετε σε σε μια κούκλα!!

 

Έτσι είναι, όπως είναι από τη μάνα του είναι ψιλοχάλια. Αλλά μόλις το φτιάξεις γίνεται πραγματικά όμορφο και κομψό.

Link to comment
Share on other sites

Για σας παιδιά γνωρίζετε τίποτα για το ποτε θα έρθει η αναβάθμιση η επομενη? τώρα έχω την 1232.5957.1308.0001

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Για σας παιδιά γνωρίζετε τίποτα για το ποτε θα έρθει η αναβάθμιση η επομενη? τώρα έχω την 1232.5957.1308.0001

 

Την τελευταία έχεις...1308...:)

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

οπότε φαντάζομαι οτι θα μετατρέπετε σε σε μια κούκλα!!

 

Όχι κούκλα βρε. Κουκλί, ουδέτερο....χαχαχα

 

Για σας παιδιά γνωρίζετε τίποτα για το ποτε θα έρθει η αναβάθμιση η επομενη? τώρα έχω την 1232.5957.1308.0001

Έχεις προβλήματα με το σήμα (όπως ανέφεραν κάποιοι) ή όχι?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

δεν πρέπει να έχω την τελευταία γιατί δεν έχω στις ρύθμισις αυτό

 

Το storage θα σου ερθει μεσω nokia store αποκλειστικα(ετσι ηρθε και σε εμενα)

Οχι μεσω firmware update.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Όχι κούκλα βρε. Κουκλί, ουδέτερο....χαχαχα

 

 

Έχεις προβλήματα με το σήμα (όπως ανέφεραν κάποιοι) ή όχι?

 

Καλημέρα όχι κανένα πρόβλημα δεν έχω με το σήμα έχω λευκό ελληνικό από nokia care αγορασμένο με προεγκατεστημένη την 1232.5957.1308.0001

 

Το storage θα σου ερθει μεσω nokia store αποκλειστικα(ετσι ηρθε και σε εμενα)

Οχι μεσω firmware update.

 

Καλημέρα τελικά το είχα από προχθές που βρήκα στο forum τις nokia κάτι barcode για αναβαθμισεις.

Πάντως το κατάστημα έχει μεγάλο πρόβλημα να μην βγάζει ότι έχεις ενημερωσεις αν δεν ήξερα να ψάξω στο forum τις nokia ακόμα δεν θα το είχα περασμένο το update άσε που πρέπει να ψάχνω μια μια την εφαρμογή να δω αν έχει βγει ενημέρωση για να την κάνω

 

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα.Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by impreza_sti

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Έχεις προβλήματα με το σήμα (όπως ανέφεραν κάποιοι) ή όχι?

 

http://wmpoweruser.com/nokia-acknowledges-1308-issues-halts-roll-out/

 

Έρχεται διόρθωση...

Xiaomi Mi 9T 128GB
Link to comment
Share on other sites

 

ΟΚ, ευχαριστώ.

Σε περιμένουμε οπως και τους/τις αλλους/ες...;)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! επιτελους ηρθε και σε μενα το 920 μετα απο 2μιση μηνες (προπαραγγελια απ mediamarkt). εχω μια βασικη ερωτηση: βιντεοκλήση(προς αριθμό κινητού) πως μπορούμε να κανουμε εκτός απ Skype?
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...